Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

a ja mam na 27 września i jest mi obojętne jak będę rodzić cc już miałam w narkozie ogólnej,a teraz nawet chciałabym zobaczyć jak to jest rodzić normalnie-nie boję się bólu!jak wszystko będzie jak jest to nawet pewnie rodzić pojadę sama bo prawdopodobnie mój będzie w delegacji w Świnoujściu,a mieliśmy plan rodzić razem-boję się tylko że nie będę wiedzieć jak to się zacznie-nie chcę wyjść na panikarę,nie chcę bezsensu leżeć w szpitalu albo żeby odsyłali mnie do domu-przy cc jest inaczej-nie miałam żadnych skurczy i żadne wody mi nie odeszły-miałam tylko zmniejszoną ilość wód płodowych,Angela się nie odwróciła choć na to czekali,bałam się że będą mi ją ręcznie odwracać,poza tym po porodzie dowiedziałam się że wody miałam już zielone choć po terminie byłam 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wiem kiedy zaszłam w ciąże było to 2 styczeń :-) co do porodu to boje się strasznie a z natury jestem panikara straszna wiec powiem szczerze ze trochę cieszę się z tej cesarki. Tak jak ty robwalka bałabym się czy to już czy panikuje a druga sprawa właśnie tez zostaje sama w domu i bałabym się żeby akurat wtedy to nie wypadło. robwalka a czym się kochany R zajmuje jak to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuje się budowlanką,ale nie związane z budowaniem domów(tym też ale wcześniej i budownictwem drogowym)a teraz nie umiem tego nazwać,jak wróci to zapytam jak to się fachowo nazywa-to jak u ciebie to był 2 styczeń to u mnie pewnie był ten 2 raz po północy-ja mam urodziny 3 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :-)to tak na urodziny :-) fajnie :-) u nas znowu jest taka sytuacja że ja jestem z 9 września , mąż z 29 wrzesnia a dzidzi jeszcze dokładnie nie wiemy, musimy ustalić dzień z lekarzem. Chcielibyśmy zeby to był 19 wrzesnia :-) rosołek wstawiony mniam uwielbiam ale dzisiaj w samotności tzn z piesem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w samotności z psem,w międzyczasie sprzątam,zbieram suche pranie-a u mnie ja 3 styczeń,Robciu 14.05,Angela 24.01-zresztą moja mama to 17 styczeń,moja siostra 6 styczeń ale o dwa lata wcześniej niż ja,a mój ojciec 8 wrzesień,a mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzaj w styczniu :-) też mam właśnie panie do pozbierania, ale nudy rany! chyba dzisiaj to już zwariuje. Jutro do pracy tez mnie ta myśl pozytywnie nie nastraja :-( mam pracować do ostatniego maja tak postanowiłam nie wiem czy dam rady. Nie chce mi sie jak cholera. a ty robwalka pracujesz czy w domku? a tak w ogóle to imię Kacperek też jest u mnie na tapecie jakby był chłopiec no i jeszcze Mikołaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej giga83 z sulechowa a ja dokładnie z kożuchowa to jest koło Nowej soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zajęte swoimi ukochanymi tylko my dwie bidulki samotne zabijamy czas na necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my właśnie mamy zamiar Kacper Mikołaj-to już tak zostało od tej ciąży co obumarła-tak miało mieć dziecko na imię,co do dziewczynki miała być Magdalena jeju 2 imienia nie pamiętam,bo widzisz nastawiliśmy się na chłopca-moja córka ma Angelika Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem na L-4,jak was tu zaprosić na NK lub FB żeby za dużo osób nie wcinało się,tych co nie mają z nami nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myślałam jak by tu zrobić zeby sie zobaczyc i wiedzieć z kim się gada zeby sie inne osoby nie wpieprz.... ;-) a tak w ogóle to ja jestem Magdalena :-) mam pomysł http://www.basuinspire.pl/ reszte już wiesz :-) zapraszam nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba Ty :-) strasznie strasznie mi miło :-) fajnie wiedziec z kim sie tyle rozmawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inne kobitki jak chca to równiez zapraszam :-) do zapoznania . Odważny krok zrobiłam :-) ale jak nas nie czyta ktoś od początku to moze nie zaskoczy :-) robwalka widać ze kochasz zwierzęta :-) już nie mówie o miłosci do R :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę widzę Twojego R :-) a tacy sobie jestesmy :-) mój mąż sporo starszy ode mnie robwalka a ty w prywatnym domu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz od początku wynajmujemy,chcemy kupić działkę rekreacyjną całoroczną-co do tych zwierzątek-to tylko został nam Spike,mieliśmy labradorkę-ale w listopadzie zeszłego roku,nie wybudziła się z narkozy pooperacyjnej-miała ropomacicze,bo w ub.roku w maju mieliśmy 4 szczeniaki (Tequilki i Spaika),4 czarne mieszańce labradorkowate-oboje z R odbieraliśmy porody i opiekowaliśmy się maleństwami R od 23-4 rano,a ja od 4 rano wzwyż,gorzej niż z noworodkami,było ich 5 ale jednego nie uratowaliśmy-co do tych ptaszków,wszystkie były nasze,ale musieliśmy je wydać bo przeprowadzaliśmy się i nie było warunków-są u znajomych-bardzo kochamy papugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. Megisu78 - zaraz cie poszukam, jesli pozwolisz :) Robwalka - twoja cora ma urodziny w ten sam dzien co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia też widać z ciebie sympatyczna dziewczyna-szkoda że nie mogę poznać was osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×