Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

tak staro?! 😭 na czatach i pani w kasie w lidlu zawsze daje mi ponieżej 18 i kaze dowode pokazac mam 22... no trafiles bingo w jądro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo f sumie sie dziwowałam żeś młodsza ode mnie a tak obtzykana w pravo w levo no 25 sluszny wiek chociaz nadal nie dowierzam :classic_cool: i Ty tak single coupe? :classic_cool: a ja z kolei lubie młodszych i nie wyobrażam sobie starszwgo o rok chocby a tera mńe jaki na fejsie zaczepia i nie wiem ile ma lat ale obawiam sie że podstarzały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja studiuje i też żałuje :o z każdym dniem - też mi sie wyydawało że masz 18lat :D kurfa co Wy wszycy tacy starzy już :D czas mi w miejscu stano czy jak ?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a tam nie piertol :classic_cool: skoro mu odpisałaś to musiał Cię czymś urzec :classic_cool: tzn jeśli mu odpisałaś zachęcająco :D a nie jak ja: wypierrdalaj :classic_cool: ZKD } to powodzonka 🖐️ jak ja se przypomnę moją pierwszą pracę... po 5 dniach zrezygnowałam i jak se kupiłam piwo! wypiłam je duldusiem na przystanku tramwajowym. weszło jak woda :classic_cool: piękne chwile :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam siebie w pracy nie widzę, tj. w wakacje robię na straganie nad morzem, ale z dwunastu godzin pracy około 4 chleję, 6 kręcę się po mieście, a dwie stoję na swoim stanowisku pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaahahah :D kurva no normlanie żem rykua ZKD 😭 uroczo :classic_cool: ja kiedyś sprzątałam po koncercie. kurva zayebista sprawa. chociaż w sumie i tak miałam jak zwykle pecha. bo inni to znajdywali piniondze, telefony, aparaty... a ja? a ja same browary :classic_cool: no ale git, bo znalazłam też plecak :D do którego se spakowałam te wszystkiego znalezione browary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie. takie szczęście w nieszczęściu. jakby :O:classic_cool: bo nie moge też powiedzieć do końca że te piwa to jakieś nieszczęście dla mnie było. skuamauabym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×