Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

robwalka ja was wszystkie zapraszam do siebie hahah juz dzisiaj :-) kurcze faktycznie to chyba sie nie da zrealizować zbyt dalekie odległości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety-szkoda że nie mieszkacie gdzieś bliżej,fajnie byłoby spotykać się na spacery,pierdoły-nie odczuwałabym wcale samotności jakby R wyjeżdżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;) Właśnie wylukałam Was na nk, zupełnie inaczej sobie Was wyobrażałam :D Fajne babki jesteście :) Zaraz do Was dołącze tylko muszę tu troche ogarnąć, bo dziś mam gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to widze :-) jakbysmy sie wszystkie spotkały :-) chyba by nam nocy i dnia zabrakło na klachanie :-) Jolu fajnie jest mieć swój dom i ogródek, marze o tym, myślę ze tak za dwa lata już zaczniemy coś budować , na razie tylko działkę mamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na budowę to nas w tej chwili nie stać,ale taka działeczka pod lasem?sama rozkosz,kocham las i ciszę-gdybym mogła zamieszkałabym w takiej fajnej leśniczówce-pies miałby gdzie biegać i wtedy mogłabym znów mieć 2 psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burczy mi w brzuchu z głodu rany, jeszcze rosołek nie gotowy. robwalka no z kasą wiadomo jak jest w dzisiejszych czasach, niestety idą gorsze czasy z tego co widać, nasi Panowie gimnastykują sie zeby było dobrze,my zreszta tez tu niektóre pracujemy. Mój mąż stałego etatu nie ma, mamy firmę ale wiesz jak to jest , raz lepiej raz gorzej. Mój mąż ma 1000 różnych zajęć oprócz tego ze jest dj :-) podziwiam jego elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem teraz jabłuszko i piję herbatę z cytryną-przed 13 znowu z psem,ok.15.30 opuszczę was na trochę-imieniny-nie chce mi się samej,ale cóż-przyroda-słucham sobie muzyczki-mam taką stronę Miasto Muzyki-taka podstacja RMF PARTY fajne stare i nowe taneczne piosenki-zawsze takie uwielbiałam i uwielbiam tańczyć-teraz z tym gorzej,mogę jedynie śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz, ja uwielbiałam tańczyć z moim mężem na wszystkich imprezach cały czas na parkiecie, jestesmy obydwoje bardzo muzykalni a muzyki w domu pod dostatkiem takze całymi dniami gra. Słucham i starej i nowej, bardziej lub mniej wyszukanej :-) ale potańczyło by sie :-) w czerwcu ide na wesele ale wtedy tu juz chyba będe sie zataczać a nie myśleć o tancach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wesoło aż czasami męcząco, wszędzie płyty...są ich tysiace i cd i winylowe. Wieloletnie kolekcje mojego męża a ze już na karku trochę latek ma to kolekcja spora :-) także jak wam coś brakuje :-) to służę pomocą hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie uciekam,wychodzę z psem-już do mnie dzwonili o której przyjdę na imieniny bo będą czekać na mnie z obiadem-gdyby co zostawiajcie mi zaproszenia na NK,też bym chciała wiedzieć z kim piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja już po obiedzie. wczoraj byłam na imprezie 50 urodzin wujka mojego męża, do domu zlądowaliśmy coś koło 2, aż sama się dziwie, że wytrzymałam aż tyle :) nie ukrywam nogi boli bo troche potańczyłam. najbardziej co mnie denerwowało to opowiadanie ludzi których nie znam, jak to było jak oni byli w ciąży (15-20) lat temu.. nie wspomnę już o dotykaniu mojego brzuszka... jedynie komu na to pozwalam to oczywiście mąż. też tak to was denerwuje? zmykam zaraz na spacer, bo w nocy znów mąż wyjeżdza więc chcemy się sobą nacieszyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ale się Dziewczyny rozpisałayscie:) Zaraz kukne na nk to zobaczę w Końcu z kim rozmawiam. Tylko konto na nk ma mój mąz:) Pogoda kapitalna aż miło się na polu siedzi nie przed kompem. Mój mąz zaraz jedzie i znowu na tydzień zostane sama. Ale pieniadze z nieba nie lecą. Też tęsknie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dobra, dziewczyny mój mąz ma na imię Szczepan:) Tylko nie gniewajcie się, bo nie wiem kogo zaprosiłam. Zgłupiałam totalnie:P Nie wiem muszę sobie to jakoś porozpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ajponka- masz kręcone włosy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Ajponka-Ciebie sobie wyobrażałam w ciemnych włosach ale prostych, Robwalka- Ciebie w ogóle nie trafiłam - wyobrażałam sobie Ciebie w ciemnych brązowych własach. Maegisu78 podobnie jak Robawalka. Nie wiem dlaczego Olczak wydaje mi się, że ma krótkie proste czarne włosy obciete na chłopaka:) Ale mi się oberwie zaraz:) ja wrzucę bardziej aktualne zdjęcie bo tamto jest sprzed dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mój m niestety trochę się dzisiaj rozchorował, więc nie bardzo mogłam siedzieć na forum. Ale zaległości już w czytaniu uzupełniłam, więc wysyłam zaproszenie do Megisu Megisu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietki :-) dla jasności jestem Magdalena,robwalka- Jola, Ajponka- Joanna mam nadzieje ze rozwiałam wątpliwości :-) mam dwa zaproszenia na nk szczepan to juz wiem ze smerkaskryt a Agatka? która to z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr - tak, mam ciemne i krecone wlosy :) giga83 - moze mnie zaprosisz? Jestem w znajomych Megisu78 obok Robwalki. olczak - ja tez nie lubie tych opowiesci o ciezkich porodach itd i otym jak to kiedys bylo ciezko. Brrr.... wole nie sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×