Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej to my piszemy razem na kolanach wiec napisze szybko i w skrócie NOC FATALNA :((( poszła spac po 20 pierwsza pobudka o 22 i potem co godzine normalnie jak by miała zegarek w dupce :P:P:P Jestem strasznie nie wyspanma:(((((( w takich momentach drugiego dziecka jak narazie sie nie chce.... 🌻 No własnie mama dołacz do nas.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Ide cos gotowacbo potem jedziemy do mojej babci... 🌻 Myslicie ze z tym nie spaniem to skok rozwojowy czy moje mleko jej nie starcza??? Miłego dznia kochaniutkie buzkiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234xyz nie wiem czemu ale jak czytałam wczoraj twojego posta o tym obrusie i wzruszających dniach to sobie ubzdurałam że macie dziś chrzciny :D wybacz. ALEXIA ja sobie skokiem rozwojowym tłumacze te nocki bo miałam tak jak Ty. Przyszło z dnia na dzień a raczej z nocy na noc potrwało trochę i znowu zrobiło wszystko do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj kafe nie dodała mi posta i skapitulowalam, mam już nerwa na to całe forum, być może jutro m stworzy dla nas nowe, ale znając życie to jutro raczej jeszcze go nie będzie... U nas nocka tradycyjnie pięknie przespana, od 21 do 8 rano :D KIP witaj, widzę że sporo mamusiek nas poczytywało ;) Megi jak samopoczucie? Groszek, fajnie, że dodałaś foteczkę, teraz sie zastanawiam za kim Twoja niunia ma taką czuprynkę ?;) Olczak, cieszę się, że się wyspałaś. Zmykam zrobić sobie śniadanko, do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajcie KIK fajnie witaj, spi w swoim łóżeczku i przenosze ją do nas koło 4-5 nad ranem. W pokoju mamy ciepło ani gorąco ani zimno- ona spi w body z długim rękawem pod kocem spod którego sie odkopuje, kark w porządku. Zastananwiam sie czy może nie za małą porcję tego kleiku jej robię ale z drugiej strony nie chce jej zapchać jelit. z tymi faworkami to szał- zrobiłam 4 talerzea ale jak skończyłam smażyc to zostały 2 talerze ale jeden zjedli goście a drugi dzis wioze pradzaidkom małej. nie mam jeszcze prezentu dla nich ale mysłam, ze kupie modelinę i w niej odbiję rączkę małej. co do zabawek- kilka grzechotek, parę gryzaków, zabawkę edukacyjna - taki stolik, kilka misiów. z obrusem nie fajnie ale ja mam tki dar prasowania jak Twój mąż młodziutkie jesteście dziewczyny 25 lat i mniej al bym się cofnęła do tego wieku. Ja nie narzekam, że mam tak póxno dziecko bo mnie ten fakt cieszy i nie rozumiem jak ktos może po latach mysleć, znowu pieluchy. Mnie bardziej przeraża niewyspanie ale to znowu da sie wytrzymać. i pewnie nie odpisałam na wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej ale mnie tu dawno nie było :) MAMA NADZIEJE ŻE TĘSKNICIE :D hihihihihi bo ja tak, ale jakoś nie moge znaleźć czasu żeby wszystko czytać, jak będe miała chwilke to na pewno poczytam :) Jestem Ciekawa co słuchać u moich ulubienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej jakie prywatne forum? ale mnie omineło.. MEGISU jak oś sie zmieni a ja tego nie zobacze bo np nie bedzie mnie jakiś czas to proszę Cię bardo napisz mi eska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie coś o wadze, i widziałam DOMKWIA, że dietke niegdyś miałaś dobrą, ze aż tyel rzuciłaś, lecz to duże poświęcenie z twojej strony, gratuluje i trzymam kciuki , że teraz łatwiej zrzucic co zbędne. Ja mam 174 i waże 67,4 :P tak mi waga pokazuje, chciałabym ważyć 60 ale wątpie, że mi się uda, jak będe ważyła 63 to będe szczęśliwa, problem w tym , że po CC można dopiero ćwiczyć po 6 miesiącach.... a fitnessik i squach na mnie czeka z utęsknieniem.... MEGISU ja Ci dam frytki na odchudzanie heheh.. mnie mój W ściga, choć czasami przymknie oczko na frytki z maca :P DOMKWIA, ja w czerwcu kończe 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się jak bym pisała teraz sama do siebie ze sobą :P 🌼 pamiętajcie, że w piątek będzie ten konkurs co wspominałam, liczę na waszą pomoc, ale jeszcze dam znac co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Beti :] mój glos juz masz :] tylko daj znac co i jak. my sie szykujemy powoli do wyjscia. plan na dzis to odwiedzic dwie babcie m i mojego dziadka. mam nadzieje, ze jakos to Daga zniesie.... milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie! :) Napiszę kilka informacji o sobie. Będę miała niedługo 30 lat, mąż 31. Jesteśmy razem prawie 8 lat i we wrześniu będzie nasza 2 rocznica ślubu. 4 września 2012 r. urodziła się nasza córeczka Ania. Waga - 3650, wzrost 48 cm. Obecnie mała waży 7500, wzrost 70 cm :) 🌼 Co do nocek... Myślę, że to skok rozwojowy. Maluchy tak mają, że raz śpią lepiej, a raz gorzej. Moja jest na piersi i też wstawała co 2 godziny. Kładę ją spać koło 20 i wtedy daję 2-gi tydzien na noc mm, żeby się najadła, bo potrafiła 2 piersi opróżnić i być głodna. Jak wypiję tę butlę to śpi tak do 22.30, a potem szykuję jej kleik kukurydziany na swoim mleku i dzięki temu śpi mi do 3. A potem to już wstaje o 5 i tak co godzinę albo się kręci i biorę ją do naszego łóżka to pośpi ze mną tak do 7, 7.30. Śpi w kołysce przy naszym łóżku. Byłam przeciwna brać ją do nas do sypialni, ale bałam się ją zostawiać w jej pokoiku, no i te wstawanie co 2 godziny było męczące. 🌼 Smerfaskr A ile tego kleiku robisz? To kukurydziany czy ryżowy? Moja śpi w body z długim rękawem, pajacyk i 2 kocyki, ale też dlatego, że w nocy jest 19 stopni u nas. Codziennie wieczorem wietrzę godzinę pokój i na noc włańczam nawliżacz. Dzieku lepiej się śpi jak jest chłodniejsze powietrze. 🌼 Na odchudzanie polecam dietę Montignaca http://mamzdrowie.pl/dieta-montignaca/ Jest dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie! :) Napiszę kilka informacji o sobie. Będę miała niedługo 30 lat, mąż 31. Jesteśmy razem prawie 8 lat i we wrześniu będzie nasza 2 rocznica ślubu. 4 września 2012 r. urodziła się nasza córeczka Ania. Waga - 3650, wzrost 48 cm. Obecnie mała waży 7500, wzrost 70 cm :) 🌼 Co do nocek... Myślę, że to skok rozwojowy. Maluchy tak mają, że raz śpią lepiej, a raz gorzej. Moja jest na piersi i też wstawała co 2 godziny. Kładę ją spać koło 20 i wtedy daję 2-gi tydzien na noc mm, żeby się najadła, bo potrafiła 2 piersi opróżnić i być głodna. Jak wypiję tę butlę to śpi tak do 22.30, a potem szykuję jej kleik kukurydziany na swoim mleku i dzięki temu śpi mi do 3. A potem to już wstaje o 5 i tak co godzinę albo się kręci i biorę ją do naszego łóżka to pośpi ze mną tak do 7, 7.30. Śpi w kołysce przy naszym łóżku. Byłam przeciwna brać ją do nas do sypialni, ale bałam się ją zostawiać w jej pokoiku, no i te wstawanie co 2 godziny było męczące. 🌼 Smerfaskr A ile tego kleiku robisz? To kukurydziany czy ryżowy? Moja śpi w body z długim rękawem, pajacyk i 2 kocyki, ale też dlatego, że w nocy jest 19 stopni u nas. Codziennie wieczorem wietrzę godzinę pokój i na noc włańczam nawliżacz. Dzieku lepiej się śpi jak jest chłodniejsze powietrze. 🌼 Na odchudzanie polecam dietę Montignaca http://mamzdrowie.pl/dieta-montignaca/ Jest dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Ja na chwilkę :-) Beti dziękuję zaproszenie :-) :-) Co do odchudzania po ciąży to też jestem po cc i ciężko zrzuca się te kg i z ćwiczeniami też mi lekarz powiedział, że dopiero po 6 mcach, bo może wszystko się rozejść, ewentualnie tylko pływanie. K.I.P. witaj. *MEGI może faktycznie skok rozwojowy?? albo ma po prostu mniejszy apetyt. A próbowałaś może zamiast mleka podać wodę/herbatkę?? Może tylko jej się pić chce?? Póki co tylko to mi do głowy przychodzi. Mam nadzieję, że dzisiaj już będzie lepiej. *MAMAM28 może warto się przełamać i zaufać? Czasem wirtualne znajomości są o niebo lepsze niż te realne. Wierz mi.. Ja też cały czas na kimś się zawodzę, rozczarowuję, mniej ufam i jestem ostrożniejsza,ale tutaj już jesteś tyle czasu, znacie się z dziewczynami kilkanaście miesięcy i może warto przestać być anonimową ;-) ale to tylko moje zdanie ;-) *OLCZAK zazdroszczę wyspania się :-) *ALEXIA współczuję nocki. Pobudka co godzinę nie jest fajna.. Oby dzisiaj było lepiej Później dokończę, bo Mały piszczy. Sorki, uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak juz wczesniej pisalam nie mam czasu czytac na bieżaco tego co piszecie... dzisiaj troszke nadrobilam ale to i tak tylko troszke w porownaniu co mi ucieklo... Megi tez mam podobne zdanie co do przyjmowania nowych dziewczyn... my sie znamy od poczatku ciazy... piszemy o roznych sytuacjach rodzinnych... fajnie popisac z nowymi dziewczynami na forum ale jednak co do podawania hasla na NK to bym sie wstrzymala... tam sa nasze namiary i jednak wolalabym zeby pozostaly w takim gronie jaki jest. ale jezeli wiekszosc dziewczyn wyrazi zgode to nie bede sie upierac przy swoim. w kazdym razie na forum jak najbardziej witam nowa kolezanke:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ok laski...przekonalyscie mnie :-) ,choc zgadzam sie z Megi iMadleen,zeby nie przesadzac z iloscia osob,bo my tu piszemy i piszemy od dawna,a inne kobietki odzywaja sie dopiero teraz jak chcemy sie stad wyniesc.... To co? Podac maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ok laski...przekonalyscie mnie :-) ,choc zgadzam sie z Megi iMadleen,zeby nie przesadzac z iloscia osob,bo my tu piszemy i piszemy od dawna,a inne kobietki odzywaja sie dopiero teraz jak chcemy sie stad wyniesc.... To co? Podac maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Właśnie wróciliśmy od jednej babci, drugą na szczęście mamy w domu. Mała sobie śpi w wózku. Olczak powoli się przyzwyczajam do trybu życia mojego dziecka, o tyle dobrze że nie płacze i nie marudzi. Myślę że to może być ten skok rozwojowy. Olczak pisałaś wcześniej że kupiłaś małej saszetki z mm, gdzie to się kupuje??? Ja swojej dałam rano enfamil do spróbowania i cała jest w palmach, muszę szukać innego mleka :( Netka moja córa po mnie ma tylko oczy-niebieskie, może to i lepiej że z wyglądu wdała się w tatusia. Handzia ty chyba kupiłaś jakąś maseczkę na wypadające włosy, czy już ją wypróbowałaś, są efekty. Mi się wczoraj zapchał odpływ, tak mi wypadają włosy. Megi jak twoja mała ?? Aha i ja nie z tych co się obrażają ;) Dziewczyny dziś na polsacie chłopaki do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
***MAMA28 super!! :-) ***A nasza noc była o dziwo ok. 1 pobudka po 3. Ciekawe jak to będzie dzisiaj. *** Dzień na wysokich obrotach, byliśmy u teściów dać prezent na ich święto (kupiłam ręczniki z napisem babcia, dziadek i sru), mojemu tacie damy normalnie 22go, a mojej mamie znicz od Małego, ale to jutro zapalę. Od domu do cmentarza mam 3 minutki. 22.01 w Dzień Dziadka będzie 3 rocznica od kiedy nie ma mojej mamy przy z nami.. Eh.. Zaczynam łapać doła.. Miłego popołudnia. Do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej my juz po wizycie u pradziadków małej i jednej babci. Jutro teściowe o zgrozo a sytuacja i nasze relacje sa jakie są. Maskara. Nie wiem jak jutro m to roziwże bo ja nie mam zamiaru iśc z mała do nich na dół. nie mozemy wszytskim od razu pdawać hasła do naszego konta na nk, bo my piszemy tu dłuuuugo. mama28 fajnie, ze sie w koncu przekonalaś do nas hihi. woła za mna mamm mammammm. Także chyba zaczyna cos kumać:):):) heheh kleik mam kukurydziany i robie gęsty na 120 ml 2 miarki kleiku. Ostatnio próbowałam taki jeszzcze gęstszy podawać jak Megidu ale przypomniała sobie jak sie pluje i wolała sie bawić. W nocy też do każdej porcji dodaje kleik ale kurcze no chyba ma takie spalanie, że jest taka głodna. Miała taki etap, ze 1,5 l mleka na dobę to było mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo my tez juz po odwiedzinach teraz kapiel i nockaaa mam nadzieje ze cos sie zmieni i mała bedzie dobrze spac Olczak ile to u Was trwało????? pociesz mnie:P:P:P 🌻 Skleroza nie wiem co miałam pisac... aaa Betismile oczywiscie na nas tez mozesz liczyc:))) 🌻 Ja tez jestem tego zdania co dziewczyny duzooo juz piszemy ze soba i duzo o sobie wiemy a jak widzicie okazuje sie ze bardzo duzo nas czyta osób ktore sie nie ujawniaja.... 🌻 Ide sobie otworzyc karmi.... Do jutra:****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rozumiem, że niektóre są sceptyczne, żeby przyjmować nowe osoby. Ale obiecuję, że nie będziecie żałować :P Nie wypowiadałam się, pisałam wcześniej czemu, ale każdą z Was znam dobrze z forum i naprawdę baaardzo by mi Was brakowało. Za granicą nie mam z kim porozmawiać o dziecku, bo każdy jest zapracowany i zabiegany. Nie mam nawet do kogo otworzyć ust. A tak, jak miałam trochę wolnego czasu, czy mała spała, to Was czytałam. No i też wiele rad od Was mi się przydało. 🌼 Megisu78 Dobrym sposobem na sprawdzenie tego, czy dziecku boli ucho jest dotknięcie ucha - czyli tak naciśnięcie na niego - czyli tak jakby przytkanie - nie umiem tego wyjaśnić i zobaczenie jak zareaguje dziecko. Jeśli zacznie płakać, to znaczy, że ma zapalenie. Poczekaj może aż trochę zgłodnieje, może wtedy będzie lepiej jadła. Albo może rzczywiście bolą dziąsła. 🌼 Alexia Współczuję niewyspania. Niestety każda z nas to przechodzi, takie uroki macierzyństwa... Dzieci mają gorsze i lepsze noce. Popatrz jak będzie dalej ze snem. Jeśli to się bedzie powtarzać, to rzeczywiście daj jej więcej mleka. Moja, jak pisałam wcześniej, gdy zaczęłam jej dawać mleko w butelce i kleik, to zaczęła lepiej spać. Nie będę prosić o namiary na nk, bo nie chcę się narzucać, jeśli ktoś mnie chce dodać do swych znajomych i mnie zobaczyć, to podaję swego meila: kathy0202@yahoo.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rozumiem, że niektóre są sceptyczne, żeby przyjmować nowe osoby. Ale obiecuję, że nie będziecie żałować :P Nie wypowiadałam się, pisałam wcześniej czemu, ale każdą z Was znam dobrze z forum i naprawdę baaardzo by mi Was brakowało. Za granicą nie mam z kim porozmawiać o dziecku, bo każdy jest zapracowany i zabiegany. Nie mam nawet do kogo otworzyć ust. A tak, jak miałam trochę wolnego czasu, czy mała spała, to Was czytałam. No i też wiele rad od Was mi się przydało. 🌼 Megisu78 Dobrym sposobem na sprawdzenie tego, czy dziecku boli ucho jest dotknięcie ucha - czyli tak naciśnięcie na niego - czyli tak jakby przytkanie - nie umiem tego wyjaśnić i zobaczenie jak zareaguje dziecko. Jeśli zacznie płakać, to znaczy, że ma zapalenie. Poczekaj może aż trochę zgłodnieje, może wtedy będzie lepiej jadła. Albo może rzczywiście bolą dziąsła. 🌼 Alexia Współczuję niewyspania. Niestety każda z nas to przechodzi, takie uroki macierzyństwa... Dzieci mają gorsze i lepsze noce. Popatrz jak będzie dalej ze snem. Jeśli to się bedzie powtarzać, to rzeczywiście daj jej więcej mleka. Moja, jak pisałam wcześniej, gdy zaczęłam jej dawać mleko w butelce i kleik, to zaczęła lepiej spać. Nie będę prosić o namiary na nk, bo nie chcę się narzucać, jeśli ktoś mnie chce dodać do swych znajomych i mnie zobaczyć, to podaję swego meila: kathy0202@yahoo.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja na szybko :) mama28 super :) domkwia, napisałam ci na wrześniówkach wiadomość :D Ja też jestem za tym, żeby nei udostępniać tak wszystkim danych... swoją drogą nie zdawałam sobie sprawy ile osób to czyta.............. restza jutro bo mam kijowy weekend znów przez eł... i to piątkowe wyjście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
kobitki podaję maila: mama29@spoko.pl Jak któraś będzie miała chwilę to proszę o tajne info ;) groszek moja siostrzenica piła Nutramigen. Ponoć ohydne w smaku,ale dla alergików czy jakoś tak... 1alexia2 jakoś przetrwasz...pociesz się,że nie masz bliźniąt. Może pomoże ;) Megi jak ktoras z dziewczyn napisala dotknij Olimpce uszu. Jeśli bolą to domyślasz się pewnie jaka będzie reakcja.... netka co Ty dajesz Zosi na noc,że ona całe nocki przesypia? :P Moja spała tak przez może 2 tyg,a teraz śpi 6 h i pobudka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trochę wystraszyłam ile osób to czyta bo pisałam tu różne rzezcy i nie zdawałam sobie sprawy że jest tak to ogólnie dostępne. Ale mleko wylane, trudno. Co do odżywki do włosów to użyłam tylko raz i jak na razie efektów nie widzę, zobaczymy jak umyję jeszcze ze dwa razy, dam znac. A drzwi mam wrażenie że już ciszej zamykają. ale nie było nas większosc dnia takąze zobaczymy jutro. Byliśmy u mojej mamy i dostała ramkę ze zdj i odciskiem i siępopłakała ze wzruszenia-jej pierwsza wnuczka:) Wczoraj zrobiliśmy ten odcisk i nawet ładnie to wyszło, nawet się nie powyginała ta glina jak ostatnio. Dobra lecę kąpac małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
ło ło ło odpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuje :-( znowu ta sam akcja z mlekiem...jak tylko widziała butelke zaczynał się histeryczny wrzask, uszy ją raczej nie bola sprawdzałąm :-( juz nie mam pomysłu o co jej chodzi. Teraz ją uspokoiłam i zjadła ledwie 100 ml co bedzie dalej nie wiem, najciekawsze jest to ze w dzien je normalnie. 🌼 MAM28 napisałam do ciebie maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA2 ale bedziesz miała oglądania na nk :-) i zanim sie nauczysz jak przypasowac twarz do nicku :-) my juz swoje twarze znamy i dzieciaczków tez, jak wchodze na nk i widze ze nowa fotka to odrazu wiem której to dzidzi :-) bez zastanowienia :-) teraz ciezka praca przed tobą :-) ale jaka przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×