Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja niemam tylko wóza a widze ze duzo z was upodobalo sobie firme tako.mi podobaja sie jeszcze wozki z firmy bebetto tez w przystempnych cenach.ciezki temat te wozki eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Was dziewczynki i bardzo mi milo :) A do tego wszystkie jestescie bardzo ładne :) Czekam na reszte jeżeli sie zdecydujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczesniej byłam skłonna kupic wózek kaps, cena przystępna bo 3w1 kosztuje 1000 zł ale jest dlla mnie za ciężki choc prowadzi się go super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak - ja tez mam bole w pachwinach i cale krocze mnie boli. Dziewczyny juz o tym pisaly, ze to jest spowodowane wstawianiem sie glowki dziecka w kanal rodny i podejrzewam, ze do porodu juz raczej nie przejdzie :) espiro - gratuluje, ze tak sobie poradzilas z pierwszym porodem. Tez bym chciala urodzic tak szybko i potem dobrze wspominac, ale to nie koncert zyczen, wiec roznie moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 2008-2012 witaj wśród nas :) Madziulkao, wątek jest cały czas aktualny, zapraszamy, jeśli masz nr do Megisu to zazwyczaj od niej dziewczyny zaczynają :) Chyba każda z nas chciałaby mieć poród taki jak espiro, ale właśnie... to nie koncert życzeń, dlatego na pewno każda z nas będzie wspominała go inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dziewczynki, jezeli chodzi o wózki, to może pamietacie kupiliśmy z mężem Mutsy Urban Rider. Śliczny jak dla nas wóżeczek, ale jego waga... pozostawia wiele, wiele do życzenia. Kupując myślałam, że te 17kg to mn ie waży, a tu się okazuje, że na 100% nie dam rady go tachać po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka napisałam pare stron go tylu, dokładnie nie wiem na której to poszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w bloku z winda a mama na pierwszym piętrze więc chyba problemu nie bedzie z tachaniem wózka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mi też ten wózek się spodobał, ale nie wiem czy ktoś zwrócił Ci uwagę, że dla jesiennego Bobasa najlepiej by gondola była duża czyli 80 cm albo blisko tego, żeby do wiosny dotrwać i nie ciągać malucha w mrozy już w spacerówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam używanego jane nomad-stelaż troche ponad 6kg, gondola 80cm- szkoda mi było na nówkę wydawać 2tys i więcej- wybierałam najlżejszy, bo nie wiemy czy nie wrócimy do bloku na 4te piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam propozycje żeby zalożyc poczte, gdzie będziemy mogly wysylac nasze zdjęcia bez obawy że ktos nie z forum nas podglada. Ja osobiście nie chciałabym siebie upubliczniac :) Co o tym myślicie?? Tylko my bedziemy mialy haslo wiec spokojnie bedzie można wysyłac zdjęcia a zwlaszcza chwalić sie maluszkami tylko w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja biorę pod uwagę, że moja Bąbela może być już spora a na zimę to będzie trzeba zawijać ją w jakieś kombinezoniki itd, więc szukałam równo 80tki ( w środku) bo większych nie ma a do wiosny powinno starczyć-mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza się, plusem było dla nas to ,że wypina się jednym przyciskiem i bez adapterów wpina się fotelik itd- nie miałam zamiaru wnosić całego wózka na 4 pietro, tylko właśnie stelaż po 10 schodkach do piwnicy i z powrotem, bo na 4 te piętro to by było za dużo, waga stelażu była dla nas ważna też przy podróżach autem, bo sporo jeździmy, ale teraz mieszkamy w parterówce, z 3 schodkami przed wejściem, więc na chwilę obecną mógłby być i czołg 20 kilogramowy ;) mam nadzieję, że Bąbela dotrwa w gondoli do wiosny-ps. gondola ma fajny uchwyt i tej wagi w ogóle nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, bardzo ładny wózek, kolor bardzo mi się podoba, taka śliweczka :) Giga, Twój też jest fajny i co najważniejsze lekki. Ja nie powiem, żeby TAKO Laret należał do najlżejszych wózków, ale ja go wnosić na 2 p. nie będę, bo stelaż będę zostawiać w wózkowni, jedynie gondolę będę wnosić, bo jak już będzie spacerówka to też nie zamierzam dźwigać. Z resztą w moim małym mieszkanku muszę wybrac albo łóżeczko, albo wózek, niestety nie mam tyle miejsca...;/ Co do propozycji mamy2008-2012 to jestem za, aby utworzyć taką pocztę, albo nawet jakieś wspólne konto na nk lub fb, mogłybyśmy tylko my mieć do niego dostęp i wrzucać fotki i inne pierdółki, których nie chcemy upubliczniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
wyszywam i tak was co pewien czas podczytuje, że z wrażenia odruchowo wrzuciłam pestkę z nektarynki do swojej herbaty zamiast do kosza.:):):) wózki super macie- wazne, żeby gondola była wikęsza i żeby był lekki. Z ta pocztą pomysł mi się podoba choćby na same fotki, bo ja na nk zdjęc nie wrzucam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fejsie jest możliwość założenia grupy i wtedy dyskutuje się tylko w tej grupie, do której samemu się zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi ile cm maja te wasze gondole bo muszę faktycznie przemyśleć ten wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Moja gondolka ma 80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu zgadza się :) jeśli mogę zaproponować, to może wspólne konto na Gmail? nie wiem czy korzystacie, ale tam spam przychodzi osobno i przynajmniej nie miesza się z właściwą pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle, że najprościej byłoby założyć jedno konto na nk, np. "wrześniówki". Wszystkie znałybyśmy hasło i login i mogłybyśmy się tam logowac i dodawać pierdółki, zdjęcia itp. Mogłybyśmy też dodać siebie do grona znajomych i wtedy każdy kto wrzuci fotke będzie widoczny w prywatnym profilu, że coś nowego się pojawiło. To konto można zablokowac tak, ze oprócz nas nikt inny nie wejdzie inic nie zobaczy :) Ja moge się tym zając jak chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×