Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja wychodzę z założenia, ze nie ma co panikować czy duży czy nie, natura wie co robi, więc jesli dzieciaczek miał by za mało miejsca to brzuszek na pewno urośnie, a jeszcze zobaczycie jak będziemy miały ogromne brzuchale i same się nie będziemy mogły obrócić z jednej str na drugą :D wtedy na pewno nie będziemy marudzić że są za małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, jeśli chodzi o kolor włosów to nie określę Ci jednoznacznie. Jakoś w listopadzie chciałam sobie je trochę rozjaśnić i poprosiłam koleżankę fryzjerkę, aby ściągnęła mi ten ciemny brąz jaki miałam na głowie (ciemny brąz, który przypominał prawie czarny). I ona najpierw zrobiła mi na całej głowie pasemka (rozjaśniaczem) i one przyjęły taki rudawy kolor, ale potem całą głowę pokryła mi farbą ciepły blond czy coś takiego. Więc z czarnych włosów uzyskałam brązowy z małymi jasnymi refleksami. Do tej pory od listopada nie robiłam z nimi nic, ale już mam spory odrost i pojawiają się siwe pojedyncze włoski, a za tydzień wesele, wiec muszę to czymś pokryć. No i koleżanka powiedziała, że jeśli chcę zachować brąz to muszę kupować farby w odcieniach blondu, bo na ciemnych włosach, blond i tak inaczej przyjmuje. Więc dziś kupiłam sobie farbę z serii dla blond - karmelową czekoladę. Czyli jest to taki bardzo bardzo jasny brąz, a ciemny blond. Jutro bęedę farbować włoski i ciekawe jak mi wyjdą ;) A co do brzuszka, to dziękuję Ci za linka, poczytam sobie :) No i pocieszyłaś mnie, że od 5 m-ca... Chyba mi się dziś zaczął lub zacznie w przyszłym tyg. ( sama nie wiem jak liczyć) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wasze brzuszki są cudowne, jak mąz nie wróci zbyt późno zrobimy zdjęcie mojego i wam pokaze ale od razu wam mówie że mój do waszych o ogromna opona, czyli brzuszek z tłuszczykiem i jest naprawdę spory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne fajne:D dzieki temu mamy wyobrazenie naszych dzieciaczkow:D Netka wspomnisz moje slowa jak po 20 tyg Cie zacznie wywalac brzusio :) ja juz widze roznice z tygodnia na tydzien a od wczoraj mnie tak wnetrznosci bola ze chyba sie przesuwaja robiac miejsce maluszkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poczytuje Was znowu ostatnio, ale jakoś nie napisałam- byłam tutaj w styczniu na początku, chyba nawet w tabelce :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak brzuszek super masz :D Netka Twój też jest ładnie zaokrąglony :) Nie pisałam Wam o moim farbowaniu bo zla byłam strasznie bo wyszedł mi czarny kolor zamiast brązowy i wyglądałam jak z horroru bo za blada byłam, ale mamuska fryzjerka zrobiła mi dziś pasemka i wyglądam lepiej, aż narzeczony stwierdził, że teraz to mnie poznaje :P Smerfaskr oby było tak jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia ja farbowalam przed wielkanoca taka farba bez amoniaku i mi wyszly fajne wloski :) ale strasznie sie obawialam co mi wyjdzie jak juz farba byla na glowie:p odetchnelam jak wyschly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, mam nadzieję, że wspomnę Twoje słowa ;) Nie mogę powiedzieć, bo też czuję różnicę, ale może dlatego ,że patrzę na siebie codziennie to jest ona dla mnie zbyt mała;) Polcia z mamą fryzjerką to jesteś uratowana, chciałabym mieć fryzjerke w rodzinie. Mnie tymczasem znowu dopadła zgaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też była bez amoniaku, loreal, kurcze zadowolona byłam jak nie wiem co, a chciałam ciemniejszy troszkę brąz żeby odrostów nie było znać no i klops musiałam zrobić jaśniejsze pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak wyszło, trochę na głowie a i zapeszać nie chciałam. Termin wg OM mam na 9go września, wg przeliczania na stronie "haczewski" 19tc i 3 dni, ruchy czuje jakos od 1,5 tygodnia.tak, jak piszecie w spoczynku zazwyczaj ale są to takie małe kopniaczki albo jakby ktoś pukał tak od środka :) 2 kwietnia na usg gin mówiła, że dziewczynka, ale podobno często z tych jej dziewczynek rodzą się chłopcy. następne usg mam 30 go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga83 to mamy nadzieje ze bedziesz juz do nas czesciej zagladac i sie udzielac ;) gratulacje córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tego co czytam to chyba jak na razie same coreczki beda:) chyba jeszcze zadna nie dowiedziala sie ze bedzie miala chlopca... ehhh... kobiety rzadza:D ja sie dowiem dopiero 8 maja... musze sie uzbroic w cierpliwosc:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi że podoba wam się moj brzuszek :D ciekawe co powie mąż jak wroci na weekend, on napewno widuje rożnice widząc mnie raz na tydzień.. ale cóż uroki takiej pracy... ja od samego początku czuje że chłopak, ale potwierdze po porodzie :) Giga my tu mamy naprawdę fajne towarzystwo więc mam nadzieje, że zostaniesz już do końca z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry kochane :-) ajponka no ładniutki brzusio :-) juz go ładnie widać, ja wczoraj nie zdążyłam zrobić fotki bo mąż był poźno ale dzisiaj napewno zrobie, aż się boję waszej reakcji mój jest monstrualny przez to że na brzuchu miałam sporo tłuszczyku i nie jest taki okrąglutki ,zreszta jak wspominałam wcześniej, nie jestem drobnej budowy moze dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ajponka śliczny brzuszek :) A mnie czeka pracowity dzień dzisiaj, na samą myśl mi się odechciewa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Polcia dasz radę w końcu w sobotę ślub :] a ja się znów obudziłam z bolem pleców, nie wiem może jeszcze nie przyzwyczaiłam się do spania całej nocy na jednym i drugim boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia :) Ty to chudzina jesteś :D ale brzuszek już widać i jest uroczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia Tobie idzie tylko w brzuszek :) U siebie zauważyłam grubsze nóżki. Wczoraj dostałam zdjęcia od przyszłej szwagierki bo wywoływała i na jednym wygląda jakbym miała niedługo rodzic :D Brzuch jeszcze raz taki duży :P Aż się śmieli ze mnie :P Olczak muszę dać nie ma innej opcji, a co do pleców to mnie bolą jak się położe, kurcze nie dobrze mi się śpi na bokach i cały czas na plecach spie i jak się położe na plecy to maleństwo zaczyna kopać jak szalone :D Fajne uczucie tylko, że ja teraz ledwo na oczy widze bo się nie wyspałam, ale ja marudna jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim mamusia:) u mnie piekne slonko i zajadam wlasnie sniadanko:) Ajaponka , Handzia26 przesliczne brzusie!:D robimy sie juz z tygodnia na tydzien coraz bardziej okraglukie PIEKNIE:D Polcia91 ja mialam taki przyplyw energii na slub ze nie chcialo mi sie spac dasz rade Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie też słoneczko w pełni ale nie za ciepło, własnie na raty jem drugie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga milo ze jestes :) smacznego! jak sie ogolnie czujesz? moze dopiszesz sie z powrotem do naszej tabelki?:) masz juz cos dla malenstwa? szpital wybralas? rodzisz z mezem/partnerem? opowiadaj ;) ja zaraz wybieram sie z mezem do mega duzego sklepu dzidziusiowego zeby wstepnie zrobic kosztorys i upatrzyc kikla niezbednych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ale aż taką chudzinką nie jestem ;) Brzuch urósł mi chyba w przeciągu tygodnia nawet nie wiem kiedy. Ja też zasiadam do drugiego śniadanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ajponka i Handzia, macie piękne brzuszki. Ajponka, nie wiem gdzie są te Twoje krągłości, o których pisałaś wcześniej :P Megisu, czekamy teraz na Twoją foteczkę. Ja dziś farbuje włosy, ciekawe jaki kolor wyjdzie na tych moich odrostach. Dziś przyjeżdża moja kumpelka w odwiedziny i pewnie zajrzę dopiero wieczorem. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×