Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Amanda widzę że już tą stronę znasz :) Ale zapytaj o położną, tam są już mamusie które są bardziej zorientowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wstałam,nie da się wyleżeć tak ciepło-spałam może 45min,poza tym ból lewej nogi nie pozwala mi nawet spać w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja pospalam 2h, ale wstalam tez obolala i nie do zycia. Nic mi sie dzisiaj nie chce, chyba przez ten upal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! u mnie tez upal ale jakos znosnie bylo wg mnie. niedawno wrocilam od rodzicow z córcia(maja przy domu dzialke) i tam spedzilysmy pol dnia. dostalam wczoraj wozek ale czekam na M az przyjedzie i go rozpakujemy bo ja niestety nie mam sily, także dziewczyny kilka dni cierpliwosci i dam znac co i jak :) a u mnie w szpitalu np dla siebie nie moge miec koszuli do porodu bo daja szpitalna. Dziecko po porodzie tez ubieraja w szpitalne spioszki i rożek a dopiero na wyjscie mam miec swoje. szpital zapewnia tez podklady poporodowe ale sa tak wielkie, ze wole miec swoje podpaski :) dla dziecka musze miec tylko pampersy,chusteczki i sudocrem. jutro kolejny dzien upalow wiec napelniamy u rodzicow basen i tam bedziemy sie chlodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
ehhh... a ja sie cieszylam ze wyjade sobie dzisiaj na wies z tego dusznego bloku na te upaly... ale niestety... moj kochany wrocil z pracy po 4,5 godzinie... i wszystkie plany poszly... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!ja już na nogach,za oknem słońce,szykuje się kolejny dzień upałów!będę zaglądać tutaj,a tak na marginesie życzę wszystkim udanego weekendu-buziaki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Robwalka i cala reszta :) Dzisiaj jade na zakupy budowlane ;) I potem na budowe :) Caly dzien mnie nie bedzie, wiec do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po wczorajszych zakupach byłam taka padnięta, że w nocy nawet ból kręgosłupa mnie nie obudził, jedynie mojemu syneczkowi sie to udawało od godz. 5 ;) Byłam na wizycie wczoraj, wszystko jest dobrze, Małemu ładnie bije serduszko :) Przytyłam 2 kg :) Dostałam karte w której mam zapisywać ruchy Olivierka. Lekarka mówiła, że jesli w ciągu 12 godzin jest 10 ruchów wszystko jest ok. U mnie w pół godziny jest co najmniej 10...:D Poza tym wczoraj byl tak ruchliwy, tak się kręcił, że inne babeczki na poczekalni gapiły się na mój brzuch, a tu fala za falą :P Popisówka była :D W sklepie nie mogłam wyciagnać ręki po wieszak bo odrazu była seria kopniaków :P Mówiłam, że nie mogę wytrzymać z bólem kręgosłupa to ona mi na to, że mały uciska na nerw i odczuwam ból jak przy rwie kulszowej. Nie kazała mi nic brać przeciwbólowego, żadnych masaży muszę to wytrzymać... :( Alexia u mnie niestety są już nie tylko na biuście - najwieksze na dolnej części, ale pojawiać zaczęły się też na brzuchu, wielkie nie są, jest ich ok. 5 no ale są. Witam nową mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek I 31 tydzień rozpoczęty :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
http://zapodaj.net/fbb03347067ee.jpg.html to sterta ubranek, które m przywiózł dziś w nocy. Zdjęcie naprawdę nie oddaje ilości. Część jest jeszcze z metkami. Czeka mnie dziś duuuuuuże pranie. Ale nie piorę wszytskiego tylko te do 4-6 miesięcy. Polcia- fajnie, że masz ruchliwego bąbelka- mój też rusza się prawie cały czas. Upał szykuje się wielki dziś. Nie wychodzę z domu na takie ostre slońce. Wieczorem jedziemy na Piotra. Macie jakis sposób na owocówki? u mnie się to dziadostwo zalęgło i niejak nie mogę sie pozbyć.:( Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ale dziś okropny skwar, a ja na wesele ;/ Chyba zanim pojade to wybiorę się nad jezioro troche schłodzić, bo normalnie nie ma czym oddychać. Mama 2008-2012 czekam cierpliwie na Twoją opinię wózka, widzę, że dostałaś go chyba szybciej niż miał przyjść ;) Super :) Smerfaskr, imponująca ilość ubranek, możemy sobie podać rękę. Polcia, cieszę się, że z Maluszkiem wszystko w porządku:) Mnie moja Mała też kopie w nerw i kręgosłup wysiada, ale trzeba przeczekać. Jeśli chodzi o ruchy to moja najczęściej rusza się wtedy, gdy ja jestem spokojna lub leże i odpoczywam. Gdy sie ruszam, nie jestem w stanie wychwycić ruchów. Aha, jaka jest częstotliwość ruchów ? Jedni piszą, że 10 na 24 h, inni, że 10 na 12 h... dosc duża różnica. Muszę się zapytac swojej lekarki, szkoda, że wizyta dopiero 10-tego ;/ Amanda, jeszcze co do tej glukozy, to 2 h to jest orientacyjny czas, w przeciągu 10 min, które się spóźniłaś, wskaźnik nie spadnie Ci na tyle, żeby zafałszować wynik. Możesz być spokojna. Może być nawet 2,5 h. Matko, okno otworzone a nie można zaczerpnąć świeżego powietrza. Dla dzieciaków frajda takie wakacje, ale niestety dla mnie już nie ;P Zmykam kochane, życzę udanego weekendu i nie forsujcie się na słońcu za mocno ;) Do usłyszonka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka dzieki za info ;-) mam jeszcze drugie pyt odnisnie glukozy na czczo ..norma jest od 60..ja mam 50 ,dziewczyny na topiku o cukrzycy pisza ,ze moze byc to hipoglikemia ,a ja caly czas zastanawiam sie nad tym .czy to ta hipoglikemia ,czy po prostu za dluga przerwa w niejedzeniu,bo ost posilek-obiad o 16 30 i potem juz nie jadlam ,a pobranie bylo o 8 15 ...jaka Wy robicie przerwe w niejedzeniu przed pobraniem krwi ,termin na czczo niewiele mi mowi i mam problem z tym ,no bo na morfologie tez na czczo ,a z tego co sie orientuje na morfologie mozna pozniej zjesc ost posilek niz na glukoze ...o ktorej Wy jecie ost posilek przed pobraniem jak na morfologie i,wr i inne ,a jak na glukoze macie isc ?? bo ja juz guubie sie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja jak mialam robiona krzywa cukrowa to lekarka powiedziala ze musi byc 12 godzin odstepu pomiedzy ostatnim posilkiem a pobraniem krwi na czczo. wiec ja zjadlam kolacje przed 19 bo pobranie mialam o 7 rano. i nie moglam nawet pic wody. nic. dziewczyny pisaly ze one mogly... wiec co lekarz to inne zalecenia. przed morfologia jem normalnie kolacje ok godz 20:00. potem tez juz nic nie jem... i rano na czczo na pobranie krwi chodze. dzien wczesniej staram sie nie przesadzac ze slodyczami czy napojami slodzonymi. z reszta ogolnie malo co tego pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ja wode moglam pic i nawet miedzy 1 ,a 2 pobraniem na krzywa to wypilam cala pol litrowa wode niegaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda nie wiem nic na temat czasu jaki moze byc pomiedzy pobraniami. mi ten czas liczyly pielegnierki a ja siedzialam i czekalam w poczekalni. bylo rowno 2 godziny. wydaje mi sie ze to nie bedzie mialo wplywu na wynik... ale najlepeij dowiesz sie wszystkiego od lekarza. ja moze mialam bardziej restrykcyjne zalecenia poniewaz skierowanie na krzywa cukrowa dostalam od diabetologo. bylo u mnie podejrzenie o cukrzyce ciazowa. ale na szczescie wyniki wyszly dobre:D jestem zdrowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przeszła burza i znowu na dworze słońce,zaduch(wszystko paruje),Polcia91 super że z maluchem wszystko w porządku,smerfaskr oszałamiająca ilość ubranek!netka0902 z jednej strony nie zazdroszczę ci dzisiaj tego wesela w taki upał,ja osobiście bym się męczyła,ale tobie życzę udanej zabawy!Madleenn,amandaa155 co dzisiaj będziecie porabiać?wróciłam z córą ze sklepu i już mam dosyć tego upału-pot leje się po d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie moj maly Babelek mial pierwszy raz czkawke! niesamowite uczucie:) ja dzisiaj postanowilam nie wystawiac nosa poza mury. upal nie do wytrzymania jak dla mnie... nawet nie wiem czy sie wezme za sprzatanie mieszkania... jak na razie tylko pranie sie robi... jeszcze trzeba je rozwiesic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam w domu 2 cukrzyków i oni nie moga pic w ciągu dnia dużo płynów, bo nadmiar obniża cukier. Poza tym nie przezywaj tak bardzo tych 10 minut bo czas 2 godzi jest taki orientacyjny. Nikt Ci nie zrobi badania co do minuty, co innego gdyby badanie było robione z opóźnieniem pół godziny.... robwalka zazdroszczę burzy, choć na chwilkę sie ochłodziło. U mnie 31 stopni w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Dopiero teraz mam sile sie odezwać, skwar straszny u mnie było w cieniu 35 stopni. Robwalka zazdroszczę burzy bo ja umieram dzisiaj :-( nie wspomnie o spuchnietych stopach :-( Netka kobieto współczuje ci dzisiaj fotek bidulku uważaj na siebie :-) Smerfaskr no niezła kupeczka z ciuszkami :-) Do lekarza idę w poniedziałek już sie nie moge doczekać :-) Co do glukozy to tez miałam drugie pobranie krwi po 2 godz 10 min. Z tego co wiem nie ma to żadnego znaczenia. Dziewczyny żyjecie ? Jutro powtórka upałów :-( masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pijecie karmi w ciazy ?? bo ja dzis sobie pozwolilam na poltorej butelki z lodem ...;-) ukoila mnie troche przy tym upale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja nie lubie smaku karmi... piwa przez cala ciaze nie pilam i nie zamierzam... poczekam jak juz bede mogla... a teskni mi sie bardzo za piwkiem... mmmm... szczegolnie w takie upaly jak sa teraz... wybieram sie do rodzicow na obiad. wroce dopiero jutro. dziewczyny trzymajcie sie i nie dajcie tym upalom:) buziaki i milej niedzieli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki lech free smakuje jak normalne piwko nim czasem mozesz ukoic troche pragnienie w taki upal ;-) mi to karmi strasznie smakuje ,ale juz wiecej w tej ciazy nie pije,ewentualnie raz moze jeszcze nie ma co przesadzac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ale żarówka na polu. Zaraz chyba wejde do wanny i będę się polewać wodą...Mojemu m marzy się wyjazd nad wodę tylko co ze mną? Wczoraj kupilismy znowu "kawałek" wyprawki:) przywiozłam wanienkę (oczywiście zieloną), termoopakowanie na butelki, podpaski, chusteczki nawilżające, wkładki laktacyjne. Powiem Wam, że jak staęłam w dziale z butelkami to zgłupiałam i nic nie kupiłam. W sumie zastanawiam się czy smoczki jednej firmy podchodzą do butelek innej firmy. Ceny mnie też zaskoczyły ( 15-30 za butelkę). Chlodu Wam życze dZiewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Co do picia piwa to ja pije i karmi i Lecha free i uważam ze jeśli mi smakuje to czemu nie. Myśle ze są gorsze rzeczy niż takie piwko :-) Smerfaskr upał straszny, ja chyba dzisiaj z domu nie wychodzę. Siedzi dzisiaj u mnie córka mojego męża to będziemy sie nudzić razem :-) mąż gra poprawiny także dopiero bedzie w nocy. Muszę chyba w końcu zabrać sie za jakieś pranie ciuszkow nic jeszcze nie robiłam . Komoda już czeka, wietrzy sie :-) Życzę miłego popołudnia i odpoczynku w cieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie kilka dni i musialam nadrobic zaleglosci :) Witam nowe dziewczyny :) U mnie tez nastaly upalne dni. Jest strasznie duszno i ciezko oddychac. Budze sie w nocy i nie umiem zasnac. Rozpoczelam 32 tydzien, wiec zostaly tylko 2 miesiace a moze juz tylko 6 tygodni? :) Chyba zaczne panikowac :) Torbe do szpitala zaczne pakowac w przyszlym tygodniu, a musze kupic jeszcze pare rzeczy. Moze to za wczesnie, ale wole byc przygotowana niz pozniej zbierac sie w panice. smerfaskr - sporo tych ciuszkow dostalas! Mysle, ze lepeij duzo niz za malo :) Piszesz, ze kupujesz wkladki laktacyjne - czyli jednak bedziesz karmic piersia? Megisu78 - pochwal sie komoda :) . Jak twoje nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka...........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......31 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelylovetka
Mam termin na 26 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×