Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

smerfaskr koniecznie pokaż te śliczności co kupisz :-) szef mi zaproponował zebym oficjalnie szła na chorobowe a do pracy na pól etatu, żeby kontrolować co sie dzieje i za to mi jeszcze kase da wiec mam trochę myślenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! probowalam sie bawic w ta zabawe z moim maluszkiem ale odpukal dwa razy i po zabawie:/ MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Weekend intensywny, ale szkoda, że już się skończył... Mama28 witaj wśród nas, dopisz się do tabelki i pisz co u Ciebie się dzieje. Większość z nas spodziewa się swojego pierwszego dziecka, ale są dziewczyny, które czekają już za drugą pociechą :) Megisu jeśli chodzi o tarczycę to z tego co pamiętam Olczak się z nią zmagała i w tym temacie jest najlepiej poinformowana :) Olczak, powodzenia na zabiegu, daj znać po... Smerfaskr czekamy na zdjęcia ciuszków. A co do zabawy z maluszkiem, to ja czasami też pukam w brzuch i czuję jak odpukuje ;) ta zabawa nie trwa jakoś długo, ale mimo wszystko super uczucie :) a dziś po raz pierwszy zobaczyłam jak brzuch się rusza podczas kopniaków i to mi się podobało maks :) Aha MEgisu, fajna ta propozycja od szefa. Tu jesteś na zwolnieniu, a tu jeszcze na pół etatu za kasę. To tylko 4 h dziennie, więc propozycja naprawdę kusząca. Byłaby pewnie jeszcze bardziej, gdyby szef był normalnym facetem i Ty sama czułabyś się naprawdę dobrze. No ale to tylko 4 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz netka jestem wogóle zdziwiona jego postępowaniem z jego ust prosze... to naprawdę coś dziwnego, pzremyślę to jeszcze, kasa kusi, tymbardziej że budowa domu w najbilższych planach, jego propozycja jeszcze dotyczy powrotu do pracy po 20 tygodniach macierzyńskiego, muszę wszystko dokładnie skalkulować, mówił coś że dołoży do opiekunki :-) jakby co zapytam olczaka o tą tarczycę , bo kiedyś się leczyłam ale to było dawno temu i teraz jedna z znajomych, której opowiedziałąm o strasznej potliwości rąk i nóg zasugerowała mi że może cos z hormonami z tarczyca. A nie chce znów zqa bardzo wariować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabelka i znów tydzień do przodu :-) MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce jedno pytanko dziewczyny, czy na wynik z glukozy długo się czeka czy to tak normalnie na drugi dzień jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu sama jestem ciekawa,bo pewnie teraz jak będę u lekarza to dostanę skierowanie na to badanie-a tak na marginesie ile tego trzeba wypić?boję się,że mnie zemdli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie dzis znowu dzien wolny od pracy i chce wyciaganac meza na jakas wycieczke. Megisu78 - nie jestem pewna, ale jesli masz robiona morfologie to tam chyba jest badany poziom hormonow tarczycy i gdyby cos bylo nie tak to lekarz by ci o tym powiedzial. smerfaskr - czy twoj maz pracuje w Niemczech? olczak - trzymamy kciuki za ciebie :) Ja tez probuje bawic sie z brzuszkiem, ale nie jestem pewna czy mala traktuje to jak zabawe. Maz twierdzi, ze mala mnie wtedy kopie bo sie deneruje, ze jej przeszkadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, tego pierwszego linka nie mogę otworzyć, gdy klikam w niego to pojawia się jakiś błąd :( Co do glukozy to ja też muszę ją zrobić w tym tygodniu... Napiszcie coś więcej o tym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tych badań teraz trochę na wizyte 11 czerwca, mam takie badnie jak odczyn coombsa, miała któraś z was coś takiego? wydawało mi się że to badanie się robi jak jest konflikt gdy kobieta ma rh- już nic nie rozumię.... Ajponka hormowy tarczycy chyba raczej z krwi... wiem napewno że jest takie badanie co się zwie TSH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - no tak, hormony tarczycy bada sie z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne że się nie otwiera-to w takim razie wpiszcie w wyszukiwarce ZABAWY Z DZIECKIEM W BRZUCHU-wyskoczy kilka tematów,a wy kliknijcie DZIECKO W BRZUCHU CO LUBI A CZEGO NIE(pierwszy na samej gorze)i tam są te zabawy i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja takiego badania jak na razie nie mam do zrobienia,ale ja mam późniejszy termin porodu dlatego nie które badania mam zlecone później!a czy któraś z was ma do zrobienia grupę krwi?pytam z ciekawości bo kiedyś to był standard-ja mam zrobione gdyby było potrzeba,poza tym u nas konfliktu serologicznego by nie było bo ja mam od urodzenia 0 Rh+ i po dzień dzisiejszy nie zmieniała się,mój R też ma dodatnią grupę krwi,a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Grupę kwri trzeba miec zrobiona i wziąć ze soba do szpitala w czasie porodu. Ja robiłam jakis czas przed zajciem w ciąże i dobrze, że zrobiłam bo całe zycie mi w domu wmawiali, że mam B a okazało się, że jak mąż mam A. Zabawy z pukanie moje małe nie uznaje- w ogóle się nie chce bawić - czyli raczej jest z niej taki śpioch jak z mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grupę krwi robiłam mam 0Rh+ mój maż też ma + wiec też sie dziwię temu badaniu coombsa ale przeczytałam teraz... jakiś tam Dr Slawek pisal ze warto aby kazda przyszla mama zrobila sobie raz badanie na przeciwciala bez wzgledu na czynnik rh Odczyn Coombsa pośredni wykrywa przeciwciała w surowicy matki, bezpośredni - przeciwciała opłaszczające krwinki czerwone noworodka. Obecność przeciwciał anty-Rh w surowicy matki jest dowodem jej uczulenia na czynnik Rh (choroba hemolityczna noworodków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 a ty płacisz za te wszystkie badania?czy dostajesz skierowanie i robisz za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam jeszcze o tym, aby komuś grupa krwi się zmieniła w trakcie "życia", hehe. Grupę krwi wystarczy zrobić raz i karteczkę z tym badaniem, z określoną grupą krwi należy okazywać lekarzom, gdy tego wymagają. Jeśli mieliśmy robione to badanie kiedyś tam i powiemy lekarzowi, że mamy np. 0 Rh + czy B rh -,to on na słowo nam nie uwierzy i musi mieć poświadczenie w postaci papierka właśnie, że takie badanie zostało przeprowadzone. Jeśli kobieta ma rh +, to nie musi sobie robić badań na przeciwciała anty Rh. Ja mam B Rh + ( robiłam to badanie w 1995 r. i okazuje się papierkiem, gdy jakiś lekarz spyta mnie o grupę) i mam wykreślone to badanie z listy, jak również to na na te antyciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam zrobić badanie na przeciwciała-jest płatne nawet ze skierowaniem. W sobotę się obkupiłam w pepco, dziewczyny jakie tam są taniutkie body po 4, 5, 6 zł, super. Ale większy wybór oczywiście w kolorach różowych albo niebieskich a że ja jeszcze nic nie wiem kupiłam białe i beżowe, poza tym kupiłam 2 czapeczki, niedrapki, półśpiochy i szczotkę do czyszczenia butelek :D Dziś mam wizytę wieczorem więc napiszę co i jak i dopiszę się do tabelki. A i wstawiam zdjęcie mojego brzucholka (robiłam wieczorem więc jest sporawy :) ) http://naforum.zapodaj.net/4cb0857e9ecf.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi powiedziała pani w laboratorium,że może się zmienić,ale jest tak sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia, ładny brzuszek :) Jeszcze co do tych badań to czytam, ze wskazaniem do tego badania są poprzednie ciąże lub przebyta transfuzja krwi. Sama już nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , grupa krwi musi być razem z kartą ciąży, musimy to mieć jak jedziemy do porodu i wcześniej gdyby coś się działo. Na słowo lekarz nam nie uwierzy, musi mieć potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie moje wyniki badań są w przychodni w mojej teczce-w czwartek jak będę w przychodni poproszę położną żeby założyła mi kartę ciąży,na razie nie miałam takiej potrzeby,ale teraz już zakładam bo lekarz w szpitalu,ten który robił mi USG połówkowe powiedział,że muszę mieć bo potrzebne to jest do porodu,ja do niego,że moje papiery są w przychodni(zaraz przy szpitalu),a on do mnie,że jak zacznie się poród to nikt nie pobiegnie do przychodni po moją dokumentację-ale nie powiedział tego w formie złośliwości tylko normalnie-ten lekarz taki fajny i sympatyczny-chciałbym,żeby to on odbierał ode mnie poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! :) Chcialam wam sie pochwalic, ze moje male ma CZKAWKE! :D Bylam dzis w lumpeksie i znalazlam swietne reczniki dla malenstwa, z metka! drugi jest taki grubszy, jakby szyty na 2 warstwy a w srodku ma cos sliskiego, nie wiem folia? to to jest recznik czy koc bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że kartę ciąży trzeba ze sobą nosić na wypadek gdyby się coś stało to od razu wiedzą że jesteśmy w ciąży i jak ona przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czujecie jak dzieciaki się ruszają jak stoicie albo chodzicie?ja już tak-wychodzę teraz z psem-ja,Kacper i Spike-zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia - a widzialas w pepco body na ramiaczkach po 3,99? a te niedrapki tez z pepco? bo ja szukalam i nie znalazlam Super brzuszek :) robwalka - moje male wierci sie non stop, nawet jak stoje nad garami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×