Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiex

Orange na kartę i smsy z Anglii.

Polecane posty

Jadę na kilka miesięcy do Anglii. Mam Orange na kartę. Ile będzie mnie kosztował sms do osoby w Polsce, która również ma Orange? Czy w Anglii działa usługa "grosz za sms"? I czy można ją kupić będąc w Anglii? Bardzo proszę o pomoc kogoś, kto się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jedziesz na kilka miesiecy
to kup sobie starter w O2 juz tutaj na miejscu, nie oplaca sie smsow w roamingu wysylac przez tak dlugi czas. Mozesz uruchomic sobie usluge, za ktora jednorazowo pobieraja Ci jakas tam sume, chyba 4 czy 5 funtow i masz rozmowy z Polska stacjonarnymi za 10 pensow/min, smsy tyle samo a jesli zdecydujesz sie przed doladowaniem na konkretny plan - to mozesz wybrac my country gdzie za 10 funtow doladowania masz 50 minut do Polski (plus oczywiscie te 10 funtow na inne rozmowy), za 15 funtow 100 minut, itp. Sa tez specjalne numery przez ktore mozesz dzwonic jednak O2 jest i tak dosc konkurencyjne i wygodne bo dzwonisz bezposrednio bez zadnych dodatkowych utrudnien i kodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jedziesz na kilka miesiecy
jesli bedziesz pisac do kogos w Polsce to nie ma znaczenia czy jest w Orange czy nie, to juz jest roaming wiec stawki sa inne. Zreszta masz na pewno cennniki na stronie Orange,ale zdecydowanie radze kupic sobie tutaj starter zeby uzywac go w Anglii. Ja tak zrobilam w dniu przejazdu planowanego wlasnie na kilka miesiecy a bylo to ...6 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często korzystam z orange na kartę i w zasadzie tylko do smsów - chyba 51 gr za smsa płacę. Jak wjedziesz do UK to dostaniesz dokładny komunikat smsem na wszelkie usługi z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×