Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

robwalka jakoś nie zwróciłam na to większej uwagi, pomijając ,że sprawia to dyskomfort to raczej raz na jakiś czas, czasami kilka razy w ciągu dnia ale nie codziennie. U mnie Bąbela nawet na wczorajszym usg się obracała, jedyna część ciała jaką udało mi się odgadnąć po wypukłości brzucha to dupka :) jak się odwraca i wypina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się wszystkiego od lekarki dowiem,ale wydaje mi się,że mały od czasu do czasu się jeszcze odwraca-Ajonka kiedyś pisała,że tez ma takie uczucie co do córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka mi się wierci ale główkę od kilku miesięcy cały czas w dole trzyma a dupkę chyba przy tej wadze też ma sporą, bo fajnie odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak napiętą skórę na brzuchu jak mały harcuje-trochę martwią mnie te częste pobolewania podbrzusza(poboli chwilkę jak na miesiączkę i przestaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam pierwsze pranie i niestety na dziś już koniec, bo brakło mi... suszarki;/ Przede mną jeszcze 4 prania, a może nawet 5, więc niestety trzeba to rozłożyć na kilka dni. Próbowałam spakować wstępnie torbę ( bez ciuszków dla małej) i kurcze nie wiem dlaczego tyle tego wyszło, ale torba - walizka mi się nie domyka !! A pakuję naprawdę tylko podstawowe rzeczy... Szok.;/ Młoda mamo, Robwalka - Jola wszystko Ci wyjaśniła, Aneta to ja - Netka0902 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było jakby wszystkie dziewczyny dołączyły na NK-handzia,olczak,alexia,mama 2008,Hanka,Obżartuszek i inne dziewczyny-zapraszamy-chociaż w ten sposób zobaczymy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wszystkie tygodnie w tabelce są poprawnie, skopiowałam ostatnią wklejoną przez Was, czyli chyba od młodej mamy. Megan, kiedyś wspominałaś, że mogłabyś wstawić również swoja listę rzeczy do szpitala. Czy w wolnej chwili mogłabyś to zrobic ? Z góry Ci dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skwarek na dworze rany.... byłam z męzem w sklepie i juz mam dość, teraz mam jechac do koleżanki mam nadzieje ze dam rade... aaaa zapomniałam wam napisac dzisiaj miałam spotkanie z położna a nic ciekawego mi nie powiedziała co bym od was nie wiedziała i z netu w sumie podpowiedziała mi tylko jedną rzecz ze jak koniecznie chce się miec cesarkę a lekarz nie bardzo sie zgadza to załatwic sobie zaswiadczenie od psychologa ze jest to dla nas mocne przezycie , że sie go obawiamy itd, ze poród jest ponad nasze siły psychiczne i ponoc muszą wtedy ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ja już wolę rodzić normalnie niż załatwiać sobie jakieś zaświadczenia-ktoś załatwi sobie taki papierek,nastawi się psychicznie i się przejedzie jak lekarz nie uzna takiego zaświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybko cześć dziewczyny :) Pulmo chciała mi dać zaświadczenie o wskazaniu na cc od razu, ale sie nie zgodziłam, wiec konsensusem mam w zaśnwiadczeniu że jak się zmęczę i będę mieć problem z oddechem, albo gdy poród zacznie się przedłużać to natychmiast mnie tną.... "pani nie może strugac bohaterki przy porodzie, zdaje sobie pani sprawę, że może pani umrzeć...." ale chociaż będę miała szansę spróbowac rodzić normalnie :) Tyle mi sie na glowe rzey wskoczylo ze nie mam absolutnie na nic czasu cholercia... a jeszcze wczoraj się okazało... jak ostatnio pisałam, że mi korki wywaliło..... no cóż... wiedziałam że to będzie prędzej czy później nieuniknione... ale okazało się że predzej.... w przyszłym tygodniu wchodzą nam do mieszkania kuć ściany i wymieniać instalację elektryczną :O a my tuż po remoncie :O no ale nic to.... mam sporo rzeczy moje drogie do załatwienia więc lecę :* Megisu spisałam sobie twój numer już i tez ci esa napiszę zaraz z moim numerem, jakby co ;) buźka wielka nie wiem kiedy czytanie nadrobię :* postaram się niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU78 Mówisz, że blond? w sumie prawie każdy mi to mówi :) SMERFASKR hehe pikusia w oko hihi i maszyny do lodów w ruch w końcu dziewczyny jest LATO każdy chciał by loda ;P POLKA i Hanka o jejaaaa żeby wszystko było w porzadku :) Madlen a ten psiurek z nk chyba west to twój? MŁODAMAMAPYTA!!!!! ja ci dam chipsy i frytki!! przez ciebie mam taką ochotę a nie powinnam jeśc bo ja waże już 80 KG!!!! jak dla mnie to bardzo dużo. Netka a powiedziałaś kuierowi, że jesteś w ciąży i bardzo prosisz, żeby ci przyniósł? ja dziś miałam odwiedziny 3 kurierów ale tu problemu nie było bo na parterze mieszkam. O jej NETKA ale gafa hihi źle zrozumiałam ja sie zgłosiłam do Maxmodels po to by ktoś mi za darmo zdjęcia w ciąży zrobił, bo tak to drogo chcą za sesje a tak ktoś sie pouszy na mnie zdjęcia robić i ja tez bede zadowolona :P ale gafa.. przepraszam :P MLODAMAMAPYTA czyli Ania? milo Cie widzieć tak samo jak ROBWALKĘ :) Tak tak Beata to betismile inaczej Uśmiechnięta BETI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jej dziewczyny pare chwil mnie nie było a tu tyle naskrobane... byłam u siebie w domu, bo prababcia i babcia mojej małej kupiły znowu kocyk dla niunki i kniecznie musiałam go dziś odebrać więc przy okazji rachunków wstąpiłam. na chwilke obecną mam 4 koce:):) Jak widze od Megisu UWAGA WIADOMOŚĆ to się boje. Polcia, Hanka Rumcajsa- bedzie dobrze, trzymajcie się dziewczyny. W waszych tygodniach to już raczej maluszkom nic nie grozi:):) Dziękuje za zaproszenie na nk. ale czytałam szybko co napisałbyście i nie wiem od kogo. w ogóle zgubiłam kartke kto jest kto i kojarze Ajponkę, megisu, robwalke i betismile a reszte na czuje na nk. Nie smiać się z pikusia:):):) Teraz ja mam pietra co do wizyty. Ktos tu miał fatalny dzień z dziadem, kurierem i robotnikami. Nie wiem o kim zapomniałam bo to tak ekspres jak zjem obiad to coś więcej skrobne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista do szpitala: *DOKUMENTY: -dowod osobisty -ubezpieczenie -grupa krwi -wynik przeciwcial i posiew -ostatnia morfologia, mocz, HBs, WR, badanie usg -ksiazeczka przebiegu ciazy (te dokumenty sa potrzebne u mnie w szpitalu moze u Was wymagaja inne) *WALIZKA: -reczniki 2 szt. (duzy kapielowy i maly ) -koszule nocne 2-3szt ( ja mam 2+ dlugi t-shert do porodu zeby nie szkoda go bylo wyrzucic:)) -skarpetki (podobno marzna nogi przy porodzie:p) -szlafrok -kapcie lub letnie laczki - klapki pod prysznic -specjalne majtki siateczkowe (w niektorych szpitalach zabranija noszenia bo zalecaja wietrzenie:)) -biustonosz + wkladki laktacyjne, nakładki sylikonowe do karmienia i masc Maltan na brodawk. -woda niegazowana 1.5l + mniejsza z dziubkiem wygodniej sie pije - podpaski poporodowe, podklady na łozko, chusteczki do hig. intymnej. płyn do hig. intymnej, recznik papierowy do osusznia krocza. -przybory toaletowe codziennego użytku (szczotka do włosów, pasta +szczoteczka do zębów, krem, zel pod prysznic, szampon, balsam itd...) -sztućce, kubek, talerzyk, -telefon + ładowarka - aparat foto. -mały jasiek (podobno ułatwia karmienie) *DLA DZIECKA: u nas wymagaja pampersy, chusteczki nawilżone,krem do pupki, ubranka zapewniaja mozna tez ubrac w swoje wiec ja wezme ze 2 komplety. zaraz nadrobie co naskrobałyscie wlasnie odpoczywam i pije kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooooo a tu znowu takie wieści? trzymam kciuki, że wszystko było ok! Dziewczyny trzymajcie się! ja po ostatniej wizycie, gdy pani doktor powiedziała mi, że mam nieco skróconą szyjkę to się przeraziłam, ale skoro nie kazała mi leżeć ani nic więc chyba nie jest źle... co do nk to kogo mam wyszukać,żeby mieć was w znajomych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dzieki za nr. do dziewczyn :) Hanka Rumcajsa i Polcia sciskajcie mocno nozki, odpoczywajcie i byle do 37tyg bedzie dobrze :) trzymamy kciuki:) mlodamamapyta witaj z powrotem fajnie ze u Ciebie wszystko ok:) ale kusisz tym niezdrowym jedzeniem wstydz sie:p Netko nie denerwuj sie kochana bo zdenerwowana mama to zdenerwowana kruszynka pod sercem wiec głebokie oddechy nastepnym razem :) fajnie ze wzielas sie za pranie bo to takie hop -siup nie jest pozniej z tym prasowaniem malutkich ubranek ja mialam 8 pralek lacznie z ubrankami, poscielami kocykami recznikami i koldra z poduszeczka. co juz bedzie przygotowane to glowa spokojniejsza:) Ajaponka ciesze sie ze zaczelas na spokojnie podchodzic do sprawy porodu bo pamietam jeszcze niedawno nasza rozmowe to az zal mi Ciebie bylo ze sie tak nakrecałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×