Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Czesc dziewczyny. U mnie tez dosc cieplo, ale da sie wytrzymac. W mieszkaniu mam pozamykane i przysloniete okna i jest dosc chlodno. Hanka Rumcajsa - fajny brzuszek i nie duzy - chyba, ze fotka jest zrobiona pod takim katem, ze wydaje sie niewielki :) D82 - nie slyszalam o czyms takim, zeby waga dziecka roznila sie 300 gram od wagi urodzeniowej matki. Mysle, ze to nie jest regula, ale moze sie myle. Megan86 - nie zazdroszcze ci tych nocnych przezyc. Netka - moze twoja malenka tez skoczy z waga. Tego czasem sie nie da przewidziec :) smerfaskr - ja juz obraczke zdjelam kilka miesiecy temu. Na poczatku dziwnie sie czulam bez, ale juz sie przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, znowu zrobił się skwar i nie ma czym oddychać, a o 18 jeszcze trzeba pojechać w plener z młodymi ;/ Po skończonej pracy zamierzam wejść do wody i trochę się zamoczyć :) U mnie w tym tyg. zacznie się 30 tc, ale z praniem ubranek poczekam jeszcze tak z 2 tyg. Resztę wyprawki tez będę kompletować po wizycie, która jest dokładnie za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie tez nadal upal, caly czas ma byc powyzej 30st. i dopiero w ndz. 27, zawsze to cos. U siebie tez zmieniam tydzien MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......32 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Wy mi tu piszecie o burzach, u nas była w nocy w niedzielę, 2 razy zagrzmiało, popadało 5 minut i tyle, cały czas praży, dziś jest 36 stopni w cieniu... Nie wychodzę na dwór, cały dzisiejszy dzień pezsiedziałam w bloku. Mogłabym jechac do mamy i posiedziec w cieniu ale mieli przywieźc zamówioną szafę w południe i czekam do tej pory! Jutro idę na glukozę, z tego co piszecie to musi byc zachowany odstęp 12 godz pomiędzy ostatnim posiłkiem a badaniem? Amanda masz już wózek, jeśli nie to gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......32 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ,ja nie mam jeszcze nic ..kompletnie nic ..ok 15 lipca zamierzam zaczac kompletowac wyprawke ;-) ale wozek to po porodzie chyba dopiero bede kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam 30 tc ,termin mam na 12 wrzesien lub z usg na 19 ;-) a Ty handzia masz juz wszystko ??:-P a wozek to albo nowy gdzies w jakims sklepie ,ale nawet nie wiem gdzie moze w tej hurtowni na zagnanskiej ,tam napewno sa..albo na allegro jakis uzywany po jakims jednym dzieciatku ,kolezanka 5 m-cy temu kupowala za 400 zl uzywany spacerowka + pelny z torba i ze wszystkin,naprawde ladny i wygladal jak nowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam brakuje wózka, łóżeczka, pościeli i kosmetyków, poza tym wszystko mam. większośc rzeczy kupiłam w hurtowni niedaleko Uniwersytetu, eksbudu-nie pamiętam ulicy, a częśc na prostej, na zagnańskiej mają drogo! I w tej pierwszej hurtowni zamierzam kupic własnie wózek, łóżeczko i pościel bo np na tym samym łóżeczku jest różnica 80 zł! Ale na te zakupy już pojadę na początku sierpnia, chyba że mój mężulek wcześniej mnie wyciągnie, bo najchętniej już by wszystko kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres dosyc ciekawych artykulow o wyprawce dla noworodka:) napisane ciekawie z mruzeniem oka. ale chyba trafione opinie i moga sie przydac. ja czytalam z zainteresowaniem:) artykul sklada sie z trzech czesci: http://www.nowamatkapolka.pl/informator/?group=14 Netka wiem ze wozek fajny. tylko problem w tym ze co dziewczyny wkleja link tutaj na kafe to mi sie zaczyna inny podobac. a wszystkie w sumie do siebie podobne... moj maz ma mnie juz dosyc:D powiedzial wczoraj do mnie: kochaie sama wybierz wozek. jaki wybierzesz taki bedzie. mi sie podoba kazdy. i "dupa" zostalam z tym sama... elipso ma ten plus ze jest naprawde super lekki w porownaniu do innych modeli. duzy wybor kolorow. u mnie po burzy. troche chlodniej. zobaczymy jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę pospałysmy i obudziła nas burza... Ale super temperatura spadła do 20 stopni :-) o 14 było 34 w cieniu. Ciagle mnie korci żeby zacząć już prac te ubranka :-) zastanawiam sie czy nie za wczas, zreszta co tam najwyżej zrobię to jeszcze raz :-) Smerfaskr a jak twoje ubranka? Probowalas już z nimi coś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu ubranek z plamami jeszcze nie ruszyłam poza tym, że zamoczyłam w vanisku. Musze jechac od miasta , bo znalazłam w sieci odbarwiacz do zafarbowanych ubrań tylko w te upały podróz i wedrowanie po mieście to samobójstwo więc czekam aż się ochłodzi.Z ostanim praniem ubranek tez czekam. Teraz nie wiem jak powiedzieć rodzince, żeby bron Boże nie przynosili ubranek!!!! bo jest ich tyle.... przeszła u nas mini burza troszkę się ochłodziło ale dalej jest parno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Melduje sie dopiero teraz bo cprawie cały dzien lezałam, nie byłam w pracy bo miąłam dzis wizyte, z Mała wszystko oki wyniki bardzo dobre wiec sama radosc:):) nic tylko czekac do porodu:):) Mała wazy 1300g a Megisiu taka duzaa moja taka mini mini:P:P:P:P U mnie upał cały dzien, dopiero teraz sie zachmurzyło i tak jak by zbierało sie na burze... teraz kapiel i spanie.... Jutro napisze wiecej bo dzis padam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszlyscie już spać? Ja coś nie moge spać... Mąż z kolega sobie siedzą i piwkuja, ja leze już w łóżeczku ale nie czuje sie senna. Do jutra w takim razie :-) miłej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpie :D Godzinkę temu wróciłam dopiero z pleneru. Znając życie zasnę znowu po północy, choć padam z nóg ;P Nadrobiłam wpisy i zaraz też położe się do łóżka pooglądać tv. Ostatnio mam straszną zgagę, żołądek mam już chyba koło piersi, bo cokolwiek zjem to od razu zgaga piecze;/ Zmykam i do usłyszonka jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas popadałoze 20 min rano ale teraz jest strasznie parno i gorąco :( Byłam dziś na glukozie-nie taka zła, da się wypic, musiałam wypic przy pięlegniarce więc nie dało rady niczym doprawic np. cytryną ale nie było najgorzej, teraz za to mnie trochę mdli ale jeszcze godz i znowu pobranie i będę mogła wreszcie zjeśc śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) u mnie kolejny dzień gorąca, wczorajsza burza nic nie pomogła :-( i praca... robwalka coś dawno cię nie widzialam, wszystko u ciebie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......32 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......28 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ]Alexia ciesz sie , ze ma al nie jest kolosem, bedzie Ci latwiej urodzic :) ;) A ja dzisiaj znow na caly dzien jade na budowe :) Troche mi sie nie chce, ale musze... Musze z M zrobic odpowiedni kolor farby do sypialni. W koncu musimy wybrac cos posrodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej, wystarczyło, że mój m wrócił i spię jak suseł od 21:30 do 10:100:):):) Upał na zewnatrz więc znajdę sobie zajęcie w srodku tylko jeszcze nie wiem jakie bo nie za bardzo mi sie cokolwiek chce. faktycznie twoja mała taka mini:) Handzia dasz radę z glukozą:) Mamuśka ja bym juz chciała wybierać kolor ścian:) a tu dopiero na poddaszu prąd mi sie robi i ściany . ehh...Mój m miał ambitny plan, że w te 3 tygodnie tyyyyle nadrobi w domu a jak zrobi 1/3 to będzie dobrze.A ja bym się chciała juz wynieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i tak wam zazdroszcze ja dopiero widzę projekt domu no i pustą działkę na której leżakuję w wolne dni przy grillu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr tak to juz jest, mysmy tez mysleli , ze szybciej nam pojdzie :) Mielismy sie przeprowadzac na wiosne, potem na poczetek lipca a teraz wychodzi jakos 20 lipca, ale to juz i tak niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Faktycznie, robwalka to ranny ptaszek, zawsze pierwsza, a teraz zniknela... mam nadzieje, ze wszystko ok :) Kiedys, ktoras z was pisala o cellulicie i u mnie te cholerstwo sie pojawilo ;/ od pupy do kostek i na ramieniu ;/ mam nadzieje, ze po porodzie zniknie! Jutro glukoza, hbs i jeszcze 3 inne ale odczytac nie moge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! u mnie wczoraj po burzy bylo zdecydowanie chlodniej... ale niestety dzisiaj od rana skwar leje sie z nieba... pewnie u kazdej z Was jest tak samo... wrocilam przed chwila z zakupow i padam. bluzka sie do mnie przylepila... musze wejsc pod prysznic i sie odswiezyc. te upaly sa okropne... dziewczyny z jakiej firmy wybieracie butelki do karmienia dla dzidziusiow i ile sztuk kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) U mnie dziś chłodniej i raz po raz pada deszczyk :) Jak dla mnie taka pogoda mogłaby utrzymać się do końca wakacji. Wiem, że brzmi to egoistycznie, ale 3 dni upałów i mam dosyć lata zwłaszcza w tym stanie. Mamuśka, zazdroszczę rychłej wprowadzki, my też musimy jeszcze spooooro poczekać;/ Handzia, gratuluję dzielnego przejścia przez glukozę :) Co do butelek to ja zdecyduję się raczej na firmy Philips - AVENT, kupię dwie małe i dwie duże ( w tym jedną szklaną małą i jedną szklaną dużą). Myślę, że to styknie. Rozważam jeszcze butelki Tommeey Tippee, ale nie do końca podoba mi się kształt tych butelek, wydają się strasznie niewygodne. Kumpela je miała i jakoś tak mi nie podeszły do końca, chociaż ona chwaliła, że są dobre. Zmykam dłubać fotki, do usłyszenia potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn sama nie wiem co do tych butelek także chętnie przeczytam co dziewczyny napisza. Narazie mam jedną 120 ml Avent i jedną 200 ml lovi i nie wiem co dalej, czy mam coś jeszce kupić. Czekamy na rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie 120ml z avent. ale wiem ze to sa tylko na poczatek. bo dziecko 120 ml je do 3 miesiaca zycia pozniej potrzebne sa te wieksze. a jak mnie w szpitalu olsni i bede chciala jednak karmic piersia to chyba raczej sie nie przydadza. chyba ze na jakies herbatki. wlasnie ja tez mam dylemat pomiedzy tomme tippe a aventem. chcialabym jakies opinie. w sklepie pani zawsze zachwala te co sprzedaje... wiec to takie zludne... z reszta tak samo jest z wozkami. czytalam wczoraj na kafe ze podobno tutek jest bardzo ciezki... pisze dlatego bo chyba Netka sie nad nim zastanawia... a jak masz dzwigac na drugie pietro (tak jak ja) to oprocz wygladu musi byc lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn, z tego wychodzi, że ja zastanawiam się nad każdym wózkiem podlinkowanym przez Was :D Dlatego postanowiliśmy z m, że pojedziemy do Poznania w miejsca, które wskazała Megan86 i pooglądamy wózki na żywo, poprzymierzamy się i ewentualnie kupimy (albo na miejscu albo przez all.). W ciemno nie chcę kupować, bo sprzedawca zawsze zachwali swój produkt, a potem może okazać się wielkie rozczarowanie. Ja raczej nie będę często wnosić wózka na 2 p., bo częściej znosić do piwnicy, ale do samochodu czy np. do rodziców będę już musiała ten wózek dźwignąć, więc nie tylko na wygląd na pewno będę patrzyła. A jeśli chodzi o butelki to te Avent są na pewno bardzo dobre i sprawdzone, więc ja z Avent'u na pewno będę miała co najmniej dwie. Tommee Tippee może kupie do herbatek albo soczków. Potem ewentualne dokupienie będzie zależeć od tego czy i ile będę mieć pokarmu własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1 butelke TT 260ml, fajnie sie trzyma, mojemu P. tez podeszla no ale czy malenstwo zaakceptuje? zobaczymy :) Dziewczyny, macie juz plan cwiczen po porodzie? Ja jak juz tylko bede mogla po CC lub naturalnym to zapisuje sie na ZUMBE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak młodamamo, też mam taki plan zapisać się na zumbę lub aerobik jak już tylko będę mogła ćwiczyć od razu ruszam na zajęcia. Wczoraj mąż przypadkowo zrobił mi fotkę to się przeraziłam, wyglądam dosłownie jak "pączek ma maśle" ;/ Więc zrzucenie wagi po porodzie - OBOWIĄZKOWE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×