Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

czekaj jeszcze se zajaram i dopiero pójdę w piździec :classic_cool: będę pichcić ale dopiero w piątek myślę. w Hiltonie mam wolne do środy :classic_cool: ej facet mi właśnie powiedział, że jestem kolesiem w sexownej kobiecej skórze i że mam to traktować jak komplement :classic_cool::D spoko kurva w sumie ani mje to ziembi ani grzeje, bo sama wiem jaka jestem zayebista także może se wsadzić te komplementy :classic_cool: ps - nie piję już więcej 🖐️ ANI KURVA MNIEJ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mówiłaś to już ale odebrałam że to było do kogos innego :D nie no jeszcze sie nie odwazyłabym swej foty wysyłać...a tzytze...same tzytze bez twarzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dziwisz że chwilowo ma dość>? znowu ocknęła się w innym mieście z tatuażem cooola na czole, fryzurką i wąsikiem ala adolf hitlerr i z podpisana zgoda na udział w tegorocznym biciu seksualnego rekordu świata... przynajmniej do soboty musi zrobić sobie odpoczynek... i tak ma nieciekawie bo pewnie nie zdąży usunąć tatuaża przed pasterką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moralniak? no co Ty nie znam takiego słowa :classic_cool:))) po prostu ten no :O jakoś nie mam ochoty dzisiaj, a jutro no to muszę się oszczędzać przed sobotom :classic_cool: Michau 😭 nienawidzę Cię za to jaki jesteś śmieszny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
pśp, jak długo trzeba z Tobą chodzić, aby uprawiać seks :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie martw się paletz:) istnieje prawdopodobieństwo że proboszcz również zabalował i tez pojawi się o północy w kościele z cooolem na czole... ej mam probloem. bo tego no sylvester ma byc przebierany:O za tego/to im/czym sie chciało być w dziecińśtwie moja przebiera się za seksi panią doktor bo ma cały strój z praktyk studenckich wiec niema problemu. tzn co prawda chciała być doktorem lubiczem ale się nie zgodziłem i staneło na tym że będzie seksi paniom doktor a ja? kurna:/ za kogo mam się przebrac? w ostatecznosci za bezdomnego wiem na zaas sie zasmieje hahahha ale poważnie pytam:/ nie pamiętam kim chcialem być w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszelyna Ty to jednak nie masz sertza :O jak możesz mówić o kolacji do somalijskiego murzynka 😭:classic_cool: ale racja nie trzeba ze mną chodzić. za mną się lata ewentualnie można pobiegać :classic_cool: Józek :D żech się zaśmiaua jak gupia :classic_cool: czyli standardowo :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebier sie za dywan
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super bohaterem:classic_cool: ale nie jakimś z komiksów a tylko takie kostiumy dostane albo nie przebiore sie za nic a na pytanie wtf odpowiem że zawsze chciałem być superbohaterem który potrafi czytać w myślach. i zrobie wytrzeszcz i będe się gpił na ludzi niby że cyztam w myslach wiecie:P dobre:? nie? :O kurwa to doradzcie mi cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
Achtunk, grozna rasistka ! Zgloszone do organizacji im. Simona Mola :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale dobre z tym doktorem Lubiczem. Ty wtedy mógłbyś przebrać się za Olkę :classic_cool: moglibyście też nawet odgrywać scenki rodem z kultowego serialu Klan. "Ola. marsz na górę 🖐️" Ty byś nic nie mówił :) dlatego Twoja rola byłaby kluczowa :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
W najbliższym czasie możesz się spodziewać wizyty kilku nigeryjskich studentów prawa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no:( poważnie nie ma pomysłu:O co prawd akiedyś chcialem byc jako dzieciakśw mikołajem żeby mieć fabryke zabawek na własnośc i grupe elfów jako nieowlników na posyłki... później z biegiem lat to marzenie ewoluowało i jak wyżej z tym że elfy zastąpiły śliczne elfki w skąpych ciuszkach... ale to banał:O nie pójde na mikoła przebrany na sylvestrowa impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
No to przebierz się za chooya i powiedz, że od dziecka o tym marzyłeś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fajne ogłoszenie o prace:D:D:: MŁODĄ I ATRAKCYJN DZIEWCZYNĘ JAKO OSOB.ASYSTENTKĘ!!!! Jak w tytule młodą i atrakcyjn dziewczynę znającą pojęcie osob.!!!!asystentka,do biura komisu samochodowego,pensja 2500zł,plus premia za wkład pracy po pracy!!!! oferty ze zdjęciem całej sylwetki!!!!!! :D::D:D wkład pracy po pracy mnie rozwalił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkład pracy po pracy :D:D:D o ja piertole 90/210 :classic_cool:🖐️ niech zgadnę... znalezione na gumtree? :classic_cool: Józek akurat właśnie że nie. Ty byś muk być Panią Stasią :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
pśp, zrobisz mi de volaille'a :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mam gdzieś kostium biedronki:D braciszek był w nim na jakimś balu pare lat temu może nie wywalili rodzice. wiecie to taki kostium majacy ze 20 lat jak nic. bo najpierw ja w nim paradowalem, pozniej sredni brat i na koncu najmłodszy tatełe sam zrobił:) ma nawet skrzydełka któe się tak otwierają jak u prawdziwej biedronki jak chce odleciec:D wiec byłnbym biedronkom na sylvka:classic_cool: tylko że się nei zmieszcze więc lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×