Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

mam do was pytanie=parę stron temu dałam wam 2 linki do tego by otrzymać bezpłatne próbki kosmetyków dla dzieci oraz próbka kremu na rozstępy dla mam firmy MUSTELA które są dostępne tylko w aptekach oraz mleka modyfikowanego HIPP=skorzystała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie=parę stron temu dałam wam 2 linki do tego by otrzymać bezpłatne próbki kosmetyków dla dzieci oraz próbka kremu na rozstępy dla mam firmy MUSTELA które są dostępne tylko w aptekach oraz mleka modyfikowanego HIPP=skorzystała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytania dwa :) czy wasze dzieciaki mają niebieskie oczka, czy któreś urodziła się od razu np. z brązowymi, albo czy już się zaczynają zmieniać? :) a dwa jak z podnoszeniem główki z momencie gdy są położone na brzuchu? Dagmara BARDZO tego nie lubi. strasznie płacze i podnosi glowę tylko na chwilkę. natomiast gdy noszę ją do odbicia, czyli w pozycji pionowej to ładnie trzyma głowkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja cos wypełniłam na tej mustelli ale nie wiem czy dobrze:D bo zazwyczaj jest jakas ankieta czy cos a tam trzebabyło podac tylko adres zapisac sie do klubu i wszystko. wiec to zrobiłam, o to chodziło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak- marta podnosi głowke jak ją kłade na brzuchu ale tylko i wyłącznie kiedy lezy na moim brzuchu. jak na łóżku to nie chce i sie krzywi. a oczka miałą ciemno granatowe a teraz jej trocvhe jasnieją jakby na zieleń ale nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK moja Olimpia to najchętniej by już siedziała, w pozycji na żabkę bardzo mocno unosi głowę az lekarka była zdziwiony i ciągle by chciała zeby ją nosic na rekach i pokazywac wszystko w domu :-) ale czy to dobrze...mysle ze na wszystko przyjdzie czas, takze do siodełka bujaczka wsadzam ją tylko dwa razy dziennie po 15 min tak jak pozwolił neurologa pozycja na zabkę jest wskazana wiec jak tylko ma ochotę :-) oczka ma szaro niebieskie a co bedzie dalej to nie wiadomo, ja takie własnie mam a tatuś ma brązowe ale to chyba się juz nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w podróży;-)Mała obserwowala wszystko przez okno ale teraz zasneła Olczak Niki na początku też nie chciała podnieść głowy leżąc na brzuszku ale w miarę ćwiczeń doszła do wprawy i ładnie podnosi Musisz ja częściej kłaść.moja też bardzo nie lubi ale mus to mus Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam jeszcze pytanie dotyczące włosów. mi zawsze wypadały ale w ciazy przestały. a od zeszłego tygodnia to jakas masakra, wyjmuje z głowy całe garsc włosów. czy wam tez tak wypadają włosy po ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia trzeba było zapisać się do klubu,rejestracja darmowa.................Olczak małemu oczy jaśnieją,pewnie za R będzie miał niebieskie,wszystkie dzieci jak się rodzą mają oczy aż chabrowe,a z czasem nabierają odpowiedni kolor..................................Kacperek też nie lubi leżeć na brzuchu i od razu klęka na kolanka,główkę trzyma prosto i mocno jak jest na rękach,jak jest na brzuchu to prawie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia to wina hormonów,moja siostra tak miała-mi ani po jednej ciąży ani po drugiej włosy nie wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia wypadanie wlosów to podobno normalne po ciąży. zażywasz jakieś witami dla kobiet karmiących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje włosy zdecydowanie sa lepsze po ciązy niz przed, mniej wypadają wiec u mnie jakos na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
ramysia91 mi niestety bardzo wypadają włosy po ciąży...mimo,że biorę Femibion Vital Mama. O co chodzi z tymi rączkami zaciśniętymi i nie zaciśniętymi?Moja Niunia jeszcze ma kręcz szyi,choć dzięki Bogu on się zmniejsza,ale narazie jeszcze krzywo trzyma główkę ;( Mam nadzieję,że niebawem to się zmieni na lepsze. Czym i jak czyścicie butelki i smoczki?Jak rozpoznać pleśniawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 ja myję tymi specjalnymi szczoteczkami do dziecięcych butelek,co do pleśniawek to moja córka miała jak była niemowlakiem-zaczęło się to po jej chrzcinach-wszyscy dotykali ją po rączkach,a ona była na etapie brania rączek do buzi-zaczęło się od biegunki,stanu podgorączkowego-nie chciała pić mleka bo wszystko w buzi ją bolało-miała pleśniawki w całej jamie ustnej,a najwięcej na języku-to taki biały nalot,a dziecko przy tym jest płaczliwe,rozdrażnione itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 ja myję tymi specjalnymi szczoteczkami do dziecięcych butelek,co do pleśniawek to moja córka miała jak była niemowlakiem-zaczęło się to po jej chrzcinach-wszyscy dotykali ją po rączkach,a ona była na etapie brania rączek do buzi-zaczęło się od biegunki,stanu podgorączkowego-nie chciała pić mleka bo wszystko w buzi ją bolało-miała pleśniawki w całej jamie ustnej,a najwięcej na języku-to taki biały nalot,a dziecko przy tym jest płaczliwe,rozdrażnione itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA karmisz swojego maluszka tak jak zalecają lekarze co 3 godziny czy czekasz az sie wyspi wtedy dajesz butle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moja mała miała jesc 14:30 i uspiła sie i spi do teraz :-) u niej to nienomralne bo z reguły nie spi cały dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek dla odmiany właśnie nie chce mi spać-właśnie odłożyłam go do łóżeczka-nie śpi od 14-wypił herbatkę,mleko-co próbuję go odłożyć to się budzi!a malutka jak śpi to jej nie budź,ona sama najlepiej wie kiedy jest głodna,spadku wagi też nie ma-więc budzić nie musisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sobie właśnie tak mysle, ze nie bede jej budzić ale juz cos widze ze zaczyna się krecić :-) trochę dychłam :-) bo tak jak pisałam wczesniej w dzień przewaznie nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper..............10.............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Polcia91.........Oliwier.................7.............30 50..............4600 Madleenn........Krystian...............8..........3 3550................4800. ramysia91.......Marta..................8............3 300...............5 800 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..4700 Betismile.........Dominik................5........3 920................5450 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................6.............2 950.................4300 obżartuszek....Piotruś.................5............365 0................4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper..............10.............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Polcia91.........Oliwier.................7.............30 50..............4600 Madleenn........Krystian...............8..........3 3550................4800. ramysia91.......Marta..................8............3 300...............5 800 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................6............3 630 ......... ..4700 Betismile.........Dominik................6........3 920................5450 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................6.............2 950.................4300 obżartuszek....Piotruś.................5............365 0................4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam, ze sie nie odzywałam ale zupełnie nie miałam czasu, maluszek dał mi w kość, w ogole nie chciał spać w dzień i w nocy i chodziłam jak żywy trup. Na dodatek wkurza mnie strasznie mój W, wraaca z pracy rozumiem, że jest zmęczony więc daje mu spokój ale później mówie, żeby zajął się młodym to chwile go potrzyma i już mu się nie chce a ja w ten czas myje naczynia robie kolacje itd w sumie robie wszystko żeby odciąć się troszke od maluszka. Netka i alexia ten sab simplex wyślę ale Alexia podaj mi adres na nk a Netka 30zł za buteleczkę + przesyłka, tylko nie wiem ile jeszcze, myślę,że droga nie będzie, wyśle priorytetem w bąbelkowej kopercie ale musisz mi jakos podać adres. A ja jestem chora nadal i zaraziłam Dominika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i przepraszam ale nie przeczytałam w sumie niczego co pisalyście, nie mialam czasu, jedynie ktoś pytał o maść no-scar na rozstępy, niestety nie zauważyłam poprawy więc będe szukać dalej jakiegoś cudnego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile skopowałas zła tabelkę ja się juz poprawiłam :-) ........................................................................................................................................... NICK..........IMIĘ DZIECKA........WIEK.........WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.............13...........2 230. .............4 100 MEGAN86.........Dawid................10...........3 330...............5 200 smerfaskr ...... Karolka...............9.............2 700..............4 500 Robwalka........Kacper..............10.............2 240..............3 600 mulfon83........Kornelia................8............3 360.............4 400 1234.............Tobiasz.................8............3 750..............5 120 Polcia91.........Oliwier.................7.............30 50..............4600 Madleenn........Krystian...............8..........3 3550................4800. ramysia91.......Marta..................8............3 300...............5 800 mlodamampyta..Melisa.................5..........3 000 ...............???... handzia2.........Weronika.............5..........2 810.. ..............???.. Megisu............Olimpia................7............3 630 ......... ..4700 Betismile.........Dominik................6........3 920................5450 madziulkao7.....Nikola..................4............3 392........... 4 300 Netka0902.......Zosia...................4..........3 280................???... olczak............Dagmara...............4............3 950.............4 550 1alexia2..........Kamila..................4..........3 600.................???.. Mama28.........Kalina...................5.............319 0................???? agi_91...........Olaf.....................6.............2 950.................4300 obżartuszek....Piotruś.................5............365 0................4400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Olciu bije dzisiaj rekordy...ciągle śpi. Mam nadzieje, że w nocy się nie obudzi i nie nie będzie jego aguuu jak to on potrafi robić bo jestem padnięta. Głuży już od 4 tygodnia. Najwięcej głuży jak ma gołe nóżki wtedy to jest agu smiech pisk i fikanie nóżkami z całej siły. Ostatnio nawet próbował kopać w księzyć przy karuzelce. Śmiesznie to wyglądalo jak się tak czaił żeby trafić :D Z tymi piąstkami to ma różnie raz otworzy raz zamknie jak tam mu się podoba. Ramysia liże i to bardzo! Zwłaszcza jak już troche zglodnieje, a piąstki wkłada ciagle niedługo to włoży całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi wytłumaczyć co za znaczenie ma sposób trzymania raczek przez maluchy podczas snu? Bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×