Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Jeśli tak to moja ciotka używa, większych plam nie usuwa najpierw trzeba zaprac a dopiero wrzucic do pralki ale poza tym ładnie pierze, nie uczula tylko droga jest ale wystarcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj caly dzien bylam na budowie. Jutro ide do szpitala, wiec odezwe sie dopiero jak wyjde. Mam nadzieej, ze w sobote rano. Tyle zescie napisaly , ze wszystkiego nie zdazylam przeczytac, bo ide juz spac. Witam nowa mamuske i Alexia ciesze sie , ze po wizycie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak zwykle jako pierwsza :):) A wiec postaram sie odpisac na to co wczoraj naskrobałyscie:P:P:P Polcia Ty uwazaj na siebie i ostroznie z nozykami:****** Co do malowania to ja zawsze jakis leciutki makijaz staram sie robic, nawet jak siedze w domu, zawsze to inaczej sie człowiek czuje, a jak wpadnie sie w te "dresy" to taka do dupy sie robie odrazu mi sie nic nie chce a tak to sie mobilizuje zeby byc atrakcyjniejsza:P:P Koszule do szpitala to mam trzy jedna do porodu, i dwie rozpinane do karmienia, kupiłam na bazarze za 25zł bo jak wróce do domu to i tak ich pewno nie bede uzywaz wiec szkoda wydawac kasy na cos co sie nie bedzie uzywac. I teraz mam pytanie jakie zakupiłyscie biustonosze do karmienia????????????????????? kama wszystkiego naj naj lepszego na nowej drodze zycia:*********************************** Betismile ja jak byłam we wtorek to mała tez miała oswarta buzke i nosek było widac taki wielki spłaszczony hehe Smerfaskr lista super:):):) Co do porodu to ja nie czytam nic o tym tyle co my tu piszemy, ide na zywioł choc nie powiem boje sie:P:P:P AnuskaKalisz witaj:):) masz juz doswiadczenie wiec udzielaj sie i doradzaj;)))) Z dnia na dzien mam cosraz wiekszego stracha ze sobie nie poradze z mała albo ze nie bede miała siły.... Kurde to juz tak blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak najwazniejsze ze wykryli tego paciorkowca i ze mozna to wyleczyc:):) Mnie ostatnio gin opieprzył zebym za wiele nie czytała w google bo nieraz jest to zły doradca i miesza ludziom w głowach, wiec nie martw sie( wiem ze łatwo sie mowi z boku) ale napewno wszystko bedzie dobrze:**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Alexia masz racje łatwo się "zdziadziać" :P Wczoraj byla u mnie kuzynka i mówiła żebym skorzystała z zastrzyku znieczulającego ona go sobie nie wzięła i żałuje. Pogadałysmy troche i mam tam jakąś wizję porodu. A wczoraj to naprawde pecha miałam nie dość, że ten palec bolał znowu prawie zemdlałam to wieczorem jak się kładłam spać kręgosłup się odezwał nie mogłam się nawet lekko ruszyć. Nie wytrzymałam i się polały łzy. Chciałbym urodzić w sierpniu na poczatku drugiej połowy, ale to są tylko takie moje życzenia :( Naprawdę mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Dziewczyny, jeśli mogę coś dodać do listy smerfaskr, to te które mają zamiar karmić, muszą zabrać ze sobą wynik badań na HBs bo inaczej, nie dadzą wam dziecka do karmienia. No i jak ktoś ma rh- to wszystkie trzy wyniki na przeciwciała (po 1 z każdego trymestru). co do majtek to zależy od szpitala, ale z tego co się orientuje to najlepsze są siatkowe, chirurgiczne, bo przepuszczają powietrze...w innych położne i lekarze gonią i opieprzają... no i trudniej goi się krocze.. Poleciłabym jeszcze podkładki higieniczne na sedes...i nie wiem jak karmią w waszych szpitalach...ale jakąś przekąskę...typu suchary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia życze Ci żeby było tak jak chcesznawet jak dwa tygodnie wczesniej sie urodzi to nic sie nie stanie dzidziusiowi a mamusia bedzie miała spokój. Dziewczyny ale miałam straszny sen! takie realistyczney :// już piszę jaki: śniło mi się że mój W bzykał kobitke u nas w domu na stole, to była jedna z kierowniczek z mojej pracy, niska szczupla poprostu przyszła do mojego W ( na żywo się nie znają). Ja przysżłam do domu ona tam jeszcze była i mówie do mojego W jak mógł zaprzepaścić 8 lat wspólnego życia, a on an to, że no co przyszła rozebrała się no to co miałem odpuścić i wielki uśmiech na mordzie!!!!!! od razu dałam mu w pysk ze 100 razy ale we śnie prawie nic nie czuł... :(( ale straszny sen.. aż mi sie płakać chce. Zadzowniłam do W i mu opowiedziałam, smial się i powiedział, że jak się kocha jedną kobiete na całym świecie to nie można z kimś innym iść do łóżka czy też na stół. Ale wiecie teraz te sny takie realistyczne... :// dziś bede miała zły humor przez to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile mi też się nie raz śnią takie głupoty potem mam humor do niczego a to przecież tylko sen. Boli, że to tak realistycznie wyglądało. I żeby tak było jak pisałam jak idę się położyć to tylko myslę czy będzie mnie znowu bolało i jak ja wtedy wstane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. U mnie znowu upal. W nocy nie dalo sie spac i budzilam sie kilka razy. Polcia - biedulko ty. Jeszcze troche i wszystko minie. Termin masz niedlugo, wiec szybko zleci. Ja tez chcialabym urodzic 2 tygodnie przed terminem, bo tez jest mi juz ciezko, ale zobczymy jak bedzie. alexia - ty nie czytasz i idziesz na zywiol, a odwrotnie - musze to wszystko przeczytac, przewalkowac, poukladac sobie w glowie i w pewnym sensie sie do tego przyzwyczaic :) Co do strachu o opieke nad dziecmi i czy sobie poradzimy to chyba kazda z nas ma w mniejszym czy wiekszym stopniu. Wczoraj pisalyscie o pozycjach podczas porodu. U mnie na szczescie jest duza swoboda w tym temacie i pewnie wybiore taka, ktora bedzie dla mnie najkorzystniejsza, ale to wyjdzie juz w trakcie :) Mam tez mozliwosc korzystania z wanny i porodu w wodzie. Moze wejde na jakis czas, bo ciepla woda lagodzi bol. Dziewczyny mialam wam wrzucic fotke, ale po zrobieniu stwierdzilam, ze od ostatniego zdjecia brzuszek mi raczej nie urosl choc myslalam, ze jest dwa razy wiekszy a nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) ALe u nas duchota !!! Koszmar, nie ma czym oddychać, słońca brak i powietrza brak :( Mamuśka, powodzenia w szpitalu, to tylko badania, oby wszystko wyszło dobrze :) Polcia współczuję biedulko tych bólów, ja też mam straszne nocki niekiedy przez skurcze nóg w okolicach bioder i pośladków - coś strasznego. Ale już naprawdę niewiele czasu zostało, zapomnisz o tym wszystkim gdy przytulisz synusia :) Betismile, jesteś niesamowita :D A sen - koszmarny, ja też takie miewam i są one bardzo realistyczne. Potem chodzę jak taka struta i myślę czy w rzeczywistości tez by mogło się tak wydarzyć... No ale potem sobie tłumaczę, że to tylko sen i w realu często jest na odwrót:) Zaraz zmykam do sklepów po kilka rzeczy wyprawkowych, kupię proszki do prania i zacznę chyba już prać, bo jak ostatnio spojrzałam i;le tego jest to swierdziłam, że moge się nie wyrobic ;) A takie pytanie z innej beczki, co można kupić kumpeli na 30-te urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jeśli chodzi o piżamy to ja nie kupuję specjalnych do karmienia, mam dość trochę długich koszulek bez rękawów w których teraz chodzę po domu więc do szpitala zabiore je. natomiast co do stanika to również nie kupuję specjalnie do tego przeznaczonego, mam taki sportowy który bez problemu się rozciąga więc będzie jak znalazł :) ja zaraz zmykam bo jadę z mężem pooglądać wózki i już coś wkońcu zadecydować w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ajponka ty mieszkasz rowniez w niemczech wiec mam do ciebie pytanie. w jakim proszku pierzesz ubranka dla swojego malenstwa i czy uzywasz plyn do plukania. bo ja musze sie w koncu wziasc za pranie i niewiem jaki proszek kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!trochę nie było mnie na forum,a tyle naskrobałyście!Witam nową mamę!u mnie znowu gorąco,poza tym wczoraj wróciła córa,ale 8 sierpnia wyjeżdża nad morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie mysle, ze jest sporo rzeczy, ktore sa polecane a ktore mozna sobie odpuscic. Taki stanik do karmienia to chyba "wynalazek", ktory owszem moze byc przydatny, ale mozna tez bez niego sie obejsc. Nie dajmy sie zwariowac. Nasze mamy nie mialy nawet polowy tych akcesoriow, ktore dzisiaj uwazane sa sa niezbedne. Nie mowie, zeby sie cofac do sredniowiecza, ale warto sie zastanowic co bedzie nam niezbedne a co mozna sobie odpuscic. kama111111 - ja piore w Persil sensitiv. Kolezanka mi mowila, ze ona prala w zwyklym proszku tylko sypala male ilosci i plukala dwa razy. Widze, ze podchodzisz na luzie i chyba bez stresu :). Ja niby panikuje, ale tez dopiero teraz zaczelam prac a torbe moze jutro spakuje :) Na stronie mojego szpitala polecaja, zeby spakowac torbe w 36 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) betismile jak to przeczytałam to się uśmiałam,ale nie dlatego,że miałaś taki sen tylko dlatego,że mi też się zdarzają sny tego typu i wtedy zazwyczaj budzę się zapłakana,więc szok! Pewnie podświadomie boimy się zdrady,ale na co dzień nie dopuszczamy do siebie takich myśli i stąd takie sny...Ja także tłumaczę sobie,że moje sny sięnie sprawdzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama plynu do plukania na poczatek chyba nie powinno sie uzywac dla malenstwa, ale ja kupialm juz na pozniej Softlan sensitif - bardzo ladny ma zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka masz rację,połowa rzeczy będzie w ogóle użyta,producenci w ten sposób wyciągają kasę!ja też ostatnio miewam jakieś głupie sny,poza tym mały ciągle się wierci,rozpycha aż momentami robi mi się nie dobrze(nie wiem czy żołądek ma coś z tym wspólnego?)!oglądałyście wczoraj PORODÓWKA i tą dziewczynę co urodziła chłopca z wagą 4.500?wyglądał jak półroczny niemowlak!stwierdziłam,że znając życie na takiej porodówce krzyczeć nie będę ale pewnie się popłaczę-nie z bólu-tak z siebie!ale z drugiej strony z bólu wolałabym płakać niż bym miała krzyczeć-nie narobię sobie w ten sposób poruty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny :-) u mnie duchota i bez słonca ale da sie jakoś wytrzymać. Byłam u lekarza powiedziałam co mi dolega z tymi moimi dłońmi i stopami, Pani doktor przepisała mi magnez i cyklo3fort to na spuchnięte nogi i dłonie, powiedziała że te moje bóle to wszystko przez obrzęki jakie niestety mam. Co do wynalazków czyli sterylizatorów podgrzewaczy i biustonoszy itp to tak jak pisała Ajponka, dawno nasze mamy tych rzeczy nie miały i zyły i jestesmy zdrowe i dorodne :-D wiadomo mozna sobie zycie ułatwić ale bez szaleństw że coś musi być. Betismile współczuje snu ja tez czasami mam takie okropieństwa, t tylko sen nie mysl o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra puściłam sobie koncert Beyonce, tańcze śpiewam i troszke mi zlość przeszła hehe.. a najlepsze, że jak dla mnie ma tak ładne piosenki, że o malo sie popłakałam tak mi hormony szaleją.. hehe a teraz sie śmieje z samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja oglądałam, kurcze niezły chłopak.. wypluj teraz takiego wielkiego dzieciaczka z siebie.. łooo ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ajponka ze podchodze na luzie bez stresu co ma byc to bedzie urodzic trzeba i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a co do prania ubranek dla malenstwa to sie zastanawiam czy nielepiej jest prac w zelu do prania mysle ze sie napewno lepiej rospusci niz proszek do prania. plyn do plukania tez mam softlan sensitive. torbe mam zamiar spakowac za jakies 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile ja tez uwielbiam muzykę i szaleje na punkcie madonny i w tym roku nie pojade na koncert :-( mąż chciał owszem kupić mi Vipowskie miejsca ale myslę że tak duze emocję nie są wskazane bo mogło by sie cos stać. A przeżywam to strasznie. Taka ze mnie wariatka, mam fioła na jej punkcie, wszystkie płyty, single, biografie i inne gadżety. Wiem moze to śmieszne ale kazdy ma jakiegos bzika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podgrzewacza strylizatora też nie kupuję bo to dla mnie wyrzucanie kasy w błoto, ale stanik do karmienia kupię bo koleżanka chwaliła że mega wygodny czy to gdzieś się wyjdzie czy nawet w domu raz dwa odinasz i karmisz a ni bawisz się w podwijanie itp Ja kupię pod koniec ciązy bo nie wiem do jakiego rozm dojdą moje piersi a powinno i tak kupic się powinno rozm większy bo wiadomo że po porodzie nawet 2 rozm może przybyc. Także ja kupię 1 do szpitala a drugi potem. U nas gorąc słonce praży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama ja wlasnie piore w żelu tylko zapomnialam ci napisac. Persil Sensitiv Gel :) A wybralas sobie polozna? Bo ja jeszcze nie i postaram sie chyba dopiero jak bede w szpitalu. Porozmawiam tam z poloznymi czy ktoras moglaby przyjsc kilka razy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dla mnie to nie jest dziwne :) ja mam to samo z Beyonce i współczuje, że nie pojedziesz na koncert madonny, domyślam się że to wielki ból raz jedyny w Polsce kiedy jesteś w ciąży, trzeba bylo do niej zadzwonić i poprosić o późniejszy termin hihi ;) ale ja tez już kilka koncertów musiałam odpuścić i to takich na jakich mi zależało no ale co, mam nadzieje, że jeszcze będe mogła pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku tez była w polsce ale akurat my bylismy na koncercie w Pradze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×