Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy 1234232

Dlaczego faceci nie chca sie wiazac z kobietami?

Polecane posty

Gość pytajacy 1234232

Dlaczego coraz wiecej facetow, takze tych porzadnych woli zyc samemu niz wiazac sie z kobietami? Dlaczego nie chca wchodzic w zwiazku a niektorzy nawet nie chca miec nic wspolnego z kobietami? Skad taka niechec wspolczesnych mezczyzn do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
bo się już raz zawiedli w życiu i są ostrożniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
Bo związek wymaga ciągłej pracy, zaangażowania, wspierania, jest się "odpowiedzialnym" nie tylko za siebie ale też za tę drugą osobę, a facet ma o tyle gorzej że w opinii społecznej to on powinien jednak być tą głową w związku, chronić i opiekować się swoją kobietą. Do tego w XXI wieku faceci mają za przeproszeniem przesrane.. kobiety bardzo dużo wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyk 1000
Bo.. jak już się zaczynasz spotykać z jakąś kobietą to ciągle trzeba za nią płacić. Rzadko zdarza się żeby jakaś płaciła za siebie. Zatem nie warto zaczynać znajomości bo to koszt. Nawet jeżeli przejdzie się ten etap to.. zaczynają się problemy natury dopasowania. Często kłóci się bo tak, bo ma poglądy. Stara zmienić się faceta albo stara się pokazać że jest ważniejsza. W bardziej zaangażowanym związku dochodzi do tego że kobieta stara się kontrolować cały czas faceta. Co robi, z kim, dlaczego. Jedyną korzyścią z relacji z kobietami jest seks. Jednak... przecież nie koniecznie trzeba do tego stałego związku. Są panie lekkich obyczajów, małolaty itp. rozwiązania albo najprostsze - rezygnacja z tego. Życie w pojedynkę jest łatwiejsze, przyjemniejsze, daje więcej satysfakcji, możliwości rozwoju, spokoju (nie ma rodziny kobiety), realizacji swoich zainteresowań (nawet tych o których od dawna się marzyło). Nie warto tego poświęcać dla seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tmag+wP
Dziecka rozumiem nie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
Z tym seksem to jest roznie, wiekszosc kobiet, szczegolnie Polek jest bardzo slabych w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może głupie
Fryderyk 1000 dobrze że tacy nie mają kobiety. Żal kobiet dla takich facetów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meringer
bo kobiety to materialistki to po 1 po 2 puszczalskie po 3 idiotki i sa okropne wrecz ochydne wystarczy popatrzec na wieczorki panienskie oblecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
a ja tam sądzę, że tacy co się tu wypowiadają to lepiej żeby tych kobiet nie mieli :) co to za interes być z facetem, który widzi w kobiecie tylko seks i wydatki :) myślę, że porządni faceci chcą się wiązać i to robią spotykając odpowiednią kobietę, jakoś nie zauważyłam w tej kwestii zmiany (może poza jakimiś nieudacznikami, pracoholikami lub innymi typami tego typu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave Cesar
Bo przy jednej dziurze kot zdechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyk 1000
jeszcze jeżeli chodzi o niechęć: zauważyłem że sporo facetów tak pod 30stkę zmienia preferencję. Nawet rzuca kobiety dla mężczyzn. Niestety nie wiem czy to jest wina jakiś hormonów w jedzeniu czy ? no właśnie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by to powiedziec
13:58 [zgłoś do usunięcia] ja86sia " co to za interes być z facetem" No wlasnie. kto chce byc z kobieta dla ktorej bycie z facetem to interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
widzę, że powiedzenia polskie są niektórym obce więc wyrażę się inaczej: po co być z facetem dla którego liczy się tylko seks i pieniądze? nich idzie na dziwki a nie szuka darmowego seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to cioootyyyyyy
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
kobiety to cioty, zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrocic kota ogonem
po co dozywotnio utrzymywac leniwy wor na sperme jak nawet seksu z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma...............
ponieważ są kurwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jqkwqffq
ja mówię za siebie - nie chcę się wiązać, bo współczesne kobiety są takie same jak Ci znienawidzeni faceci "dranie". Chcą tylko seksu, zdrady prędzej czy później też będą. Ja szukam porządnej dziewczyny, i takiej nie mogę znaleźć, więc rezygnuje ze związków, będę starym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
gorąca 30 - stka, zapewbe uwazasz sie za mistrzynie seksu, jak kazda kobieta, tylko ze jak dojdzie co do czego to bida z nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
To jest proste jak znajdę na tyle interesującą kobietę i jednocześnie pasującą do mnie to dlaczego miał bym się nie związać ? ...z tym że to jaka kobieta jest tak naprawdę wychodzi w trakcie poznawania 1 spotkanie 2gie 3cie 10te w rożnych sytuacjach w tym też w łóżku i po kilku miechach wychodzi co to za kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
sasasasasasasas do wszystkich takich i tobie podobnych. Bo kobietę trzeba dobrze poznać od strony seksualnej ;) ..nieraz jest tak że kobitka jest naprawdę gorąca tylko trzeba sie nią odpowiednio zająć , rozgrzać emocjonalnie i potem seksualnie ... Często jest tak że to facet niezdarnie , oblesnie dobiera się do kobiety ją to zniechęca więc i nie oddaje siebie tak w 100% ,a potem taki fagas opowiada jaka to oziębła kłoda...natomiast ta sama kobitka przy facecie ,który wie co i jak będzie się czuła komfortowo i mu pokaże na co ją stać ; ) ..i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
Dlaczego to facet ma sie starac liczac ze moze cos z tego bedzie, jak zazwyczaj nie bedzie nic. Moze by tak kobiety sie pierwsze zaczely starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe89
akurat naleze do tych dziewczyn ktore chyba za bardzo sie staraja ;/ bo naprawde lubie niedostepnych mezczyzn,lubie o nich zabiegac a mimo to jestem wciaz sama. nie jestem nachalna i wiem, kiedy powinnam przestan, nadgorliwa tez nie jestem, zawsze moje starania ida na marne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
bejbe89, najwidoczniej cos zle robisz albo wybierasz bardzo niedostepnych facetow skoro ciagle jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe89
sama nie wiem, pociagja mnie starsi mezczyzni, a tacy zazwyczaj sa albo po powaznym zwiazku ;/ naprawde nie wiem co moge robic nie tak ;/ moi znajomi nawet sie dziwia dlaczego jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
albo po powaznym zwiazku albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe89
albo po prostu nie wierza, ze dziewczyna,ktora ma 22 lata moze chciec powaznego i stalego zwiazku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
cos przesadzasz, 22 to nie jestes dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×