Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

mam skajpa do utrzymywania kontaktu z mamełe :classic_cool: ale dzisiaj właśnie jak do niej zadzowniłam to słyszałam tylko, że "nie może wymyślić żadnego słowa z tych literek które ma..." ja do niej, że chora jestem, a ona: "no kurde teraz to ja juz nic nie ułożę..." no to ja: mamo 😭 jestem chora ale dla Ciebie literaki są ważniejsze także zadzwonię jutro :O😭 na co mi odparła: "chora jesteś? i co masz gorączkę?" a za chwile znowu slyszalam jak se kurva pyka :classic_cool: bosz no 😭 a potem ojciec za mną wydzwania , że się do mamy nie odzywam :classic_cool: jak ona kurfa se woli w literaki grać 😭 aaa uj z tym. kurva no :classic_cool: mogę Ci podać mojego emila jak chcesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pśp kurwa nie pij więcej :D :D :D O czym Ty pierdolisz :D 🖐️ Ale dobra no jak już o skajpie mowa to wiesz kurwa że mam na telefonie filma jak pajonka zabijasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty mje wtedy nagrywałaś? 😭:D:D:D no nie pierrdol :classic_cool: ej przystojniak :D:D:D niezła kurva wtopa jahahahaah :classic_cool: odpisz jej że nie widziałeś zdjęcia :O i że w ogole to pomyliły Ci się wiadomości i to miało być do kolegi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha o kurve dobre z tymi mamełami w literakach :D ja tam na kurnik od dawna już nie wchodze pamietam że sie sypały wyzwiska jak wygrywałam w chińczyka :o mam za słabą psychike na to a i jeszcze moje przegrane z cwaniakami w gomoku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecie Ci mówiłam, że w razie jakbyś się spierdoliła z szafki to będzie pamiątka :D Ja yebie jak Ty mnie słuchasz dziewczę moje 😭 Ale nie no jednak już nie mam filmu, teraz sprawdziłam... nuda byłaś, nie spadłaś to skasowałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:) 🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)🌻😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ou mnie w cyberze nuda i posucha :O tylko jedna kolezanka jaka i jeden Polak mnie zaarywa ale bardzo powolnie ...na czatach ciacha napolne only samsung ale w sensie bierzesz go i wyjmujesz i celujesz w kamerke? :classic_cool:? on sie skapnie że nagrywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pśp Zaraz Ci poluzuje życie towarzyskie i spierdalam wygrywać tę noc pod kołdrą w innym wypadku laptop może polecieć przez okno bo wiesz się już całkiem... kurwa Jaśnie Pan nie wie co mi pod choinkę kupić, powiem, że chce nowiuśkiego laptopa :classic_cool: Reflektujesz taki pomysł? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PC zależy jak leży :classic_cool: Jak siedzisz z wycelowaną kam na swoją twarz to nie łapie Twoich rąk przecie, możesz trzymać tel tak, żeby go w kam nie było widać, a w tel ekran będzie łapać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszeyebane jutro musze iść chyba na zakupy wigilijne. ale z drugiej strony to po co jak i tak jutro nie będę nic pichcić :classic_cool: to może se pójdę w piątek ? pewnie tak zrobię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuć monetę :classic_cool: jak to nie bedziesz pichcic ? a kto wykrami cały hilton ? no dobra ot ja Cie tu nie zaczymuje w końcum niegodna tegoż :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×