Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Netko ja sie absolutnie nie obrazilam ale tak samo wyrazilam swoje zdanie jesli bedziesz miala okazje to porownaj sobie w sklepie gondole z x-landera i lareta sa podobne wielkoscia :) ja sie pierwsze przymierzalam do tego x-landera ale cena wygrala:p maxi-cosi tez sa super ale tez znowu cena :p Megisu obojetnie ktory wezmiesz to i tak super zakup sprawdzone i solidne :) ja swojego osiolka zamawiam w przyszla srode wiec na koniec lipca bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko a tu masz wymiary w srodku gondoli tak dla porownania:) laret dl. 79 cmx szer 39cm dl 73cm szer 32 x-lander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Megan, cena tych wózków jest bardzo wysoka , dlatego nic jeszcze nie jest przesądzone ;) Porównam w sklepie tak jak radzisz i mam nadzieję, że dobierzemy pod siebie :) A to My w 30 tygodniu ciąży :) http://zapodaj.net/f11f88acad7fb.jpg.html Dziewczyny, czekamy na resztę fotek. Nie lenić się tylko działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam wymiarów, ale coś mi gdzieś przemkneło, że Larety mają dosyć grubą wyściółkę i może dlatego taki ciasny mi się wydawał., bo może ta szerokosc jest mierzona od krawędzi zewnętrznej do zewnętrznej. A 32 cm to już zdecydowane przegięcie w tym x-landerze, ale z kolei oni może inaczej mierzą, może samo wnętrze... ale jeśli nie to nie wiem gdzie by dziecko się mieściło, trzeba to dobrze sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ale masz fajny brzuszek taki zgrabniutki malutki :-) ide dziewczyny spac, zycze miłej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na koniec... Ciasto pycha mniammm nie mogłam już dłużej czekać zjadlam ciepłe :-D leze już w łóżeczku a Moj mąż słyszę ze zajada ciacho w drugim pokoju mam nadzieje ze mi nie zje całego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka wymiary te sa podane od wewnetrznej strony gondoli... brzuszek faktycznie zgrabniutki cod -miod:) Megisu pochwal sie swojemu zadkowi ze dobre ciacho:p hehe zartuje na zdrowie Tobie i Olimpce:) dobranoc Manuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewuszki, brzuszek jak same widzicie nie jakiś wielki. Megan, ja już nie wiem jak to jest mierzone, do sklepów pojade z miarką :D Megisu obyś od tego ciepłego placka sr@#czki nie miała ;) :D :D :D Ja po jednym takim eksperymencie więcej już ciepłego nie tknę ;) hehehe Dobranoc kochane , do juterka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek pobudka:P:P:P:P:P:P Ja juz w pracy od 5 :):):) brzuszki macie sliczne ja obiecuje ze dzis wstawie wieczorem:) Wózki tez rewelacyjne chociaz ja raczej wole takie bezyki:):):) Narobiłyscie mi ochoty na ciasto a ja w pracy i mam tylko czekolade:P:P:P Ajaponka ciesze sie ze u Was wszystko oki:):) Ja dzis usypiam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś zostałam obudzona o 7.20 kiedy to uroczy panowie robotnicy zaczęli mi walić młotem nad głową... robią coś na dachu, a że mieszkam jeszcze na 3, ostatnim piętrze.... Mała od rana się wierci :) koło 11 zbieram się na "nauki wyprawkowe" do koleżanki :) zobaczymy co poradzi, a co odradzi.. a jutro usg i wreszcie dowiem się ile moja Księżniczka wazy :) co do wózków to dwie moje koleżanki mają z maxi cosi właśnie. ja szczerze powiem tak, że mam zamiar korzystać tylko z gondoli i fotelika bo jeżeli chodzi o spacerówkę to napewno gdy Mała już podrośnie będę wymieniać wózek na jakąś lekką i zgrabną spacerówę, a nie tą z wózka kupowanego niebawem... głównie chodzi o wagę tych spacerówek, dlatego też jeżeli gondola ma mi służyć praktycznie przez zimę to nie widzę dla siebie sensu kupować tak drogiego wózka... chociaż nie powiem że te maxi cosi naprawdę są fajne. póki co skłaniam się ku temu modelowi: http://dadaparadisogroup.com/produkty/cat/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) szybko się witam, i znikam, później się odezwę i chyba dzisiaj też upiekę ciasto jakieś z agrestem :) bo już mi pachnie normalnie :D do później :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny brzuszki bardzo ładne :) Dzieciaczki rosną ;) Dobrze, że wybór wózka mam już za sobą, ale nie jest łatwo się zdecydować, ja przed kupnem też oglądałam w internecie i myślałam, że wózka to my nie kupimy bo mi się żaden nie podobał :P Megisu na nk przekażę Ci swój numer tel. :) kurcze mam apetyt na ciasto teraz np. sernik z brzoskwiniami :D No ale takie słodkości dopiero jak ogarne mój kącik. Czy wasze Szkraby też się tak rozpychają w brzuchu? Mój od kilku dni dosłownie przebija sam siebie aż mnie brzuch boli czuje, że wszystko mi się napina i wtedy muszę iść poleżeć na plecach i dopiero przechodzi bo mały inaczej się układa. I tak w kółko. Dzisiaj nawet śniadania nie zdązyłam dokończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) dzień w miare przyjemny, jeszce nie jest bardzo goraco :-) ale co dalej... alexia ja też w pracy :-) wachluje się przy wiatraku byle do 14. netka sraczk:-D nie było i nie ma narazie :-D polcia moja mała też kopie bardzo :-) a czasami mam wrażenie jakby mnie drapała w środku takie dziwne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu dzieki za sms ale nic nie było wczoraj w stanie zerwac mnie z łózka - tak padłam :) Ajponka brzus spory w porównaniu z malizną Netki. :) zaraz wrzucę swój. Rozpisałyście się o wózkach - ja mam juz z głowy zakup. Na placka zrobiłyście mi taka ochotę, że w miedzczasie jak bedę robic sok i dzem ( mam w planie z czarnej porzeczki- wczoraj skubałam krzak) to pewnie jeszcze placek zrobię:):):):) O 12 jadę na wizytę- zdam relację. Megisu - nie jedź gorącego ani cieplego ciasta bo skrętu kiszek dostaniesz a nie sraczki!!!!!!o! Olczak- koniecznie napisz nam czego sie dowiedziałas od koleżanki- każda rada mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja juz po sniadaniu :) Dzisiaj w nocy nie moglam spac, chyba martwie sie tym, ze znowu musze brac ten antybiotyk :( olczak - wozek z linka bardzo ladny. Daj znac co ci doradzila i odradzila kolezanka w kwestii wyprawki :) Netka - sliczny masz brzuszek i szczuplutka jestes a nie tak jak mowisz " paczek na masle" :) Polcia - moja mala az tak mocno sie nie rusza. Jest chyba spokojnym dzieckiem :) Megisu78 - mozliwe, ze Olimpka cie drapie. Czytalam, ze czasem male maja takie dlugie pazurki i potrafia nimi niezle drapac. alexia - ranny ptaszku!!! :) kiedy ty sie wysypiasz dziewczyno? :) Dziewczyny, ktore maja dzisiaj wizyte - powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez byle do 14 a tak mi sie chce dzis spac, normlanie głowa opada, pozwoliłam sobie dzis na kawke z mleczkiem:):):) Zapomniałam Wam napisac ze miałam dzisiaj sen, ze urodziłam Mała w domu i potem pojechałam do apteki po jakies leki i w aptece mi kobieta mowi ze dzis 10 lipca i zebym zapamietała ta date bo dzis urodziłam i wróciłam do domu a tam mała lezy w samych bodziakach w takim przeciagu i moja mama cały czas jej wpychała butelke a ja płakałam ze nie moge karmic piersia.... obudziałm sie cała mokra hehe i dzis do mnie dotarło ze za niedługo bede mama w pełni:):) Ja juz temat wózka zamknełam hehe juz go nawet mam w domu, kiedys wklejałam linka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!po wyjściu mojego R pospałam do 9 bo musiałam wyjść z psem(teraz znowu zostaliśmy we dwójkę)Ajponka masz tak samo pokaźny brzuszek jak mój,Netka twój tez jest śliczny,taki zgrabniutki!Megisu ale narobiłaś mi apetytu tym ciastem!smerfaskr daj koniecznie znać jak po wizycie!Megan nadal jesteś nastawiona na szpital Raszei na Mickiewicza?olczak a myślałam,że ja mam największy brzuch w obwodzie,ale ty mnie przebiłaś o 5 cm!1alexia2 pisałam ci wczoraj daj mi do siebie namiary na FB to cię znajdę,napiszesz mi swój numer a ja przekażę Megisu!Polcia mój mały również bardzo często i gwałtownie się rozpycha(aż cały brzuch mi lata na boki),ja mam takie wrażenie jak się rozpycha jakby coś mi tam przeskakiwało,jakby chwytał mnie w środku za coś i ciągnął(właśnie tak jak teraz)!ło ło ło jak upieczesz ciasto to porozsyłaj nam po kawałku!Dziewczyny czy wasze maluchy też tak wariują wcześnie rano?jak R wstaje do pracy mały tak wariuje jakby chciał się już wydostać na zewnątrz-fakt dzieciakom powoli brakuje miejsca w brzuchach więc się rozciągają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie rozmyslam czy nie pojde na urlop w przyszlym tyg... bo juz nie daje rady tak miedzy Nami... Tak jak juz kiedys pisała gdybym nie mieszkała z tesciami to juz dawno bym była na zwolnieniu, a teraz to tak w zasadzie chodze do pracy zeby jak najmniej czasu spedzac z Nimi ale juz padam... coraz jest mi ciezej ta przepuklina boli, zylak mi wyszedł na udzie który tez zaczyna bolec i te upał... Przed m nawet troche udaje i mu mowie ze jest super choc tak naprawde to pospała bym przy nim do 8 a potem zeby spedzic dzin razem... O jakimkolwiek wyjezdzie mozemy zapomniec w tym roku, a szkoda bo napewno by to poprawilo asze relacje które ostatnio nie sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr ale ci zazdroszcze tego zgrabnego brzucha :-) dzisiaj wstawie swoje monstrum :-D alexia na urlop!!!!!!! odpocząć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Dziś odrobinkę chłodniej, ale tylko odrobinkę. Po raz pierwszy chyba chcę by było lato bez słońca. Smerfaskr, Twój brzuszek też nie grzeszy wielkościa :D Pocieszam się ;P Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, ale Ajponka ja na prawdę jestem utuczona;/ Fotka tego nie oddaje, ale mam kawał d... , nogi i co gorsza cyca :( Łudzę się, że zrzucę to po porodzie, bo inaczej załamka :D Nie martw się antybiotykiem, lepsze to niż stan nieleczony, najważniejsze, że z Karolinką wszystko w porządku :) Dziewczyny, czekamy na resztę fotek :D Ja dziś mam odbiór wyników i zmykam na wizytę o 14.30. Zobaczymy co tam się dzieje w brzuszku... Alexia, współczuję sytuacji, bo wiem doskonale co to znaczy mieszkać z teściami, ale dla dobra Twojego i maleństwa powinnaś trochę odpocząć, dobrze się wysypiać i dać sobie luz z pracą i wstawaniem chociaż te 2 m-ce przed porodem. Zmykam popracować, odezwę się po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane! ja wlasnie przy sniadanku moj maz chodzi teraz na nocki i jak wroci na rano i sie polozy to pozniej spie z nim tak dlugo ze az mi wstyd :p alexia pdziwiam ze pracegisu z tym ze Ty juz duzo predzej jestes w pracy ja bym rady nie dala idz na urlop Kochana!! Megisu juz ostatnie dni wiec super:) Polcia moj tez sie tak rozpycha ze az mnie brzuch boli jak sie napnie i w dodatku ciagle go czuje nawet w nocy wiec nie wiem kiedy on spi :) smerfaskr Ty tez masz ten domek zgrabniutki :) Robwalka tak nadal jestem nastawiona na Raszei i modle sie zeby bylo miejsce jak tam dojade bo nigdzie indziej nie chce rodzic... a Ty co wkoncu zdecydowalas??:) co do wakacji to tez odbijemy sobie w przyszlym roku z Dawidkiem :) dzis zaczynam wstepnie pakowac torbe:) bede spokojniejsza jak juz bedzie spakowana po czesci:) i poloze do niej kartke co przed wyjsciem dopakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej wcielo mi zdanie szybciej mysle jak pisze...:p mialo byc... alexia pdziwiam ze pracujesz tak jak Megisu z tym ze Ty juz duzo predzej jestes w pracy ja bym rady nie dala idz na urlop Kochana!! Megisu juz ostatnie dni wiec super:) czas odpoczac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×