Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witajcie:):):) Handzia i reszta nie odzywajacych sie co z Wami?????????????????/ ja juz w pracy od jutra ide na urlop do konca tyg a potem zobacze. U mnie dzis zachuch straszny nie ma czym oddychac:(:( Nie pamietam juz o czym pisałyscie musze znowu przeczytac.... Przepraszam ale jakos dzis padnieta jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam spotkanie z położna, dzisiaj do mnie dzwoniła :-) ciekawe co będzie mówiła... :-) a wy gdzie dziewczynki? ja już po obiadku z męzem a teraz moze na loda wyskoczymy :-) dzisiaj zmierzyłam się w brzuchu szok!!! przez półtora tygodnia przybyło 4 cm rośnie na potęgę za niedługo przewróci mnie o przodu :-D jest naprawdę ogromny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabr ysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no alexia w koncu!!!! ja mam dziś głoda- musiałam sobie racuchy z jabłkami zrobic, bo obiadem to sobie nie pojadałam:):):) mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie zmienić i tydzień i mój wiek :) ja odezwę się wieczorem bo niebawem wpadną koleżanki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm racuchy z jabłkami mniammm zjadła bym... :-) olczak miłego swiętowania :-) tylko nie opij się za bardzo szmpanem Picolo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedmną jeszcze 8 tygodni..uff już z górki ale niestety ta górka teraz jest ciężka :P Dzis byłam na chwili relaksu i zafundowałam sobie maskę algową na dekolt i szyję u kosmetyczki :) pierwszy raz byłam u kosmetyczki ale na pewno bede tam stałym gosciem :) miła dziewczyna i ładną mam teraz skórę :) Dzis kupiłam na allegro materacyk do łóżeczka z pianki, bo stwierdziłam, że będzie problem z praniem materacyka z gryką czy kokosem i miałam racje, na forach internetowych piszą, że gryka farbuje i że sie nie da prać. PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabr ysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile, ze tak zapytam bo nie pamiętam a wy macie wybrane imie dla dzidzi??? nie chcesz wpisywac w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! wywołalyscie mnie do tablicy :) nie odzywalam sie bo bylam u męza w niemczech przez ostatni tydzien a teraz zjechalismy do polski i jakos sie ogarniam :) tak mnie zaskoczyl poród mamuski2012 że wzielam sie za pranie ubranek i szykowanie torby do szpitala. lepiej miec wszystko w pogotowiu, aczkolwiek ja córcie urodzilam 3 dni przed terminem wiec na aż takie wyprzedzenie nie licze :) wczoraj zafundowalam sobie wizyte u fryzjera, sciągnelam stary kolor (czarny) i nalozylam brąz taki cieply jak przypalany karmel. jestem mega zadowolona z tej wizyty bo u tego chlopaka bylam pierwszy raz. Moja dawna fryzjerka zaczęła troche olewac swoja prace wiec po prostu zrezygnowalam z jej usług. u nas pogoda jest w tej chwili swietna, jakies 20 stopni bez sloneczka i lekki wiatr. a od kilku dni wieczorem pieka mnie stopy, a to oznacza że zaczelam nabierac wody :( pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dopiero usiadlam od rana ale efekty sa wiec jestem zadowolona i mega zmeczona:) zapomnialam skopiowwac napis przed tabelka PRZYSZŁE MAMUSIE wiec jak ktoras bedzie poprawiac tabelke to prosze o dopisanie tego szczegolu:) mama2008-2012 fajnie ze sie odezwalas i wszystko ok u Was:) ja tez kolorek zmienilam w ciazy z czarnego na braz i tez jestem zadowolona:) gratuluje zmiany:) Betismile super ze sobie zafundowalas taka kosmetyczke pozazdroscic:p dzieki za zyczonka:) Megisu brzusio teraz rosnie jakna drozdzach... ostatnio mowilam do meza ze jeszcze jak pingwin nie chodze a teraz odszczekalam te slowa bo ktos mnie z przodu przeciaza i sie kulam na boki hehe :p Netka nie chce Ci robic klopotu ale jak znajdziesz chwilke to w dwuch zdaniach mozesz sie fachowo wypowiedziec:) co do rachunkow to tez mamy ich sporo sa tez dwa auta wlasny domek i kupa innych rzeczy do poplacenia wiec dobrze Was rozumiem dziewczyny ale coz zrobic jakos trzeba wiazac koniec z koncem i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale u mnie dzisiaj upał...uff a ja głupiutka wymyśliłam ze upiekę sobie ciasto... ciasto upieczone a nogi mi odpadna na wysokości kostki, strasznie spuchły :-D A co u was ? malutko coś piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja padam na twarz dzis zaraz ide pod prysznic i kolacja ale narobilas apetytu tym ciastem a jakie pieklas?? a o dziwo nie puchne nie wiem od czego to zalezy... zostaly mi 32 dni do rozwiazania nie moge sie doczekac zeby przytulic syneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......34 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......34 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc......Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucierane z owocami tzn z jagodami :-) rany megan 32 dni az się nie chce wierzyc jak ten czas szybko leci... A powiedz mi, boisz się? masz niepokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już jestem, dziękuję że pamiętacie o mnie, miło mi bardzo,wielkie buziaki dla Was. W sobotę pojechałam do mamy i zostałam do wczorajszego wieczora, a dziś rano przyjechała do mnie koleżanka z córką i niedawno pojechały. Także taki jest powód mojej nieobecności :) Zaczęłam już 32 tydzień :D Mamuska gratuluję!!!!! I w związku z tym w przyszłym tygodniu biorę się za pranie bo faktycznie może TO się zdażyc lada dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! na poczatek to ja kilka slow o aparacie fujifilm... wiem ze model modelowi nie rowny ale mam z tej firmy aparat i robi fatalne zdjecia w pomieszczeniach. w sklepie jak sprawdzalam przy dobrym oswietleniu byly ok i kupilam... nacielam sie i na pewno juz nie kupie aparatu z tej firmy. Netka mi polecila aparat z sony cyber shot. w prawdzie kupilam inny model:) bo cyber shot dsc hx200v ale jeste mega zadowolona. zdjecia robi rewelacyjne. moge go polecic:) u lekarza w koncu zrobila usg:) moj maluszek nadal jest chlopcem :D i wazy 1800 +/- 200 czyli ok 2 kg. pani gin powiedziala ze waga w bardzo ladna i tego sie trzymam... poza tym wszystko ok. jutro mam odebrac wozek:) bede nim jezdzic po domu u rodzicow:) z tym polem to ja tez zawsze sie lapie... bo pisze Wam ze na polu upal... pozniej musze zmieniac ze na zewnatrz... w malopolsce wszyscy tak mowia i to wychodzi z nas tak bezwladnie... nie myslimy o tym ze w calej polsce ludzie wychodza na dwor... jak pracowalam w Anglii to jak ktos sie czepial "pola" to kolega sie smial ze sami "dworzanie" sie zjechali... smiesznie to brzmi ale taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej dziewczyny, macie czkawkowe pozdrowienia od mojej małej:) zazdroszcze Wam wizyt u fryzjera - ja mam zakaz więc nie chodzę, aczkowliek cichaczem wyfarbowałam włosy. Tylko marzy mi sie całkowita zmiana koloru i ostre cięcie ale musze poczekac do po porodu, bo takiej zmiany jaką planuje nie da się nie zauważyć i sciągnąc na siebie lawine kazań. handzia, mamuska witajcie :):) megisu narobiłas mi smaka tym plackiem, bo ja ucieranego nie umiem. Tzn umiem ale zawsze zakalec wychodzi. Wszytskie inne rodzaje torty czy cos potrafie a ucierane niet:) przebimbałam dzis cały dzień. W sumie tyle moje:) za niedługo się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
madleen gratuluję szczęsliwej wizyty u lekarza. Dobrze , że mały dalje jest małym z małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie to samo:) ucierane robisz mikserem a kruche zagniatasz:) tak w skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu moze to dziwnie zabrzmi ale nie boje sie wcale i nie wciskam kitu z tym ja nie mysle o bolu o porodzie o tym czy sobie poradze tylko o tym jak wyglada moj synek zeby byl zdrowy i zeby go juz wycalowac i wysciskac :D generalnie nie moge sie doczekac:D o joj a ciasto pyszotka podeslij kawaleczek :p jej dzis wszystkie dziewczyny sa wywolane telepatycznie:) Handzia fajnie ze wrocilas gratuluje 32 tygodni:) Madleenn dzieki za opinie o aparacie:) super ze po wizycie ok ze synek jest synkiem i ma 2 kg :) ładnie przybieraja na wadze te nasze szkrabki:) a z tym "polem" to faktycznie niezle cyrki hehe smerfaskr po porodzie tak sobie odbijesz ze mezus Cie z ta fryzurka nie pozna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr a czemu masz zakaz?? megan ja juz dawno bym kolorek zmienila ale ta moja fryzjerka powiedziala ze z powodu ciąży mi tego nie zrobi, że jednak dekoloryzacja to "mocny zabieg" na wlosach i dalam sobie spokoj. Ale jaies 2 tyg temu przechodzilam obok salonu gdzie stylistą jest brat kolegi i slyszalam o nim bardzo dobre opinie wiec weszlam sie spytac czy moge cos takiego zrobic. A on, że moja ciąża nie ma nic do dekoloryzacji i farbowania :) co do pieczenia ciast to ja absolutnie sie nie nadaje :) moge stac przy "garach" ale ciasta za nic w swiecie nie zrobie. dziewczyny nie bojcie sie porodu!!! Megan ma jak najbardziej zdrowe podejcie, po prostu oczekuje dzidzi i nie mysli jak to bedzie. Ja tez tak myslalam w pierwszej ciąży i mysle tak teraz :D dziewczyny, które juz maja dzieci na pewno sie zgodza ze mną, że jest to najpiękniejszy i najcudowniejszy moment w naszym zyciu:) ja pmietam, że jak leżalam jeszcze w szpitalu i przygladalam sie mojej córci to łzy szczescia same lecialy. Hormony i przezycia tak na mnie dzialaly,że nie bylam w stanie sie powstrzymac od płaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mamuśka , mam zakaz , bo : brałam masę leków dla ratownia ciąży, 2 lekarz zakazał przy tych lekach ( więc uzywałam szamponetek), 3 maż się wkurza, że skoro tyle posięciłam dla ratowania maluszka to z chemią na głowie też sie moge powstrzymać. Ja wiem, że farbowanie nie ma wpływu na dziecko ale te półtora miecha wytrzymam. Dla swietego spokoju choć już nie mogę ie doczekać swojej przemiany. W koncu zacznę ważny etap w moim zyciu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr dziecko najważniejsze w tym momencie wiec na pewno kazda z nas by poświeciala swój wygląd dla malucha i to jest jak najbardziej zrozumiale :) wytrzymasz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-)jak wy sobie radzicie z tymi wszystkimi robalami?Ja jestem w Pl ponad tydzień i mam wszędzie same bąble :-( w czwartek byłam u gin i mała już się pcha na świat bo strasznie napiera głową w dol i mam więcej odpoczywać-ważyła 1700kg w 31tyg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze dzidzio najważniejsze, duze czy małe brzuszki, grube uda czy chude, rozstępy czy nie najważniejsze dobro dziecka :-) wiecie ile mam w brzuchu...? powiem wam :-) 118!!!! nieźle nie :-) przed ciążą miałam 82 takze dziewczynki mam co nosić. A szczerze powiem ze ledwo chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-)jak wy sobie radzicie z tymi wszystkimi robalami?Ja jestem w Pl ponad tydzień i mam wszędzie same bąble :-( w czwartek byłam u gin i mała już się pcha na świat bo strasznie napiera głową w dol i mam więcej odpoczywać-ważyła 1700kg w 31tyg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z chodzeniem nie mam problemu, za to jak mam wstać z wanny to jest to dla mnie nie lada wyzwanie :) kwestia tygodnia, dwóch i będę wołać męża aby mi pomógł wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×