Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja.....................

Jaki prezent pod choinkę dla 11-latki?

Polecane posty

Gość matka juz nastolatki
kasparov nie wiem czy pomysł z szachami był żartem,ale moim zdaniem to dobry pomysł. Corka chętnie gra w warcaby, w wilka i owce. W szachy się uczy,ale jak będziemy na święta u rodziców to pewnie partię z dziadkiem rozegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąś fajną gre na pewno byłaby zadowolona , poza tym dzieciaki w tym wieku kochają gadżety, super byłby pendarive w kształcie serduszka wysadzany diamencikami, poza tym fajne słuchawki albo mp3 jest dużo ciekawych rzeczy na prezent, polecam poszperać sobie w sklepach internetowych np na wassermanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monster High
Dla wszystkich fanek Monster odzież, buty i prawie 300 produktów z Monster High zapraszam http://woodentoys.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka35
Ja jestem fanką praktycznych prezentów albo książek, moja córcia poszła w moje ślady i ostatnio dosłownie pochłania książki Małgorzaty Musierowicz z tzw. "Jeżycjady", więc na te święta dostanie kolejną część "McDusia" http://atik.pl/mcdusia,59,114730.html aż sama chętnie bym wróciła do tych książek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11-latka
Mama111 chciałabym dostać taki prezent ;) jak dla mnie najlepszy i jeszcze te zestawy do robienia kolczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mii_22
Mam 11 lat i szukam czegoś dla siebie pod choinkę i na pewno nie chciała bym: tych petshopow,szahów,jakiś kosmetyków z winx czy hanna montana zależy czym ona się interesuje np.malowaniem:pędzle,farby,płutna.modą : ciuchy albo jakieś kosmetyki ale nie takie jakieś winx tylko np. z jakiejś gazetki z avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejva
Ja chrześniakowi chce kupić monetę do kolekcji, ma 11 i zbiera od jakiegoś czasu. Wiem, że zaopatruje sie głównie w sklepie http://www.emonety.pl/ dla tego tez tam własnie szukam czegoś co mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna ;)
Uważam, że najważniejsze jest czym ona się interesuje. Ja np. Lubię dostawać rzeczy typu: ołówki, kredki, farby, szkicowniki i szkicowniki TOP Model, bo bardzo lubię rysować. No i jakiś fajny film. Po za tym - mnie mama zawsze pyta, co chciałabym dostać i myślimy razem. Tak jest łatwiej. Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenastolatka
Ja jestem 11-latką ja tam bym hcicała np.słuchawki,cióch alebo najlepiej kartę upominkową mas z wtedy władze nad swoim prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 latka
Jestem 11latką i chciałabym dostać jakąś gre na ps3(lub pc jak ktoś nie ma) fajną książkę, kapcie reniferki (takie ładne), jakąś bluzke, fajny wisiorek lub bransoletkę.Myśle że pomoge Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dużo dziewczyn lubi a wręcz uwielbia Dawida Kwiatkowskiego dlatego można swojemu dziecku kupić bluzę z napisem Aloha lub Dawid Kwiatkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dużo dziewczyn lubi a wręcz uwielbia Dawida Kwiatkowskiego dlatego można swojemu dziecku kupić bluzę z napisem Aloha lub Dawid Kwiatkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiek 002
mam 11 lat i sądze że te lps to dziecinne! to są kryteria wiekowe 6-8 lat . Ja osobiście wole książki np. narnia, władca lewawu, harry potter, hobbit itp. Mi podoba sie też np. pidżama jakaś bluza lub ostatnio dostałam po babci złoty pierścionek z cyrkoniami bardzo mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiek 002
albo szkicownik TOP MODEL , a kosmetyki to nauczysz ją ich używać i będzie miała zniszczoną skórę itd. jakąś planszówkę kartę upominkową do H&M planszówek nie polecam jak są jakieś zabiegane rodziny itp. myślę że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam 11 lat i chciałabym dostać zestaw do robienia branzoletek z gumek lub jakiś zestaw edukacyjny typu "Sekrety Elektroniki" Nwm jakie rzeczy lubią inne dziewczynki choć inne dzieci z mojej klasy lubią słuchać muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka33
może jakaś ciekawa ksiązka? nowa bluzka? :) mozesz jeszcze dorzucić list od św. mikołaja ;) www.listymikolaja.pl maja również zabawne dla starszych dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelela
A ja mam z kolei taką propozycję: http://zniszcztendziennik.pl/ Bardzo to teraz modne, często się o takim dzienniku słyszy. Co rusz, ktoś go ma, chodzi z nim i w ogóle. Nawet Chodakowska zaczęła go promować. Generalnie chodzi w tym o kreatywną destrukcję. Wypełnia się strony w przerózny sposób: mozna polać dziennik kawą, zamrozić, iść pod prysznic, generalnie zrobić z nim wszystko. :) Jak dla mnie myślę, ze taki prezent byłby fajny i przy okazji rozwinął kreatywność i pomysłowość nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chanana montana i winx to dla dzidziusiów ale lepiej coś z doktora lab inne żeczy jak książki to głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już duża dziewczyna, więc pora, żeby rozwinąć u niej zainteresowanie literaturą ;) W tym wieku uwielbiałam Anię z Zielonego wzgórza, więc może to? :) Fajne rzeczy mają na http://ksiegoswiat.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeniiii
Może jakieś rolki-łyżworolki Ale to trochę drogi interes albo jakieś zestawy do robienia moja córka chce samochód zdalnie sterowany .... ale ja myślę że to dobry pomysł:)..... albo jakieś buty na obcasie , albo do kina -basen............ jeśli komuś pomogłam ta niema zaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeniii
Ale te buty na obcasach to tylko dla tych co je lubią nosić tak jak moja córka to je ciągle nosi...... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeniii
wejcie na 2 stronę i na samym prawie dole jes propozycja o imieniu leeeniii i proszę odpiszcie na ten temat albo napiszcie ok no nie to będę myśleć o innej propozycji proszę bo niemam co robić..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeniii
wecie na 2 stronę i odpiszcie na tekst leeeniii...proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym prezentem dla dziewczynki w tym wieku według mnie jest prezent w postaci zwierzątka, np. króliczka. Dziewczynka w tym wieku może już lalki rzucać w kąt. Przy okazji w dziecku wyrobimy poczucie odpowiedzialności, empatii. Myślę, że to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 latka
Sama mam 11 lat i powiem wam że my lubimy różne gry np.simsy, maincraft itd. Oprócz tego lubimy torebki skórzane ale należności nie ciuchy I lps Little pet shop nie są dziecinne iż same mamy mówią że jesteśmy jeszcze dziećmi więc dajecie się nam nacieszyć tą chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×