Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Susanka78
Proszę w imieniu synka i swoim o głosik. 9 zdjęcie od końca, śliczny uśmiechnięty chłopczyk, który marzy o urodzinkach dla kolegów ( są do wygrania ). Z góry dziękuję za Wasze wsparcie :) pozdrawiam tu jest link do głosowania: https://www.facebook.com/RudaSlaskaComPl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :-) mam pytanko czy wasze pociechy spią tylko w łózeczku, bo moja Olimpia chyba nie znosi łóżeczka a na pewno twardego materaca, ona chciała by lezeć na podusi :-) i tak czesto spi. Wielka poducha a na środku zawiniątko w różku, nie wiem czy dobrze robie... Jak ja uspie i łoze do łózeczka to po 15 minutach jest wrzask i koniec snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam Megi Moja też nie znosiła łożeczka ale położyłam na materac pościel zwiniętą w pół i na to rożek i Na to kładę moja małą i przykrywam kocykiem I mała już nie protestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke narazie bo mała sie budzi, wróciłam juz mam kompa wiec bede juz na stałe, mam pytanie co na bolący brzuszek???? moja Kamila ma problemu z kupką i nie wiem co jej podac, masujemy brzuszek i kłade ja na brzuszku ale nic nie pomaga:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatki koperkowe z hippa sa od pierwszego tygodnia;-) my mamy ten sam problem z kupą u małej daje jej ta herbatke raz dziennie i jest lepiej czasmi wkladam ten czopek jak juz sie mocno męczy Tak kupisz w aptece,czopki glicerynowe dla niemowląt spróbuj jeszcze dac wody przegotowanej(nasza nie chciala pic niestety) w ostatecznosci wloz termometr w pupe-ja mierzylam malej temperature i za chwile zrobila kupsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Alexia witaj wkońcu! :) co do jedzenia jabłek to u mnie był efekt odwrotny malutka tak się prezyła i płakała bo kupy zrobić nie mogła. Bo wyeliminiowaniu jabłek z mojej diety problem znikł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mojemu Dominikowi daję bobotik na kolkę, i przy tym daje taki koncert prykaniem i wali w pampersa zdrowa kupkę :) od razu lepiej sie czuje juz sie tak nie spina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka normalne czy gotowane??? ja nawet nie wiem co moge jesc a czego nie:(:( nie miałam internetu i przez dwa tyg od kad karmie piersia jem to samo:( macie jakies stronki z dieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!pogoda super więc nie długo wyjeżdżamy na spacerek!Kacper coraz mniej śpi-wasze dzieciaczki też tak mają?mały śpi w łóżeczku,zawinięty w rożek(na lewym albo prawym boku) za to jak kładzie się go do wózka to jest krzyk i ryk-po prostu nie lubi w nim jeździć i większość drogi muszę go nieść tak jak wczoraj jak jechaliśmy do moich rodziców!1alexia2 witaj znowu wśród nas!a co do twojego pytania-to podajemy do picia herbatkę koperkową Bobovita i problemu z kupką nie ma,ale odrębnym tematem są kolki u małego,w ostateczności pomagałam małemu na kupkę końcówką termometru uprzednio nasmarowanym oliwką i szło od razu!czopków żadnych nie podaję bez konsultacji z pediatrą(chodzi o dawkowanie nawet czopka bo z tego co wiem to takie maleństwo powinno dostać połowę takiego czopka,a który najlepszy nie wiem-to musi po zbadaniu dzieciaczka powiedzieć ci lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tu spokojnie, już sie nie kręci u nas to forum :(( Mój mały marudzi, własnie jest jego czas.. ach.. Ci faceci dupe truja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam wręcz przeciwnie. Mimo mnóstwa dodatkowych zajęć, które dostałysmy gratis do naszych maluchów to forum całkiem nieźle funkcjonuje :) a nie ukrywam że myślałam że będzie dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochaniutkie też myśle ze nie jest az tak zel na forum...wiadomo czasu mało a duzo obowązków, jeszcze jak sie ma dziecko które cały dzień ni spi to sukces tu wpadac :-) i tak was lubie dziewczyny :-) ;-) choc coraz mniej gadamy :-) ............................................................................................................................................. Przyznawac sie tu dziewuchy która juz stuku puku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też was lubię-dlatego piszę kiedy mam czas(z małym na ręce obecnie),co do stuku puku to już był ten pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze nie.. I podejrzewam że do wizyty kontrolnej u gin nic nie będzie. Boli mnie tam na dole zwłaszcza jak długo siedzę. Dziś robiłam rekonesans z lusterkiem i jedno miejsce mam sine i mnie boli więc nie wyobrażam sobie robić czegokolwiek póki co, choć nie ukrywam tęsknię za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana:) Ja juz na nogach, m odprawiłam do pracy, posprzatałam kuchnie przygotowałam sobie na obiad i terazchwilka odpoczynku póki Mała spi:):) Wczoraj mielismy gosci od popołudnia do samej nocy, mała pokazała klase i spała cały czas a jak przyszła pora kiedy my chcielismy sie połozyc to rozrabiała i usneła po północy. Ja dzis musze jechac do gin zeby mi wypisał ta kartke do becikowego i zastanawiam sie jak to zrobic, bo musze jechac z Kamilą bo z nikim jej nie zostawie zwłaszcza tesciowej!!! chyba poprosze siostre zeby ze mna pojechała. Wszystko na mojej głowie m nie dostał ani jednego dnia wolnego:( Ide odkurzyć i troche sprzatnac po tej wczorajszej imprezie bo popołudniu ma przyjechac kuzynka. Buzzzzzzzkii A i ja jeszcze nie ten tego i ani narazie nie mysle, bo mnie jeszcze boli miałam juz kilka razy zobaczyc do lusterka ale sie boje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana:) Ja juz na nogach, m odprawiłam do pracy, posprzatałam kuchnie przygotowałam sobie na obiad i terazchwilka odpoczynku póki Mała spi:):) Wczoraj mielismy gosci od popołudnia do samej nocy, mała pokazała klase i spała cały czas a jak przyszła pora kiedy my chcielismy sie połozyc to rozrabiała i usneła po północy. Ja dzis musze jechac do gin zeby mi wypisał ta kartke do becikowego i zastanawiam sie jak to zrobic, bo musze jechac z Kamilą bo z nikim jej nie zostawie zwłaszcza tesciowej!!! chyba poprosze siostre zeby ze mna pojechała. Wszystko na mojej głowie m nie dostał ani jednego dnia wolnego:( Ide odkurzyć i troche sprzatnac po tej wczorajszej imprezie bo popołudniu ma przyjechac kuzynka. Buzzzzzzzkii A i ja jeszcze nie ten tego i ani narazie nie mysle, bo mnie jeszcze boli miałam juz kilka razy zobaczyc do lusterka ale sie boje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chwilkę mnie nie było, miałam pewne zdrowotne problemy :( Ale widzę, że wszystko ok, nic się nie zmieniło :) to dobrze. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) my jeszcze z Daga w łóżku :) mój mąż od dzisiaj wrócił do pracy więc będę ogarniac wszystko sama. ALEXIA jak to nie dostał ani jednego dnia? Przecież 2 dni są ustawowo za urodzenie dziecka jako urlop okolicznościowy. Nie mówiąc o tacierzynskim. ŁO ŁO ŁO witamy :) fajnie że wróciłas i mam nadzieję że ze zdrowiem też już wszystko ok :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie moja niunia usneła wiec szybko jem sniadanie i zagladam na forum bo moze sie okazac ze to tylko 15 min:-D ....................................................................................................................................................... ROBWALKA jak mozesz to powiedz mi a nic cie tam nie bolało przy seksiku? kurcze ja mam jakąs obsesje ze bedzie mnie bolec i nie bede mogła :-( póki co mam jeszcze 2tygodnie do wizyty u lekarza to dowiem sie jak tam mój brzuch po cesarce i jak tam te wewnętrzne narzady :-D .......................................................................................................................................... Witaj ło ło ło miło cie słyszeć ............................................................................................................................................. Alexia wez sobie kogoś ze sobą do ekarza zawsze to razniej i sostra pomoże w trudnej sytuacji :-) przypilnuje dzidziusia :-) ja bym z tesciowa tez nie zostawiła. ................................................................................................................................................. A wiecie moja tesciowa franca jebana to nawet do mnie nie zadwoniła od porodu :-( wypadało by jakies gratulacje abo zapytac jak sie czuje...kompletnie nic. Tyko do meza wydzwania ze boli ją to i tamto ze musi ją do lekarza zawiesc albo ze ziemniaków nie ma....nie dawno twierdziła ze boli j kregosłup jak lekarze wykluczyli jakiekolwiek powody do bólu to teraz boli ją noga kurwa mac mozna sie zrzygac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to moja teściowa mimo że bywa u nas przynajmniej dwa razy w tygodniu to ani razu nie wzięła jeszcze Dagmary na ręce, jak ja przewijam to wychodzi z pokoju i jak mała śpi to tylko mi mówi że ma rączki zimne i tłumacze jej za każdym razem że skoro kark ma ciepły to nie jest jej zimno i że nie będę dziecka przegrzewać a ta mi w kółko to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej :) Moja teściowa też dopiero wczoraj wzięła Małą na ręce,bo wcześniej się po prostu bała jak widziała taką kruszynkę i ja to rozumiem. Nawet lepiej,bo sama bałabym się Małą wręczyć :) Też mam właśnie chwilę wolną i piję zbożową kawkę z mleczkiem,a Kalina śpi,ale niestety pręży się przez sen. Nie może zrobić kupki biedactwo :( Podałam jej herbatkę koperkową. Mam nadzieję,że szybko pomoże....Jak często Wasze dzieci robią kupki? Byłyście już z dziećmi na badaniach bioderek?Co do ułożenia to ponoć ułożenie dziecka na boczku wpływa niekorzystnie na biodra,a jak ją niby układać skoro nie wiem ile razy się jej odbije?Na boczku nie,bo biodra, na brzuszku nie,bo ryzyko uduszenia się,a na wznak to niby jak żeby się nie zakrztusiła do cholery?!?!Wku...wia mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×