Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

netka fajnie zabrzmiała ta twoja pomyłka hihih ja mam od razu głupie skojarzenia przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ale ja jestem stara a głupia hihi :-) robwalka u mnie tez miała być jutro na cały dzień córka męża ale niestety się rozchorowała więc będę sama :-( zrobiłaś mi smaka tymi rzodkiewkami chyba pójdę do sklepu :-) U mnie zrobiło się ochydnie, pada deszcz fuj, nawet na spacer nie wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Przeszłam dziś sama siebie.Posadziłam sobie kwiatki na skalniaku , bo nie mogłam w łóżku wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już je zjadłam,już zostałam tylko z pieskiem,Angela pojechała do taty!coś bym jeszcze zjadła ale nie wiem co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry czy ty aby nie powinnaś na siebie uważać :-) robwalka ja najadłam się teraz lodami bo nie mogłabym spokojnie wysiedzieć wiedząc że sa w lodówce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
wiem , że powinna ale juz w domu nie daje rady. Zrobiłam tylko 7 dziurek na nasionka i wróciłam do łóżka.Zaraz pora na leki. Ciekawe jak tam Polcia? Ślub to fantastyczne przeżycie. Ja już jestem 5 lat po slubie - no za 4 miesiące minie. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 18 lipca tego roku będę miała 3 rocznicę w sumie to mało patrząc na mój wiek nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po prawie 10 latach małżeństwa zdążyłam się rozwieść,ale z R chcemy zalegalizować związek-prawdopodobnie w przyszłym roku(jesteśmy przeszło 5 lat z sobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim mężem znałam sie tylko rok jak postanowiliśmy wziąć ślub w sumie nie mieliśmy sie co zastanawiać bo bardzo chcieliśmy być razem, mój mąż jest trochę starszy ode mnie ( 7 lat) więc na co było czekać :-) oczywiście męża poznałam na weselu :-) ja wtedy byłam z bratem koleżanki bo nie miał z kim pójść i tak sie poznaliśmy. Do końca życia nie zapomnę tego wspaniałego dnia... :-) a u was jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
my slub wzielismy po 2,5 roku, zaręczyliśmy się po roku. W sumie byliśmy młodzi 21l. i 22l :) A poznalismy się w Ciężkowicach ale każde z nas myślało, że przyjechalismy z kimś i wymienilismy sie numerami telefonów tzn. ja podawałam kartkę komuś z moim numerem a mój mąż ja przechwycił, zdążył odpisac numer i podał dopiero potem kartke adresatowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nas dzisiaj coś :-) dziewczyny zajęte... kurde znów głodna jestem to tak jak ty robwalka, boje się tyle jeść że bedę strasznie gruba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja robie to samo :-) kurcze ale numer, wróciłam do lat 90 kojarzą mi sie dyskotekami, ale zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! pogoda sie calkowicie zepsula... pada i jest zimno... ja z mezem bylismy para 3 lata przed slubem a znalizmy sie 5 lat. w tym roku w czerwcu minie rok od slubu i wesela:D fajna byla impreza... nam szybko poszlo:) juz za niedlugo bedziemy mieli dzidziusia:)rodzina w pelni. wlasnie zjadlam mega duze lody owocowe. pychota:D za chwile bede miala kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się zrobiło zimno :-( ja z robwalka jak przeczytałaś nudzimy się na you tube i oglądamy teledyski :-) ale mamy zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba pojde ogladac bitwe na glosy... chociaz nie przypadl mi ten program do gustu ale moi rodzice go lubia wiec nie mam wyboru co do ogladania w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn wiesz ja z muzą jestem ciągle w dzień w nocy bo mój mąż dj a że sama bardzo lubie muzykę to słucham dla mnie to relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie piękna pogoda była cały dzień, więc spędziłam go poza domem i nawet twarz niechcący opaliłam.Niestety dzisiaj strasznie męczy mnie alergia. Własnie zjadłam na późny obiad lasagne z Lidla. My z Mężem za nim się pobraliśmy, byliśmy razem 6 lat a 16go lipca mamy 1. rocznicę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez uwielbiam muzyke i ciagle czegos sobie slucham. Wczoraj sie dowiedzialam, ze odchodzi wokalista z zespolu Myslovitz a jestem ich fanka. Nie wyobrazam sobie zespolu bez wokalisty. Z mezem znamy sie 6,5 roku a w tym roku w lipcy bedziemy obchodzic 5 rocznice slubu cywilnego a w pazdzierniku 4 rocznice slubu koscielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już czas do łóżeczka, boli mnie kręgosłup od siedzenia przed kompem, najwyżej z łózka coś skrobne do was jeszcze :-) ja mam nie dużo stażu z moim mężem bo wcześniej miałam faceta 12 lat ale niestety okazało się ze był zwykłym frajerem i wszystko się rozwaliło, czego w ogóle nie żałuje wręcz się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też się żegnam na dzisiaj,właśnie oglądam X FACTOR,a po nim komedię!idę pod prysznic i z łóżeczka sobie obejrzę!kolorowych snów wam życzę-Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×