Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_krk_

Rozstanie, trudne chwile do przetrwania :(

Polecane posty

Gość ciche łzy
Są chwile , że mówię sobie dosyć użalania się nad sobą i podnosze głowę ale za chwile jest to samo i znowu łzy i tęsknota. K...a ale głupia idiotka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche to my jestesmy " te najmadrzejsze" kazda z nas innego dnia ..... bo generalnie wiemy co trzeba zrobic, tylko czasami mamy slabszy dzien ...... mysle ze na razie to Anthijja bedzie ta " twarda':))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
dlatego zaluje ze nie pisza tutaj faceci jak oni to widza, czy w sytuacji jak szukaja usprawiedliwienia np ze zona go potrzebuje ze dzici za male to zwykle tchorzowskie wymowki i liczyli na latwy seks bo w domu zonka sie opatrzyla, czy nie Ale co chcesz wiedzieć konkretnie? Pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
aaanati ja też mam za dużo czasu na myślenie . Jak mam dużo zajęć to jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
własnie nie ma co za duzo o nich myslec i pisac...bo to takie wampiry energetyczne...i sie tym zywią...a niech siedzi sobie głody:Pnie sądze by nam poswiecali tyle mysli i uwagi:Pi w nas najgorsze jest takie ciagłę analizowanie...co tylko nakręca i powoduje ze w miejscy stoimy:) ...takze czas na temat z innej beczki...jajka pomalowne..? babki upieczone? wiosna w domu?:D bo u mnie tak srednio ale zdąrze...a jak nie w tym roku...to w nastepnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche chyba tak jak kazda z nas...... dlatego zazdroszcze facetom..... odchodza znajduja kolejna sa szczesliwi .... kurcze jak chcialabym miec taka psyche jak oni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Czyżby jakiś męski głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Owszem, czyżby męski głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
helooo zaba:D a co do twardosci...to niech ze ja teraz poodgrywam tą silną co jej nic nie wzrusza..i kija ma zawsze pod ręką:D to zcasami najlepszy lek na wszytsko...zamiast głaskac...wstrząsnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ja to z porządkami jestem do tyłu , a wiosna chyba nie bardzo , bo zimno jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kermit no np dlaczego twierdza ze kochaja ze odejda od zony ze nic ich nie laczy?? ze dzieci dorosle i tlumacza Ci to przez pol roku rok a jak kobieta stwierdza ok moze to prawda moze warto sprobowac to oni potrafia z dnia na dzien po 6 latach " zamknac" znajomosc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
aaanati37..wg mnie to starszni pozoranci..i wcale nie tacy silni jakich zgrywają...silny by walczył o swoje i sie nie bał..a to strachliwe stworzonka ucieka jak sie za powazne robi..i gdy sytuacja ucichnie..to znow swoje podrywy uskutecznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anthijja dzieki Ci kobieto:)) bierz kija i lej:)) mnie pierwsza;)) tak w domu generalnie wszysko ogarniete, to w pracy trzeba siedziec nie ma czym mysli zajac to mysle o tym padalcu brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Kermit no np dlaczego twierdza ze kochaja ze odejda od zony ze nic ich nie laczy?? Bo to chcecie usłyszeć, gdy jesteście zakochane...? ze dzieci dorosle i tlumacza Ci to przez pol roku rok a jak kobieta stwierdza ok moze to prawda moze warto sprobowac to oni potrafia z dnia na dzien po 6 latach " zamknac" znajomosc ??? Bo nigdy nie mieli zamiaru odchodzić od tej żony...? Bo dla faceta hierarchia wartości jest następujaca: on sam dzieci żona i reszta rodziny, kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ... kiedys dawno temu z moja ulubiona przyjacilka jak na s facet wkurzal to siadalysmy z drinkiem na kanapie i oczywscie gadalysmy na niego i najwieksza nasza klatwa bylo " zeby mu wiecej nie stanal" i temu tez to zycze!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
ogarnij sie kobieto:D ja wiem ze dobra i litosciwa jestes ale po cholere podkarmiasz padalca?:Pa niech lezy taki pusty w srodku:P moze doceni co stracił:P ...ja jak zwykle ze wszytskim czekam na ostatnią chwile:D taka ze mnie perfekcyjna pani domu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kermit ja nie zakochuje sie w 5 minut, przez caly ten czas nie bylam zakochana, to on przyjezdzal dzwonil pisal zawracal dupe na maksa, ja zawsze uwazalam ze nie wchodzi sie miedzy wodke i zakaske wiec nie chcialam sie pakowac to on roztaczal wizje jak my do siebie pasujemy jak mam bedzie dobrze razem ja dopiero po jakis 2 latach pomyslalam ze moze byc fajnie gdybysny byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
czyli facet napisał nam to samo co my wiemy doskonale...to piękne słowka na potrzebe tego serialu nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscią..ale jak inaczej cel osiagnąc...przeciez nie poprzez mowienie ze za cholere zony nie zostawie..a Ciebie tylko przelece a bedziesz dla mnie i tak na ostatnim miejscu...bo wszytsko inne bedzie wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zmienic prace , inaczej sie zamecze, musze miec upierdliwego szefa co to nie pozwoli siedziecna kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdele , przeciez polazlam z nim do lozka nie wymagalam deklaracji , ba w pierwszej chwili jak cos takiego wymyslil to sie wystraszylam i wyjechalam wlasnie ze ma zone dzieci , przekonywal mnie dobry rok a jak zaczelo mi zalezec i dalam sie wkrecic i chcialam prac prasowac i gotowac to olal .... ja pierdziele , ten swiat jest pokrzywuiony chyba trzeba leciec na kase i miec w d .......wszystko co mowia;) te "wredne" zony wiedza co robia, brac wyplate gonic do roboty i miec w d jego uczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
to piękne słowka na potrzebe tego serialu nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscią.. Czy to naprawdę taka wielka różnica, te piękne kłamstwa? Ja nie kłamałem kochance, że zostawię żonę. Ona jasno powiedziała, że nie zostawi męża. I tak cały ten "związek" zabiła jej zazdrość o żonę. Czyli skutek jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
ja juz doszłam do wniosku ze dla takiego faceta nie mozna byc za dobrą..on sie w 1szej chwili ucieszy..bedzie cały w skowronkach..by potem spierr tam gdzie jest tylko podnozkiem i bankomatem...widocznie kochaja takie traktowanie...moj znajomy zawsze to kwitował textem.."dobrze mi ze dobrze mi tak"....czyli wcale moze nie cierpiał katuszy tylko kity wciskał bo miał komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ja nie szukałam kochanka tylko samo tak wyszło i nigdy go tak nie nazywałam , bo nie o seks chodziło . Nie potrafię się nie angażować , nie nadaje się do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kermit, gdyby postawil sprawe jasno, nawet jesli by sie skonczylo po 1 nie bylabym w nim zakochana po 2 nie czulabym sie oszukana po 3 nie czulabym sie jak smiec itp....... itp jesli wlazlabym w taki uklad to swiadomie a tak , prosil tlumaczyl a jak mi zaczelo bardzo zalezec to olal bo zona bo dzieci kuzwa ... od tej pory kazdego powinnam traktowac jak bankomat i podnozek i niech tylko jecza pozniej ze kobiety sa wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
skoro nie zamierza zostawic zony to widocznie nie jest tak zle...czyli jak jest dobrze to skąd miejsce dla innej kobiety sie znajduje w tym układzie?..czyli jednak sa jakies braki..ktora ona wypełnia..czy sie mylę?bo dla mnie jak jest ok to nie potrzebuje innego a facet ma inne podejscie do tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthijja
ale zony nie zostawi....bo...:D by mu wpierr jakby tylko cos o tym wspomniał:D i mamy odpowiedz na wszytskie pytania w tym temacie:D i na cholere nam ktos taki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Kermit, gdyby postawil sprawe jasno, nawet jesli by sie skonczylo po 1 nie bylabym w nim zakochana po 2 nie czulabym sie oszukana po 3 nie czulabym sie jak smiec itp....... Masz rację. Szczególnie w p.3. Ale mi chodziło o coś troszkę innego. Mogłyście trafić na kogoś, kto was nie będzie okłamywał, że zostawi żonę, ale pomimo tego nie będzieci mogli być razem. Wy możecie ich przynajmniej nienawidzieć. Ja nie mogę nienawidzieć nikogo. Choć wolałbym nienawidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kermit moze by bolalo ale nie mialabym zludzen marzen i czulabym sie jak czlowiek a tak ?? jak uwierzyc w to co mowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
skoro nie zamierza zostawic zony to widocznie nie jest tak zle...czyli jak jest dobrze to skąd miejsce dla innej kobiety sie znajduje w tym układzie?..czyli jednak sa jakies braki..ktora ona wypełnia..czy sie mylę? Nie mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×