Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ubralam sie i wygladam tragicznie :( Du.pa jak szafa 3 drzwiowa :( Ech spadam do tego dentysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolorki idealnie wpasowałby się w wystrój naszej sypialni bo mamy kolor wenge a w pokoju Niuni szafa ma identyczne kolory co to łózeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia to nic tyklo kupować :-) potem skrecic i wietrzyc w oczekiwaniu na maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro jeszcze zobaczę w 1 sklepie inne łóżeczka, w jakich są cenach i jak nic nie znajdę to zamówię właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......33 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......32 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......32 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek witam witam i na wstępie przepraszam za tabelkę, bo pewnie popsuję... ja się wybieram w tym tyg. do sklepu gdzie mają na stanie ok 200 różnych wózków i będziemy z mężem wybierać.. mam swoje typy i zobaczymy co z tego wyjdzie :) w środę wizyta u gin. a tak tydzień zapowiada się spokojny, choć upalny więc zapewnę będę go spędzać poza domem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki dziewczyny, siostra męża wzięła mnie na sesje album Olivierka musi sięw końcu zapełnić zdjęciami ;) W końcu się stało...remont skończony :D Siedzę sobie i nie dowierzam :P Niech mnie ktoś uszczypnie :P Mamuska 2012 to przejściowe, też mam takie humory. Hormony nieźle szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej dziewczyny! Nie przejmujcie się wyglądem, bo wszytskie mamy mega kompleksy! ale jeszcze miesiąc czy 1,5 i zrzucimy!!! Alexia podziwiam, że pracujesz do samego konca, choc sama z drugiej strony wiem jak to jest z kasą... Łóżeczko jest sliczne. Najgorzej przebierać, oglądać , bo ciężko się zdecydować. Moje łóżeczko jest na budowie i robi za przechowalnie styropianu. Muszę m powiedziec, że czas je wnieść do pokoju:) muszę się zmobiliwoać i iść na morfologię, tylko wstaję o 10-11 i jest już za późno a najgorsze jest to, że mam takie spanie, że na budzik nie reaguje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia lózeczko jest super:):):) Ja tez mam ostatnio jakis dziwny nastrój, sa momenty ze odniechciewa mi sie wszystkiego.... ze chciała bym wrócic do tych bestroskich dni, a sa momenty ze juz bym chciała miec mała przy sobie i razem spedzac czas... Mnie jeszcze brakuje kilka rzeczy do mojej torby i przescieradełek dla małej do łózeczka i na przewijak i wsumie to tyle z zakupów aaa i jeszcze koszyk taki mały wiklinowy na kosmetyki:):) Kosmetyki zakupiłam w aptece kupiłam oilan, bapanthen, i jakis jeszcze jeden tylko zapomniałam nazwy no i spirytus i reszta.... No i zapomniałam bym o najwazniejszym czyli pampersów brak.... ale w przyszłym tyg pojedziemy zakupic i jakis nowy ciuszek dla małej na wyjscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr zazdroszcze takiego spania:-) ja ledwo dosypiam do 7, pozniej leze leze czekam az mąz sie obudzi albo go tyrpie bo już nie mogę sie doczekać żeby wstał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wlasnie dzwonili od mojego gina, ze mam przyjsc, zeby powtorzyc badanie krwi. Ostatnio pobierano mi dwa tygodnie temu na wizycie. Strasznie sie boje, ze moze cos nie tak z wynikami. Telefon odebral maz i pytal i podobno powiedzieli mu, ze wszystko jest w porzadku, ale pewnie nie chcial mnie straszyc. Jak myslicie dlaczego kaza powtarzac badanie? W dodatku od dwoch dni boli mnie podbrzusze. Nie mam skurczow tylko taki tempy bol, ehh.... im blizej tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ajponka... przeczytałam twój post, od razu pisze... nie martw się na zapas.... wiem, że łatwo mówić, ale staraj się nie myśleć, że coś jest nie w porządku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak jest wszystko w porządku, to jakiś wynik wyszedł nieprawdopodobny.... czasem się zdarzają takie pomyłki, ja też na początku ciązy jak byłam w szpitalu dermatologicznym i tez mnie badali to kazali powtarzać, bo się okazało że jeden współczynnik miałam wręcz niemożliwie wysoki..... Każde badanie jest błędem obarczone, może w tym przypadku po prostu był on niewiarygodnie wysoki :) Kiedy idziesz Ajponko zrobić te badania ??? powtórzyć w sensie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło - ide dzisiaj po godzinie 15. Dzieki za szybko odpowiedz. Postaram sie nie przejmowac chociaz to trudne, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, zeby kazali mi powtarzac badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć, Ajponka nie przejmuj sie.Może pomylili wyniki,coś im się pomieszało i proszą,zeby powtórzyć.Wiesz jak jest w naszych szpitalach,laboratoriach... Co do łóżeczka to jest ładne.My też mamy meble w kolorze wenge,a mimo to stwierdziliśmy,że kupimy dla Kalinki białe mebelki,bo jakoś nie czuję,żeby ciemne meble były odpowiednie dla Malca,choć pewnie jemu/jej to obojętne ;) Wolę jednak wszystko rozjaśnić w pokoju,bo mamy ciemny pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilkę się jeszcze postresujesz... ale na pewno jest wszystko ok.... Badania robią ludzie, a nikt z nas nie jest nieomylny :) Staraj się nie denerwować ... nie wiem niestety jak Ci pomóc :( ale jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki!ostatnio mnie również dopada jakieś przygnębienie czy depresja?czasami sama nie wiem o co mi chodzi?no i ryczeć mi się chce z byle powodu!też nie czuję się atrakcyjna(wielki tyłek,dużo tłuszczu na biodrach ech....)co ja bym dała żeby nadszedł już mój czas kiedy pojawi się mały(też się obawiam co z wagą mojego synusia)same widzicie jak przybiera,a dopiero 2 sierpnia idę do lekarza na kontrolę,nie mam wpływu na to by go teraz trochę podtuczyć,po urodzeniu to coś już innego!łóżeczko bardzo ładne!Ajponka nie martw się tymi wynikami,a bierzesz jakieś żelazo albo inne leki?ja tez coraz gorzej się czuję-lewa noga boli jak cholera,często czuję te chwilowe bóle w podbrzuszu jak przy miesiączce,mały też się wierci czasami tak intensywnie,że aż w brzuchu momentami zaboli(widać mało miejsca ma już)!przepraszam dziewczyny,ale musiałam się wyżalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze chociaz wyzalic sie tutaj mozemy ;) A... u dentysty ok, usunol mi kamien, bez zadnych ubytkow na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012 dobrze że nie masz kłopotów z zębami,a co do tego miśka to ja jeszcze nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka kochana :-) nie martw sie na zapas, nawet gdyby było coś nie tak to na pewno temu jakos zaradzą. Ja od 1,5 miesiąca mam fatalne wyniki lekarz za kazdym razem chwyta się za głowę i przepisuje żelazo a ja pije i nic to nie daje. Myslę ze to jakas pomyłka, powtórzysz badania i wtedy zobaczysz, ze nie było o co sobie truć głowy. Robwalka cos ostatnio nas zaniedbujesz, zawsze taka aktywna na forum :-) zaglądaj częściej. Co do stanów depresyjnych to chyba każda z nas je ma. Ja sie wrecz obawiam ich bo wiem co to jest, leczyłam deresje 5 lat i to dość ostrymi lekami od psychiatry :-(ale na szczęście przeszło. Mój gin mi teraz zaleca wizytę kontrolną u swojego psychiatry, zeby sie nie rozsypac po porodzie. Takze dziewczyny głowy do góry i pozytywne myslenie to nas ratuje. Zbędne kilogramy to naprawdę nic strasznego, kiedys je zrzucimy, najważniejsze dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ale ja tutaj prawie jestem non stop,czasami nie piszę ale czytam na bieżąco-sama czasami nie mam co napisać!teraz wstaję później bo ok.9 a nie jak wtedy o 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to w ogole dzisiaj boje si e, ze polozy mnie do szpitala :( A tu wyprawka nie skonczona, do nowego domu trzeba kupic firanki, meble itd . Normalnie glowa pelna klopotow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisaiaj po lekarzu jedziemy ogladac wozki i lozeczka, moze cos kupimy. No i albo poprawie sobie nastroj, albo po lekarzu wszystkiego bede miec wszystkiego dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,która wróci od lekarza niech zaraz pisze co i jak?trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry :) ja też mam stany depresyjne bo siedze w domu prawie całe dnie i przez to nic mi sie nie chce, ponadto dupa mi urosła dostałam na niej rozstępów i mam mega celulit! mam 24 lata a czuje się jak bym miała z 50 patrząc na swoje ciało, ale już mam plan, że będe ćwiczyć po ciąży, kręci mnie jakiś sport z adrenalinką, może boks a na pewno się zapisze na jakies tańce i do tego fitness, ciekawe jak z czasem będzie bo to moje pierwsze dziecko więc nie wiem na co mam być przygotowana, zależy od dziecka czy bede mogła wyjść i od karmienia. mamuska2012 jestem z tobą duchem :) ja chyba pójde się foczyć na basenie miejskim bo ładne sloneczko a kąpiele słoneczne nalezą do moich ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×