Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

przystojniaku napisz jej, żeby pokazała tzytzki :classic_cool: poza tym co to za słowo :O zarekomendowana 🖐️ mówię Ci. zgrywa mądrzejszą niż jest :classic_cool: na pewno pokaże tzytzki 🖐️ dajesz, jedziemy z nią :classic_cool: ZKD } a jaszczurki. to jakbyś porównywała list piwa do litra wódki :classic_cool: no sczym do czego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniak to masz problem, ja mialam podobny napisal do mnie kolo na fejsie a ja buylam w szoku że Polak mnie zarywa :D ale po 2 zdaniach mu sie odechcialo mnie ;( co do modkuf - ja juz sie staram o rente, podobno trzeba miec znaczne uposledzenie i rente by dostac to odpowiedzialne stanowisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie to się pochwaliłaś :O bo ja to jedynie piłam piwo w którym mucha pływała albo do którego se nakiepowałam :classic_cool: także zwracam honor i pełen szacun dla Twojego podniebienia które uraczyło takich zacnych trunków und smaków :classic_cool: co podniebienia. to chyba se zara upiekę piersi w piekarniku :O uprzednio je marynując w oleju i soli :classic_cool: hehehe, żartuję 🖐️ marynata pewnie wyiebana w wszechświat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marynata będzie * kurva jakie byki trzaskam :O trzas odstawić piwo :classic_cool:))) siema Józek 🖐️ spoko ja nigdy nie chucham nikomu w facjatę. mam stresa, że może mi sunąć z kraty i piertolę wolę nie ryzykować :classic_cool: przystojniaku to weże jej coś odpisz i zobaczyme co odpisze. po jednym emilu nie można nic stwierdzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze tyle że zdązyłam mieć fajnego chlopaka i go rzucic :( pamietam jak na poczatku znajomosci mówilam mu o czoko oko i ruchaniu bo byłam pod wrażeniem kafe i swobód tutejszych a on był zgorszony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniak } :D no i dobre :classic_cool: do mnie kiedyś na fejsie napisał jakiś kolo też to mu odpisałam: wypierrdalaj :classic_cool:🖐️ a on odpisał: co tak miło? :) no i tyle, nie chciało mi się tracić klawiatury na pajatza :classic_cool: Czkawka no nie wiem, ja mam prawy profil ładniejszy to może Ty masz lewy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×