Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper.................8............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Madleenn........Krystian...............6..........3 550................???... ramysia91.......Marta..................6............3 300...............5 300 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..???? Betismile.........Dominik................5........3 920................5000 madziulkao7.....Nikola..................5............3 392........... 4 950 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................5.............2 950.................4100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie o szczepionkę. Czy któraś z was szczepila 6w1? Jeśli tak to jak zachowywały się dzieci po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Megi wytrzymałam tylko tydzień... na tej diecie Co do usmiechu to Tobiasz się uśmiecha od 2 tygodni, ale to rzadko. Zawsze jak jest na jedzony i po tym jak zrobi kupę czyli raz dziennie minimum. Olczak- ja pisałam już o 6w1. Zadnych ujemnych skutków, Mały był może troszkę bardziej senny, ale nie wiem czy to duży minus. Na wszelki wypadek kupiłam paracetamol w czopkach dostępny od wagi dziecka 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper.................8............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Madleenn........Krystian...............6..........3 550................???... ramysia91.......Marta..................6............3 300...............5 300 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............6..........2 810.. ..............4100.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..???? Betismile.........Dominik................5........3 920................5000 madziulkao7.....Nikola..................5............3 392........... 4 950 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................5.............2 950.................4100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisac o szczepionce, była taka poj..ana lekarka i bardzo jej się nie spodobało to że nie chciałam skojarzonej szczepionki, zaczęła wymyślac że pewnie kasy nie mamy bo narażam dziecko na tyle kłuc a te szczepionki na nfz niewiadomo co w sobie mają i skąd są bo może np z Kortei je przywieźli i mam sobie to jeszcze raz przemyślec. Baba nienormalna.I tak wybrałam na nfz bo jakoś my po nich żyjemy i nie było po nich efektów ubocznych. Teraz dopiero doczytałam co napisałyście. Dużete Wasze dzieciaczki, a moja taka mini mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,ja tez mam dylemat co do szczepionek tez doradzaja mi 5 w 1 ...ja sama nie wiem co robic moj synek ma wzmozone napiecie miesniowe i najchetniej chcialabym aby w ogole odroczyli szczepienia ale kaza szczepic a ja boje sie skutkow ubocznych :-(:-( i nie wiem na jaka szczzepionke sie zdecydowac aby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
amanda mozesz napisac oswiadczenie, ze na własna odpowiedzialnosc odmawiasz szczepień i tyle. Nie ma czegos takiego jak obowiązkowe szczepienia już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czasem podczytuję wasze forum. Mam pytanie. Czy Wasze dzieci mają ciemieniuchę. Moja 2 miesięczna córka na całej głowie ma okropne łuski. Stosowałam już dużo rzeczy na to i bez efektu. Może któraś z was coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku czesz malucha twardym grzebieniem najpierw pod włos a potem z włosem Położna tak mówiła żeby tego uniknąć,może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 o co chodzi z tym smianiem? Ja nic nie pisałam na temat świadomego uśmiechu.. A tego też jeszcze nie zauważyłam u Dagmary. Chociaż uśmiecha się częściej zwłaszcza gdy leży mi na kolanach i do niej mówię wygłupiajac się ale nie wiem czy to kontrolowane. Dziewczyny czy wasze dzieci jak płaczą to lecą go łzy? U Dagi zauważyłam to gdzieś od 1.5 tygodnia wstecz że lezki jej lecą jak płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski !!!!! prepraszam ze sie nie odzywam ale tak na p[rawde to nie mam kiedy. Moj maluch prawie nie spi w dzien wiec caly czas kolo niego skacze a popoludniu przychodzi córcia wiec zajmuje sie tez i nia. teraz mala przyniosla wirusowke z przedszkola i zaczyna mnie cos lapac. Oby synek sie nie zarazil bo w srode ide go szczepic. a szczepie go skojarzonymi,do tego na pneumokoki i rotawirusa wlasnie. Maly rosnie jak na drożdzach, jest na piersi i butelce. wazy juz 5400 takze mam co nosic :) pozdrawiam was bardzo gorąco!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciązy
do mama 2008-2012 hej a ile juz ma miesiecy twój maluszek? bo muj wazy 5600 a ma 1m 2 tyg,niby ma dobra wage ale on je 140 ml mleka bardzo duzo ,próbowałam go wiele razy oszukac cherbatka ale sie niedało tak mocno płakał az sie zanosił! a połozna niekaze mi tyle dawac juz niewiem co mam robic! tylko muj synus niezawsze je co 3 godz,nieraz spi 5g,nieraz 4g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. ja na chwilke i zaraz sie musze do szkoły zbierac;/ ale mi sie nie chce to jakas tragedia. wczoraj miał byc pierwszy raz, ale bolało jak nie wiem co. czułam sie jakbym sie tam w srodku zamkneła no i po prostu nie było szans. mimo ze sie nie denerwowałam, byłam rozluzniona spokojna itd skonczyło się na przytulaniu i do spania! ;p co do usmiechów dziecka to marta od jakichś dwóch tygodni całkiem swiadomie sie usmiecha i smieje sie bardzo czesto. jak do niej mowie z bliska tak ze widzi moją twarz i jak się usmiecham to strasznie sie cieszy. i reaguje tak na wszystkich nie tylko na mnie. miłęgo dniaa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolezanki :-) Moja Olimpka uśmiecha sie czasami ale niezbyt częśto.Dziwne jest to ze usmiecha sie do obcych my z mezem sie gimnastykujemy usmiechamy, robimy z siebie wariatów a tu nic... ............................................................................................................................................. OLCZAK \ ja tez włąsnie niedawno zauwazyłam ze Olimpi leca łzy jak płacze, szczegolnie jak płacze ze głodna. ............................................................................................................................................. co do szczepionek todalej mam dylemat też nie wiem jakie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper.................9............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Madleenn........Krystian...............6..........3 550................???... ramysia91.......Marta..................6............3 300...............5 300 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..???? Betismile.........Dominik................5........3 920................5000 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................5.............2 950.................4100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. troche mnie znowu nie było, znowu mam niebagatelny problem..... nie wiem, może któraś z was to przeczyta i coś doradzi bo ja oszaleje i zwariuje jak bozie kocham,,,, chodzi o moją teściową :/ standardowo. z gory przepraszam za bledy, moj eł spi wiec w koncu mam chwile zeby sie odezwac, bo staram sie czytac na biezaco.... A wiec teściowa... Jest zbyt nachalna zbyt namolna i zbyt wielkie sobie rości prawa do naszego dziecka, takie mam wrazenie.... Przychodzi o 10 rano czy ja poprosze o to czy nie, siedzi do momentu ażEł wróci z pracy, wierzcie mi ze ja się nawet za [rzeproszeniem wyproznic na spokojnie nie moge, bo siedzi mi na głowie Oczywiscie wiem ze to dobra kobieta, ale do cholery przegina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawde nie musi mi siedziec od rana do wieczora ze mna Juz kiedys z nia rozmawialam o tym, poskutkowało, ale wróciło do normy Niby mnie słucha w tym co jej mowie o małej, ale nie do końca, przychodzi na prtzykład i ja wtedy lece biegiem na zakupy, i prosze ja zeby dała małej mleka jak sie obudzi, wracam z zakupow, a ona do mnie ze dała dziecku herbaty bo jej sie pic chciało i wypiła całe 120 ml herbaty... no krew mnie zalewa i kurwica trafia, i tlumacze jej ze wydoiła tyle, bo była głodna po prostu a teraz wyje bo dalej jest głodna ale miejsca nie ma w brzuszku bo sie napiła herbaty.... i prawie codziennie jest analigicznie.... Jak zmieniam malej pieluche wklada mi ten swoj łeb miedzy mnei a mała i jej stopu całuje, mała się denerwuje ja tez... wyrywa mi pieluchy zasikane spod dupki \małej zanim sobie "rozłożę" czystą pieluchę.... grzebie nam w śmieciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam za to ze sie tak unosze, ale szlag mnie trafia Było gorąco, mała byłam w długim rekawie wiec uchyliłam okno wracam za godz z zakupow okno zamkniete, pytam "CZEMU ??? - Bo małej się podwinal rekaw do łokcia......." KURW!!!!! Jest w domu ciepło bardzo bo grzeja, ubieram mała w krotki rekaw "-Izunia nie za zimno jej ?>? - nie przeciez jest gorąco bo grzeją" jade na zakupy wracam , mała przebrana w długi rekaw pytam "a czemu ma długi rekaw- a bo sie ulała i ja przebrałam a nie chciałam grzebac w szufladzie" (zaznaczam ze jest tak poukladane ze dlugi i krotki rekaw jest kolo siebie.... Nie myje rąk!!!!!!!!!! Jak przychodzi biegnie mi do dziecka z nieumytymi rękoma... Jak się wysika rąk nie myje, no jest mi cholera głupio jej powiedziec zeby rece po toalecie myła..... (kurwa!!!!) Butelki Zuzki "opłukuje" za kazdym razem mam plamy po mleku na smoczku i w sroidku butelki, boje sie ze mala dostanie w koncu jakichś plesniawek od tego Wprasza sie!!!!!!!!! Eł mniał 3 dni wolne plus 2 dni weekend, na co ona" ja przyjde mala wziac na spacer bo nie wytrzymam bez niej tyle dni (KURWA!!!!!!!!!!!! chce mi ustawiac moj dzien)" Wczoraj dzwoni czy moze przyjsc do mojego Eł, ja byłam u gina, przyszła ja weszłam 10 min po niej. mielismy jechac na zakupy wiec mowie do Eł szykuj sie (mielismy 2h bo umowil sie z kuzynka) na co ona ze pojedzie z nami... i sie pakuje koło dziecka fotelika, na co eł mówi ze on tam siedzi a ona sie smieje, ze ona bo to jej perełka.... NO WKURWIA MNIE TEN BABSZTYL!! W zeszłym tyg mialam jechac do Łodzi na groby we wtorek, ale nei pojechalam bo znowu mnie plecy w nocy bolaly i Eł został w domu ze mna nie psozedl do pracy.... kolo 12 wychodze z mala na spacer el mi wszystko zniosl... na dole tesciowa.... pyta co sie stalo wiec jej mowie ze plkecy (oczywiscie mialo nas nie byc wiec chciała kąty przetrzeoac....) I chcialam isc sama na ten spacer bo umowiona bylam w koncu na telefon z przyjaciolka, (przez tesciowa nie mam kiedy pogadac zeby nikt nei sluchal...) a ta kurwa idzie ze mną!!!!!!!!!!!!!!11 Ludzie, czy ja oszalałam ???????????? W koncu zaczne jej robic na zlość i wychodzic jak bedzie miala przyjsc jak boga kocham WIem ze chce dobrze i ze kocha ta mala, ale kurwa UMIAR!!!!!!!!! bo to nasze dziecko nie jej... i mam coraz mniejsza ochote zeby to ona sie dzieckiem opiekowala jak bede chodzic do pracy..... Moze napisalam to nieskladnie, ale moze zrozumiecie o co mi chodzi... Ja jestem tak wychowana, ze ciezko mi starszej osobie powiedziec "opanuj sie kobieto" Gadałam z Eł o tym, pozaliłam mu sie troche tylko, nie wszystko, on powiedzia; ze moze doi niej zadzonic tylko to wyglada wtedy tak "kurwa, matkja do chuja opanuj się..." i to bedzie ze ja kabluje a tego nie chce... wiec mowie ze sama musze jej o tym powiedzieć.... No i pytam JAK?????? Błagam pomocy bo w koncu kurde oszaleje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie chcę wyjść na złośliwą j\ędzę, ale wierzcie mi, nawet jak moi rodzice przyjada i ida na spacer to ona nie da mojej mamie prowadizc wozka( moi rodzice widza zuze raz na 2 tygodnie...) juz zapowiedziala ze w sylwestra jej pilnuj1!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO ŁO ŁO tak na wstępie cholernie ci współczuje ale jak tego nie załątwisz bedziesz cierpiec, zdaje sobie sprawę ze nie kazda znas ma taki charakterek zeby sie odezwac i nagadac swojej tesciowej. Ja bym tej sytuacji nie zniosła ani chwili i wywaliła bym jej prosto z mostu. Im będziesz dłuzej czekac będzie coraz gorzej wiec załatw to jak najszybciej. Pierwsza opcja -Moze puść jej taki delikatny tekst "Mamo wiem ze kochasz Zuzie jak własne dziecko, daj szanse i mnie byc mamą" może da jej to coś do myslenia. Druga opcja- I mysle że koniecznie musisz pogadac z mężem to w końcu jego mama ma do niej więszą śmiałość niz ty, niech interweniuje Trzecia opcja ta najbardziej drastyczna, po prostu powiedz jej prosto z mostu co o tym myslisz, ja osobiście wybrała bym tą ostatnią, byc moze przez to nie odzywam sie z tesciową i do tej pory nie widziałą jeszcze mojego dziecka i jak na razie nie zapowiada sie zeby widziała. Moja mama tez mi co s tam próbowała doradzac ale skorzystałam z opcji nr 1 :-D i się skończyło. Zycze ci kobieto powodzenia i załatw to bo tak się nie da zyc, gdzie cholera trochę prywatności, oj nie wytrzymałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie mam internetu i dlatego się nie odzywam i dodatkowo troche problemów na głowie :( Jestem tak zmęczona, że marzę tylko o tym żeby odpoczać od tego wszystkiego choć na jeden dzień. Z małym wszystko w porządku rośnie jak na drożdzach na ostatnim szczepieniu ważył 4600 g. Na szczepieniu byl dzielny gorzej było po, ale jakoś przeżyliśmy jednak kolejnego się obawiam bo kilka dni dochodził do siebie. Był bardzo płaczliwy. Jak tylko będę miała dostęp i to chyba będzie w przyszłym tygodniu to postaram się wpadać tu cześciej :) NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper.................9............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Polcia91.........Oliwier.................7.............3050..............4600 Madleenn........Krystian...............6..........3 550................???... ramysia91.......Marta..................6............3 300...............5 300 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..???? Betismile.........Dominik................5........3 920................5000 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................5.............2 950.................4100 Do usłyszenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA pytałas jak jest z naszymi dzieciaczkami.... moja Olimpia jst tak absorbująca jak twoja Zosia, jak nie spi to nic tylko by chciała na raczki a jak nie to piszczy i płacze i tak jest ze nic nie moge zrobic. Pomijajac obiady których nie gotuje to mam problem zrobic cokolwiek przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło współczuję teściowej :) Ale musisz to załatwic jak najszybciej.Można to zrobic kulturalnie, tzn wybrałabym pcję nr 1 z propozycji wcześniej podanych i czasami jednak wychodziłabym z dzieckiem w porze kiedy przychodzi teściowa, jakby teściowa pytała czemu jej nie powiedziałaś że wychodzisz to powiedziałabym że chciałam się nacieszyc małą SAMA. Wiem że to nie jest łatwa sytuacja ale trzeba szybko interweniowac. Mojej Isi lecą łezki od samego początku jak płacze. Teraz nauczyła się wymuszac swoim udawanym płaczem-wtedy jej nie lecą a odgłosy jakie wydaje są prześmieszne. I od tygodnia też się do mnie świadomi uśmiecha (tylko do mnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Chciałam was sie zapytać ile mleka jesteście w stanie, brzydko powiem "udoić" za jednym posiedzeniem. Ja mam za mało pokarmu bo z obu piersi laktatorem elektrycznym 30-40ml. Masakra, a Piotruś chciałby z 90ml. Muszę czasami dawać butle niestety. Na głowie staje by moc karmić tylko piersią. PIje herbatki z Herbapolu, ziele rutwicy, duuuzo wody, pobudzam laktatorem i mała różnica. Wcześniej dopajałam malutkiego strzykawka, aby nie odzwyczaił się od piersi. Teraz mam butelkę medeli ze smoczkiem medela calma. Sam smoczek kosztuje 55zł, ale nie zaburza rytmu ssania. Sumienie uspokojone. Powiedzcie kochane co zrobić by mieć więcej pokarmu, czy ja jestem jakaś dziwna, inna, ze nie daje rady sama wykarmić własnego dziecka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper.................9............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Polcia91.........Oliwier.................7.............30 50..............4600 Madleenn........Krystian...............6..........3 550................???... ramysia91.......Marta..................6............3 300...............5 300 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..???? Betismile.........Dominik................5........3 920................5000 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................5.............2 950.................4100 obżartuszek....Piotruś.................5............3650................4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku to chyba siła wyższa Ja dużo jem,pije herbatę z hipa a czasami też muszę dac butelkę Na początku mała nie chciała pić sztucznego mleka ale z głodu nie miała wyjścia Miałam nawał pokarmu ale z czasem to się chyba zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
ło ło ło współczuje bo to teściowa ja mam tak z mamą i mam większą śmiałość jej coś powiedzieć ale jak nie skutkowało to mam propozycje ja tak zrobiłam : rozpłacz się jak będzie Ci cos mowic i powiedz ,,czy ja jestem faktcznie taką beznadziejna matką, że wszytsko robie zle, ze trzeba mnie kontrolowac itd..." Pomogło u mojej mamy na jakiś czas Obzartuszku Nie karmie piersią ale jak karmiłam to piłam rosół tzn nie jadlam nic proc piersi z kurcaka i indyka i rosolu z marchewka z tego. Cały dzien piłam ten rosół (polozna powiedziała ze rosół wspomaga laktacje) i pilam piłam piłam wodę około 3-4 litry dziennie przed karmieniem wtrakcie karmienia i po karmieniu. A jak sciagasz laktatorem pokarm ( ja tylko tak karmiłam dziecko sciagałam i dawałam w butli) to zamknij oczy i pomysl sobie ze karmisz piersia ze masz pełne mleka piersi i ono sie tak ciezszy i tak ten pokarm leci strumieniami niemysl ze masz tyle czy tyle pokarmu w butelce wogole nie patrz czy sciaga sie cos czy nie zamknij oczy zrelaksuj się. Ja jak patrzyłam na butle ile sciagnełam pokarmu to było 20 ml a jak myslałam o moim małym to bylo i z 90 z jednej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!trochę mnie nie było bo po prostu brak czasu nawet na kompa,Kacperek też teraz mniej śpi,usypianie małego to teraz droga przez mękę-nauczyłam go zasypiać na rękach(przez kolki)i teraz nie ma przebacz,oboje z R jesteśmy połamani od noszenia go na rękach,tulenia itd.Od 2 dni małemu zamiast herbatek podaję samą wodę nie gazowaną Żywiec Zdrój(przegotowana),chcę po prostu zobaczyć czy te herbatki przypadkowo nie wzmagają kolek i tak jakby było lepiej-przedwczoraj obyło się bez kolki,a wczoraj trwała jakby krócej,a zobaczymy co będzie dzisiaj!Pisałam wam wcześniej,że Kacperek świadomie odwzajemnia uśmiechy,są kontrolowane,sporadycznie ale są-słodko to wygląda-mówię do niego,całuję,a mały po prostu ślicznie się uśmiecha!co do szczepionek to na razie się wstrzymuję(w tym tygodniu miał być szczepiony),pediatra chce opinii neonatologa albo neurologa co do szczepionek,ale mam zamiar szczepić tymi z NFZ-moja córka była nimi szczepiona i jest zdrowa,kupowałam wtedy tylko HIBB,zaszczepię małego jakimiś skojarzeniowymi ale nie wszystkimi-to tylko wyciąganie kasy i granie na uczuciach rodziców(chodzi o ilość ukłuć)!Kacperkowi jeszcze łezki nie lecą,ale bywa marudny i piskliwy!..............ło ło,ło-współczuję ci teściowej-moja nie lepsza,a małego najchętniej by sobie zabrała-ma fioła na punkcie robienia mu zdjęć-jak w zoo!5 listopada Kacper kończy 2 miesiąc-ale duży chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pobudzic laktację oprócz tych metod już podanych, to po karmieniu dodatkowo potem ściągac laktatatorem z tej piersi ile się da. Ja nie mam problemu z ilością pokarmu ale jak ściągam to i tak za 1 razem mam z 30 ml, chyba psychika tak działa więc jak mam gdzieś wyjsc to na jedno karmienie ściągam mleko już 1 dzień wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA a Kacperek wam ulewa? bo moja Olimpia ciągle czy to mleko czy herbatke zawsze jakąs cześć zwraca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi bardzo,ale to bardzo rzadko,szczególnie jak się opije po sam czubek żołądka,przeważnie ma czkawkę po takim opiciu,ale za to ile razy mu się odbija(zaraz po piciu mleka,a zdarza się jeszcze po pół godzinie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te czkawki są okropne, moja Olimpia potrafi miec 6 razy dziennie, bidula :-(i od czego to.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×