Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fallon88

Dynastia czy ktoś jeszcze pamięta??

Polecane posty

Gość ten serial pamiętacie
? Dex grał tam czarny charakter, mafiosa, który zabił żonę bohatera, jego córka Lucky zemści się , wciąż pamięta,że matkę znalazła w basenie zastrzeloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiduhuidfh
Barbara Stanwyck grała w Constance Colby. Była siostrą Jasona Colbiego. Nie lubiła żony brata Sable uważała ją za intrygantkę i sukę. Pamiętam Majiewskiego komentował każdy odc. co poniedziałek, ale sam przyznał się, że lubił Dynastię. Pamiętacie gumy Dynastia i albmumy gdzie wklejało się naklejki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 32
No to jak,pamięta ktoś jak się Majewski nabijał w radiu z Dynasi komentując na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba Ja bardzo lubilam Jeffa Bleka Dexa Stevena i Sammy Jo. I tego bohatera co gral go Ricardo Montalban i sable Colby. Krystel mnie wkurzala takie cieple kluchy :D Amanda tez byla fajna ale jak grala ja Catherine Oxenberg. Na Kerbi i Claudie patrzec wrecz nie moglam fallon puszczala sie na prawo i lewo sam Blake to powiedzial. Steven taki cieplu byl sammy Jo wniosla triche ikry do serialu. Lubilam tez Constance Colby i ta kuzynke Bleke Dominiq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoik Nuteli
Też pamiętam ten serial tylko nie pamiętam tej Triche Ikry o której pisze "kaciaa",jak to się czyta w ogóle Trisz Ajkry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoik Nuteli
"sammy Jo wniosla triche ikry do serialu" o to mi chodzi,nie pamiętam tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoik Nuteli
aaa,to trisz mnie zmyliło. Fajny kawałek ten w linku w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loko85
Ja kohałem się w Fallon ale jak grała ją Pamela Sue Martin. Zawsze fajnymi samochodami rozbijała się i miała wredny charakter coś jak mamusia i fakt puszczała się na prawo i lewo. Jak ją zastąpiła Emma Samms to już nie umiała tak samo grać i nie podobała mi się z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamach w kościele, czyj to
był ślub ?nie pamiętam Kristel w hipnozie chciała strzelić do Blakea, on ją powstrzymał słowami Sammy Jo w reklamie spodni dżinsowych, ściąga i rzuca ze złością w faceta Stiven wraca z tą samą twarzą:) Dynastia Colbych, był Kola , tancerz, Bliss kuzynka Jeffa zakochana w Rosjaninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjhfu
Zamach na ślubie Amandy i Mołdawskiego królewicza. Kiedy młodzi powiedzieli tak i pocałowali się do sali wskoczyli terroryści i zaczeli do wszystkich strzelać, bez okno wpadli. Nikt nie wiedział, co się stało. Moja rodzina z wypiekami na twarzy oglądała zamach w Mołdawi. W odc. wcześniejszym odnalazła się Fallon z amnezją z nową twarzą młodziutkiej Emmy Samms. Na ślubie zginął chlopak Stivena i Lady Ashley przyjaciólka rodziny, którą grała piękna Ali MacGraw. W Dynastii przewinęło się wiele znanych aktorów jak Ali MacGraw, Rock Hudson, Bo Hopkins, Charlton Heston, Barbara Stanwyck, Ricardo Moltalban. Gościnnie wystąpił równiez Prezyden USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze Catherine Oxenberg z pochodzenia jest jugoslowianska ksiezniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem, już to od d
awna, aktorka grała w filmie australijskim Bony, w serialu Pierścienie skorpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeIka rosy
dostałam wtedy pieska i nazwałam go Soms :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get the London look
piękna Ali MacGraw faktycznie "PIEKNA" :O JAK BABOCHLOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1122
Ja jeszcze pamiętam siostrzenicę Bleika Lesli którą grała Terri Garber-Ashton z Północ -Południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PULCHNIACZEK26
Tak była córką brata Bleika. No fajnie jak by powtórzyli Dynastie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy sezon Dynastii dostepny online z lektorem :) Od 2 juz mam tylko po angielsku. Napisy ma jeden chomik ale nie chce udostepnic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blake miał romans z sekreta
rką, ładną brunetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynastię Colbiego pamiętacie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pamiętam to sztandarowe dzieło. Rezydencja Carringtonów-ful wypas!(bodajże 400 pokoi) moi ulubieni bohaterowie to Steven(Jack Coleman)- chodząca dobroć:), Alexis-wredna, ale z ikrą:) Leslie(całokształt)...a z ciekawszych wątków to powrót Mathew Blaisdela na ślubie Adama,(potem wywiózł ich do Teksasu, nie chciał ich wypuścić, ale wszystko dobrze sie skończyło, nie licząc tego że Steven go zadźgał-odcinek ten widziałam dn.28 lutego 1993r.) a co do tego Seana Rowana co to kręcił z Alexis, to on był chyba bratem Kerbi, co nie? Teraz dynastia leci od poniedziałku do piątku o 20-tej na Cbs drama:) mam nadzieję że puszczą wszystkie serie:) uff ale sie rozpisałam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksis w reklamie jest
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igank
Dynastia pierwszy sezon leci teraz o 20.00 od poniedziałku do piątku na CBS Drama powtórki o 9.00 rano i o 15.00 jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×