Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej!! Nie bylo mnie 2 dni ale nikt mnie nie wywolał..... :) Ajponka jak odszedl ciemnobrązowy to może oznaczac ze niedlugo sie cos zacznie :) Trzymam kciuki za Megan :) Megisu w pierwszej ciąży moje nogi wyglądały jeszcze gorzej od Twoich a kolorek bardzo ładny :) Co do pracy Twojego męża to ja tez sie zgadzam z wiekszościa, że byc może to jedyna taka okazja i może warto sprobować. A zobaczysz, że opieka nad takim maleństwem nie jest trudna, kwestia wprawy :) Dla pocieszenia ja bede sama z dwójka dzieci i staram sie myslec pozytywnie. Dam rade, z pomocą rodziców na pewno, ale nie panikuje. Ty tez sobie poradzisz!!!! :) Obżartuszku współczuje synkowi i Tobie. Dla mnie własnie najgorsza była grypa żołądkowa u córci :( Az serce boli jak sie patrzy na swoje dziecko, które sie tak męczy i nie można mu pomóc. Tyle naskrobalayscie, że nie pamietam do kogo mialam sie odnieśc jeszcze takze wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że Ty Ajponka też po :) no nic to trzymam nadal kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Megan gratuluję zdrowego syneczka !!! Taka radość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacytuje smska od Megan: "Dawidek ma 3330 g i 52 dł. W domu o 6.30 odeszły mi wody. Do 14-tej miałam lekkie skurcze, podali mi oksytocyne, o 15-tej szły już silne skurcze i o 18-tej urodziłam, dziękuję za miłe smski wsparcia, napiszę więcej jak będę w domu, buziaki kochane " :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się zaczęło :) to co Ajponka teraz Twoja kolej :) i która następna chce się wyłamać z września? :) Serdeczne gratulacje dla Megan! Megisu prześlij jej w naszym forumowym imieniu gratulacje :) jeśli to nie problem oczywiście.. No i stało się mamy druga mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomyłkę :) z rozpędu myślałam że to Megisu pisała słynne już słowa "uwaga wiadomość" a to Netka. Wybacz za moja nie uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżartuszku a skąd Tys te zdjęcia wytrzasnela? :) za ciekawy widok to nie jest ale przynajmniej wiem czego się spodziewać choć szczerze mówiąc wolała bym aby mi to umknelo :) jak mi już odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabrysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52......sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
olczak, na google wpisałam 'czop śluzowy' i pokazało mi fotki. Jak dla mnie okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Super!!!!Ten opis porodu od Megan wydaje się jakby poród to byś pikuś :P Obyśmy też miały takie szybkie porody i szczęśliwie zakończone porody :) (lub ewentualnie bezproblemowe cesarki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji pozwoliłam sobie zaktualizować tabelki, zmieniłam swój tc i przerzucilam nową mamusie do tabelki niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle tak myślę teraz ja mam dodatni gbs i podczas porodu będę miała podawany antybiotyk do żył aby chronić mała. Teraz przed infekcjami chroni właśnie czop a co w sytuacji gdy odejdzie wcześniej bo może nawet do kilku dni przed porodem.. Co wtedy? No i kiedy do szpitala? Czy któraś z Was także ma dodatni gbs i się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Megan gratulacje szczęśliwa mamusiu :-) życzę aby każda z nas miała taki przyjazny porod :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjuihuih
no dobra ale po co te zdjęcia hmm czozpu?bleee ze tez jakichs hamulców ludzie nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pozdrowienia od Megan :-) dla wszystkich, prosiła podziękować wam wszystkim za smski wsparcia, przesyła Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......38 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......36tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w koncu udalo mi sie poprawic tabelke niewiem co bylo grane ale niemoglam nic napisac moje posty sie niewyswietlaly. jutro mam wizyte u lekarza mam nadzieje ze mi powie ze mam jakies rozwarcie i ze niedlugo urodze bo juz mi okropnie ciezko z tym moim brzucholkiem. megan gratuluje szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Gratulacje dla Megan! Chyba nie było tak źle z tego co pisze. Obyśmy wszystkie tak łatwo rodziły. Ten czop faktycznie nie fajny widok!!! Idę spać aby moje nóżki wypoczęły, jutro wizyta u gin, więc muszą być w miarę chude żeby mnie przypadkiem do szpitala nie położył, bo tego na tym etapie ciąży nie zniosę. Do szpitala pojadę dopiero do porodu! Dobranoc kochane,spokojnej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Babeczki, sorki za te zdjecia. Wiem, ze widok okropny, ale jak niektóe pytały jak ten czop wygląda, to zamiast opisywać wolałam przedstawic zdjecia. Bleee ! Wybaczcie. Synek gorączkuje, najgorzej, że nie chce teraz wziąć syropku. Nigdy nie było problemu, a dziś ma odruch wymiotny jak mu podaje strzykawkę z zawiesiną. Poczekam jeszcze max 1h, jak nie weźmie pojadę do apteki po czopki p/gorączkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej MEgan Gratuluję :)) ale będziemy teraz rozpakowywane po kolei jak prezenty na święta, coraz częściej myślę o tym dniu, na pewno jak już zaczne mieć skurcze albo jak wody mi odejdą to bede taka przerażona w sensie, że nigdy nie miałam takiej sytuacji wiec nie wiem czego mogę się spodziewać.. achh czuję już tą adrenalinkę :) a ten czop paskudnie wyglądał :/bleeee Megisu kochaniutka mi też było by ciężko przyjąć to, że męża nie będzie przy pierwszym porodzie, ale faktycznie praca jest niezmiernie ważna bo dzięki pracy można sobie pozwolić na wiecej a to będzie potrzebne każdemu, życze Wam samych dobrych decyzji w życiu i myślę, że dziewczyny mają racje, żeby jechał choć ja bym nie chciała, wyobrażam sobie jaki to ból gdyby go zabrakło w takiej ważnej sytuacji. Ale jeszcze można spłodzić kilka bejbuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile ja myślałam że zawitam tu pierwsza a tu proszę :) jednak nie :) dzień dobry. No tak podziało się tu u Nas nie mogę się doczekać by Megan wróci do domu i wszystko nam dokładnie opisze :) ja również mam dziś wizytę także zobaczymy co lekarz powie, dam znać jak tylko dokulam się do domu :) wy dziewczyny też dajcie znać co i jak :) a swoją droga ciekawa jestem co u Ajponki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja juz na nogach. Noc przespalam bez problemu, dalej skurczow brak, wiec narazie jestem spokojna. Gratuluje Megan synka! Cudna wiadomosc :) Zobaczcie jak to szybko wszystko sie dzieje! Zazdroszcze jej, ze juz jest po wszystkim :) Netka - z ta gondola byloby dobre rozwiazanie, ale pewnie tak nie mozna jezdzic. Nie wiem czy w ogole sie zdecydujemy na ten wyjazd w grudniu, jeszcze duzo czasu. Jesli chodzi o twoja komode to moze podloga jest troche krzywa i stad wydaje sie, ze drzwiczki opadaja czy cos jest nierowno. No i sprobuj najpierw powkladac wszystko do komody i wtedy dopiero ewentualnie dokrecac. do osoby, ktora tak sie zbulwersowala zdjeciem obzartuszka - przeciez bylo wyraznie napisane, ze zdjecia sa " nieprzyjemne", wiec mozna bylo nie wchodzic. Mam nadzieje, ze to zadna z nas nie wpisala sie pod pomaranczowym pseudonimem bo nie lubie takiego falszu. olczak - daj znac po wizycie jak tam sie ma mala Dagmarka :) mama2008 - 2012 - zaradna z ciebie kobitka. Ja to sie boje jak z jednym dzieciatkiem sobie poradze, bo maz calymi dniami jest poza domem. A ty bedziesz za chwile miec dwojke i jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:):):) Ja juz m odprawiłam do pracy i teraz kukam co tu na forum i prosze mamy druga mamusie rozpakowana:):):) Megan gratulacje:***************** Olczak i reszta dziewczyn które maja dzis wizyte czekamy na wiesci:):):) Ajaponka myslałam ze Ty juz na porodówce:P:P:p ja mysle ze juz sie zaczeło u Ciebie cos dziac tylko moze powoli powoli, a powiedz mi jak te skurcze boli Cie brzuch jak na @??? czy jakos inaczej?? U mnie dzis znowu sie zapowiada upał wiec nie mam zamiaru wychodzic z domu, nawet nic nie gotuje bo mi zostało z wczoraj wiec mam wolne hehe mysle sobie posprzatac w szafie z moimi ciuchami bo tam jest jeden wielki burek:D:D:D Pozdrawiam:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! wlasnie popijam kawke a maluch dostal czkawki :) Ajponka jakos musze sobie radzic, tzn bede musiala :) Z pełną swiadomoscią podjelismy decyzje o drugim dziecku i wiedzialam, że bede sama ale dam rade :) Ty też sie kochana nie stresuj bo jak sie urodzi dzidzia to pewne czynnosci i sama opieka nad nia przychodzi naturalnie :) Ja zaraz zmykam do rodziców bo moja córcia wczoraj zostala na noc u dziadków. Bede zaglądała w miare możliwosi :* Kama teraz Ty pierwsza z tabelki na porodówke :) Ajponka sie uspokoiła wiec czekamy na kolejne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×