Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megisu za misiac juz nie bedee razem z moim mezem... on pojedzie do pracy a ja zostane w saczu sama:( przyjedzie do mnie dopiero w sierpniu... dlatego bede sie sama meczyc z tymi wlosami... ehhhh moze zrobie depilacje woskiem na dluzej starczy :D wiem ze boli bardzo... ale moze to bedzie lepsze na upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym wydepilowała nogi woskiem tylko nie wiem czy to wskazane w ciązy , nie wiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że najbezpieczniejsze jest golenie, wosk i depilator średnio wskazany, bo skóra w ciąży bardzo wrażliwa, no a przy wosku jeszcze ból, podobno można spróbować kremu do depilacji ale w ciązy może nas uczulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilowałam sobie nogi woskiem przed ciążą, bolało ale dało się wytrzymać, natomiast po próbie w miejscach bikini powiedziałam JUŻ NIGDY W ŻYCIU! Nie wiem czy mnie tylko tak to bolało czy można się do tego przyzwyczaić... Odebrałam dzis swoje wyniki: mocz w porządku ale hematokryt 33-trochę za niski nie? Norma od 37. No nic poczekam do pon zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie też dziś duchota nie do wytrzymania. Spacery sobie odpuszczam, bo w taką pogodę więcej bym się umęczyła niż dotleniła. Wolę poleżeć w cieniu na leżaczku ;) Mi póki co nie puchną nogi i ręce, ale mam tendencje, więc myślę, że to jeszcze przede mną. Z potliwością też nie mam problemów. Z goleniem w sumie też nie, bo brzuszek nie jest jeszcze bardzo duży. Zauważyłam jedynie mały problem z pomalowaniem paznokci u stóp. Za miesiąc sama już sobie na pewno tego nie zrobie. Ruchy dzidzi troche słabsze... Mam nadzieję, że po prostu obróciło się w stronę kręgosłupa i kopie w tamta stronę... ? Spijam koktail truskawkowy i zmykam popracować. Polecam najprostszy w świecie przepis: kilka truskawek, kilka łyżeczek cukru (wg. preferencji) i mleko, wszystko razem blendujemy i jest mega pychotka do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku czy Wy też jesteście takie senne? Ja usypiam na stojąco. Chyba przez tą pogodę, sama nie wiem. Moja dzidzia wywijała wczoraj koziołki do samego wieczora, a dziś trochę leniuchuje. Dziewczyny, które nie znają jeszcze płci kiedy macie teraz wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 czerwca mam wizytę, ale mam dziwne przeczucie, że nie dowiem się płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już z zakupami-na dworze masakra,niech zacznie padać i oczyści się powietrze1a teraz jeszcze muszę wyjść z psem-już mi się nie chce-popieprzać w tę i z powrotem schodami na 2 piętro-samej iść mi ciężko,a co dopiero jak niosę zakupy?handzia26 co do senności owszem,ale staram się nie spać w dzień bo wieczorem jest tragedia z uśnięciem(ból lewej nogi,boku)-co prawda budzę o 6 rano R do pracy,a córę do szkoły ale popołudniu nie odsypiam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej dziewczyny u mnie tez duchota 29 stopni! jestem wykonczona! obiad zrobiłam -pierogi z jagodami bo cos mi sie zachciało,posprzatałam i leze.Juz coraz wolniej wszystko robie ,człowiek chce zrobic wszystko naraz ale niemoze az mam nerwa czasami hehe.Co do puchniecia jeszcze niepuchne i to jest najleprze! ale zato mam całe nogi w pajaczkach az sine ,lekarz powiedział ze tylko po ciazy da sie to usunac laserowo,no cóż trzeba sie przemeczyć.Co do listy zakupów zamówiłam sobie 3 szt bodów i buciki cocodrillo,jeju ja juz wszystko bym chciała miec,wszystko jest takie piekne ale ceny także! a tak pozatym umieram z nudów,mąż w pracy,córeczka w przedszkolu a ja chciałabym cos zrobic ale niemam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka wiem wiem, pychottkka też tak robie :-) choć ja ostatnio oczywiście oprócz obsesji arbuzowej mogłabym codziennie jeść młode ziemniaczki, fasolka szparagowa i zsiadłe mleko mniaaam :-) natomiast niech nikt mi nie próbuje podsuwać niczego zmiesem bo.... :-( co do arbuza to wczoraj wyczytałam że zawiera kwas foliowy i wspomaga przyswajanie żelaza przy anemi a więc organizm sam wie co robi, dodam że przed ciążą arbuz mógł dla mnie nie istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Duchota nie ma co i nie zapowiada się, że będzie lepiej, kilkustopniowe oziębienie ale i tak pewnie bedzie grzać :/ Też jestem wykończona, a gdzie tu dalej? Całe lato przed nami :/ Z tego co wiem to w ciąży depilacja woskiem nie jest wskazana, boli poza tym hormony buzują. A najlepszymi owocami dla kobiet w ciaży są podobno kiwi bo ma najwięcej witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że uwielbiam lato, ale taka pogoda jak dziś bardziej mnie męczy niż cieszy...;/ Duchota maks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowe ciuszki :-) wiem wiem pomyślicie ze mi odbiło...:-D jak zrobię fotkę to wam pokażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ciocia ma przywieźć po najmłodszym synku, proponowała mi wózek, ale mamy już kupiony. Powoli będę kupowała inne potrzebne rzeczy i pod koniec lipca łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę się teraz położyć-ciśnienie chyba spada bo okropnie mi się zachciało spać!Megisu co do ubranek to ja też mam jakąś obsesję ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ledwo dycham , jeszcze chwilkę i do domku :-) do 16 już niedaleko :-) a nie wiem czy wam wogóle pisałam czy zapomniałam tak mi spadło ciśnienie że lekarz odstawił mi tabletki, mam wzorcowe :-) ryzyko jest teraz takie ze przy samej końcówce moze skoczyć choć nie koniecznie, także uwolniłam się od prochów na jakiś czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) ja także już jakiś czas nie noszę obrączki, bo mam problem ją zdjąć z palca, co do puchnięcia stóp to tylko wtedy, gdy dużo chodzę, ale wieczorem kładę się z podniesionymi wyżej nogami i jest ok :) dziś zdziwiłam sie jak mi brzuszek urósł, bo sukienka, która jeszcze 2 tyg temu była za luźna dziś już jest w sam raz :) rownież mam problem z malowaniem paznokci u stóp, wiec będę prosić męża :D co do golenia tam na dole, to póki co potrafię to uczynić sama, ale mąż już zostal uprzedzony, że poźniej go to czeka :D jakoś nie wyobrażam sobie być tam zarośnięta... kieedyś przed wakacjam w tunezji probowałam plastrami wydeilować dół... nie miałam sumienia sama więc poprosiłam kochanie moje żeby to zrobił, ból masakra także już nigdy więcej! aha była bym zapomniała dostałam wczoraj awizo i poszłam dziś na pocztę odebrałam paczuszkę z johnsona: 500 ml kojący płyn do kąpieli bedtime zapewniający spokojny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczynki:):) ja juz w pracy i goraco strasznie normalnie mi sie spodnie do tyłka kleja:( Ja dzis tylko do 18 bo potem urlop do konca tyg jutro m idzie na operacje tego kolana strasznie sie boje ze cos pojdzie nie tak i nie bedzie juz w pełni sprawny... Co do depilacji to ja jeszcze sama sobie radze a potem pewno m bedzie mi pomagał jak oczywiscie zechce:P:P:P A o depilacji woskiem słyszałam ze w ciazy nie wskazane... Jesli chodzi o puchniecie nóg czy rak to narazie nie mam z tym problemu w obraczce chodze i dalej jes luzna:) Megisu to miałas problemy z cisnieniem?? super ze sie wszystko uregulowało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siedzialam sobie w cieniu na lezaczku po obiadku z mezusiem a tu nagle wiatr sie zerwal i zaczelo kropic a w oddali slychac burze wiec ucieklam do domku niech sobie troszke popada to bedzie swierze powietrze :) co do puchniecia to tez jeszcze nie mam z tym problemu obraczke nosze i bez problemu zdejmuje. a co do depilacji to teraz na wizyte ogolilam sie sama i nie bylo tregedii ale jak maly ma teraz najwiekszy przyrost to na nastepna nie wiem czy sobie poradze jesli nie to za angażuje mezulka:p Robwalka ja chodze do dr. Jędrzejczyk jest na fnz na ul. Krasińskiego a prywatnie na os. Przyjażni. Megisu fajnie ze leki odstawilas zwieksza to szanse silami natury o ile tak bedziesz chciala rodzic:) aha ubranek mam juz full i obawiam sie ze polowy mu nie ubiore tyle tego:p teraz zaczynam kompletowac butelki, smozki, termometr, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zanosi się na burze, już grzmi i wieje silniejszy wiatr i nareszcie będzie czym oddychać :) Ja z ciuszkami tak nie szaleję, co prawda dostanę sporo , ale chyba zanim wezmę te uszykowane kartony to solidnie je przejrzę. Dzieci tak szybko wyrastają z ciuszków, wiec myślę, że nie ma co szaleć zanadto, tym bardziej, że nie wiemy jakie duże się urodzi i jak będzie przybierało na wadze potem. U mnie kompletowanie wyprawki od lipca. wtedy przywiozę sobie łóżeczko od bratowej, ciuszki, wanienkę itp. W lipcu też kupię pościel do łóżeczka i inne akcesoria jak butelki, smoczki, pieluszki tetrowe itd. Jutro pierwsza wizyta położnej u mnie w domu. Ona poda mi całą listę kosmetyków, które będzie trzeba kupić i tym właśnie zajmiemy się z mężem w pierwszej kolejności. Największy wydatek - wózek, zostawimy sobie na sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Doszlo do mnie dzis lozeczko i rozek, sliczne, nie moge sie napatrzec :) Ktoras pisala o bodziakach z lidla, one sa po 14,99 a nie 24.99zl :) nie wiecie czy sa w innych kolorach oprocz niebieskiego i rozowego? dzis na kolacje mam nalesniki, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nogi tak puchna, ze pojawiaja sie okragle jasne plamy, jak sie poloze to znikaja...nie wiem czy to normalne? wizyte mam dopiero 20 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochmurno i grzmi-trochę się zdrzemnęłam i lepiej się czuję,pora zabrać się za przygotowanie jedzenia dla R bo nie długo kończy pracę!1alexia2 obejrzyj sobie w necie gazetkę LIDL-ja zawsze sobie gazetki oglądam w necie a potem wiem co kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duzo ubranek dostalam od siostry po jej synku kilka kupilam w lumpku i w sklepie no i tesciowa tez poszalala z kupieniem ciuszkow bo to jej pierwszy wnuk a ma juz 5 wnuczek wiec go rozpieszcza juz w brzuszku:p Netka0902 to podziel sie z nami jutro jakie kosmetyki Ci polozna polecila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie netka daj znać co i jak :-) ja dzisiaj na zakończenie pracy niestety miałam niezbyt miłą rozmowę z szefem, jest na mnie zły że od 1 czerwca idę na chorobowe i myslał ze juz w styczniu wróce, chyba jest chory, boze skąd tacy ludzie biorą się na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, współczuje szefa, mógłby być bardziej ludzki dla swojej asystentki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka zaczynam sama sobie współczuć...mój mąż jest tak wściekły ze powiedział ze zabrania mi powrotu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×