Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Handzia u Nas straszne wietrzysko i też zostajemy w domu. Tak wieje, że gałęzie latają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi nawet kwiauszki nie wychodzą na forum, ewidentnie wszystko przemawia za "nie" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGI nie smuć się kochana.. Mała ma najwidoczniej taki okres, że jest na nie w kwestii jedzenia. Sama widzisz, że na wadze przybiera ładnie :-) Jeżeli Cię to ''pocieszy'' to Kacper też je o wiele mniej i ciężko mi wyczuć kiedy jest głodny.. Dzisiaj np. dostał cycusia o godz. 9 i do teraz NIC! a jest prawi 13.. A zazwyczaj woła co 2-3h... Mam nadzieję, że niedłgo u Małej wszystko wróci do normy :-) Głowa do góry! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Przepraszam ale nie przeczytałam co napisałyście Mała marudna ,jeść nie chce zbytnio Ząb już mocno wyrósł bo o łyżeczke stuka Zabawiam ją na różne sposoby żeby tylko nie nosić Mam problem z cycami-o 2 w nocy ściągałam mleko bo tak mnie bolały Mała już na butelce więc masakrę mam że hej Oby jak najszybciej mleko znikło Ze spaceru nici bo wieje że głowę chce urwać Lipa bo teraz na m muszę czekać żeby wyjść bo narazie mieszkamy na 4 piętrze więc ja nie mam zamiaru dźwigać tyle tego mojego kloca Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulkao powiem Ci tak mi pokarm znikł w ciągu 2tygodni. Obkładałam piersi kapustą lekko stłuczoną i schłodzoną w lodówce. Śmierdzi strasznie okłady wymieniłam co godzinę. No i piłam szałwie. A tak to nic nie piłam zero wody, zero zup herbat i kaw. Pokarm ściągałam tylko jak miałam mega pęłne i tylko do momentu jak poczułam ulgę a i robiłam to ręcznie nad wanną. No i psychicznie ważne jest żeby powiedzieć sobie nie karmie nie będę mieć pokarmu. Bo powiem szczerze, że nawet jak teraz pomyśle o tym jak by się karmiło piersią i nacisnę na pierś to jeszcze mleczko wychodzi....... A i teraz super wiadomość Tobiasz zapisany był na rehabilitacje za miesiąc a zadzwonili że zwolniło się miejsce i idziemy już dzisiaj. :)))))))) Beti nie sadze tzn ja zrozumiałam że to może być przyczyną wzmożonego napięcia mięśniowego! No niestety to boli nasze dzieciaczki ja jak Megi zagęszczam mleko ale i po tym Tobikowi się ulewa. Mój TObiasz to ma od tego już podrażnione gardło, że kaszle od 1,5 mc no ale co zrobić liczę na to że wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my po spacerze niby fajnie ciepło ale jak się zrobi wiatr to masakra jakaś. Ja robię obiad, Daga w nosidelku więc robi ze mną :) powiem wam piękna sprawa takie nosidelko zwłaszcza gdy dziecko domaga się noszenia a trzeba robić inne rzeczy :-). MEGISU a praca nic specjalnego kiedyś już tam pracowałam sklep z ciuchami w jednej firmie sieciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłali mi gazetkę z rossmana na maila i od jutra są obiadki z hippa w promocji i chyba deserki też. Właśnie zasiadłam z ciasteczkami póki mała śpi i wcinam kalorie żebym miała co spalac wieczorem przy cwiczeniach ;) Moja bidula cierpi o te ząbki, smaruję jej żelem ale niewiele daje. Madziulka używasz żelu, jeśli tak to jakiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje Calgel dziąsełka ale to takie słabiutke, ponoć mozna dostac w aptece cos mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ekspresem bo jedziemy na 16.30 do kontroli gardełak z ta chrypka czy jest ok:) Byłam u tej sasiadki i chopiec jest tylko dwa dni młodszy a bym powiedziała ze duzo silniejszy ale to nie wazne kazde dziecko idzie swoim tepem potem napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi ja tez mialam sterte do wyprasowania i cholera wlasnie produkuje nastepna,bo nastepne rzeczy juz sie piora.Czasami zastanawiam sie jak to bedzie jsk wroce do pracy.....masakra jakas :-( 1234 to swietnie,bo to wazne.Im szybciej rehabilitacja,tym lepiej :) Napisz jak bylo i co robiliscie. Handzia my tez siedzimy w domu,bo wiatr hula za oknem....buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro kontrolę u gina, ale się od tego odzwyczaiłam :). My właśnie odpoczywamy. M odsypia po pracy, a ja leże karmiac Dagmare, która z kolei tak pokazuje złości jak siedzi na leżaczku że zapiera się piętami i podnosi tyłek do góry drąc się przy tym strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tak czytam to co napisałam wyżej i nieźle to brzmi: ja leże, Daga się wścieka w leżaku i ja ją jeszcze karmie :). Wątek o jej złości miał być pisany po kropce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Olczak myślisz że ją karmisz i robisz to telepatycznie ;) a moja złośnica usnęłą sama w łożeczku ale wcześniej musiała się wykrzyczec, nawyginac itd. włączyłam jej karuzelkę i jakos się uspokoiła, ufff. Nie mam siły ale ide póki śpi pocwiczyc trochę bo to mnie rozluźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiew bylismy u kolejnego (!) już lekarza który miał stwierdzić co jest Tobikoi. Diagnoza ta sama czyli b. delikatna asymetria ciała. Pokoazała jak mamy z nim ćwiczyć w domu, ale jeśli chodzi o obracanie się (bo powiedziałam, że mnie to najbardziej niepokoi ) No i kazała pokazać się za miesiąc bo jej zdaniem to się wyprostuje jak będę z nim ćwiczyć a zapisać się na rehabilitacje, która pewnie będzie dłużej niż miesiąc i okaże się, że jest niepotrzebna. Generalnie powiedziała że rozwój fizyczny w normie, a jeśli o rozwój intelektualny to powyżej o miesiąc. Ale urosłam w piórka jak to usłyszałam... Na recepcji okazało się, że termin czekania na rehabilitacje jest b. krótki i mają dzwonić nawet w przyszłym tygodniu!Jestem z wizyty bardzo zadowolona. A teraz uciekam na zakupy ;) BOże jaka jestem szczęśliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234...ciesze sie ze wszytsko oki:)))) MY tez juz po wizycie i tez jest dobrze za tydzien szczepienie, pytałam o to obracanie i mowi zeby dac małej jeszcze z 3tyg i powinna załapac pokazała cwiczenia i bedziemy działac a teraz lece bo jestem sama a Kamila sie złosci ze nikt sie nia nie zjamuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo?! Dziewczyny gdzie wy jesteście? Przecież nie ma jeszcze weekendu. My już po kąpieli. Dagmara włożyła pierwszy raz stópke do buzi! :) śmieszny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jzu po kapieli mała opedzlowała jedego cyca teraz czekam jak sie przebudzi na drugiego i oby ta nocka była taka jak wczorajsza... Napisałam Wam na nk zebyscie wiedziały dlaczego tak a nie inaczej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi na stronie głównej;-) Ja już w łóżku od 20.00 Mała śpi,ja też idę bo jakoś padam na twarz. Ciągle zmęczona jestem i chce mi się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulkao ja Cię podziwiam naprawdę. ja też cały czas spalam na początku ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dzisiaj tutaj spokój.. ;-) ***1234 bardzo się cieszę, że wszystko oki ***ALEXIA czytałam na nk. Rozumiem i mam nadzieję, że coś zdziałamy z priv forum. *** MADZIULKA jak się czujesz?? Nasz dzieńnowet dobry mimo, że nie było spacerku. Oby jutro było ładniej, bo 2 dni w domu to mordęga.. Udanej nocki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
1234,czyli nie bylo sie o co martwic :-) Moja Kalina drugi wieczor z rzedu sie kreci przy zasypianiu,eyczynia roznr cuda.Wcxesniej odkladalsm ja do lozecza po karmieniu i byl spokoj...ech.. Rzeczywiscie pogoda moglaby sie piprawic.Niech chociaz przestanie wiac to wyjdziemy jutro na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Olczak faktycznie sliczne i moxe nieglupi pomysl,zeby to kupić. Czy Wasze dzieci w ogole interesuja sie swoimi stopami?Albo moze powinnsm zapytac inacxej: czy jest tu ktos kogo maluch nie zwraca uwagi na swoje stopki?Probuje zachecic do tego moja Rybke,ale ona jakos nie uwaza swoich stop za interesujsce poki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mi zostało 1,5 h snu. Wyprawiłam m do pracy. Później muszę ogarnąć siebie i Mała. Jedziemy na pobieranie krwi bo za tydzień mam wizytę u endokrynologa. Popołudniu z kolei mam gina. Także pół dnia spędzamy u mojej mamy. Odezwę się popołudniu. MAMA28 nie martw się według kalendarza "zdrowy start nestle", który wisi mi na ścianie dzieci w tym wieku powinny dopiero łapać się za kolana. Dagmara w ogóle jakoś wszystko szybko robi. Tylko jakoś do przyjścia na świat jej się nie spieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej u nas noc wreszcie w miarę przespana- ileża mozna spać po godziny na dobę? dziś 2 pobudki.jupi! mama28 moja widzi swoje stopy, interesuja ja tylko wtedy kiedy siedzi, bo jeszcze nie wpadła na pomysl chwytania ich jak leży. Bardziej od stóp interesuje ja jej brzuch i rozpinanie pampersa. dzis czeka mnie pranie i ogólne sprzątanie. Mała tak sie ostatnio ulewa, że przebieram ja po 6-8 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dziękuję za linka :) Polcia :* :) u nas nie było problemów, więc nie pomogę, ale też myślę, że fiolet :) handzia my też wczoraj spacer odpuściłyśmy ze względu na wiater :O no a dziś leje :O :O :O oby przeszło 1234 to dobrze :) Madziulka, spytaj w aptekach o coś co ma największą dawkę lidokainy w tym żelu, ja wyczytałam, że dentinox, jeszcze nie stosowałam, ale już kupiłam ;) Alexia ja rozumiem jak najbardziej.... Olczak, supr, mojej jeszcze stopy ne interesują za bardzo :) mniej więcej tak jak u smerfki :D, a linka którego podaaś :D cudne to :D Ja miałam dziewczyny sen, że was do siebie zaprosiłam, i zrobiłyśmy grilla, a w międzyczasei eł zaprosił swoich znajomych, wy w ogóle nei miałyście gdzie siedziec, tamci rozrabiali masakrycznie, niszczyli wymiotowali itd.... i ja zamiast z wami to pilnowałam tamtych i na koniec wy poszłyście i została madziulka i powiedziała mi, że zdecydowałyście wspólnie, że jestem WYKLUCZONA z wrześniówek ... wiecie, że się ze strachem obudziłam :D ????? coś miałam jeszcze dopisać.... Aaaaa u nas pogoda masakra :O leje leje leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mała już rozrabia;-) Ło ło ło- noi ja musiałam być tą zołzą:-D no wiesz:-P Domkwia dziękuję-czuje się dobrze Moja interesuje się stopkami bo jej pokazałam kilka razy;-) Sama pewnie też by się nie zainteresowała bo to leń jest po mamusi:-D Głowę niedawno zaczęła podnosić dopiero leżąc na plecach Idę zaraz nakarmić to drugie dziecię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i my sie meldujemy:) Mała spi a ja myje okna:):) Nocka nawet oki:) Madziulka jeszcze raz gratki:******** 🌻 Moja tez sie nie interesuje stópkami m jej wczoraj wkładał do buzki ale ja to wcale nie interesowało :P 🌻 Olczak gratuluje pracy ja tez za miesiac moze troche wiecej wracam:( 🌻 Beti napewno rehabilitacja szybko adziała i bedzie oki, moja tez nie bardzo lubi na brzuszku ale staram sie ja kłasc kilkanascia razy dziennie po kilka minutek nawet nieraz po dwie bo juz sie złosci ale tajk nam powiedział neurolog zeby czesto a krotko jak sie zlosci... 🌻 Polcia ja na odparzenia to nie wiem co bo moja odpukac nie miała jeszcze odparzonej pupy... a jak m sie czuje??? 🌻 A i teraz sie musze pochwalic trzy dni z rzedu była kupka:)))) zobaczymy jak dzis:) ide konczyc te okna bo mala sie jzu wierci... Miłego dnia a unas słonce swieci ale wiatr taki ze strach wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×