Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dzień dobry kobietki :) Dziękuję Wam za mile słowa :* Fajnie, że fotka się podoba. Mamo28, ciocia jest szczera do bólu i na pewno tak myślała skoro to powiedziała ;), no ale ja do najszczuplejszych osób nie należę, więc nawet się nie dziwie... Dziś widzę jest dzień wizyt : Madellen , Ja, Megan, Polcia, Ramysia , czyli jedna wielka relacja z badań :) Ajponka ja też mam fale gorąca, które uderzają mnie nawet gdy zimno na dworze. Palce u rąk mam już tak spuchnięte, że obrączki nie zdejmę, dobrze, że mogę nią poruszać chociaż. Na szczęście nie puchnę na buzi. Jedną moją koleżankę tak wywaliło, że wyglądała jak balon, a w usta jakby sobie wstrzyknęła tonę kwasu hialuronowego - biedulka i nic nie mogła na to poradzić. Betismile, powodzenia na sesji, mam nadzieję, że pochwalisz się efektami :D Moja sesyjka za tydzień, zobaczymy jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 a jaką masz wadę wzroku? mnie nawet lekarz o to nie zapytał, ale może dla tego, ze nie noszę okularów a sama zapominam wspomnieć jemu tego tematu, ja mam wade dużą na jedno oko jakieś -2.5, myślisz, że też powinnam iść do okulisty? GIGA83 ja też nie mam szlafroka ani koszuli, czekan na 10 żeby udać się na zakup :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 a jaką masz wadę wzroku? mnie nawet lekarz o to nie zapytał, ale może dla tego, ze nie noszę okularów a sama zapominam wspomnieć jemu tego tematu, ja mam wade dużą na jedno oko jakieś -2.5, myślisz, że też powinnam iść do okulisty? GIGA83 ja też nie mam szlafroka ani koszuli, czekan na 10 żeby udać się na zakup :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile -2.5 to nie jest duża wada, ale możesz poinformować swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki :-) w końcu chlodno :-) i można odpocząc... :-) straszliwie dzisiaj się nudzę, mąż cały czas przed komputerem, nie mówi do mnie, pracuje :-) a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Wcinam już 3 nektarynkę i zaraz mi chyba brzuch rozerwie :-D dziewczyny czekam na wiesci co po lekarzu , piszcie jak wasze maluszki :-) Netka i Betismile zazdroszcze wam tych sesji :-)mam nadzieje ze troszkę się pochwalicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi nie pomogłaś-pomidorową miałam wczoraj a racuchy na maślance we czwartek ;) kompletny brak inspiracji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wybory było albo racuchy albo leczo... maz wybrał racuchy jutro robię leczo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za leczo, ale może z reszty ziemniaków placki zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży wchodzą mi niesamowicie :) Bąbel będzie ziemniaczany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast mam obsesje na punkcie mleka i przetworów z niego a maślanke uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to swoją drogą :) jogurty, kefiry, żółty ser i litry maślanki smakowej albo i nie :) do placków też jogurt naturalny i w sumie wiele więcej mi do szczęścia nie potrzeba :) słodycze średnio ale soki owocowe smakują :) zobaczymy czy po wszystkim już nam się odwidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze mi opowiada ze jak była ze mną w ciąży to pracowała wtedy w szpitalu i cały dzień zajadała szpitalną zupę mleczną :-D zawsze lubiłam mleko a teraz to już obsesja.Choć słyszałam ze to niezbyt dobrze, ze dziecko moze miec skaze białkowa... zreszta kto to wie jak bedzie, okaze sie z czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Powodzenia na wizytach :) ja już się prawie ze wszystkim uporałam :) wiadomo kurz wyłazi, ale jest coraz lepiej :) Brzucholki macie piękne :) netka wyglądasz superaśnie :) ja nie mogę znaleźć kabla do aparatu, mój Eł "nie pamięta" gdzie położył.... więc chwilę zajmie jego odnalezienie... http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/wady-wzroku-a-porod-jakie-problemy-z-oczami-sa-wskazaniem-do-cesarskiego-ciecia_36817.html tu jest artykuł o wadzie wzroku, sama byłam nim zainteresowana, bo tez mam wadę :) i polowa rzeczy co mialam napisac mi uciekła :( przepraszam :( dopiszę jak mi wrócą myśli ;) cieplutko was pozdrawiam, dzisiaj na szczescie nie ma takiego upału, przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama bardzo lubiła mleko, ja skazy nie miałam, ale nie mogła mnie karmić piersią tylko mlekiem w proszku-w końcu kiedyś tylko takie było, przy tej samej diecie z moją siostrą nie było żadnego problemu; żadna z nas nie miała skazy, dziwne to wszystko ale wolę jeść nabiał by małej wapna nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! ja juz po wizycie u gin:) wsystko dobrze z moim Szkrabem jestem w szoku bo od poprzedniej wizyty tzn 3 tyg temu niezle podrosl z 1.800 na 2.900 ciesze sie strasznie!:) jest juz bardzo nisko ulozony wpasowuje sie w kanal rodny ale narazie zadnego rozwarcia i szyjka tez ok. umowil mnie za 3 tyg chociaz wolala bym juz nie dociagnac do tej wizyty:p aha mialam dzis pobrany wymaz na gbs ale tylko z pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie ze bedziely mialy ta sesje chyba tez musze pomyslec nad jakas taka fajna pamiatka :) mam nadzieje ze sie pochwalicie efektami:) ramysia91 co do wybuchow goraca to tez mi sie zdarzaja podobno to normalne:/ ja tez dzis mam spaghetii na obiad :) uwielbiamn tak samo nabial pod kazda postacia i ziemniaki wkoncu jestem "poznanska pyra" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan no ładnie synus rośnie :-) 2900 to juz cos... :-) ciekawe ile będzie moja wazyć w czwartek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze co do puchniecia to lepiej postarajcie sie w domku jakos posciagac bizuterie z palcy bo z tego co sie orientuje w szpitalu nie zezwalaja na pierscionki obraczki kolczyki i mozliwe ze beda wam rozcinac a szkoda by bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kilo przybral w 3 tyg jestem w glebokim szoku ale pozytywnym :D jeszcze 2 dni i Megisu sie dowiesz co tam z Olimpka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan powiem ci ze aż się boję , moja niunia na ostaniej wizycie ważyła juz prawie 1900, to będzie jakis kolos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie martw sie kochana najwyzej Ci ja wyciagna przez cc jak bedzie az tak duza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, ciesze się, że z Dawidkiem wszystko dobrze i że tak ładnie podrósł - wow ! Ma prawie 3 kg, możesz śmiało rodzić ;) Ciekawe czy moja Mała coś przybrała. Tradycyjnie jak przed każdą wizytą mam stresa czy z Maluszką wszystko ok, no zobaczymy... Moja wizyta dziś na 14.30. Właśnie zaczęło bolec mnie podbrzusze i jajniki jak na okres... Dziewczyny, narobiłyście mi smaka tymi plackami i racuchami. Ja mogłabym jeść ciągle obiady na słodko, zwłaszcza w ciąży - mniam ! U mnie dziś też pomidorówka, ale bez dodatków. A jeśli chodzi o jedzenie mlecznych produktów w ciąży to położna mi powiedziała, że jesli lubię to żebym jadła teraz tego jak najwięcej, bo po porodzie gdy będę karmić, będę musiała ograniczyć, właśnie w związku z ew. skazą białkową. Co do tych sesji to chetnie bym wam zrobiła na pamiątkę kilka ujęć, ale miaszkamy od siebie tyle km i do tego sama nie jestem już w dyspozycji ruchowej, ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do tej skazy to nie mówiła, żeby dziecko nabywało ją przez to, że matka w ciąży dużo je nabiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka kochana czy my czasem nie mieszkamy niedaleko od siebie ??::D moze jakas sesyjke nam strzelisz jednak :p zarcik nie miala bym sumienia Cie teraz tak forsowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ma coś mąż pstryknac :-) chęci duże ma, lustrzanke tez jakas mamy w domu, zrobimy jakieś tło fajnie, jakieś oświetlenie i może coś wyjdzie :-D :-D najbardziej podobają mi sie czarno białe, no zobaczymy może coś wyjdzie. Netka a może jakaś podpowiedź jak by to zrobic żeby fajnie wyglądać, najwyżej wyśle ci do obróbki i trochę mnie upiekszysz ;-) bo przecież z ciebie fachura jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×