Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

co z tą twoją śliczną laleczką? lepiej się troszkę poczuła? coś poważnego jej dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki! przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale w weekend laptop mi sie popsul i wczraj go dopiero zanioslam do naprawy a dzis go odebralam. weekend spedzilam cudowny z mezusiem spacerki na jeziorkiem, porobilismy w ogrodzie i bylismy na imieninach :) dzis bylam u gin. na wizycie polowkowej z moim bablem wszystko dobrze :) 99,9% SYNEK:D maz skacze ze szczescia do sufitu:p a takie akrobacje robil na usg ze w szoky bylam :p MEGAN86.............25......... 22 tc........4kg.........01.09.....SYNEK Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........18 tc.........4 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........18tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga mam tyle do nadrobienia w czytaniu ze az oczy mnie bola na sama mysl ale zaszalalyscie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba była choroba zwana-symuluję-jutro jej do szkoły nie puszczę,ale pojutrze na pewno pójdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja chyba świadomie będę o nich zapominać, na zasadzie, że będę je łykała, ale np. co 3 dzień. Natomiast jak będzie lato i dostęp do świeżych owoców i warzyw to zaprzestanę brać sztuczne witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po weekendzie;) Ja własnie wróciłam z pracy i jestem jakos dziewnie zmeczona... Handzia bardzo sie ciesze ze z malenstwem wszystko jest dobrze:):):):) Ja mam wizyte w czwartek:) Zlecił Ci gin jakies badania?? Mnie jeszcze nie puchna nogi ale obawaim sie tego.... Co do podjadania to zauwazyłam ostatnio ze cały czas cos zjadam... ale nie martwie sie tym bo bardzo chudziutka jestem wiec kilka kilogramów mi nie zaszkodzi:):) Najbrdziej mam ochote na słodkie ale boje sie o zęby. mam pytanie czy byłyscie juz u lekarza rodzinnego i dentysty podbic to w karcie ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megaaaaaaaaaaaaaan!!! No nareszcie dobiłaś !! :):):) Już myślałam, ze o nas zapomniałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witamin to ja od poczatku biorę centrum materna czy jakos tak... A folik juz przestałyscie brac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka az mnie nosilo jak nie moglam zajrzec na forum pewnie ze o Was nie zapomniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga ciała skacze-na tyle co ja zjem w ciągu dnia i tylko 3 kg więcej?raz tylko ważyłam 5 kg więcej,lekarka mi mówiła że nie mam się tym przejmować,tym bardziej że z Angeliką ważyłam 13kg(ze wszystkim,łącznie z nią)wtedy lekarze mi mówili że prawidłowo ważę.Lekarka powiedziała,że teraz też będę ważyć prawie tyle co wtedy bo jestem szczupła-ja czy R jak się urodziliśmy ważyliśmy dużo,Angela ważyła 2900 więc pewnie teraz też może być podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja od jutra nie będę brała foliku bo w tym prenatalu już jest i kazał mi lekarz odstawić. A co do badań to mam zrobić badanie ogólne moczu i morfologię (morf. nie kazał ale i tak zrobię dla samej siebie). Tak oglądam ta płytkę z usg i patrzę i patrzę i widać pupcię od dołu i nózki a między nimi nic ale "fistaszek" jak ja to mówię mógł się podwinąć w górę. No cóż poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan gratulacje, będzie chłopczyk super :-) i cieszę sie , ze nie zapomniałaś o koleżankach :-) mi gin kazał odstawić kwas foliowy po ukończeniu 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 dzieki:) jestem strasznie zmeczona wiec ide sie teraz zdrzemnac zajrze pozniej bo mnie zmulilo od tego czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 - no jestes wreszcie :) Gratuluje synka! No i super, ze wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dostalam skierowanie na obciazenie glukoza ciekawe jak to g... smakuje bo podobno nie smakuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan gratuluję :) wcale się nie dziwię, że mąż dumny :) a miałaś przeczucia na chlopca czy na dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć nie smakuje ble też tak słyszałam Megan. A jak to na usg widać , że chłopczyk, widziałaś dokładnie siusiaczka? czy jak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie moge odejsc od tego forum a na oczka juz nie widze:p Olczak dziekuje:) mialam przeczucia na synka:) a wszyscy wkolo mowili ze dziewczynka:p Megisu moj takie akrobacje robil nozki wkladal sobie na glowe wiec je tak unosil ze jajeczka mu wystawaly dolem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej megan- gratuluję synusia:) My jeszcze sie w domu nie chwalimy, bo czekam czy małej cos miedzy nogami jeszcze nie wyrośnie:) Szafę skonczyłam ale prawie ona mnie skończyła.:/ Jutro mam plan poczyścić buty po zimie. W sumie i tak mi się nudzi to sobie wyszukuje zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 Grastuluje Synusia :) a Glukoza to że smaku nie ma to nic.. najgorsze jest to że trzeba przyjsc na czczo i wypić i następnie 2 godziny czekać w przychodni i dopiero badania oczywiscie bez jedzenia :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 22 tc........4kg.........01.09.....SYNEK Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........21 tc........4 kg.. ....... 02.09.....??? Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........18 tc.........4 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........19tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jak jechałam po córkę do szkoły widziałam dziewczynę z tak dużym brzuchem,że szok-widać że nie długo ma termin-jak ja bym chciała też już dobijać do końca ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×