Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

no dobra, ja dziś nie mam nic do dodania, zakończę zatem puentą mojej ulubionej reklamy Siedzę na koniu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej, co lubicie dostawać pod choinkę od mężczyzny? Bo ja lubię dostawać rzeczy osobiste, takie tylko dla mnie:), np. kosmetyki, biżuterię, bieliznę, a także rzeczy milutkie, jak np. koc z futerkiem, koszulka do spania i takie tam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - Dziekuje za propozycje oryginalnego prezentu, ale nie skorzystam ;) Tak na marginesie nie podejrzewalabym Cie o takie skłonnosci :D Jaszczureczko - Ty wiesz najlepiej czego Ci potrzeba ;) Mnie sie marzy zebym miala z kim obejrzec film, do kogo w nocy sie przytulic ;) BOF jako facet co chcialbys dostac pod choinke? Jacku dobrej nocy, kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - dobrej nocki ;) PPL - ja lubie dostawac kosmetyki, perfumy, ksiazki, jakis fajny ciuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - Moze kolejne swieta beda duzo lepsze od tych co nadchodza... Moze poznasz kobiete swojego zycia :classic_cool: Pamietasz co Ci wczoraj pisalam? Musisz sie rozejrzec ;) PPL - rozbawialas mnie niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczureczko - co sobie jako prezent kupilas? Leny, wierzysz w te pierdoly o koncu swiata? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×