Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość pśp dziewczynki w twoim wieku
13 latek to trochę mało na alkoholizowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to zdolności ? wyginasz łyżeczki i przyciągasz żelazka do tzytzów ? :classic_cool: kiedy ja nie mam 13 lat pomarańczu :O mam całe 5 ! i kręcone zęby :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw trza miec tzytzki :classic_cool: Nie, ja widzę przyszłość. Jasnowidzka żem. Np. Prawie miesiąc temu śniło mi się, że moja przyjaciółka zawitała w mym domu, by oznajmić, iż zaciążyła i co? Kurfa, zaciążyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrone Kurwiszone
Paletz 👄 w peezdeczke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ya yebson :classic_cool: a ja Ci się czasem nie śniłam ? 😭 weże mnie powiedz co mje czeka w 2012. bo mi się wydaje, że to będzie dobry und motzny rok. nie mylę się prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pśp dziewczynki w twoim wieku
detektywe wytropią wszystko, nawet przy pomocy jednej zamzanej fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w okóle to 🖐️ nie miałam jednak najazdu achajów z tej stronki efuckt na hate a i piwa sie dorobiłam (1/6 puszki :O ale zawsze kurva cos :classic_cool: :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śniłaś mi się, aczkolwiek wyślę dzisiaj mojemu mózgowi informację, ażeby paletz mi się przyśnił. Jutro ten sen ci opowiem :classic_cool:🖐️ Jednak już teraz mogę ci oznajmić (albowiem moc ma i wiedza ma ogromna), że czeka cię dużo chlania w 2012 :classic_cool: Niekoniecznie do lusterka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrone Kurwiszone
jak mje dzis leb nakurvia to jajtza na patelni😭 i dodac musze,iz nie od procetow,choy wie od czego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczu mówisz o tej fotce którą tutaj kiedyś wrzuciłam ? wyglądam na niej na 13 lat ? :D no w sumie zgadza się :classic_cool: na imprezy mje nie chcą wpuszczać dopóki dowodu im kurva nie pokażę :O takie yaya. nie wspomnę już , że jak kupuję piwo to sytuacja jest identyczna :classic_cool: Czkawko no usunęli. nie jestem modką. niestety 😭 chciałabym :classic_cool: dzisiaj się dowiedziałam, dlaczego dostałam bana i że jak chcę odzyskać nick to żebym się odezwała za 30 dni z numerem IP z którego najczęściej piszę. no to ja im kurva odpisałam, że nie odezwę się za 30 dni tylko za 14, bo już mam dwa tygodnie bana jak nic :classic_cool: ja dzisiaj byłam w sklepie, o niczym nie zapomniałam, także raczę się i raduję też :classic_cool: Z każdym dniem to akurat mi nowości nie powiedziałaś 😭 myślałam, że może wygram w totolotka albo coś :O chociaż jeśli dużo będę pić to chyba będę musiała mieć za co nie? coś w tym kurva jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie. Moje przepowiednie nalezy odczytywać dogłębnie, Między wierszami, o! A dlaczego ja nie widziałam twojego fotełe?! Mnie o dowód nie pytaja, a ja bujam się bez makijażu i wyglądam jak przedszkolak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dowiedziałaś sie|?;D uchylisz rąbka tajemnitzy ? :classic_cool: (tudziez innego rąbka rowka czy tzokolfiek ) ja to bym sie bała..jakby mi wyliczyli co narobiłam..chociaz o dziwo wczoraj skasowali temat o tym że spadł śnieg a jak pisałam o ciapatych i brudaszach to nie usuneli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchylam trapezik tajemnicy dlaczego mój nick został zablokowany : "login został zbanowany za naruszenia i wypowiedzi niezgodne z regulaminem" 😭:classic_cool: matrone łeb Cię napiertala właśnie od tego, że nie pijesz. mówię Ci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby były tu same wypowiedzi zgodne z rególamenem to bym nie marnowała czasu na taki zbytek pewnie by wygladało tak "hej L ;*" "o hej prz24" :* "co tam slychac u twojego ruchacza?" "a wszystko wp orzadku tylko pempek mi smierdzi bo trafil w pempek zamiast w moją picze a co u twojego ciapka"? "hej dziewcynki :* tu zdż obczajcie moj nowy filmik z wygibaskami i potupajakmi si ja ;*" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty taki temat w którym jest słowo ruchacz i piczka to by od razu były usuwane 🖐️ zresztą swego czasu były. ale mam info, że modeny już nie ma. stąd ten chwilowy spokój na forumie. ciekawe kto tera będzie. chciałabym ja, ale chyba nie mam szans. odpadam w przedbiegach :classic_cool: ps - też uważasz że zdż to tępa kiepa ? chociaż w sumie gorszy jest ten przyiebany pijany fijótek 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie jestem tzipka co nikogo nie trawi i ledwo mi idzie lubienie kogolwiek i rozmowa dłużej niż 20 minut... pśp jestes jedną z nielicznych tu osób które czczę nawet na pomarańczowo :classic_cool: tępa kiepa to mało powiedziane ;D a co do modeny, czy to jest facet? :classic_cool: pamiętam że jedna modka o śmiesznym nicku okazała sie facetem i niezłe yaytzaki były z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy strawiłabyś wódkę robioną na wężu który ma w sobie śmiertleny jad :classic_cool: oglądałam kiedyś program jakiś na diskawery or samfinklajkdat :classic_cool: wyglądało to jak... np marynowane grzybki tudzież papryka. no wiecie :classic_cool: tylko, że w słoiku był jadowity wąż. i jakiś alkohol powstawał. no i w sumie to nie było pewności czy jak się to wypije to się obudzi następnego dnia :classic_cool: nayebane mają niektórzy jak sam glen b :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała na nk do mnie pewna kobieta Cześć, jeden z Twoich przyjaciół (nie wydam który :P) powiedział, ze jesteś fajny i ciekawy a ze zdjęcia widzę, ze jeszcze i przystojny i jestem bardzo zarekomendowana z Toba zapoznać sie :) zarejestrowałam sie tu tylko dla ciebie, i chciała bym z toba porozmawiać, Czekam ;) co o tym sadzicie, traktować to poważnie ??nie dala zdjęcia może jej napisać ze pierw zjecie a potem ewentualnie dalsze rozmowy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale jak facet może być moderem na kobiecym forumie 😭 nie dziwota , że wszystko kasował jak tu ciągle się wszystkich wyzywa od pedałów, ciot, frajerów, peezdusiów, stoolejarzy, prawików itd. pewnie był jednym z nich :classic_cool: lub wszystkim naraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×