Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej Dziewczynki :) ale ja to mam sny! non stop jakies głupoty i to takie realistyczne!, dziś mi się śniło, że kolega wziął jakieś narkotyki i nie mogliśmy go znaleźć a kilka dni temu, że jakaś babeczka 50 letnia stala w samej bieliźnie i mój W się podniecił!!! hahaha ja to głupieje skąd te sny>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz betismile ja nie wnikam, ale podobno sny są uosobieniem tego co się podświadomie myśli w ciągu dnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja juz wstałam. 6 razy wc w nocy ale to u mnie standard więc sie nie przejmuje. Robwalka- bądź dzielna!!! upał i mnie takie, że szok. A musze jechać do sklepu po jakieś owoce ale chyba pojadę wieczorem jak wytrzymam. No mi też bedzie brakowało spontanicznych wyjazdów to tu to tam. Pewnie przez miesiąc będę siedzić w domu a potem już wszędzie bedę zabierać mała ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam! a ja dzis sie nie wyspalam wrr! jak wy to robicie, ze zasypiacie normalnie w poludnie? u mnie to niemozliwe, po prostu nie umiem. noo chyba, ze mocno chora jestem to tak;] zazdroszcze wam, aj. snily mi sie rozstepy, mialam na plecach takie grube i dlugie, od posladkow do lopatek ;/ i cos w tym jest ze, jak w ciagu dnia o tym sie mysli to i sny takie :D wczoraj czytalam jak zapobiec rozstepom i oto co znalazlam : smarowanie brzucha wazelina, mascia z wit a, bepanthenem, mycie brzucha oliwka a nie zelem bo wysusza, wiadomo. Robwaalka-z moja mini trzymam kciuki za was! u mnie upal, tez wyjde na zakupy dopiero wieczorem, bo jeszcze udaru dostane, jak ostatnio a nie usmiecha mi sie wymiotowac przez 3 dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Robwalka trzymaj sie dzielnie! oby Ci czas w tym szpitalu szybko przelecial... u mnie kolejny dzien upalow. mam juz ich dosyc. ale przynajmniej pranie szybko schnie:) jakis plus tej pogody :) jedno juz sie pierze. jeszcze trzy wsady czekaja i wczorajsze do prasowania... a tak mi sie nie chce. wieczorem czuje parcie na dol brzucha. takie uczucie jakby dzidzius juz chcial wyjsc. i do tego okropny bol dolu kregoslupa. tak mi sie wydawalo kiedys ze jak zaczna sie skurcze to sobie sama wsiade w samochod i dojade do domu rodzicow:/ glupol ze mnie. teraz wiem ze to niemzliwe. jak dostaje wieczorem tych boli to chodze na wpol zgieta... nawet nie wyobrazam sobie prowadzenia samochodu a nie dopiero jak zaczna sie normalne skurcze ktore bola nimilosiernie... wczoraj odwiedzili mnie rodzice. mam jak zobaczyla rozwieszone pieluchy na balkonie to skomentowala: na pewno juz poszla plota po osiedlu ze urodzilas:) hehehehe i pewnie ma racje bo dzisiaj jak bylam na spacerze z pieskiem to sasiadka dziwnie sie mi przygladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale upał....a ja prasuje i prasuje i prasuje i nie widac końca, rany ile ja tych ciuszków mam, jeszcze pieluchy... teraz mała przerwa bo mi stopy rozerwie opuchlizna :-( deskie do prasowania mam na nisko, siedze na pufie i prasuje na siedząco i na dodatek jestem cała nago i czuje jak mi pot spływa. Ale mamy dziewczyny chyba najgorętsze lato stulecia i akurat my jesteśmy na końcówce ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee dokladnie! wybralysmy sobie termin porodu :D teraz musimy jakos przetrwac. ale dziewczyny juz blizej niz dalej :) to pocieszajace... nastepna ciaze zaplanuje tak zeby rozwiazanie nastapilo w maju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie tez upal! A taka mialam nadzieje, ze mnie to ominie :) Dobrze, ze ciuszki mam juz wyprasowane i torbe spakowana. Teraz juz tylko sprzatam mieszkanie i czekam na wielki dzien :) Robwalka - mam nadzieje, ze wrocicsz szybko ze szpitala. A jesli bedziesz musiala zostac dluzej to my tu napewno o tobie nie zapomnimy. Trzymamy kciuki! smerfaskr- z tymi spontanicznymi wypadami to racja. Na poczatku bedzie ciezko gdzies sie wyrwac i przyzwyczaic do nowych obowiazkow , ale z czasem wszystko sie jakos ustabiluzje. Madlenn - ja tez tak myslalam, ze jak zaczyna sie porod to skurcze najpierw sa delikatne a dopiero z czasem przybieraja na sile. Pewnie jestem w bledzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz raczej nic nie planuje bo mi sił chyba nie wystarczy, ale z drugiej strony, jakby mi tak nogi puchły jak teraz to musiałabym w zimie chyba w gumofilcach o 3 rozmiary większych chodzic bo na pewno takich szerokich kozaków nie robia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - wspolczuje tego prasowania. Wlacz sobie wentylator, jesli masz bo to duza ulga. Madleenn - ja tez juz zmezem rozmawialam na ten temat - nastepna ciaza na marzec, kwiecien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie kwestionariuszy, które są w pełni anonimowe, a wyniki z nich uzyskane zostaną wykorzystane wyłącznie w pracy magisterskiej dotyczącej funkcjonowania związku u osób spodziewających się dziecka. Z góry dziękuję za pomoc! http://www.ankietka.pl/ankieta/92700/funkcjon owanie-zwiazku-u-kobiet-spodziewajacych-siedziecka.html Bardzo dziękuję wszystkim tym, które już wypełniły ankiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wydaje mi sie ze w zimie nogi az tak nie puchna:) to przypadlosc okresu letniego... tak mi sie wydaje... ale gumofilce w kwiatuszki... mmmm... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Upał upał upał, cała mokra jestem a nic nie robie. Megisu ja tez mam sterte ciuszków do prasowani i zaraz sie za nia zabieram:) Moj zylak osiaga wielkosc xxxxl w pachwinie przepuklina zsiwiała i dzwoniłam do gin kazał lezec z nogami do góry a gdyby zaczeło bolec to do szpitala bo przez takie cos moze krazenia nie byc:( Robwalka trzymaj sie:*********** Ja juz chyba do pracy nie wracam choc nie powiem ze te dni które jestem na urlopie sa miłe.... :(:( pomimo ze staram sie unikac tesciów:( pozdrawiam wszystkie i APEL PIJCIE DUZO DUZO NAJLEPIEJ WODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała termin na luty i w grudniu miała problem z ubraniem koziaków, więc nie wiem jak to wkońcu jest :) wydaje mi się, że latem puchną bardziej, ze względu na temperatury, ale puchną ogólnie ze względu na ucisk na kręgosłup przez maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam sama ale tez staram sie unikac tesciow:) im rzadziej sie z nimi widuje tym lepiej i stosunki miedzy nami lepsze. jak tesciowa zaczyna narzekac na cos to nie komentuje w zaden sposob. nauczylam sie ze trzeba sie usmiechac byc mila a bedzie dobrze i przede wszystkim nie wtracac sie w spory rodzinne. przynajmniej jestem mila synowa:) a swoje i tak sobie mysle... ja wypijam 2 butelki wody niegazowanej na dzien. a czuje ze moglabym jeszcze wiecej. nie zauwazylam zebym przez to chodzila czesciej do wc. moze tylko dluzej mi tam schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u mnie dzis upalu brak nawet pochmurnie... trzymajcie sie dzielnie i pijcie duzo wody!! aha i bierzcie sie za te torby ubranka i prasowanka bo ngdy nic nie wiadomo:D pisalam do Robwalki jest po badaniach z malym wszystko dobrze wazy 1650g tylko z tymi wodami musza ja podrasowac:) prosila przekazac buziaki i pozdrowienia dla Was:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do fryzjera sciąć wlosy :P ciekawe jak wyjdzie.. ne jestem przyzwyczajona do zmian... ale mam nadzieję ze będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.miała któraś z was biegunke ok etapie 33tyg?bo mnie dziś męczy od rana a mój gin nie odbiera i nie wiem jak sobie ulżyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
na biegunke odgazowana cocoa cola, jagody, banany, ugotowana marchewka. Tyle z domowych sposóbów moge polecic. Skwar straszny aczkolwiek straszą, że będzie jeszce gorzej:( łeee własnie zjadłam "obiad" przypalone frykti , bo sie zagapialam a teściowe dziś zrobili kapuste i kaszanke więc zostały mi mrożone frytki:( betismile - wrzuc forke w nowych włosach. teraz nogi puchną głównie przez upały także jest problem choć mniejszy bo mozna klapki założyc a w zimie.... alexia jak byłam w szpitalu w styczniu, to dziewczyny, kótre miały wystjący zylak szły na jeden dzień do szpitala na badanie drożności przepływu krwi. Upomnij sie lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :) Ja od rana w małych rozjazdach, ale już jestem w domciu :) U mnie dziś pochmurno i pada deszcz - jupiiiii, ale wczoraj, gdy miałam najwięcej chodzenia to był upał masakryczny... Już trzy pranka mam za sobą, teraz robi się czwarte, ale przede mną jeszcze 3. Strasznie dużo tego wszystkiego, więc już dziś zacznę prasowanie i pewnie podobnie jak Megisu, nie będe widziała końca... No , ale chce mieć już to wszystko z głowy, bo psychicznie troche nie daje mi to spokoju, że niby wszystko mam, ale przygotowana nie jestem. Z tego co wiem to nogi moga puchnać także zimą, bo to kwestia zatrzymania wody w organizmie i ucisku na kręgosłup, a lato i wysokie temp. tylko to wspomagają dodatkowo. Alexia biedulko, jakoś się z nimi przemęczysz. Zamknij się w swoim pokoju i sobie leż i wypoczywaj, w pracy fizycznie nie wypoczniesz jak należy, a będziesz się dręczyć myślami, czy tez nie przesadzasz chodząc. Powodzenia z żylakiem. Betismile, chcemy fotkę nowej fryzury :D Megan, dziękujemy za pozdrowienia od Robwalki, fajnie, że informuje na bieżąco co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A u mnie upał i duchota okropna :( Całą noc nie spałam bo brzuch mi się stawiał co jakiś czas i się mocno wystraszyłam, nawet zaczęłam liczyc co ile mam te twardnienia bo myślałam że trzeba będzie jechac do szpiatala. Wzięłam 2 nospy i pomogło, tzn i tak mi się stawiał ale rzadko. Chyba to przez nerwy bo mąż wieczorkiem przyniósł złą wiadomosc do domu i trochę się przejęłam :( Dziś jestem nie wyspana i ogólnie źle się czuję. miałam sprzątac ale niestety nie dam rady, zagonię później męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki wyprasowane co Prawda z dużymi przerwami ale to jedno skończone, zostały mi jeszcze pieluchy, ręczniki, i spiworki do spania i spakować w końcu torbę :-) ufff O nogach nawet nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 2 praniach i jednym prasowaniu... zrobilam miejsce w komodzie dla rzeczy maluszka... co wiazalo sie z przeniesieniem moich ubran do duzej szafy a to chwile trfalo... :D ale na szczescie juz sie z tym uporalam. juz sie nie moge doczekac mojego maluszka. te ubranka sa takie slodkie. malenkie, pachnace... mmmm... mam tego juz na tyle duzo ze chyba nie zdaze malucha w nie ubierac... a wchodzac do sklepow i tak jeszcze przegladam ubranka. dobrze ze maz mnie odciaga bo naprawde przesadzilabym z tymi zakupami... zaczelo grzmiec... ciekawe czy burza dojdzie do nas. na szczescie troszeczke sie ochlodzilo i nie slonce juz nie prazy tak mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak czytam i widzę, że przygotowania u Was pełną parą( prania, prasowanie) :) ale cieszy:):):) u mnie przeszła taka mini burza ale dalej jest parno a już sie łudziłam, że się ochłodzi:( jutro do lekarza, juz sie nie mogę doczekać aż sobie popodglądam niunkę, która mam nadzieję cały czas jest Niuńką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Witam!!! Czytam Was już od dłuższego czasu, ale jakoś nie zebrałam się na napisanie czegokolwiek, ale czuję jakbym Was znała od dawna. Mam nadzieję, że pozwolicie mi od czasu do czasu wtrącić parę słów. Jestem w 32 tyg i termin mam na 30 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×