Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

robwalka za wszystkie badania płace bo chodzę prywatnie ale bez przesady znowu to nie są jakieś kolosalne kwoty handzia brzusiu pięny i pępuszek coś wypycha? czy mi się wydaje :-) a własnie jak tam wasze pępki? bo mój jakoś dziwnie w dół się naciągnął i jest bardziej jakby w poziomie naciągniety, strasznie niekształtny i bardzo płyciutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej handzia brzuszek super:)taki jak mój.Czekam na wiadomości z wizyty. Ja mam dopiero po Bożym Ciele. Z grupą krwi jest tak, że może się zmienić - jak ktoś np. ma badanie jako niemowlak ze szpitala to musi sobie zrobić badanie na grupe krwi. Tak mi poiwedziały panie w krwiodawstwie. Kartę ciąży noszę wszedzie ze sobą na wszelki wypadek. Co do pepco to wybieram się, bo własnie w czwartek było otwarcie i pewnie są fajne rzeczy w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pępek tez jest prawie na wierzchu,jak wróci R z pracy to postaram się wrzucić jakąś fotkę brzucholka!czy wy tez w nocy latacie tak do wc siusiu?ja chyba w nocy pobijam rekordy-dzisiaj wydawało mi się że idę do toalety co 10-15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja w nocy na siusiu wstaje sporadycznie, co jakiś czas ale tylko raz, natomiast w dzień to co chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na odwrót w dzień często,ale w nocy to podwójnie,choć staram się nie pić dużo przed spaniem,latam jakbym co najmniej z 3 herbaty wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie uff ;) Kwiatki poprzesadzane, pranie zrobione, teraz odpoczynek :) Mój pępek nadal wklęsły, choć mocno rozwarty. Mąż nawet sie dzisiaj z niego śmiał, że tak śmiesznie wygląda taki rozciągnięty w stosunku do tego jaki mam normalnie - mały i schowany ;) Megan pisała kiedyś, że to początek do tego aby w ogóle wyszedł na wierzch... Zastanawiam się czy to możliwe, bo brzuch nie jest jakiś mocno duży, a pępek wydaje sie być dośc głęboko osadzony. No ale nie orientuję się czy tak sie zdarza, wiec czas pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......23 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dzisiaj już po glukozie od 6 rano w przychodnię okupowałam :P Dobrze, że lubię bardzo słodką herbatkę to dałam rade wypić :) Czy wy też miałyście 3 pobrania? Kuzynka mówiła, że ona po pół godzinie była z glukozą załatwiona a ja tam 2 godziny siedziałam, prawie zasypiałam. Handzia brzuszek pokaźny :) Mi już dużo nie brakuje, a pępek wywinie mi się w drugą strone. Olivierek wypycha się ciągle na lewy bok, troche śmiesznie to wygląda :) A jutro mam wizytę u pani doktor, posłucham sobie bicia serduszka mojego Łobuziaka :) Nie mogę się doczekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Hej kobitki :):) Czytam was już dłuższy czas ale dopiero teraz stwierdzilam ze sie przylącze :) ja mam termin na 24 wrzesnia :) Mam do was pytanie... ide jutro do szpitala na hematologie... czy któraś z was ma też może problemy z krwią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam agi_91 -jeśli chcesz dołącz do nas będzie nam miło!dziewczyny gdzie wy się podziewacie?co do pytania to ja osobiście nie mam problemu z krwią,jak na razie wszystkie wyniki mam dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wkoncu zlądowałam do domu... znamię wycięte, 3 szewki założone, jako, że znieczulenie zaczyna powoli zanikać, to pobolewa mnie to... ale ważne, że już po :) dałam radę, Mała też (byłam podłączona do sprzetu, który kontroluje tętno dziecka), tylko w momencie wstrzykiwania podskoczylo jej ciut tetno, ale to ze względu mojego zdenerwowania. teraz idę spać, aby przespać całą nockę zanim rozboli na dobre... dziękuje Wam za kciuki :) ktoś pytał o tarczycę? to ja jestem "specjalistką" także proszę pytać. badania na hormony robi się z krwi, zazwyczaj jest to tylko tsh, ale także ft3 i ft4. w zwykłej morfologii (jak któras z was wspominała wyżej) nie ma oznaczen hormonów tarczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka agi_91..............20......23tc............+ 4 kg................24.09 - Synuś Olafek handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......23 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cześć kobietki! NIe odywam sie ale czytam Was niemal codziennie. Fajnie, ze brzuszki wam rosna, mi tez powolutku ale rośnie. Chudne, bo brzuszek rosnie a moja waga wskazuje -2.5kg od poczatku ciazy. Cócia rosnie jak na drożdżach 09.05 wazyła 351gr, a 24.05 juz 780gr Prawie podwoila swoja wage. Byłam dziś na większych zakupach, dwie fajne tuniczki na ramiaczkach kuoiłam z szydełkowym tyłem. śliczna liliowa. Poza tym malenka rusza sie i kopie dosc mocno. Witam nowe koleżanki i życzę miłego wieczroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Handzia26 brzusio juz ladnie zaokraglony, pieknie:) co do glukozy to ja pilam 75g taki pelen bialy plastikowy kubeczek nie wiem czy to jest 150-200ml. po 2 godz. w poczekalni drugie pobranie krwi i wyniki na nastepny dzien. po wypiciu tej glukozy mozna pic wode mi pomogla sie odmulic :) aha ja mam krew ARh- (badalam w 99r.) maz 0Rh- badal przed zajsciem w ciaze czy nie bedziemy mieli konflitu ze wzgldu na moj minus. nie mielismy. mimo wszystko po pierwszym poroniniu w szpitalu na wszelki wypadek dostalam zastrzyk z Immunoglobuliny anty-D. teraz znowu dostalam skierowanie na badanie przeciwcial anty D chociaz robilam w 9 tc wiec nie wiem od czego to zalezy... ale jak trzeba to robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu widze ze szef zmiekl i blaga o pomoc:p masz sie teraz nad czym zastanawiac:) karte ciazy tez zaczelam ze soba nosic w torebce tak na wszelki wypadek:) aha i jeszcze jedno na iinym forum dziewczyna miala termin na 17 lipiec czyli byla dzis w 32tc. i na rano pisala ze bierze sie za pranie malych ciuszkow i mysli nad spakowaniem torby do szpitala a popoludniu jej kolezanka napisala ze zaslabla i prawdopodobnie miala zatrucie ciazowe i zrobili jej cesarke o 19 i ma synka juz na swiecie nie cale 1900gram, i tak mnie to wstrzasnelo jakie zycie jest nieprzewidywalne... eehhh dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jak zwykle pierwsza:) ja juz w pracy i ostro działam, zeby troche nadrobic bo musze sie potem zwolnic bo m ma ta operacje dzis i chce jechac do Niego... Pierwsze raz sie rozstalismy na kilka dni po slubie tzn w sensie takim ze noce samotne hehe i jakos tak dziwnie jest a co dopiero jak Wasi m wyjezdzaja na tak długooo, pewno kwestia przyzwyczajenia ale tesko zawsze. Handzia ale masz piekny brzusio;******* Maluszek albo Mała rosnie:):) Kiedy masz wizyte?? moze poznasz juz płec:):) Megan ja tez mam jakies takie mysli ze mohe wczesniej urodzic a jeszcze jestem w proszku i tak sie czasem obawaim ze nie zdaze ze wszystkim, jeszcze teraz m bedzie lezec miesiac potem o kulach wiec wszystko na mojej głowie, mojej i małej:):) Co do wyników to ja jak narzie mam dobre, wiec nic na ten temat nie moge powiedziec. Z siusianiem to mam straszny problem, w dzien to latam co pół godziny a w nocy minimum trzy razy pomomo ze staram sie duzo na noc nie pic, natomiast w dzien nadrabiam bo wypijam butelke wody mineralnej i kilka herbat aa i od czasu do czasu kawke z duuza iloscia mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!ja tez się melduję!słonko za oknem,a ja pije kawkę i byłam tak głodna że musiałam uszykować sobie już kilka kanapek choć o tej godzinie nigdy nie jadłam!wracając do tego co napisała Megan,gdzieś w internecie wyczytałam,że gdyby któraś z nas nie daj Boże urodziła to dziecko ma też szansę na przeżycie-oby maluchy w naszych brzuchach siedziały jak najdłużej!ostatnio mam tak,że jak nabiję sobie niechcący siniaka,to siniak przybiera duży rozmiar-po uderzeniu najpierw robi pod spodem się górka,a później kolorek siniaka jest dość duży-mam tak na prawej nodze-2 wielkie siniaki,jeden z przodu,koło kolana,a drugi z tyłu na łydce-wygląda jakby mnie ktoś pobił!czy któraś z was może tak ma?w czwartek idę do lekarza i super będzie ta noga wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduję się po średnio przespanej noc.. ze względu na ból po wycięciu. ja do niedawna nie miałam problemów z przespaniem całej nocy, natomiast teraz wstaje przynajmniej raz do wc, mimo, że "odsikuję" się przed samiutkim pójściem spać... no ale cóż trzeba się przyzwyczaić, że dzieci teraz rosną i będą nam uciskać cały środek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie milutkie koleżanki :-) piękna pogoda za oknem :-) nastrój tez niezły :-) megan o tych przedwczesnych porodach to już też się nasłuchałam... teraz jak zaczełam 24 tydzień ciągle mi ktos powtarza, uważaj na siebie bo teraz taki przełomowy okres, koleżanka mi opowiadała ze jej siostra miała zakładany jakiś krążek bo ciąża w 24 tygodniu zaczeła być bardzo nisko i to było jakieś podtrzymanie, także mam małe schizy. olczak co do tarczycy to ja mam pytanie w tym temacie... bo bardzo mi sie pocą stopy i dłonie i pewna osoba zasugerowała mi żebym zrobiła badanie hormonów tarczycy, jakieś 12 lat temu coś tam maiąłm już z tymi hormonami, brałam jakiś czas tabletki ale późniejh endokrynolog stwierdził że już nie muszę. Nie chce popadac w jakąś paranoje ale myslę o tym czy to moze mieć coś wspołnego z ta potliwościa kończyn? I czy wystarczy zrobić samo TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak potliwość kończyn może być jedną z przyczyn nadczynności tarczycy, ale wiadomo nie koniecznie. aby stwierdzić czy coś dzieje najlepiej zrobić tsh i właśnie ft3 i ft4, problem jednak polega na tym, że dla kobiet w ciąży istnieje inna interpretacja wyników... najlepiej proponuję przy najbliższej wizycie u swojego gin. powiedzieć o tym co Cię niepokoi, bo tarczycy ma to do siebie, że w czasie ciaży lubi świrować, w końcu jest odpowiedzialna za całą gospodarkę hormonalną. mi osobiście zwiększono dawkę przyjmowanych tabletek z 50 na 75 mg. mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję olczak, bede 11 czerwca u lekarza to popytam. Moje kochane dzidzi tak wariuje że czasami sie zastanawiam czy to możliwe ze waży niecałe 500 g :-) i tak mi brzuchem szarpie, kopie strasznie :-) mam nowe ciuszki hihih wiem wiem oszalałam, pokaże wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamama widziałam te body na ramiączkach, też kupiłam, niedrapki też w pepco, u nas są takie kosze z takimi małymi ciuszkami i tam pogrzebałam i znalazłam masę bodów w róznych rozmiarach od 3,99 do 7 zł. A teraz najważniejsze: będę miała CÓRCIĘ!!!!!!!! :D Mój M chce Weronikę a ja Gabrysię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......27 tc.....51.5 + 6.5 kg..167cm.....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......27 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......26 tc...........+ 7 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......25 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......24 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......24 tc..........- 2.5 kg.................15.09 - Córka Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. ..20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......23 tc...........+ 4 kg................23.09 - Córka agi_91..............20......23tc............+ 4 kg................24.09 - Synuś Olafek handzia26..........26......23 tc......52..+ 6 kg....160 cm..25.09 - Córcia Betismile...........24......23tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......23 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......23 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz córcia waży już 533 g. Przełączył nam lekarz na 4d żeby obejrzeć twarzyczkę ale nasza wstydziocha zakryła się rączką i ani myślała dać się poobserwować... Znowu sprawdzał wszystkie narządy czy prawidłowo funkcjonują-wszystko oki, szyjka wysoko, lożysko tez się ładnie podniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia gratuluje coreczki:) ale Ci zazdroszcze, ze znasz juz plec... zaraz netka pozna a ja po porodzie pewnie ;] handzia to nie twoj M chce koniecznie wozek w kolorze zielonym? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M chyba nastawił się na chłopca bo widziałam po jego minie ale nie chce się przyznać. Nadal nie będę kupowała różowych rzeczy tylko kolory neutralne bo zawsze potem moze się okazać że jednak między nóżkami coś dynda. Chociaż lekarz sprawdzał parę razy razy żeby się upewnić wolę poczekać na potwierdzenie do następnej wizyty, tj. 11 lipca. Bratowa mojego M miała tez mieć córcię a tydzień przed porodem okazało się że jednak chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×