Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ja chyba dziś pojadę do kauflanda bo są body (3 sztuki) od rozm. 62 różne wzory za 30 zł. 100% bawełny. Chyba się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak do końca się opłaca, nie kiedy w pepco można dostać body jeszcze taniej, albo na sztuki i też wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan 86 pewnie, że się dopiszę ale najpierw odpiszę :) do szpitala mam jakieś 100m i porodówka jest podobno w porządku, więc tutaj będę rodziła. Mąż jeszcze się nie zdecydował, na początku był na NIE a teraz się zastanawia.Ciuszki powoli gromadzę razem z moją Mamą (to będzie pierwszy wnusio, chociaż Mama " zamawia" wnuczkę. Gromadzimy trochę z wyprzedażowych okazji, jeśli coś bardzo się podoba to bierzemy różowe bądź niebieskie ale ogólnie staramy się w neutralnych barwach.Wózki oglądam na allegro i też chcę 3 w 1, mam nawet upatrzony quinny speedi może być nowy, może być używany, ale uparłam się na ten model, bo po złożeniu mieści się do małego bagażnika no i jest lekki a my mieszkamy na 4. piętrze bez windy. Ogólnie czuję się dobrze, apetyt na nieszczęście wrócił, zachcianek jako takich nie mam, ale w ciągu tygodnia robiłam dwa razy placki ziemniaczane- przyznaję się, też jem na słodko z jogurtem naturalnym i cukrem, no i w ogóle bardzo dobrze smakują mi jogurty, szczególnie wiśniowe. Jeśli chodzi o witaminy to łykam Pharmaton Matruelle mam tam witaminy, minerały , kwas foliowy i omega 3. Nie zapominam o nich, biorę rano w trakcie śniadania :) Nic więcej nie potrzebuję a dobrze je toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia 91 tanie body mogą być w tesco z F&F , no i w Auchan mają byćpo 5 zł za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09.09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dziekuje za pochwaly :) Ja juz po sniadaniu. Pogode mam piekna i chyba wybiore sie dzis na bardzo dlugi spacer. Odwiedze chrzesniaka, ktorego kocham ponad zycie :) Jesli chodzi o spanie to ja nie potrafe spac na plecach, tylko na boku. giga83 witaj. Dopisuj sie do tabelki, ale pod warunkiem, ze bedziesz sie regularnie udzielac na forum! :) Megan86 - zazdroszcze ci tej wyprawy do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To popatrzę jeszcze w Pepco bo faktycznie kiedyś kupowałam na prezent jakieś ciuszki i były tanie i dobre jakościowo-tak mi się wydaje. A słyszałam już od koleżanek (już mamusiek) ze w tesco są najlepszej jakości i też można trafić na fajne przeceny. Ja np kupiłam kombinezon zimowy rozm 68 dla córci koleżanki za 20 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka0902 - dziekuje kochana :) Kraglosci chyba gdzies sie schowaly na tym zdjeciu skoro ich nie ma. giga83 - skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Cześć - tylko chwilkę mnie nie bylo i juz się uzbierały 3 strony do nadrobienia. Giga83- witaj wśród nas:) Polcia - zazdroszczę Ci mamy fryzjerki, ja leże z odrostami z brakiem nadziei na jakiekolwiek farbowanie i cięcie( przez leki) Olczak, Ajponka- gdzie są te WIELKIE brzusie o których mówiłyście?? Brzuszki są super, takie okrąglutkie. Też wstawię foto- tylko jeszcze nie za bardzo mam czego:( Nie wiem jak Wy ale miałam fatalną noc od 3:30 - 5 nad ranem roziwązywałam sudoku bo nie mogłam usnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! swietne macie brzuszki! ja dzisiaj podjelam kolejna probe zrobienia sobie samej zdj i nic z tego nie wyszlo:( a tak bym Wam chciala okazac moj brzusio. jest najwiekszy z wszystkich :D przynajmniej tak mi sie wydaje patrzac na Wasze zdj i na moj brzuch w lustrze :) ale sie tym nie przejmuje. nie przytylam jeszcze tak duzo wiec jest ok jak na razie:) pomimo juz widocznego brzuszka jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby mnie ktos w kolejce przepuscil - swoje musze odstac. moze z czasem to sie zmieni... zobaczymy. ja jeszcze ubranek nie kupuje. w wakacje zaczna sie przeceny ubranek letnich. a przeciez to bez roznicy czy na body jest motyw sloneczka czy balwanka:) i tak dzidzius sie urodzi we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr- tez obudzialam sie o 4 nad ranem i nie moglam spac... :) ale nie wpadlam na rozwiazywanie sudoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę powiedzieć, że mam źle :P Farbuje kiedy chce i na jaki kolor chce. Mama robi mi regeneracje bo prostuje praktycznie codziennie, teraz jak zaszłam w ciąże to odpuściłam troche moim biednym włosom. Dzięki mojej mamuśce po tych wszystkich zabiegach mi nie wypadają :P Madleenn czekamy na foto brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia a na czym dokladnie polega ta regeneracja? I czy mozna zrobic sobie cos takiego w domu? Ja tez dosc czesto prostuje wlosy a wiadomo co to dla nich oznacza. Mam naturalne krecone, ale tylko z tylu a z przodu przy twarzy sa takie suche i sianowate. Wole wszystkie wyprostowac bo wydaje mi sie, ze tak wygladam korzystniej niz tym sianem na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zamawia na allegro z loreal'a tubki z odżywką, jedna tubka to koszt chyba ok 10 zł, jasne że można to zrobić samemu w domu. Nakładasz na umyte włosy odżywkę i czekasz 10 minut i spłukujesz. Włoski masz potem naprawde mocniejsze. Raz w miesiącu taka regeneracja wystarcza. Ja robię ją dzisiaj bo moje włosy też jakieś dziwne się zrobiły ostatnio, za bardzo je męcze ;/ Aha bym zapomniała na krótkie włosy starcza nawet pół tubki, ale zależy to też od suchości włosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będe się zaopatrywać w pepco :) maja fajne rzeczy i wcale nie drogie, a wiadomo, że maluch na początku i tak nie obnosi wszystkich rzeczy bo szybko rośnie. kupowałam w tym sklepie ciuszki dla koleżanki, ktora urodziła córeczkę i są naprawdę fajne :) moja mama nie mogła się wczoraj powstrzymać i kupiła rekawiczki niedrapki :) urocze są i takie malutkie :D ja mam dziś wielkiego lenia, nim się nie chce, poszłam spać o 00.30 obudziłam się o 9.15 a z łóżka zwlekłam się o 10.30 :D jak mnie mąż telefonicznie pogonił... jutro mam dzień wychodny więc dziś się obijam, a w sobote idziemy na imprezę więc regeneruje siły, tym bardziej, że jutro o 1.30 w nocy odbieram męża z dwroca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś idę zakupić kocyk z biedronki. Mój mąż chce dwa ale nie wydaje mi si ę to konieczne :) Wolę potem kupić jeszcze jeden gruby na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z rodzicami w auchan i za 15 zł kupiłam kompet 5-elementowy: czapeczka, niedrapki, body, kaftanik i śpiochy :) lubię takie wyprzedaże :) Mama kupiła jeszcze 3 body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde się opłaca kupić taki komplecik, nietety też nie mam w pobliżu takiego sklepu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami udają mi się takie okazje, nowe ciuszki po 2 zł- jakieś 2m-ce temu na wyprzedaży w lidlu, szukam też w lumpkach, w tych mniej przebranych po 1-2 zł prawie jak nowe lub prawie jak nowe. Jak ja nie mogę , moja Mama szuka i zbiera u siebie w domu, pierze i prasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga jestem z kieleckiego, w Kielcach jest co prawda ten sklep ale ja mam tam "parę" km. Ale może do pon nie wykupią ludzie a będę wtedy także może i mnie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :-) mój mąż niestety zawiódł jeśli chodzi o fotkę więc spróbowałam zrobić sama, kiepsko wyszło ale może coś zobaczycie :-) jest on trochę większy w rzeczywistości bo musiałam się trochę okręcić żeby zrobić, z drugiej strony podziwiam te dziewczyny które zrobiły to same, co ja sie nakombinowałam :-) http://zapodaj.net/3fbe1c013566.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia dzieki za rady odnosnie regeneracji wlosow. Musze kupic jakas porzadna odzywke. MEGISU78 - brzuszek masz rzeczywiscie duzy i jest okragly a mowilas, ze masz jakies oponki. Ja tu nic nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka sama jestem zdziwiona ze tak wyszło zdjęcie no i getry i koszulka trochę ścisnęły sadełko hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tez uwazam, ze jestem przy kosci a dziewczyny tu mi mowia, ze nic nie widac na zdjeciu :) To dobrze, ze nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka wyjęłaś mi to z ust :-) tez uważam ze jestem przy kości a na zdjęciu jeszcze jakoś obleci hihih. Uważam że mój brzusiu ładniej wygląda na zdjęciu niż w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, brzuszek masz fantastyczny !! Ja nie wiem dziewczyny co wy od siebie chcecie, wyglądacie wszystkie jak szprotki a piszecie, że macie oponki. W takim razie ja też zaliczam się do tych puszystych. Z resztą mój mąż już tak uważa, a co będzie za 10 kilogramów!!!;/ Swoją drogą to chciałabym mieć taki okrąglutki brzuszek jak Wy...Ech.. Dziś pofarbowałam włosy i.... JESTEM RUDZIELCEM :(:(:(:( Matko, nie mogę na siebie patrzeć, wyglądam jak wypłowiała marchewka! Kupiłam już druga farbę i jak tylko włosy się odrobinę przetłuszczą to pokrywam to, na co nie mogę patrzeć. Matko jak ja wyglądam! Moje też są pierzowate i się kręcą i też po każdym myciu raczej je prostuję, no chyba, że nigdzie nie wychodzę to wtedy daje im spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×