Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

witajcie mamusie! od 4.30 mam pobudke synkowi juz sie spac nie chce probowalam go uspic ale ani mysli zmrozyc oczka zadowolony pelna buzia sie smieje macha lapkami nozkami no i musialam wstac wlasnie pije kawke zbozowa i czekam na meza az wroci z nocki pieknie sie piateczek zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN ja też dzisiaj nie spie mała cos niespokojna, dzisiaj miałam pobudkę co godzine :-( lulałam ją 30 min a potem kwekała w łóżeczku pół godziny i następnie usypiała na pół godziny i tak jest do teraz, kweczy tak dziwnie nawet przez sen...moze ja cos boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) ja tez juz nie spie, ale za to moja córcia spi hehe ale wczoraj mielismy "impreze" maz wrócił dopiero o 21 po całym dniu i poszedł spac bo był zmeczony a ja próbowałam mała uspac i tak ja usypiałam do 1 w nocy!!!! myslałam ze oszaleje a najlepsze było to ze na łózku z nami lezała spokojnie a jak juz usypiała i chciałm ja odniesc do łózeczka to odrazu obudzona i o 1 padłysmy obydwie i oczywiscie mała postawiła na swoim bo spała z nami:):) A teraz poki co to odsypia pojadła sobie o 6 i spi:) ja juz do obiadu mma przygotowane wiec teraz mam chwilke dla siebie:) Szukam jakiejs spodnicy na chrzciny... Dla małej mam juz sukienki i pelerynki po siostrzenicy wiec nie musze kupowac. jeszcze raz Wam dziekuje za miłe słowa!!!!!! Wiem ze nie jestem sama ze ludzie maja gorsze problemy i musze byc silna... Zdrówka kochane dla Waszych pociech:***** I uwazajcie na pogode bo u mnie dzis jest strasznie zimno:( chyba z mała zostane w domu, chociaz powinno sie przyzwyczajac do takich temperatur. Juz sama nie wiem. Buzzkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała tez ostatnio kwekała jak spi ale podałam jej te kropelki bobotic na brzuszek i jest lepiej, wiec wywnioskowałam ze ja brzuszek bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia z tego co pamietam to ty z okolic bielska białej jestes? mam tam rodzinę, jak będe kiedys u nich jak juz nasze pociechy będą wieksze moze latem to chętnie cie odwiedzę i pojdziemy sobie na spacer. W sumie do bielska mam około 80 km to cóz to za odległość :-) rzut beretem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśik1257
hej mój maluszek właśnie skończył miesiąc od trzech dni bardzo pojekuje, wygląda na to, że nie może zrobić kupki, nie płacze przy tym, tylko strasznie się spina i robi czerwony, do tej pory kupka była po każdym karmieniu, teraz 2 razy dziennie. Czy to jest normalne, czy może powinnam z nim iść do lekarza, jak ulżyć maluchowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia miała tak samo, zadzwoniłam do poloznej i poleciła krople bobotic albo czopki glicerynowe ale to juz w ostatecznosci. Kupiłam kropelki i jak by lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u nas nocka fajna. Dagmara zasnela o 21.30 i spala do 2. Do 3 jadła i wozu spala do 5, jadła do 6 i spala do teraz :) więc i ja jestem wyspana. Także siły fizyczne zregenerowane, gorzej z emocjonalnymi. Pokłóciłam się wczoraj z m. O 7 zrobił sobie kolację nie pytając nawet czy ja jestem głodna. Po wykapaniu małej zrobiłam jej butelkę po tym jak wcześniej wszystko ze mnie wyssala więc m mógł ja spokojnie nakarmić, to on z kolei włączył sobie serial na laptopie i ubrał słuchawki. Dagmara za nim ja uspałam płakała z pół godziny a on nawet się nie ruszył.. Więc gdy wkońcu łaskawie do mnie przyszedł to ja oczywiście zaplakana wszystko mu wygarnełam to on do mnie z pretensjami że wystarczyło powiedzieć. Zabrał pościel i spał w 2 pokoju i kazał mi się do siebie nie odzywac. Generalnie od kiedy wrócił do pracy mało mi pomaga tylko przy kapieli Małej, a wcześniej nie trzeba było go o nic prosić bo wszystko robił sam. Rozumie że może być zmęczony po pracy ale same wiecie jakie męczące bywa siedzenie cały dzień z dzieckiem gdzie nie ma czasu nawet żeby iść do wc.. Zauważyłam że szuka pretekstow by wychodzić z domu, a to na grzyby, a to do centrum handlowego po prezent dla babci, a to na zakupy spożywcze, itp. A ja siedzę jak ten kolek z Dagmara sama. Nie wiem co mam o tym myśleć ale jest mi z tym źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!u nas noc minęła spokojnie,Kacperek nie miał kolki,ale poszedł spać ok.1,a my zaraz po nim,obudził nas przed 8,teraz sobie leży grzecznie z moim R na łóżku i sobie gadają! mulfon83 wracaj szybko do zdrówka! olczak nie przejmuj się,faceci już tacy są,wszystkim nam siadają nerwy od zmęczenia i nie wyspania-my też z R się często sprzeczamy czasami sprzeczamy się o błahostkę-czasami mam ochotę wyjść z domu i trzasnąć drzwiami!aśik1257-najlepiej jakbyś wybrała się do pediatry bo zaparcia mają różne podłoże-nie wiem czy karmisz piersią czy butelką? a my dzisiaj idziemy z Kacperkiem do neonatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do kremiku to my smarujemy małemu buźkę kremem PERFECTA BABY krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała-my używamy takiego ze względu na uczulenie na buzi u Kacpra(czerwone krostki)ten krem jest hypoalergiczny do skóry wrażliwej,suchej i atopowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka trzymam kciuki za wasza wizyte!! Megi to nie bylas sama w tej nocy moj tez mial pobudki co 1.5-2 godz maz wrocil z pracy o 6.30 a ja nie spalam i w zartach mu powiedzialam ze malego chyba w paczke zapakuje i kurierem do maki chrzestnej wysle:p jej jestem dzis nie do zycia w glowie mi sie kreci, dobrze ze w ten weekend maz w domu to mnie troche odciazy bo jestem na granicy wytrzymalosci fizycznej. teraz babel smacznie spi a ja juz usnac nie moge mogla bym ogarnac dom ale nawet palcem mi sie ruszyc nie chce eeehhh nikt nie mowil ze bedzie lekko :) teraz naprawde doceniam kobiety- matki ile wysilku kosztuje wychowanie dziecka, ze nie jest tylko kolorowo prowadzic wozek na spacerku o i jak fajnie tylko to jest naprawde ciezka robota 24h:) mimo chwilowych zalaman uwazam ze waro bo jeden usmiech synka wynagradza mi wszystko :) sorka ze nie do ladu i skladu ale po tylu zarwanych nockach glowka malo pracuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :* megan ja uzywam ziajki i poszukuje tego kremu http://www.johnsonsbaby.com.pl/products,pokaz,2.html wie ktoras gdzie mmoge kupic? my wczoraj bylismy na usg bioderek, jest ok, nastepna wizyta za 2 mies. potem mamy szczepienie i drugie badanie sluchu. olczak, myslalam ze tylko ja tak mam...moj p przewina mala tylko 4 razy! i ani razu nie ubral. mowi, ze jego obowiazki to podawanie i wyrzucanie pampersow, wyprowadzenie wozka oraz przygotowanie wanienki a wszystko inne to juz moj obowiazek. jak mnie to wkurwia, np. przed wyjsciem na spacer on juz ubrany siedzi i czeka jak skoncze mala przewijac, ubierac, kremowac i jeszcze ma czelnosc poganiac bo wielki pan sie poci ;/ jak mu mowie zeby jej skarpety chociaz zalozyl czy buzke kremem nasmarowal a ja sie przebiore to szybciej wyjdziemy to nie bo on nie umie i mam sie pospieszyc. albo w sklepie postawil nosidelko z mala przy mnie i polecial szukac sobie koszulki a jak wrocil to zdziwiony sie pyta czemu tu tak stoje jakby nie wiedzial ze nie moge po cesarce fotelika targac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA............WIEK.........WAGA UR.............WAGA AKTUALNA smerfaskr .....Karolka....................9..............2700......... ..........4500....... ....... madziulkao7..Nikola.....................4..............33 92.................. 4300....... ....... handzia2....Weronika...............5...............2810.. ..................???........ . Megisu..........OLimpia..............5...............3630 ...............................4300 Betismile.......Dominik.........4.........3920........??? Robwalka.......Kacper.........8..........2.240.........3. 600 mulfon83.......Kornelia........8..........3 360..........4 400......P mlodamamapyta......melisa...........5.............. 3000.................??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej jak znajdę chwilkę to porawię tabelkę. u nas noc o dziwo- rewelacja mała padła o 20:15 a północy na śpiaco ja nakarmiłam i spała do 4 sukses. OLCZAK- ja Cię rozumiem bo mój m czasem słucha przez telefon, że mam dośc, że jestem zmeczona a on mi nato, ze chodzi do pracy. Więc mówię mu , że on pracuje w nadzieji ze w nocy odespi a ja tego komfortu nie mam. Może Twojego m przerosła sytuacja, spodziewał się dziecka z reklamy a tu rzeczywiśotść. Może go ktoś też w pracy podburza.... moja mała pije soczek marchewkowy własnie jej wycisnęłam i baaardzo jej smakuje. Stwierdziałaam, że co do małje to zdaje sie na własny rozsądek anie napisy na opakowanich np. "po 4 miesiącu" po 6 miesiącu, tego nie, tamtego nie.... Miłego dnia, my zaraz jedziemy do galerii i na spacerek. Do usłyszenia Ciotki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do naszych mezów /partnerów to ja nie mogę narzekac, co prawda dużo pracuje teraz w tej nowej pracy ale jak tylko jest w domu to ja tuli, nosi, huśta, karmi i przebiera ale jak jest kupa to woła mnie, nie moze sobie z tym poradzić :-D takze nie mam co narzekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu to tak jak i ja nie moge na mojego m narzekac, wczoraj nawet jak wrocil po całym dniu to mala sie zajmował do 10 a potem padł hehe jak jest kupa to tez mnie woła ale jak juz przebierał wiec nie ma problemu. My sie wlasnie karmimy;) Robwalka trzymam kciuki za wizyte;********* Smerfaskr no to udanych zakupów;* j jeszcze sie boje tak z mała wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśik1257
ja karmię piersią,niektórzy mówią że po miesiącu dziecko się reguluje i już niebedzie mi w każdą pieluchę robić czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też się właśnie karmimy :) Daga przy cycu a ja jem śniadanie :). Potem wybieramy się spacer i po prezent dla babci na urodziny. Co do mojego m to sama nie wiem co mu się stało. Będę musiała z nim porozmawiać jak tylko znajdę okazję bo dziś idzie po pracy na piwo z kolegami.. I tak to wygląda właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ale tu napisałyscie;p nie jestem przyzwyczajona, ze wchodze na forum i musze czytac dwie strony!:D zastanawiam sie ile dziecko moze miec prawidłowej temperatury? bo niby piszą w necie, ze moze miec nawet 38 i jest ok...ale cos mi sie w to nie chce wierzyc. marta jest przeziebiona ma katar a dzisiaj wydawała mi sie jakas ciepła i ma 36.9. nie wiem czy brac ja do lekarza czy co... bo z samym katarem juz byłam i oprcz tego ze mam jej robic inhalacje i podawac witaminke c to nic nie powiedziała. widze ze nk stanie sie miejscem zwierzeń.......piszecie tu o swoich facetach wiec i ja cos napisze. ale już na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja też karmie piersią i przy każdym karmieniu Mała robi mi kupke w pieluche i to tylko i wyłącznie podczas karmienia. ++++++sama jestem zdziwiona jaki tu dziś ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Ramysia to jest normalna temperatura niemowlaka. Jak cos Cię niepokoi to idź do lekarza- ja tam przez pierwsze dwa tyg wydzwaniałam do połoznej. Zresztą czy Mała ma goraczkę to szybko poznasz wyczujesz. Olczak- mieszkacie sami? jak tak to jak mąz przyjdzie to miń go w drzwiach i powiedz, że wychodzić z koleżankami, na drugi dzień tez miń go w dzrwiach i wymysl jakis pretekst. Nie spiesz się z powrotem i nic broń boże mu nie szykuj dla Maluszka. Może zakuma co to opieka nad dzieckiem... Wiem, że sie łatwo móiw ale ja tak mojego załatwiłam:) a tabelke później:) alexia wpisalam w kalendarz 12 listopada!!!! 3 mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mieszkamy sami. Pomysł dobry tylko bym nie miała sumienia Dagmary zostawić.. To by była większa kara dla mnie niż dla niego. Mnie poprostu dziwi taka zmiana bo jak miał urlop to naprawdę dużo pomagał aż sama byłam w szoku, a teraz zupełnie inne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała spi wiec zagladam do Was:) zaraz ide sprzatac zeby jutro miec z głowy, a miedzy czasie zaserwuje sobie ryz z jabłkami:):):) Olczak facetom jak nie powiesz i to jeszcze drukowanymi literami to sie sami nie domysla, ja na poczatku tez miałam probelmy z m, nic sie sam z siebie nie domyslił ze trzeba pomóc albo zebrac po sobie rzeczy ale pracowałam nad tym i dalej pracuje i efekty sa:):):) wiec pogadaj z nim i napewno sie uda:):) Myslicie ze powinnam mała zabrac na chwilke na pole?? boje sie dlatego poniewaz ona ma cały czas buzke otwarta przez to.... i zeby jej nie nawiało... kurde juz sama nie wiem, nie chce jej trzymac w domu ale boje sie ze mi sie rozchoruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam na nk. z góry ostrzegam ze rozpisąłam sie jak nienormalna i moje wypociny sie nie zmiesciły do podpisu. są podzielone na 9 czesci i są w komentarzach pod zdjęciem. trzeba jechac od samego dołu wtedy bedzie po kolei. no i wątpię czy komus bedzie chciało sie to czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Ja tylko na chwile. Dziś mija miesiąc od narodzin Piotrusia. Powiem Wam pokrótce co u nas. Karmię piersią, ale niestety wieczorem muszę dokarmiać. Mam za malo pokarmu, a malutki za mało przebywa na wadze ok 110gr tygodniowo. Robię wszystko co można żeby w piersiach było więcej ale na razie efektów powalających brak. Pije herb. laktacyjna, duzzoooo wody, herbatek, Kupiłąm laktator elektryczny i smoczek calma który nie zaburza odruchu ssania (teraz dokarmiam... strzykawka) bo jak wcześniej dokarmiałam butlą, to zdarzył osie ze maly nie chciał piersi. Nocą budzi mi sie po 4:30 i 5:30. U nas śniegu napadało i słoneczko świeci, więc pewnie zaraz gdzieś wyjdziemy. Chodzimy na spacerki, ale ten wózek MUTSY to koszmar jakiś. Waży chyba, ze 30kg !!! Do mam karmiących : jak wygląda wasza dieta? a na razie na bezmlecznej, bo Piotrusiowi wyskoczylo kilka krostek . Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×