Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

netka całkiem fajny pomysł :) ale na nk chyba też nie każda ma konto jeśli dobrze pamiętam-np. Megan nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka pomysł bardzo fajny i podoba mi sie. Co do Megan to ona chyba nie chciała sie ujawniać , nie pisała ze nie ma konta. Może sie mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan podała nam swój nr tel. dostanie login i hasło i jak będzie chciała to będzie korzystać z konta wrześniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
fajnie, roziwjamy się:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo lo lo lo lo
To ja lo lo lo iza :D pisze z telefonu a zalatwilam sobie sodka klawiature i nie mogę zrobic polskiego l.... Szybko przelecialam Wozek wybralismy espiro enzo evo czerwony... Gondola ma chyba 76 szer... Wiec już nie wiem czy duzo czy malo... Kompa mam zapakkowanego żeby go nie wywalic od razu po remoncie... Ale jutro do lapka troche dosiade to nadrobie... Caluje Was Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim brzuszkom:) ja dzis od rana zabiegana bo mam jutro gosci a pamietajcie ze sklepy jutro pozamykane bo swieto jest!! i musialam porobic zakupy przygotowac jedzenie i upiec placuszek no i posprztac jestem padnieta:/ brzusio mi dzis twardnieje ale bezbolesnie wiec pewnie wszystko sie przygotowuje przed godzina zero:) Ajaponka gratuluje posiadania lareta milo ze dolaczylas do mnie i Netki:) kolorek bardzo ladny zamowilas:) i w ogole wszystkim mamusia tez gratuluje slicznych wozkow taki wybor ze ciezko podjac jakas decyzje ale jak widac kazdy znajdzie cos dla siebie:) Megisu wymiary lareta to 39x81x20. witam nowa mame Espiro:) Smerfaskr fajny dzien sobie zrobilas domowe SPA:) i uwazaj zebys paluszka nie przyszyla jak pestki do kubak wkladasz:p Obzartuszku ale konkretna wage ma Twoje dziecie :) super pomysl z zalozeniem konta na fotki widze ze wiekszosc zadecydowala konto na nk ja uwazam ze lepszy bylby e-mail ale pozostaje mi sie dostosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu kobietki jakiś zastój na forum :-) nikogo nie ma. A ja smaze fryty Hihi obsesja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mi zawsze po frytkach nie dobrze ale ogolnie uwielbiam ziemniaczki wkoncu poznanska pyra jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś jak co tydzień placki ziemniaczane , więc smażone pyrki zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, placki ziemniaczane - MNIAM !!!!! ale mam smaka, może zrobie sobie jutro ( jak będzie mi się chciało ) ;P Dziś fryteczki skonsumowane, co prawda w małej porcji z kfc, ale pyszniaste, chociaż ze wszystkimi i tak wygrywają domowe własnej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, założyłam to wspólne konto i wysyłam do wszystkich wiadomość na nk już z tego nowego konta, jest ono tak zabezpieczone, że nikt obcy nas nie podejrzy ;) Te dziewczyny, które nie mają prywatnego konta na nk, moga korzystać z tego wspólnego, hasło i login wyślę smsem do tych, których nie ma na nk. Mam nadzieję, że wszystko jest dla Was jasne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeżeli chodzi o mnie to tez wole poczte, uwazam ze jest bezpieczniejsza. No ale skoro wiekszosc jest za kontem na nk to ok, dostosuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, konto jest wspólne i każda może dodawać co chce i edytowac profil itp. Nie wiem czy dobrze zaznaczyłam galerie zdjeć, myśle, że fajnie by było stworzyć albumy, tak, żeby każda miała oddzielny, ale nie jestem pewna jak to zrobić, jak któras wie to niech wyedytuje tą opcje;) No chyba, że robimy galerię ogólną, bez albumów.. Każda w temacie może się wypowiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze warto porobic albumy co?? kazda nazwie album swoim loginem z forum i tam bedzie dodawala zdjecia? ja juz sie loguje na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albumy chyba można robić jak się zdjęcie dodaje, więc jak któraś doda zdjęcie to stworzy swój album

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
fajnie zaraz kukne na nk. Jako, ze zyję w średniowieczu to dopiero teraz odkryłam tvn player i oglądam powtórki z całego roku ( bo nie mam Telewizora jak wiecie) i siedze, szyję, oglądam jak leci odcinki "prawa agaty" i jeszcze od czasu do czasu zaglądam na forum i patrze, żeby więcej pestek nie lądowało w herbacie:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale Was tak fajnie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z mojego odczucia to powiem wam ze dużo fajniej jak człowiek wie z kim rozmawia. Mi osobiście bardzo to pomaga :-) także miło widzieć wasze buźki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×