Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

widzę, że śliczne fotki wstawiłyście :) super :) mały brzuszek ja też mam taki jak bym sie bardziej najadła hehe, wolałabym żeby było już troche widać bo tak to chodze w bluzkach i czuje sie po prostu gruba hehe ;) A ja z narzeczonym i jego dwoma kolegami oglądam mecz barcelony :) no zmuszona jestem bo jeden telewizor jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! od rana mnie nie bylo a zaleglosci do czytania nazbieralo sie tyle... dziewczyny szaleja:D i bardzo dobrze! bo kto nam zabroni :D Megan ciesze sie ze w koncu sie odezwalas bo my juz stawialysmy bledne diagnozy ze ujawnic sie nie chcecie :p - gratuluje synka! tez po cichu marze o chlopcu ale musze jeszcze czekac do 8 maja zeby sie przekonac... mam nadzieje ze pokaze co ma miedzy nogami :D jak bedzie dziewczynka to tez sie bede cieszyc :) o paciorkowcu nie slyszalam ale jak bede na wizycie to zapytam o co chodzi z tym badaniem bo sama jestem ciekawa. jak nie jest obowiazkowe to sama dla siebie je wykonam skoro jest wazne i moze w czyms pomoc. jak na arzie teraz do kontroli mam zrobic mocz i morfologie. jutro ide do nefrologa bo drugi raz z badania moczu mi wyszedl cukier :/ mam nadzieje ze to nic groznego... z krwi cukier wychodzi w normie... wiec cukrzyce wykluczaja. oby to nie bylo nic powaznego z nerkami... co do witamin to ja od 16 tygodnia mialam przestac brac kwas foliowy i zaczac brac witaminy. gin powiedziala ze obojetne jakie kupie bo wszystkie sa dobre i podobne w skladzie:) wybralam w aptece pregnaplus. i mam je brac 3 razy w tygodniu. a co do skladu witamin i firma jakie je produkuja to powiem Wam ze naprawde to wielka sciema! kolezanka chodzi prywatnie i ma zalecone przez lekarza witaminy za 70zl opakowanie na miesiac (nie pamietam nazwy) ale jak sprawdzalysmy z moimi to maja taki sam sklad a moje kosztowaly 32zl:) wiec zapytajcie w aptece o sklad bo moze sie okazac ze niepotrzebnie przeplacacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dalszym ciągu bire kwas foliowy, Mój lekarz nic mi na ten temat nie mówi. Rozumiem, że każda z nas ma przestać je brać z czasem? czy można je brać do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chyba mozna brac do konca. nawet nie wiem. sa rozne zdania. jedni twierdza ze do konca inni ze do 3 miesiaca. ja mialam do 16 tygodnia. jak poszlam do gin wczesniej przed ciaza to powiedziala mi ze musze brac przynajmniej 3 miesiace wczesniej przed zajsciem w ciaze zeby byly jakies efekty jego przyjmowania. bralam przez miesiac - maz wyjechal do pracy za granice wiec przestalam bo nie wiedzilalam kiedy wroci i czy akurat wypadna dni plodne... akurat wrocil i sie udalo zajsc w ciaze ale nie bralam przez 3 miesiace tylko przez miesiac przed zajsciem i dopiero wrocilam do przyjmowania kwasu jak sie dowiedzialam na tescie ze jestem w ciazy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze taka sprawa ze w witaminach dla ciezarnych jest kwas foliowy wiec jak sie przyjmuje wit do konca ciazy to jednoczesnie i kwas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak faktycznie masz racje jest w kompleksie witaminowym kwas foliowy... Ja mialam nieprzyjemną sytuacje z witaminami i się boje je brać, wziełam raz falvit dla kobiet w ciąży i potem szłam do znajomej i dzieki bogu że po drodze był mc donalds bo spędziłam na toalecie 30 minut oblana potem.. to było straszne niestety moj organizm tak reaguje.. ale to pogadam sobie z lekarzem na ten nieprzyjemny temat :P Ja brałam 3 miesiące wczesniej i jak po złości nie mogłam zajsć w ciąże hehe wiadomo jak sie chce to coś nie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn jestem jestem :) dziekuje za gratulacje:) teraz bede tzrymala kciuki za Wasze malenstwa zeby sie ujawnily :) ja kwas foliowy bralam od maja chociaz jeszcze sie nie staralismy ale wiedzialam ze trzeba go zarzywac predzej zeby byly efekty. a witaminy biore od 12 tyg bo tak mi zalecil lekarz w aptece kupilam sobie wita-miner prenatal z kwasami DHA z polecenia dziewczyn sa za 30 zl a w promocji nawet za 25zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaa ide spac.. bo normalnie zaraz padnę... Dziewczyny Dobrej i spokojnej nocy i pięknego poranku życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch :-) za wami kobitki nądażyć masakra :-D alexia - brzusio fajny, co prawda duzo mniejszy od mojego ale juz go widać :-) obżartuszek kurcze ja myślałam ze ty delikatna blondyneczka a tu taka kobitka z pazurem widać:-) z pięknym makijażem :-) co do kwasu foliowego wracając do tematu to faktycznie mój gin też powiedział ze w witaminach dla kobiet w ciązy on już jest więc nie ma potrzeby go brać osobno. Wybrałam się z mężem popołudniu na zakupy , niedawno wróciliśmy i poważanie moje stopy są jak słonia takie spuchnięte, zaczynam sie bać bo wspominałyście coś o badaniu moczu i zatruciu ciązowym,,, :-( wracajac do brzuszków:-) mój tak rośnie jak szalony, już sama mam cięzko wymalować sobie paznokcie u nóg :-( maluje mi mąż hihih nie wspominając o strzyżeniu trawniczka :-D :-D tez musi to zrobić:-) życzę wam miłej nocki :-) idę leżakować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobrze ze mamy wybor co do witamin a nie z gory nakazane jakies konkretne. pewnie jak bym musiala to tez bym kupila i te nawet za 70 zl jak by mialy byc jakies super ekstra. bo wszystko zrobie dla dzidziusia zeby byl zdrowy. no i w koncu doczekalam sie upragnonych ruchow mojego dziecka. czekalam z niecierpliwoscia. wszystkie juz pisaly o niesamowitym uczuciu a ja nic nie czulam. a tu od kilku dni a raczej nocy czuje jak mi w brzuchu cos sie przesuwa:D czekam caly dzien zeby poczuc:D teraz wlasnie dzidzius daje o sobie znac... w koncu usiadlam spokojnie to ono zaczelo wariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu - mi jezcze brzuch nie przeszkadza w malowaniu paznokci u stop ale jesli chodzi o strzyzenie:) to juz zaczynam miec problemy :) dzisiaj rano zauwazylam ze zaczyna mi sie robic ta ciemna linia. na razie jest tylko na lonie ale pewnie to kwestia czasu jak wyjdzie do pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch też szaleje, patrzę własnie na mecz ligi mistrzów i tak potwierdzam sobie że to chlopak skoro tak szaleje :) co do witamin kupowałam femibion 2 za 65 zł, ale znalazłam zamiennik z tymi samymi składnikami za 30 zł :) co do fochów robionych przez jedną z koleżanek to jest to niezła przesada! ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie nia za bardzo:) moze miala gorszy dzien dzisiaj... rano ja wyrwali z lozka ze z jej coreczka cos nie tak i musi po nia przyjechac... stres tez robi swoje. moze jej przejdzie i jutro do nas wroci ja juz sie zegnam. juz czas na mnie. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz wszystkie spicie, a ja jestem nocnym markiem i chodze spac okolo polnocy, albo nawet pozniej. Megisu78 - mam ten sam problem. Brzuch zaslonil mi juz wszystko i depilacja wymaga niezlej gimnastyki :) Madleenn - fajnie, ze czujesz juz ruchy. Ja juz sie do nich troszke przyzwyczaiłam, ale te pierwsze dni byly niesamowite. Życze spokojnej nocki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 22 tc........4kg.........01.09.....SYNEK Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........22 tc........6 kg.. ....... 02.09.....synek (Manuel) Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........18 tc.........4 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........19tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja tylko wpadłam zeby sie z wami przywitac bo jestem w pracy na kontrolowanym:):):) bede popołudniu to cos wiecej napisze:) u mnie słoneczko a ja w pracy:( miłego dnia kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :-) Wczoraj wieczorem mąż miał naukę manicure french na stopach , pwoeim wam ze jestem zdziwiona jak dobrze mu to wyszło :-) także ma ładne stopki. A co do kreski na brzuszku to ja nie mam, nawet nie widac żeby się zaczynała. A powiedzcie po co ona wogóle się robi? w jakimś celu? chyba nie. I dlaczego się robi :-) alexia ja tez w pracy :-) damy radę :-) nie przejmuj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Madleenn to super że czujesz już ruchy maluszka, to super uczucie :) Megan kochana chyba miałąś racje z tym przecieraniem, Kama aktualizowała tabelke i jest chłopczyk :D kurcze ja to jakiś spis zaczne robic :P Ta kreska robi się z tego powodu, że odkłąda się większa ilość barwnika skóry, tak reaguje nasze ciało na ciąże, ja u siebie też to zauwazyłam jest lekko brązowa. Po porodzie znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie:D Mój dzień zaczął sie fatalnie, bo o 6:50 teść włączył kosiarkę i zaczął strzyc trwanik:/ Kama:) Gratuluję chłopczyka:) Kolejny chłopak. Widocznie teraz czas na chłopców:) Madleen też mam wizytę 8 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Hej! :) Pewnie mnie nie pamietacie, udzielalam sie kiedys i nie wiedziec czemu, przestalam ;/ Jesli nie macie nic przeciwko to wracam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodamamapyta witamy po raz kolejny, tylko już nam nie znikaj :) Jak Twoje sampoczucie, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik wyszedł wiec znowu wracam do Was:):) piszcie co tam u Was:P Jak brzuszki?? Ja nie mam narazie zadnego problemu bo mam mały brzusio wiec daje rade sama ale mam nadzieje ze tez bede mogła liczyc na meza:) Macie jakies plany na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj młodamama- pamiętamy pamiętamy :-) Polcia a ty jak sie czujesz jako młoda małżonka? :-) Ciekawe z tymi chłopakami :-) moze już w sobotę się dowiem co będzie u mnie :-) jak okażę się że chłopczyk to będzie numer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych planów na weekend. Prawdopodobnie mąż będzie pracował przez cały tydzień poza 1 i 3 majem :( A ja pewnie spędzę w domku, ewentualnie u mamy. Chciałabym gdzieś pojechać, może do Krakowa połazić po rynku, sama nie wiem, nie chce mi się siedzieć w domku bo to ostatni czas na takie wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia Ty z kieleckiego tak?? ja tam mam szwagra jest ksiedzem hehe ja tez myslałam o krk jak bedzie ciepło to pospacerowac i troszke na rynku posiedziec, myslałam tez o zakopcu ale nie wiem czy ja sie nadaje w taka podróz bo za duzo nie pochodze dlatego ze boli mnie bardzo szynko kregosłup... Polcia no własnie pochwal sie jak sie czujecie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia musisz miec dobre samopoczucie jak pracujesz? długo jeszcze zamierzasz pracować? ja mam uzgodnione że od 1 czerwca ide na chorobowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje! :) Polcia, gratuluje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) U mnie w porzadku, czuje sie dobrze, a "Banderas" (tak mowimy na malenstwo ;p) juz od 4 tyg non stop buszuje w brzuszku :) Niesamowite. Wasze brzuszki piekne:) Jak dorwe aparat to wstawie i swoje. Dziewczyny, wam tez czasem boli serce? Zauwazylam, ze od tyg. co drugi dzien mocno zaboli ;/ No nie wiem czym jest to spowodowane? Nie stresuje sie niczym, nie przemeczam, no nie wiem... Wizyte mam dopiero 14 maja to sie zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 22 tc........4kg.........01.09.....SYNEK Ajponka...............27.........22 tc............?.... ......02.09......córka kama111111.........29..........22 tc........6 kg.. ....... 02.09.....synek (Manuel) Polcia91..............20..........20 tc........4 kg...........08.09.....??? giga 83...............28.......... 21tc.........4kg...........09 .09.....córka smerfaskr............26..........21 tc.........-6kg.........12 .09.....córka? Madleenn.............26.........20 tc.........4 kg..........14.09......??? Netka0902...........29..........19 tc.........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27..........20 tc........(-3kg)......15.09......??? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.........4kg..........18.09......??? Olczak................25..........19 tc.........3 kg......... 20.09......??? handzia26............26..........18 tc.........4 kg.........25.09......??? 1alexia2..............23..........17tc..........3kg..... .....25.09.....córka? Betismile.............24..........19tc..........3kg...... ....25.09......??? MEGISU78............34..........18 tc .........5 kg.........26.09... Robwalka............36...........18tc..........??........ ....27.09......synuś mlodamamapyta.....21..........18tc.........3kg...........27.09.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×