Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy 1234232

Dlaczego faceci nie chca sie wiazac z kobietami?

Polecane posty

Gość bjutiksa
strzałka :), zanim cos napiszesz przeczytaj to, taka mala rada ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
w ogóle bzdury piszesz, może 100 lat temu chodziło w związku tylko o kasę, mnie nie obchodzi ile mój mąż zarabia, nie jestem z nim ani dla kasy ani dla jego penisa, ale co Ty możesz o życiu wiedzieć skoro masz takie poglądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
dlaczego Ci co nie chca sie wiazac to cienki bolki, slucham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i vice versa
argument jest w moim nicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
strzałka :), to dlaczego z nim jestes? Tylko nie pisz bajek o milosci albo ze jestes z nim bezinteresownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
a Ty moze zacznij czytać co piszesz, bo sam sobie zaprzeczasz. widać, że kompletnie nie znasz sie na kobietach, może jesteś sfrustrowanym prawikiem co na forum chce się powyżywać, bo kobiety są takie beeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
juz sie zaczyna, jak sie nie ma arguemnetow to sie zaczyna obrazanie mojej osoby, jakie to typowe dla kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
jakos nie widze tych arguemnetow w twoim nicku, konkrety prosze, taka jest z Wami dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
jestem z moim mężem bo po 1 go kocham, po 2 świetnie się dogadujemy, jest nam razem dobrze, po 3 mamy wspólne zainteresowania i nigdy się razem nie nudzimy, mogłabym tak długo wymieniać... oczywiście seks również jest super - po prostu pasujemy do siebie w każdej dziedzinie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
i tak jak napisałam - pasujeMY, a nie tak jak w Twoim rozumowaniu, że jedno musi mieć interes w drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
ale to ze jedno ma interes w drugim to jest oczywiste, ile Ty masz lat ze piszesz takie bajki? Jestes z mezem bo jest taki i taki, ma konkretbe cechy ktore Ty chcesz i vice versa, zwiazek to wymiana interesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
To, że ma określone cechy charakteru, które mnie pociągają to nie interes... interes to to o czym Ty piszesz - tylko kasa i seks. Dla mnie liczy się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
to ze dla Ciebie liczy sie cos wiecej niz tylko to oznacza tylko jedno - jestes jeszvze bardziej interesowna, zachlanna niz mi sie wydawalo, ale takie sa kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i vice versa
dokladnie strzalka:) jinaczej ludzie syukaliby sie na allegro i wybierali towar za kase i z danymi parametrami, ukladali zwiazki jak za dawnych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
coś więcej niż to co dla Ciebie - dla mnie nie liczy się kasa i seks... Współczuje Twojej kobiecie o ile znajdzie się taka, dla której też będzie liczyła się tylko Twoja kasa i penis... Ja nie chciałabym być postrzegana jak towar ale skoro Tobie to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
to jest interes, masz interes w tym by byc z facetem ktory ma cechy pozadane przez Ciebie, to ejst twoje wygodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
i vice versa dokładnie :) haha, szukanie męża na allegro - podoba mi się ten pomysł, byłoby to idealne rozwiązanie dla kogoś takiego jak bjutiksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i vice versa
bjutkisa masy niesamowita zdolnosc odwracania kota ogonem i przeinaczenia, gdzie strzalka tak napisala co jej starasz sie uzurpowac(w sensie interesu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
ale to nie kwestia checi czy niecheci tyklko realiow. Realia sa takie ze jestes bardzo interesowana, dla Ciebie bycie z mezem to okreslony interes, jestes z nim bo ma oklreslone cechy, jakby ich nie mail to by bys z nim nie byla, proste, to jest interesownosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
bjutiksa czyli wg tego co piszesz to ludzie wcale nie powinni być w związkach, bo to tylko i wyłącznie interes, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
jakby mój mąż nie był taki jaki jest to byłby inną osobą, więc nie wiem co sensownego widzisz w swojej wypowiedzi... i tak jak napisała vice versa - robisz wszystko żeby przeinaczać moje wypowiedzi tak jak Tobie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
oczywiscie, kazdy zwiazek jest interesowny, ludzie wchodza w zwiazki by zaspokoic swoje potrzeby, to jest interesnownosc! Zastanow sie glebiej nad tym, to zobaczysz ze mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Ty chyba nie do końca rozumiesz pojęcie "interesowności"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
kobieta wchiodzi w zwiazek z mezczyzna by zaspokoic swoje potrzeby, to samo robie facet, w obu przypadkach rzadzi interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
To Ty nie rozumiesz, to jest sensu stricte interes Bezinteresownosc jest wtedy gdy robisz cos dla kogos i tylko dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
rzeczownik interesowność synonimy: egoizm, interesowność, samolubstwo, nastawienie tylko na własny interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
nie oczekujac nic w zamian za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
To może Ty wchodzisz w związek wyłącznie dla własnej wygody, ja daję coś także od siebie mężowi, dbam o niego, staram się aby było mu dobrze ze mną - jaki mam wg Ciebie w tym interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjutiksa
ale to jest czysta interesownosc, robisz tak by on chcial byc z Toba, jest to Ci na reke bo z bycia z nim masz korzysci, proste jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
i vice versa gdzie jesteś? dowiedziałabyś się, że synonimem związku jest interesowność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×