Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

netka nie martw sie czasami maja tez gorsze dni nasze szkraby moj mial w weekend bo sie duzo ruszalam i caly czas spal a dzis nadrabia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża to cudowny okres hehe bo wystarczyło tylko poprosic meza zeby skoczył po czekoladke:):):):):) teraz juz mu nie przeszkadzam bo mecz oglada a ja sie zajadam:) Co do ruchów to ja w tamtym tyg tez nie codzienne czułam natomiast teraz jzu codziennie, dzis to nawet tak czułam jak by waz mi tam pełzał:) patrzyłam na inne forum i tam niektóre dziewczyny to juz maja bardzo duzeee brzuchy ja to jeszcze nie mam sie czym bardzo pochwalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, musisz mieć aparat pod ręką i jak będzie Cię mały wypychał to zrobisz fotkę brzuszkowi i nam pokażesz :) Musi to być świetne uczucie, sama bym chciała coś takiego zobaczyć, ale to chyba bardziej widoczne u szczupłych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
alexia, wspominałaś o starym szpitalu w Tarnowie. Jak tam jest- może wiesz od znajomych? Aha do jakiego lekarza tam chodzisz? Bo ja stamtąd koajrze tylko p.Serafina- młody lekarz , pracuje jeszcze w Tuchowie:0 Właśnie, kto jeszcze fotki brzusia nie pstryknął to aparat w dłon i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na stronę www.zapodaj.net i tam masz kilka miejsc "wybierz pliki", jak masz jedną fotke to klikasz w ten pierwszy i ładujesz je z komputera (czyli wskazujesz folder w którym masz tą fotke) i klikasz niżej : "zapodaj", po kliknięciu pojawi Ci się link , który możesz skopiować i wrzucić nam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sis tam rodziła:) i jest zadowolona. tego lekarza kojarze tylko z widzenia:)Ja chodze do dr Koteckiego bardzo sympatyczny:) Natomiast tez słysząłm o szpitalu w roztoce ze tam podobno sa super warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Aha, dr Koteckiego kojarzę, bo chodzilam swego czasu do niego na fundusz. Roztoke brałam pod uwagę do momentu aż lekarz do którego chodziłam 4 lata stwierdził, że moja ciąża jest do poronienia- zamiast ratować dziecko, ponadto okazało się, że ten lekarz płaci renty rodzinom za błedy przy porodach. Poza tym Roztoka odpadła, bo nie mają tam oddziału dla ratowania noworodków, tylko w razie zagrożenia przewoża je do Tarnowa. Ale warunki w Roztoce nie powiem super - jak sie ogląda zdjęcia to takie warunki powinny być w standardzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
wyglądasz jak po dobrej kolacji :) ładny brzuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
alexia to 18 tydzień- widzialas moje zdjęcie z 18 tygodnia??? Brzuch płaski jak deska a tu już cos widać przynajmniej:) Obżartuszek - zburzyłaś mi cały obraz siebie:):): heheh. Fryzurke masz super- chciałam sobie taka zrobić ale mam pociągła twarz i mi ładnie nie będzie:( A teraz przyznaj się co to za Przystojniak obdarza Cię pocałunkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Heh, to moj najsłodszy przystojniak :) Codziennie daje mi całuski i mówi kocham Cie :) Moja miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
smerfaskr a jak mnie sobie wyobrażałaś? Jestem ciekawa opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie wiem co mnie wzięło - ale większości z Was przypisałam czarne lub ciemno brązowe włosy, A Tobie obzartuszek czaaaarne i dłuuuugie:) A Ty mi tu taki psikus robisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Włoski zostałam zmuszna ściąć, gdyz moje eksperymenty na dlugich włosach doprowadziły je do oplakanego skutku. Zawsze lubiłam robic cos z włosami,potrafiłam pol nocy przesiedziec z lokowka zeby miec włosy w stylu afro, rozjasnianie do koloru dzikiej marchewki pozostawilo hmm... kołtun:P Ciszę sie jednak, ze je ścięłam, co nie oznacza że teraz je zaniedbuję, układam lakieruje jak trzeba lubie po prostu czuc sie dobrze ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia brzusze ładniuski :) Obżartuszek stawiałam u Ciebie długie, pofalowane, włoski :D Zupełnie nie trafiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżartuszek, fajna foteczka, super fryzurka no i rudawy kolor chyba widzę !! :D:D:D (ja już sie na taki nie odważe, bo po ostatnich eksperymentach "wyglądałam jak przez okno "). ;) Podobnie jak koleżanki troszkę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Z jasno-brązowymi włosami do ramion, ale z równie miłą buzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszek - ladna z ciebie kobietka. Ja kobiety z krotkimi wlosami postrzegam jako odwazne i pewne siebie :) alexia - fajny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kapieli i teraz czas na kolacje i spanie:):):) tez macie takie zapotrzebowanie na sen jak ja?? O 20 juz bym mogła spac a tano zawsze nie wyspana.... jutro znowu na 6 do pracy:( Miłego wieczoru kochane:) buzki paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
1alexia2 ja z kolei moglabym zapomniec o snie. Mam dzis tyle energii, ze chyba do 24 bede sie snuć. Obiecałam synkowi, że jeszcze dziś zrobimy ciasto. Zaraz zabieramy sie do pracy. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 18 już ziewam :D o 19 bym już spała, ale jeszcze jasno jest i się trzymam jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 uroczy brzusio:) obzartuszek sliczna fryzurka:) ja nie mam odwagi na taka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan gratuluję synka. Alexia fajny brzuszek. Wszystkie już śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×