Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

megisu noo wiesz hot dog...:D no piersi i penis ;> narazie nie mam nic na koncie tylko darmowe eski do orange wiec wyslij prosze na moj nr te numery do dziewczyn:) 502317673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co za wiadomości-wytrzymajcie jeszcze trochę-Polcia i HankaRumcajsa trzymam za was kciuki!powoli chyba zacznę się bać-jutro ja idę do lekarza i aż się boję co mi powie moja lekarka!Megan dziękuję za poprawienie tabelki!nareszcie pojawiają się kolejne zaginione mamuśki-kamień z serca!Megisu to punkt informacyjny-jak ona pisze UWAGA WIADOMOŚĆ to aż się boję,która dziewczyna kolejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam o kolejnej przyszłej mamusi i zaczynam się stresowac :) Do tej pory nie myślałam o porodzie ale to już zaczyna byc realne!!! Ja mam wizytę 17go a to będzie końcówka 34 tygodnia ciekawe czy po niej też nie trafię na porodówkę biorąc pod uwagę moją skróconą szyjkę. O matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do mlodamamapyta eska zeby znalazła mnie na nk takze reszta niech ją odnajdzie na moim koncie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie jako ostatnia wiec chyba nie będzie problemu na razie nic nie ma a ostatnia jest betismile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Od rana naskrobałyście już 2 strony, naprawdę nieźle :D Ja od samego rana mam jakiś wkur... dzień! Ekipa, która ociepla mój blok AKURAT na mojej wysokosci zaczeła tak strasznie wiercić już o 8 rano, że nie dało się wytrzymać!! Łóżko nawet całe drżało, do tego drugi koleś skrobał wokół okna z takim impetem, że gdzie by w domu nie stanać tam drżało!!! No masakra jakaś !!!! Biedna Maluszka chyba się mocno tego walenia i wibracji przestraszyła, bo zaczeła być bardzo niespokojna. Brzuch tak dziwnie zrywnie mi się ruszał - musiałam szybko zrobić wokół siebie i wyjść z domu! Dzień wcześniej czytałam artykuł w M jak Mama o tym co słyszą nasze pociechy w brzuchach i tym bardziej byłam przerażona, że może jej sie coś uszkodzić :( Pojechałam sobie do sklepu kupić parę drobiazgów i tak mnie zirytował w jednym pewien starszy gościu, że myślałam, ze wyjde z siebie i stane obok. Nie dość, że duchota w tym sklepie - myślałam, że padnę to ten nie chciał mnie wpuścić między regały, tylko kazał obchodzić, bo powiedział, ze przymeirza wnukowi czapkę i się nie przesuną !!!! Musiałam obejsc pół sklepu. Niech dziada myszy zjedzą !!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mnie wnerwił ! Dziś przyszła paczka z akcesoriami, które zamówiłam z allegro no i fakt, była trochę cieżka, bo m.in 2 proszki do prania. Kurier nie miał mi wydać i powiedział, że nie ma obowiązku zostawiać paczki nawet jeśli ja płacę... No coment. Być może i faktycznie tak jest, ale mógłby się wykazać większą empatią. Nie moja wina, że muszą łazić i dźwigać, poza tym mógł rozmienić sobie pieniądze, jak wie, że ma same grube w portfelu. Zirytowała mnie jego postawa. Rozumiem, że jest gorąco i sie nie chce, no ale bez przesady ! No dzień jak nie codzień, same głupie sytuacje :( Na szczęście wszystko co w paczce jest super, pięknie pachnie i już mam 90 % wyprawki, dziś jeszcze dokupiłam pare pierdół do szpitala i do torby mam już wszystko. No i dziś zabieram się za pranko ciuszków ;) A teraz tak, Polcia i Hanka - szok! Trzymajcie się dziewczyny dzielnie i nie dajcie się skurczom, mam nadzieję, że dotrwacie do bezpiecznych tygodni i wszystko dobrze się skończy. Jesteśmy z Wami myślami :) Smerfaskr, jedyna rzecz która powaliła mnie na łopatki dzisiaj to "pikuś" - po prostu wymiękłam i ze śmiechu nie mogłam się uspokoić :D Giga, gratuluję fajnej kluseczki:) Betismile, nie bardzo rozumiem w co byłam ubrana i jak uczesna? hehe . Ja nie startuje do żadnego maxmodels ;) Pisząc o sesji miałam na myśli sesję plenerową którą robilam parze młodej, bo pracuję jako fotograf kochana, musiałaś chyba coś źle przeczytać ;) Megisu, dziękuję za numery :) Gotuję kalafiora, mam nadzieję, że nie "przypalę" wody w ten dziwaczny dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA WIADOMOSĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polcia pisze , ze skurczy nie ma wiec chyba nie urodzi, cały czas lezy wstaje tylko do wc i prysznic. Czuje kłucia.... Mały ma teraz około 2400. Jeśli nie urodzi do 36 tc to pojdzie do domu. to tyle :-) jak napisze oczywiscie dam znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Robwalka dałam nr Megisu żebyście się już o mnie niepotrzebnie nie martwiły :) :* Poza tym brzuszek coś zacząl mnie bolec, kłuje mnie tak jakby w pochwie :( Ale leżę i odpoczywam, tylko robię się głodna i muszę sobie coś zrobic a potem na deser nospa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na nk ostatnia osoba w moich znajomych to mlodamamapyta takze wysyłac zaproszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie powinnam czytac innych for (sama to wszystkim odradzam) ALE przeczytałam że takie kłucie w pochwie może świadczyc o skracaniu się szyjki-OBY NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę coś przekąsic, tylko nie wiem co bo w lodówce tylko światło :) Później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia a ty nie masz NK albo FB?poza tym Migisu ta przed ostatnia dziewczyna u ciebie na B to tez od nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny skad wy bierzecie te teksty typu krawat, patelnia i inne? :) Ja to chyba jakas zacofana jestem :D Netka - wspolczje takiego dnia. Pan, ktory mierzyl czapke wnukowi chyba jakis nienormalny. A ci od remontow tez litosci nie mieli. Na szczescie takie dni nie zdarzaja sie codziennie i pewnie juz jutro wszystko bedzie dobrze. Z tego pikusia smerfaskr tez padalam ze smiechu :D handzia - spokojnie, wszystko bedzie ok. Ja tez kilka dni temu panikowalam, ale puki co mam dobry humor i juz mi wszystko jedno, byleby tylko mala urodzila sie zdrowa, a reszta sama sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia - mnie kluje w pochwie od dawna a gin ostatnio na fotelu badal mnie jak bylam w 7tygodniu... mam nadzieje ze nie mam skroconej szyjki... boli mnie tez podbrzusze codziennie jak na okres, robwalka tez tak masz, dobrze pamietam? co powiesz na frytki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta mam tak z tymi bólami,poza tym wysłałam ci zaproszenie i Beti też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kłuje, ale gin co wizytę bada mnie na fotelu i wczoraj nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na nk najlepiej sprawdzać czy we wspólnych znajomych jest megisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ale tak często boli?taki odczuwam dyskomfort,poza tym mały tak intensywnie się wierci,że aż mnie momentami boli,a rozpycha się okropnie,tylko części jego ciałka widać,co prawda nie wiem jakie,ale brzuch aż faluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×