Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hop hop! jestem:) o 11 wyjechalam o 15 zladowalismy bylam wykonczona i drzemka popoludniowa musiala byc:) pozapisywalam sobie ceny obejrzalam i pomacalam wszystko :D nic jeszcze nie kupilam bo czekam do wtorku na rozpoznanie plci :) ale i tak sam wyjazd super i buszowanie wsrod tych wszystkich rzeczy dla dzieciaczkow :D Megisu brzusio pierwsza klasa:D Smerfaskr ja tez mam ostatnio problemy ze snem a raczej z jego brakiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :-) ale jest wielki!!! a co będzie dalej...:-) aż się boję. Ciekawe dlaczego mój brzuchol jest taki wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu kazda ma inna budowe i geny wiec to od tego zalezy gdzie macica jest umiejscowiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Netka, nie przejmuj się zakryjesz to zaraz inną farbą. Ja kiedys farbowałam włosy paletą jasny blond i włosy wyszły mi czarne. Tego samego dnia kupilam rozjaśniacz i uzyskałam rudę. A na drugi dzień po 3 farbie wyszły prawie w takim blondzie jaki chciałam :) Megan- ja na razie o macaniu dzieciaczkowych rzeczy mogę pomarzyc, bo leże ale tez bym już cos chciała pokupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan na ten kalkulator tu już boję się patrzeć... bo już ważę za dużo. Zresztą nie ważne,co ma być to będzie i już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr my kobiety z natury jestesmy niecierpliwe ale jak wszystko Ci sie unormuje to tez sobie pojedziesz na zakupy narazie malenstwo najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili przy wzroscie 165 waze 70 kg. Od poczatku ciazy przytylam juz conajmniej 5 kg ( nie wiem ile dokladnie bo sie nie wazylam). Na samym poczatku rzucilam palenie i waga szybko poszla w gore. Ale nie bede sie tym przejmowac. Najwazniejsze, zeby corunia byla zdrowa a figura bede sie przejmowac pozniej. I powiem troche nieskromnie, ze mezowi zawsze sie podobam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka bardzo dobrze ze papierosy rzucilas ja nigdy nie palilam tego swinstwa:p a powiem Ci ze w ogole na zdjeciach nie widac Twojej wagi i co najwazniejsze mezusiowi sie podobasz:D a wage mozna zawsze zrzucic :) wszystko dla maluszkow zniesiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka to i tak nie dużo ja przy wzrośie 163 ważyłam 75 kg teraz waga nie ubłagalnie pokazuje 81 :-) trudno :-( przeżyje ale jak same wiecie nasi panowie sie nami zachwycają wiec jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki naprawdę fajne :) a co do kalkulatora wagi mieszczę się w normie :) uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Smerfaskr, a zakupami się nie przejmuj, będziesz się lepiej czuła i będzie bezpieczniej dla dzidzi to też nadrobisz zaległości. Ja też nigdy nie paliłam i mało tego byłam pierwsza przeciwniczką papierosów, zawsze wszędzie narzekałam, że mi śmierdzi. Mój tato jest palaczem i mój mąż ( dziś już mogę to napisać) był palaczem, bo jak się dowiedział o ciąży to po kilkunastu latach palenia po prostu rzucił, z czego jestem ogromnie dumna i wdzięczna mu za to :) Pomijam inne przyjemne aspekty jakie z tego płyną :) Także dziewczyny, Wy też jesteście dzielne. Świadomość, że macie dzidziusia w środku na pewno też działa dopingująco :) Co do kg, to mój mąż jest na tyle szczery, że mówi mi otwarcie kiedy mam za dużo, ale codziennie mi powtarza jaka to dla niego jestem piękna i jak mnie kocha ;) hehe, to niby takie zwyczajne, ale dodaje skrzydeł :) A dziś nasza 4 rocznica ślubu:) Z innej beczki to Megisu, wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę lub jasną szatynkę z krótkimi włosami, a na zdjęciu widzę, że masz czarne długie i kręcone włosy :D Ciekawe te wyobrażenia ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Część kobietki ! Rozpisałyście się niesamowicie, myślałam, że nie nadrobię, ale jakoś się udało. Ja kupowanie ubranek mam za sobą, tzn mam kilka kartonów ciuszków w super stanie po moim synku, te gorsze wyrzuciłam. Jeśli będzie córcia, to dokupię kilka różowych rzeczy, sukieneczek, spodniczek ;) Babcia mi dzisiaj powiedziała, że koniecznie musi kupić kilka nowych rzeczy dla maleństwa CO do brzuszka, to u mnie na razie nic nie widać, nikt po wyglądzie nie podejrzewałby że jestem w ciąży. Dziś nawet usłyszałam stwierdzenie od mojej kochanej babci, że dziecko może się tam ściska, jak nic nie widać. Dotychczasowa moja waga to 2.5 kg na minusie. Podejrzewam, że u mnie ruszy ostro w 6 miesiącu. Właśnie zjadłam placki z cukinii z mlekiem i ketchupem :P Piękne macie brzuszki. Martwiłam się bo ostatnie 2 dni nie czułam ruchów, ale pod wieczór maleństwo dało o sobie znac i sie uspokoiłam. 3mqjcie się cieplutko i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś hormony dały nieźle popalić cały dzień chodzę zła i wściekła na wszystko i na wszystkich, plłcze bez powodu, za to wczoraj miałam doskonaly humor... ahhh hormony, hormony.... mam nadzieję, że mi złości miną jutro jak tylko mąż wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka no mam długie czarne kręcone włosy :-) blondynka zawsze chciałam być ale wszyscy mówią ze wygladalam bym ochydnie. Ja tez czasami jak patrzę na wasze nicki i jak coś o sobie piszecie, próbuje sobie w głowie układać jakiś obraz :-) Ja już w łóżeczku, dzisiaj bardzo bolą mnie krzyże. Miłego wieczoru i spokojnej nocy :-) do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kochane! Nie mogłam spać i wstałam już z godzinę temu. Netka mnie od wczoraj też dokucza okropny ból krzyża, a dokładniej rwa kulszowa. Za długo siedzę w pracy przed komputerem. Dziś tak patrzę na ten swój brzuch i nic nie widzę. Boję się, że jak zacznę tyć to porobią mi się olbrzyyyymieee ROZSTĘPY. Mam już ich kilka z lat młodości i nie chciałabym na bawić się tych czerwonych kreseczek. Dziewczynki wy tez borykacie się z ta przypadloscią? Co do imienia to nadal nie mam większych pomysłów. W czwartek idę do gina na połówkowe to może wowczas sie dowiem, kto tam siedzi w brzuszku. Wtedy rozpoczniemy intensywniejsze poszukiwania. Czy wy także wyczuwacie maleństwo dotykając ręką brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Przepraszam, MEGISU do o tym bólu krzyża. Byłam pewna, ze Netka to napisała :P Trzepak ze mne. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzis nadrobie wszystko bo mam wolny dzien:) Brzuszki macie sliczne widac ze ciązowe:) Ja mam nadzieje ze mi tez zacznie rosnac:) Widze ze ostro zaczełyscie sie wybierac na zakupy i powoli kompletujecie wyprawke:) Ja jeszcze nic:( zastanawiam sie nad wózkiem kupujecie 3 w 1 czy osobno?? Co do kg na + to ja 3 kg jestem juz do przodu ale jak narazie sie mieszcze w swoim przedziale:):) Natomiast mama mnie wczoraj "podbudowała" i powiedziała ze zbrzydłam:P:P:P wiec to moze na dziewczynnke:) A mam pytanie czujecie codziennie ruchy?? bo ja przez dwa dni nic nie czułam a wczoraj na wieczór małe kopniaczki były:) Co do farb to ja farbowałam ostatnio i nie wyszedł mi taki kolor jak chciałam a od dłuzszego czasu farbuje ta farba, moze dlatego ze hormony buzuja:) Co dzis na obiadek planujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z farbą miałam tak samo, zawsze farbuje tą samą a teraz dość ze kolor słabszy to jeszcze zaczyna mi się zmywać po paru myciach :( To chyba właśnie te hormony. Ja będę kupowała wózek 3w1, wychodzi taniej a znajome są z nich zadowolone więc już jestem zdecydowana. Poszłam wcz po kocyk ale już były przebrane i zostały same z potworami i 1 czarny z hello kity i kolorowy w jakies dziewczyny z bajki, wybrałam ten ostatni ale to już po prostu dlatego żeby kupić bo się nastawiłam. Najwyżej będzie używany w domku, no chyba że będzie dziewczynka :) W pon po wizycie pojadę kupić jakiś ciuszek, mój mąż też już bardzo chce coś mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ruchy to jak nie czułam przedwczoraj wcale i wczoraj przez chwilunię ale dzidzia jest jeszcze mała i w sumie to czuje takie smeranie a nie kopniaki ale myślę, że u każdej z nas różnie to jest. Mam nadzieję, że już niedługo poczuję tego upragnionego kopniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie Kobietki :-) ja już dawno na nogach :-) na 8 do pracy więc tzreba się zwlec z łóżka wcześniej :-) obżartuszek właściwie to sama dokładnie nie wiem czy to krzyże czy tak jak piszesz rwa kulszowa, tez dużo siedzę przed komputerem w pracy i właśnie boli mnie tak jakby najpierw w krzyżu później promieniuje do pośladka, straszny ból, jak wstane od biurka to nie mogę czasami dwóch kroków postawić. Moje maleństwo już podskakuje nieżle, jak spokojnie leżę to czuję puknięcia, najpierw było bulgotanie teraz coraz mocniej :-) fajne to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) mój Dzieć, jak go nazywam dał mi w nocy przed zaśnięciem popalić :) przeskakiwał z jednej strony na drugą cały brzuch mnie łaskotał to takie smieszne uczucie, co do kopniaków to jeszcze nie dostałam takiego porządnego, narazie czuję takie delikatne smyranie, ale pewnie lada dzień się to zmieni :) w koncu dziś zaczynam 19 tc. też chciałam farbowac włosy farbą bez amoniaku, ale chyba sobię odpuszczę skoro kolory nie wychodzą tak jak powinny, aż tak sporej roznicy nie mam. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09.... 1alexia2..............23...........17tc..........3kg..............25,09,córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja czasami przez cały dzień nic nie czuję a czasami pojedyncze " puknięcie", jakby Bąbel się obracał i kolankiem albo stópką nie wyrobił. Problemów z farbowaniem nie mam, bo od kilku lat mam swój naturalny kolor a co do obiadu to Mąż zażyczył sobie rosół, więc niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Ale z Was ranne ptaszki:) ja w nocy nie śpie to rano nadrabian. Babcia męża budzi o 9 , bo muszę leki zażyć :) Jestem po sniadanku, pogoda piekna więc będę dzis leżakować na polu. Jakby mi ktos powiedział, że zbrzydlam to udusiłabym - nawet własną matkę :):) Nie, tak poważnie to dla mnie teraz liczy się tylko i wyłacznie zdanie mojego męża (choć ignoruje uwagi typu "mogłabys przytyć, bo kości mi się wbijaja jak się przytulam:)). Miałam wysłac męża w sobotę po kocyki ale pewnie będą przebrana tak jak jedna z Was mówiła. W sumie moja waga dalej jest na minusie sprzed ciązy ( -6kg) , bo tylko kilo przytyłam ale pewnie lada dzień nadrobię. Tendencję do rozstępów mam ( na pośladkach, na boczkach i za kolanami) po okresie dojrzewania. Także chyba jestem na nie skazana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja tez obowiazkowo melduje sie z rana. Nie mam na dzisiaj zadnych planow. mieszkanie w miare ogarniete, wiec bede tu dzis czesto zagladac. Jak codziennie zreszta :D :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dziewczyny, nie macie obaw, że Wasze życie wywróci się do góry nogami po urodzeniu dziecka?? Ja zawsze byłam spontaniczna- rano brałam mapę i męża w samochód i w drogę- ku przygodzie. Będę musiała byc systematyczna - a nie jestem- kąpiele o tej samej porze, obiadki i itp. Bardzo mnie przeraża odpowiedzialnośc za jeszcze jedna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×