Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ajponka no tego jeszcze nikt z nas nie słyszał-jesteś 1 która ma taką opinię,żeby Angela była podobna do R-tak na marginesie ona to skóra zdjęta z mojego byłego męża!jak R do mnie zadzwoni to mu to powiem-będzie zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się żegnam,zaraz idę pod prysznic-noc mnie znowu przeraża-ten ból nogi i wycieczki do wc-makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie dziewczyny. Przepraszam, ze się nie odzywałam. Mam bardzo dużo pracy. Nawet wczoraj. Z soboty na niedzielę spałam niecałe 4h, bo musiałam o 4 wyjechać z mężem pomóc mu w pracy. Dziś od rana przy komputerze oczywiście w formie pracy, przeczytałam do 85str ale dalej juz nie mam siły. Jestem bardzo zmęczona. Wczoraj zasnęłam na siedząco. Dziś mnie nogi tak bolą i ta rwa kulszowa w sobotę wieczorem tak bolało, ze chodziłam zgarbiona jak ta babcia. Popłakałam się, że tak szybko mnie takie dolegliwości już męczą. Nogi puchną ale smaruję żelem LIOTON 1000, lekarka powiedziała, że w połowie ciąży można go stosować. Boję się . Poza tym cały czas mam uczucie ciężkości nóg. Oj kobietki doła mam dzisiaj, na synka czasami złościłam siębez powodu. Czuję sie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Poza tym myslę,że nie będę tu was zamęczać swoimi postami. NIe mam konta na nk, nie wiem jak wyglądacie, nie wiem nic. Czuję się jak piąte koło u wozu. Piszecie jakie jesteście opisujecie się nawzajem, a ja was nawet nie potrafię sobie wyobrazić. Dół totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku znamy te bóle rwy kulszoej , są straszne, robwalka też je zna. co do spuchniętych nóg to wczoraj mi strasznie spuchły kostki, aż się wieczorem przestraszyłam. Szkoda że nie masz nk :-) ale z drugiej strony przecież równie miło może się rozmawiać nie wiedząc jak druga osoba wyglada :-) także nie uciekaj od nas :-) i niejesteś żadnym piątym kołem u wozu :-) obzartuszku :-) a tak wogóle witajcie kochane :-) z tego wszystkiegoz apomniałam się przywitać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dzień dobry wszystkim mamusiom. Dzis humorek troszke lepszy. Słonko za oknem świeci i jakoś więcej radości. Wczoraj byłam zła na siebie, że złoszczę się na synka. To przecież normalne,że czasami wyleje troche jogurtu na stół, czy ubrudzi się farbkami, a ja za to się złościłam. Wredna jestem czasami. Dziś za to idziemy na lody, chcę mu wynagrodzić moj wczorajszy nastrój. O 11 ma przyjść koleżanka, to może razem się wybierzemy. Dziś mąż wcześniej wraca z budowy domku, tak się cieszę, bo przy tej wykończeniowce to wraca ok 21. Dobrze, że ma pomoc, bo sam jeden zapracowałby sie. Wypiłam kawke z ekspresu z duząąąąą ilością mleczka. Z synkiem zjedliśmy śniadanko i cały dzień stoi przed nami otworem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
U mnie juz 20 tydzień. Ostatnio mało czuję maluszka, ale w czwartek ide na wizyte polowkowa to zapytam czy to normalne. Waga nadal spada, choć brszuszek chyba rośnie. Narazie nic nie widać po mnie. MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........19 tc.........1kg...........12 .09.....córka Madleenn.............26.........19 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........17 tc.........3 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kolejna przespana noc bez bólu pleców za mną :) też nie mam konta na nk i jakoś zyję :) także obzartuszek nie jestes jedyna, nie martw się :) czekam z niecierpliwością na dłuuugi majowy weekend :] jadę na wieś na cały tydzień, także zregenreuję siły, a przy temperaturze, którą zapowiadają karygodne jest siedzene w domu :). może i wystawie moje plecy na słonce, że je chociaz trochę doprowadzić do porządku, bo wyglądają strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie:):) Obżartuszek, zostań z nami i nie dołuj się. Ja też nie mam konta na nk, ma je mój mąż i z tego korzystam:)Każdy ma lepszy i gorszy dzień, że niechcący wyżywa się na innych. A teraz w ciązy jeszcze hormony więc uszy do góry. Olczak- witaj- masz dobry sposób na ból pleców. Zastanawiam się nad tą wagą, bo ja schudłam 7 kg przybyłam 1kg więc jeszcze jestem na minusie:)Mnie to jakos nie martwi, bo Dzidzia rosnie normalnie.Brzucha też ani widu ani słychu ale nie przejmuje się tym:) Jak brzucha nie widać to nikt go nie chce macać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........19 tc.........1kg...........12 .09.....córka Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........17 tc.........3 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Obżartuszek, nie pisz takich rzeczy, że jesteś piatym kołem u wozu, bo tak absolutnie nie jest, tak samo czekamy na Twoje wpisy jak i na wpisy pozostałych dziewczyn :) Każdy ma gorsze dni i pewne zachowania nasze można jakoś tłuamczyć, myślę, że synek już nie pamięta, że wczoraj się na niego złościłaś ;) Olczak, a ja mam pytanie do Ciebie, bo jeżeli chodzi o sen to miałyśmy podobny problem. Też teraz śpię trochę wyżej, w sensie, tak jakby na dwóch jaśkach, ale np. zauważyłam, że przekierowuję się na brzuch. Tzn. nie leżę na brzuchu, ale jestem tak pochylona jakby na brzuch i kręgosłup czasami jeszcze mnie pobolewa. Czy Ty masz jakąś poduszkę dodatkową, albo taką, którą się wkłada między nogi? Co spowodowało, że te bóle Ci przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aktualizuje tabelkę, bo ktoś mi tygodnie źle poopisywał:) MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........19 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........17 tc.........3 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś aha, na długi weekend wyjeżdzam do miasta jak się będę dobrze czuć- może do Sącza pojadę ze znajomymi,bo od 3 lat mieszkam na wsi i nie daje rady - wszędzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sliczna pogoda wiec wzielam sie za porzadki. pranie itp... mam nadzieje ze sie utrzyma takie sloneczko bo ja tego prania uzbieralam sporo i pasuje mi zeby to wszystko poschlo w miare szybko. jutro jada polazic po sklepach dzidzusiowych:) musze poogladac na zywo wozki bo tak na zdjeciach na allegro to nie moge sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........17 tc.........3 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowalam jeszcze raz bo smerfaskr skopiowala bez mojej poprawki a potem szystkie dziewczyny kopiowaly by jej tabelke jako ostatnia. mam do ciebie pytanie ty schudlas az 6 kg?? czy przytylas?? bo sie zamieszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka, ja zawsze spałam całkowicie na plasko miałam tylko małą poduszkę, teraz dołożyłam normalną i jaśka, było mi trudno sie przyzwyczaić tak spać ale jako że plecy nie bolą to dam radę :) nie mam żadnej specjalnej poduszki, kładę się na bok i zasypiam na lewym boku, potem w nocy przerzucam sie na prawy i potem znowu na lewy :) nie wiem czy ma to sens kupować jakąś specjalną poduchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi to moja koleżanka do 6 miesiąca wymiotowała, potem okazało się, że ma cukrzycę ciążową, więc znowu dieta i w ciągu ciąży też niewiele przytyła, tyle co dzidzia i wody... dziecko urodziło się z normalna wagą. takie już uroki, jedne tyją drugie mniej, ważne żeby po ciąży dać rade wrócić do poprzedniego wyglądu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Madleen, schudłam 7 kg, przytyłam 1 kg więc dalej jestem na miniusie 6 kg niż przed ciążą. To tak to wpisałam, bo później będzie mi łatwiej obserwować ile faktycznie przytyłam w ciązy. A nie wiedziałam, że wkleiłam złą tabelkę:( Ktos jak kopiował to pomylił mi tygodnie więc musiałam poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tak niby śpię. Mam poduszkę i jaśka, ale dołożyłam drugiego jaśka, takiego cienkiego i jest lepiej, ale nadal czuje plecki , choć troche mniej niż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry ja to ci zazdroszczę ja tyje z dnia na dzień, chyba nigdy nie wrócę do wagi sprzed ciąży :-) już mi nawet wstyd w tabelkę wpisywać :-) ze spaniem to podobnie mam problemy, wogóle nie moge spać na plecach bo chyba kręgosłup by mi pękł, albo na lewym albo na prawym, w nocy zmieniam kilkanaście razy pozycje przez co ciągle jestem nie wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. obzartuszku - cieszymy sie, ze humor ci wrocil :) Jesli chodzi o spanie to ja nie moge narzekac. Klade sie wieczorem i budze rano bez zadnych nocnych rewelacji. Nawet jesli zmieniam pozycje to robie to przez sen. Megisu78 - nie jestes sama, ja tez juz sporo przytylam. Jem duzo a mimo to ciagle jestem glodna. Nie wiem czy w tej sytuacji powinnam sobie odmawiac jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka a ty gdzie kochana jestes? zawsze ranny ptaszek :-) mam nadzieje ze wszystko w porządku u ciebie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka u mnie z tym jedzeniem to naprawde koszmar!!! :-) chyba wogóle muszę z tej tabelki usunąć kg hihih bo się wstydzę, mam nadzieję że nie przytyje 30 kg tak jak moja koleżanka w ciąży bo ta cyfra mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dopiero co oczy otworzyłam :P wyspałam się za wszystkie czasy chyba :P Wczoraj zasnęłam pop 19 jak oglądałam film i czekałam za D, ale o 21 mężuś mnie obudził wparował i zapallił światło. Ale byłam zła tak mi się dobrze spało :P Dzisiaj biorę się za robote bo od niedzieli nawet palcem nie tkłam :p Oj Obżartuszku dostaniesz lanie :P Megisu taki masz apetyt w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie ma się co stresować wagą- zwykle kobietą po urodzeniu dziecka po połogu zostaje jeszcze 5-6 kg do zrzucenia do wago sprzed ciąży a 5-6 kg to drobiazg.Ja generalnie mam stała wage od 15 r.ż. która bez względu na to czy jem czy sie głodzę nie drgnie aż do teraz. A tak w ogóle to kusi mnie wsiąść w auto i pojechać do miasta po sadzonki i nasionka, ziemie do kwiatków. Wam też się skóra zrobiła taka sucha? moje nogi to istna pustynia nigdy takich nie miałam a teraz smaruje balsamem i nie widze poprawy o twarzy i przebarwieniach nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale dlaczego Wy sie tak kg przejmujecie? jestescie w ciazy i to normalne ze apetyt nam dopisuje:) ale rozumie wstyd do wpisania w tabelke bo ja po swietach jako pierwsza wpisalam 4 kg i dlugo nikt nie dobil do mojej wagi... czulam sie glupio z tego powodu ze tak zarlam przez dwa dni swiat ze przytylam 1,5 kg. ale w koncu to normalne ze mamy teraz wiekszy apetyt i ze wiecej jemy... nie ma sie czym przejmowac :) ja juz mam plan cwiczen jaki wdroze po urodzeniu dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia - no wcinam całymi dniami i prawie nocami :-) wszytsko mi smakuje smerfaskry- ja całeż życie mam problemy z wagą ciągle tyłach to chudłam na jakiejs tam diecie ale ogólnie tendencję do tycia mam sporą. Smerfaskry ile ty masz życia w sobie :-) kwiatuszki , sadzonki itp. Co do skóryna nogach to mam to samo, myślałam ze to moja osobista przypadłość ale widzę ze nie, dosłownie skóra słonia...ciągle smaruje i smaruje. madleenn no troszkę sie przejmuje wagą no moze bez przesady ale jednak ta myśl często wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zastąp niektóre rzeczy owocami czy warzywami. Wiadomo każda jakoś tam utyje, ale żeby potem nie mieć problemów zwłaszcza że ty Megisu jak pisałaś masz skłonności do tycia. No i koniec podjadania nocami, przyznam się że ostatnio jak się budzę w nocy to też mam taką myśl iść do lodówki :P No ale opanowuje się jakoś, jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg.........01.09.....??? Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........18 tc.........4 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×