Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Netka przeslicznie! :) Sukienka cudna. A i brzuszek sporo urosl, bo na ostaniej fotce, jak sobie przypominam byl duzo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki, sukienka po raz pierwszy w moim życiu długa... Nogi już nie te w ciąży, aby nimi świecić, więc się zdecydowałam ;) Chociaż wczoraj jedna ciocia stwierdziła, że wyglądam w niej jak wieloryb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie widzialam zadnych, tzn nie zwrocilam uwagi na sukienki w sklepie. zaraz zobacze jaka pogoda ma byc w najblizszych dniach u mnie i jak bedzie cieplo to ide tez sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Netka pięknie wyglądasz, zdjęcie superowe! Ja cesarkę wspominam dobrze, jakby na to nie patrzeć to jednak jest operacja - jak mi poprzedni lekarz powiedział. Znieczulenie miałam ogólne bo na zzo nie było czasu, jak się wybudziłam to podobno byłam śmieszna, widziałam muchy jak latały koło mnie, mąż już był przy mnie , to on pierwszy widział naszego synka . To było o 3 w nocy, więc był spokój, pokój miałam osobny więc mąż mógł być cały czas z nami. Jakąś kroplówkę mi rano podłączyli, przynieśli sucharki i kazali popołudniu od razu wstawać- pomyślałam wtedy że ta położna żartuje to mówiąc ale nie żartowała. Na wpół zgięta poszłam się umyć i z dnia na dzień było coraz lepiej, Szybko mi się rana zagoiła, później ją smarowałam maścią, mam bardzo malutką bliznę i bardzo nisko, że jak założę majtki nawet niskie to nie widać nic. Co najważniejsze nie wymiotowałam po znieczuleniu. Ogólnie byłam zadowolona! Ale każdy przechodzi to pewnie indywidualnie, wszystko zależy od organizmu. Jakbym miała teraz prawo wyboru , na pewno wybrała bym znowu cesarkę, ale to nigdy nie jest tak jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję izka50mm :) Dlatego ja też gdybym miała wybór to wolałabym cesarkę, nigdy nie rodziłam, ale wydaje mi się, że po cesarce rzadziej są traumatyczne przeżycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia fajni e, ze juz jestes w domku :) Dziewczyny jak urodzicie , to od razu wszystkie iazeowe dolegliwosci Wam przyjda. Jak aja poczulam ulge jak mi opuchlizna zeszla i w koncu moge kazde buty zalozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Znam jedną makabryczną opowieść na faktach o traumie po porodzie ale nie rodzącej tylko jej męża, ale nie będę wam jej opisywać, bo to dla ludzi o mocnych nerwach i nie dla kobiet w ciąży. Ja tam opowieści zniosę wszystkie, uwielbiam horrory i cały czas je oglądam jak natrafię na fajny. Pewnie myślicie że jestem nienormalna!? W rzeczywistości jestem bardzo strachliwa i uczuciowa, więc wolę tylko filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam porod naturalny i nigdy w życiu nie zdecydowalabym sie na cesarke. tak jak pisze iza to jest jednak operacja. Ja swój poród wspominam bardzo dobrze. Nie męczylam sie z urodzeniem małej, samo 'wypchniecie" trwalo tylko 10 min i nie bylam nacinana wiec to powodowalo szybszy powrót do formy. No ale każdy reaguje i przeżywa wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile slowa odnosnie domku Dawidka:) widze dziewczynki ze jutro relacja z wizyt beda tematem dnia bo i ja mam wiec bedziemy mialy o czym pisac :D powodzenia jutro ja mam na 8.30 rano :) Ajaponka fajny artykul wyszukalas:) Madziulka i Netka tez pieknie wygladacie :) smerfaskr fajne foto meza z tym wozkiem :p i fajnie ze zdrowo podchodzisz do porodu gratulacje:) Mama28 ja jeszcze odpukac w ogole nie puchne ani nogi ani rece obraczka schodzi bez problemu:) Madleenn mnie tez bola zebra i biodra mimo tego staram sie spac na lewym boku bo podobno lepsze ukrwienie ma dziecko a na wznak nie moge juz wylezec bo mi na kregoslup uciska wiec tylko dwie pozycje prawy i lewy bok:/ zapomnialo mi sie imie ale gratuluje pierwszej Papierowej rocznicy slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj cały dzien czekalam az synek bedzie bardziej ruchliwy no i wlasnie sie odezwal. ma czkawke :( juz wole jak sie wygina i pręży niz mi tam czka :) Ale najwazniejsze ze dal znac że wszystko w porządku. Dobranoc mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja pewnie jakbym bardzo źle przechodziła cesarkę też bym się więcej nie zdecydowała na nią, tak samo jest z porodem sn, jeśli poród był lekki to tylko pozazdrościć i tak rodzić ale jak ktoś miał powikłania i rodził paręnaście godzin to mówi nigdy więcej - tak było u mojej siostry. I racja że każda kobieta inaczej do tego podchodzi, jedna zapomni o bólu raz dwa, a inna wpada w depresję poporodową. I każda z nas ma też inny próg bólu - ja chyba mam bardzo niski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Dobra idę spać,bo moja nóżka wygląda jak bania i musi odpocząć . Spokojnej nocki życzę wszystkim i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka- jakaś Ty ładna :) pewnie juz wiekszosc z was poszła spać ale może mi jutro powiecie...czy tez macie takie fale gorąca? nie mam pojęcia jak to opisać ale czuję czasem- bardzo gwałtownie, jakby mi ktoś wrzątek wylał na twarz i ręce i do tego tak mi pulsują zyły na szyi..niezbyt to przyjemne;/ ale na szczescie trwa tylko chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie Panie, ja dziś wstałam o 6 bo już się wyspałam ponadto musze przygotować się do zdjeć bo dziś idę do fotografa, czyli ciuszki makijaż partnera przygotować i jakies pomysły na zdjęcia w ciąży.. kurcze nie mam ładnych majtek nie wiem co na tyłek założę. Dziś pada w Łodzi mam nadzieję, że się rozjaśni abym nie musiała kaloszków zakładać. MADZILKAO ja nie chce patrzeć na wage, tylko mam nadzieje ze zrzuce ten tluszczyk ktory mi przybyl. MEGISU frytki zawsze poprawiają mi humor haha.. teraz w macu jest promocja za 5 zł chisburger i male frytki :P Netka ale ślicznie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Chyba pierwsza jestem dzisiaj :P Któraś z Was pytała o puchnięcie palców - mi tez puchną, mocno nie ale zawsze więc ściągłam obrączkę żeby później w razie "w" nie rozcinać. Gratuluje pierwszej rocznicy slubu! :) Netka wyglądasz super, brzuszek ładniuśki. Fajny pomysł na zdjęcie ;) To idę się szykować do lekarza po drodze muszę zachaczyć jeszcze mamuśkę żeby zajęła się moimi włosami musiałabym pomysleć nad odnowieniem pasemek, ale to chyba już nie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez dzisiaj wczesniej niz zwykle. Obudzilam sie jak maz wybieral sie do pracy i juz nie moglam zasnac. betismile - ale mi narobilas smaka na te frytki :) Powodzenia na zdjeciach. ramysia - pytalas o fale goraca. Ja wlasnie tak mam i juz tu kiedys o tym pisalam. Nagle robi mi sie strasznie goraco na calym ciele i oblewam sie potem. Tak jest niezaleznie od pogody. Poza tym ciagle jest mi duszno, spie odkryta, otwieram okna, nawet jak na dworze jest zimno :) Polcia - fajnie masz z mama fryzjerka. Zazdroszcze :) Powodzenia u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc :) Netka masz śliczny brzusio i wcale nie wyglądasz jak wieloryb!Pewnie ta ciocia tak wygląda i chciała się lepiej poczuć to Ci to powiedziała ;) Mój R. nie wiem czy będzie przy porodzie,ponieważ jest kierowcą,a jak wiemy ....nie wiemy kiedy irodzimy....Mam jednak wielką,ogromną nadzieję,że R. będzie wtedy z nami w domku,a nie gdzieś daleko. Ja się boję porodu sn,ale jednocześnie staram się jeszcze o tym nie myśleć,zeby się niepotrzebnie nie stresować.Ponadto czeka mnie jeszcze wizyta u okulisty i ciekawe czy uzna,że mogę rodzić sn.Jednak cesarka to operacja,więc może lepiej sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka świetne zdjęcie, super wyglądacie :) widziałam jak kobietki robią sobie takie zdjęcie w ciąży a później z niemowlaczkiem w miejscu brzucha, prawie identyczne. Uderzenia gorąca miałam jakieś 3 tyg temu, teraz ogólnie jest mi gorąco i najbardziej to twarz mi się poci a jeszcze grzywkę mam. Chyba też powinnam wybrać się do textil po koszulę ale potrzebuję jeszcze szlafrok, bo nie mam. Dłonie puchną ale obrączka jeszcze schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam poranne ptaszki:) ajponka, giga- dzieki za odp. Nikt inny nie wiedział o co mi chodzi jak pytałam mamy czy siostry. nieźle sie tu wkurzam od samego rana. przesiałam gdzies kartke z kodami do przelewow i za nic w swiecie nie moge znalezc !;/ dzisiaj mam wizyte u ginka wieczorem, dowiem sie co tam u mojej maluśkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam poranne ptaszki:) ajponka, giga- dzieki za odp. Nikt inny nie wiedział o co mi chodzi jak pytałam mamy czy siostry. nieźle sie tu wkurzam od samego rana. przesiałam gdzies kartke z kodami do przelewow i za nic w swiecie nie moge znalezc !;/ dzisiaj mam wizyte u ginka wieczorem, dowiem sie co tam u mojej maluśkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam poranne ptaszki:) ajponka, giga- dzieki za odp. Nikt inny nie wiedział o co mi chodzi jak pytałam mamy czy siostry. nieźle sie tu wkurzam od samego rana. przesiałam gdzies kartke z kodami do przelewow i za nic w swiecie nie moge znalezc !;/ dzisiaj mam wizyte u ginka wieczorem, dowiem sie co tam u mojej maluśkiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam poranne ptaszki:) ajponka, giga- dzieki za odp. Nikt inny nie wiedział o co mi chodzi jak pytałam mamy czy siostry. nieźle sie tu wkurzam od samego rana. przesiałam gdzies kartke z kodami do przelewow i za nic w swiecie nie moge znalezc !;/ dzisiaj mam wizyte u ginka wieczorem, dowiem sie co tam u mojej maluśkiej :D ps. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i nie moge dodac posta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka fajna fotka na plaży:) i to określenie Malusz takie charakterystyczne:) kiecka też super:) ja przed chwilką wstałam- aż sie zdziwiałam jak ma łóżko rozkopane po nocy... Polcia zazdroszczę mamy fryzjerki- ja to sie nie mogę wybrac do fryzjera... no mój m pracuje 600 km od domu, niby w 5 g by dojechal do nas ale też nie chciałabym żeby pędził jak szalony....wczoraj sie mnie pytał kiedy mam zamiar rodzic , bo nie wie jak sobie wolne wziąć....powiedzialam mu, żeby sobie z brzuchem pogadał, może sie czegos dowie:):) zaraz jadę do miasta- niby nic konkretnego nie musze kupowac ani nic ale chce sie przejechać:) porodu sie nie boję tylko tego co potem:) a schize mam przed ewentualna cesarką:) żeby nie było, że aż taka odważan jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 a jaką masz wadę wzroku? mnie nawet lekarz o to nie zapytał, ale może dla tego, ze nie noszę okularów a sama zapominam wspomnieć jemu tego tematu, ja mam wade dużą na jedno oko jakieś -2.5, myślisz, że też powinnam iść do okulisty? GIGA83 ja też nie mam szlafroka ani koszuli, czekan na 10 żeby udać się na zakup :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 a jaką masz wadę wzroku? mnie nawet lekarz o to nie zapytał, ale może dla tego, ze nie noszę okularów a sama zapominam wspomnieć jemu tego tematu, ja mam wade dużą na jedno oko jakieś -2.5, myślisz, że też powinnam iść do okulisty? GIGA83 ja też nie mam szlafroka ani koszuli, czekan na 10 żeby udać się na zakup :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×