Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_krk_

Rozstanie, trudne chwile do przetrwania :(

Polecane posty

Ciche to walcz, bo masz kogos wyjatkowego kolo siebie i szkoda byloby chociaz nie sprobowac :)w koncu ile takich wyjatkowych milosci zdarza sie nam w zyciu?? czasami wcale wiec ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
aaanati - pisz , bo mądrze to robisz. Wiesz , że dodajesz sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie dala pociac nawet za rozmowe tel :)) wiec Mika korzystaj:)) zwlaszcza ze teraz wiosna , swieta jego imieniny , urodziny :(( ale w sumie swinia z niego i czemu za kims takim tesknie.... chyba psychiatra sie klania u mnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam pofikac troche koziolkow na fitnesie , musze jakos rozladowac dola bo jeszcze troche i do gnojka napisze/ zadzwonie i zrobie najgorsza rzecz z mozliwych:))) zazdroszcze Wam ale nie tak wrednie trzymam kciuki i licze ze kiedys do mnie tez sie " los" usmiechnie ;) milego popoludnia i "do jutra":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
oj dziewczyny będę walczyć , bo to jest miłość , która zdarza się raz w życiu i nie chce do końca życia żałować , nie mogę , bo jak mnie mają opluwać to przynajmniej będę wiedziała za co a życie mamy tylko jedno i warto je przeżyć , bo jest takie krótkie. Przeżyć a nie przetrwać , może kiedyś będę wnukom opowiadać jaka to byłam szczęśliwa w życiu i że mogę umrzeć , bo już wszystko przeżyłam. Ale mnie wzięło na sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
aaaanati - uśmiechnie się do Ciebie los , bo jesteś fajną kobietą. A teraz wyćwicz tego doła , bo szkoda życia na depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche tak trzymaj:))))) olej ludzi, gadaja Ci ktorzy sami nigdy nie odwazyli sie nic zrobic i sa nieszczesliwi i zgorzkniali :))) ( tak ja za pare lat ha ha ha :)) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
hi anita tylko u mnie kolega pamiętał o moich imieninach a mąż nie :/ sorki ciche źle się wyraziłam nadal czuje coś do nie go jak z nim rozmawiam to mam motyliki i jakoś tak miło ale pogodziłam się z tym że nie jest nam pisane życie jak z bajki i stwierdziłam że będę korzystac to co teraz mam tak jak on mi powiedział jak zapytałam się dlaczego zadzwonił '' lepiej jest żałować za to co się zrobiło niż za to co czego się nie zrobiło ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mika - to brzmi dokładnie tak "lepiej grzeszyć i załować , niż żałować , że się nie grzeszyło " . Zawsze to mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
zmykam jutro się pokaże wieczorem :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
a jednak jestem mąż się ulotnił :) anita dlatego ja nie chce tego całkowicie skączyć bo nie wyobrażam sobie że już nigdy bym go nie usłyszała że rozeszli byśmy się tak jak u ciebie :( nie umiem tak bez nie go dalej żyć może mi kiedyś przejdzie ale teraz ciesze się każdym dniem i czekam na telefon teraz moja kolej ale boje się przełamać pokazać mu że dalej tak za nim szaleje chce go troche przytrzymać i zobaczyć jak jest z jego strony , on mi pokazał co to dreszczyk emocji , podniecenia i tak by można pisać dużo zalet romansu i wspaniałe dni :) ktoś mi kiedyś powiedział że z mężem nie przeżyjesz tego co z kolegą :) i czego ja głupia się skusiłam :) o nas to ktoś by mugł niezły film nakręcić i jeszcze wszędzie w telewizji zdrady gdzie nie włącze to ktoś kogoś zdradza :) i jak tu kłamać oj same kłody pod nogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
sorki aaanati coś mi się ubzdurało z anito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanatii
ehhhh to sie nazywa miec pecha ...... oczywiscie wyszlam z fitnesu wsiadlam do auta przejechalam moze z 500 m i oczywiscie musialam sie minac z panem j kuzwa ostatnio cos mam pecha brrrr chyba potrezbuje wyjechac na drugi koniec polski:(( ale mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Ja dzisiaj też mam doła. Wczoraj byłam taką optymistką ale oczywiście za dobry miałam humor to musiało być spięcie w domu . Mam ochotę się na kimś wyładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
Hej myślałam że tylko ja wstałam lewo nogą :( od rana myśle dobija mnie to :( aaanati a on jak reaguje jak ciebie zobaczy ? ciche tak mi się zdaje że to deprecha jednego dnia jestem tak szczęśliwa że mogła bym góry przenosić a na drugi dzień to nie mam chęci żyć :( to nie tylko ty się złapałaś z mężem :) u mnie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mika - tak właśnie mam , że jednego dnia mam tyle energii i siły , że mogłabym góry przenosić i nie ma rzeczy niemozliwych a drugiego dnia nie mam siły na nic a myśli mnie zabijają , ale to efekt tego wszystkiego co się dzieję. Mój wspaniały mąż potrafi mnie dobić skutecznie. Czasami mam ochotę go zabić i wtedy to nawet wszystkie duże noże chowam , bo nie wiem co się stanie. Chyba zaczyna mi odbijać , ale tak się nie da żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanati
przezywacie cos co ja nazywalam karuzela, zadzwonil spotlakismy sie czlowiek byl happy , nie dzwonil dol kosmiczny:((( ehhhh z tego powodu z perspektywy czasu wolalabym zeby pan J mi sie nie " przytrafil" mam dola na maksa , chyba za szybko odpuscilam deprim , jak sie " fumflowalismy " to i przez rok nie wpadalismy na siebie przez przypadek a teraz w ciagu 2 tygodni 2 razy:(( jak on sie zachowuje - jedzie z zona , mimo ze o tej porze dawno powinni byc w domu - albo mnie nie zauwaza albo udaje ze nie zauwaza, mysle ze to drugie , tylko czemu mnie to jeszcze obchodzi??? kuzwa tyle autek mijam ktorych nie zauwazam , ale nie jego musze;((( normalnie tylko palnac sobie w leb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
oj karuzela na maksa . Nawet ostatnio jest taka piosenka , która mi przypomina jak wygląda moje życie. aaanati - próbuje zrozumieć co przeżywasz jak go widzisz , ale to jest taki "pech" , że tak często go spotykasz i pewno z jednej strony nie chciałabyś tego a w środku się cieszysz , że mogłaś go zobaczyć. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanati
Ciche nie nie chcialabym go ogladac, przed pierwszym razem myslalam ze nawet jak go zobacze to nic sie nie stanie , ze to nie ten etap juz w koncu " rozstalismy se" dano temu pozniej zwyczajnie sie kolegowalismy idlatego sie nie stresowalam, ale okazalo sie ze widok zabolal;(( i doszlam do wniosku ze wolalabym nie widywac jeszcze przez milion lat i staram sie omijac te miejsca w ktorym moglabym spotkac - ja tesknie jak cholera , prawie nie ma nocy zeby mi sie nie snil ale naprawde wolalabym nie " wpadac" na nich bo to rozdrapywanie ran na maksa;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
Jestem z siebie dumna dzwonił on dzisaj chciał mnie wyciągnoć na kawe ale mu odmuwiłam serce mi wali jak oszalałe i co ja mam myśleć on pierwszy robi pierwszy krok co o tym sądzicie po co dzwoni o co mu biega jak wcześniej powiedział że nic do mnie nie czuje już 2 raz go spławiłam i obiecałam że to ja zadzwonie miałam w piątek a on dzisiaj sam dzwoni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanati
Mika ae Cie podziwiam , ja durna latalam na kazde skinienie , oj gdyby glupota moglla latac pewnie gdzies w ok. ksiezyca bym teraz byla;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ae Cie podziwiam , ja durna latalam na kazde skinienie , oj gdyby glupota moglla latac pewnie gdzies w ok. ksiezyca bym teraz byla;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ae Cie podziwiam , ja durna latalam na kazde skinienie , oj gdyby glupota moglla latac pewnie gdzies w ok. ksiezyca bym teraz byla;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
ja też tak robiłam ale skończyło sie wtedy co powiedziałam mu o uczuciach a on do mnie że nic :( że to tylko oderwanie się :/ to taki dla mnie był cios tak jak by mi ktoś w ten pusty łeb przywalił i o tamtej pory ja przestałam pokazywać że nadal do nie go coś czuje i go olewać ale po nocy beczałam i teraz też mam takie myśli że mogłam się zgodzić bo więcej nie zadzwoni :( kur.a po beczałam się do dupy z takim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mika - trudno wyczuć , albo też tęskni albo zwyczajnie jak to facet ma ochotę na seks . To Ty go znasz i musisz go wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ja też beczałam pół nocy i tylko mam wory pod oczami . Do D..y to nasze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika jesli nie zadzwoni wiecej to zawsze mozesz Ty zadzwonic jak gdyby nic;) Wiiesz mysle ze i tak lepiej jak facet Ci mowi wprost ze to tylko seks niz jak przez caly czas Cie utwierdza ze Cie kocha i ze mu zalezy itp a pozniej dostajesz " z piesci w brzuch" bez ostrzezenia. Ja nie znam idealnego wyjscia z takich sytuacji, teorertcznie najlepiej bylo by postawic sprawe na ostrzu noza i albo albo, ale sama wiem po sobie ze to co " powinnam" a co robilam/ robie to dwie rozne sprawy, i tak sobie mysle ze moze w dupie z nasza duma?? co z tego ze mu udowodnisz ze nie jestes " latwa" jak to tylko Ty sie meczysz?? bo jesli to dla niego tylko seks to poszuka innej naiwnej a jesli cos wiecej to mu to nie przeszkadza ze jestes tylko pewnie cieszy>>>?? kurcze ale chcrzanie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
i o to chodzi że ja go nie ogarniam bo jak dzwoni to opowiada co tam u nie go i pyta się co u mnie jak tam z mężem i zapewnia mnie że to tylko kaw nic więcej , nie wiem o co mu chodzi napewno nie o sex :/ bo wczesniej to ja zawsze dzwoniłam i pisałam a jak przestałam to on teraz pokazuje że tak jak by coś chciał , chce mu pokazać że nie jestem taka łatwa ale boje się że go strace na zawsze jak będe tak robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
i o to chodzi że ja go nie ogarniam bo jak dzwoni to opowiada co tam u nie go i pyta się co u mnie jak tam z mężem i zapewnia mnie że to tylko kaw nic więcej , nie wiem o co mu chodzi napewno nie o sex :/ bo wczesniej to ja zawsze dzwoniłam i pisałam a jak przestałam to on teraz pokazuje że tak jak by coś chciał , chce mu pokazać że nie jestem taka łatwa ale boje się że go strace na zawsze jak będe tak robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×