Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

My wzięliśmy 450 tys....... ty chyba ułomna jesteś umysłowo;) Zamykaj biuro i jedz z mężem na kolację:)Tylko nie zapomnij - do najlepszej resauracji w mieście - bo inaczej to kicz PAni inżynierowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
adalis86 Nie przejmuję się bo czym.Przejmowałam się dwa lata temu jak z trójką dzieci zostałam bez dachu nad głową...wtedy zrodził się ten plan budowy domu....w sierpniu zaczęliśmy i na wiosnę już mieszkałam...nie sądziłam,że się uda....a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
Cieszcie się, ze swoich ograniczonych umysłów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadą karocą - tak przecież robią ludzie STYLU I dywan zapewne przed nimi rzucą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzeba
a już myślałam,że tu jakaś dyskusja na poziomie :/ też budujemy dom i też za swoje ciężko zarobione pieniądze! czy ktoś może mi napisać o ile mniej więcej mają zdrozeć materiały?wszystkie? czy ktoś bududje w woj opolskim?jak wychodzi finansowo z materiałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
Ciekawe czy karoca z jednym koniem czy dwoma hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
sekwoje,szklane sciany,marmury,ludwik --argumenty sie skonczyly,argumentow brak. pozostaja wyzwiska -i tym sposobem wychodzi twoja "pańskośc" :p pamietaj aby w restauracji kawior zamowic i ostrygii-po nudnym popoludniu bedze namiena noc..moze sie rozerwiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem biedna ja uwazam że uczucie ze mieszkasz we wlasnym domu,za wlasne pieniądze, po wielu trudach i ciężkiej pracy jest niesamowicie przyjemne:) My gdyby nie ten kredyt to też byśmy się narazie nie budowali - a ja tak bardzo o tym marzyłam:) I powiem Ci jedno - ludzie bogaci - przynajmniej Ci których znam - oprócz kasy mają tez klasę - nie chwalą się pieniędzmi na prawo i lewo, nie ubliżają innym A ta tutaj to jakaś zagubiona mocno istota Nie wiem dlaczego ale tak łwasnie jest Pozostaje jej współczuć Jeszcze raz życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
*namiętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
widzisz, nigdy nie wiesz, kto po drugiej stronie! informatyk inżynier, inżynier architekt, dr medycyny, mgr, wszyscy mamy wypasione domy i mieszkania w mieście czekamy na śnieg w górach i z nudów tu siedzimy nasze narty za drogie na trawiaste stoki... a ty jesteś żałosna co już udowodniono!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
ja tez zycze powodzenia i podziwiam...naprawde -3 dzieci i dom...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba Była dyskusja na poziomie dopóki paniusia z pałacem swoim nie wjechała.... No ja słyszałam że mają zdrożeć materiały i to dość mocno Nie mam niestety informacji jak wysoko Trochę się przestraszyłam i kupujemy z mezem materialy jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
Venge--zapomnialas:) przeciez rezerwacje w Alpy mamy na sylwka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
moje lokum skrytykowała, a swojego nie pokazała! a ty wiesz zdziro , jak ludzie mieszkają w zakopcu albo w Krynicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzeba
jak możecie już przez 16 stron pisać o tych bzdetach? przecież wiadomo,że kto wyżej sra niż dupę ma zawsze wciągnie w bezsensowną dyskusje..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wg naszej paniusi mieszkam w masówce made in china pokrytym papą a mój mąż cegły robi:D W Alpy?Może za rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
w Alpach już byłam teraz chcę w Pl powracająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zdrowo się pośmiałam:) Miło było poczytać o waszych pomysłach:) venge. - masz uroczy ogród - zazdroszczę:) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzeba
dzięki adalis:) jak na razie nic nie słyszałam o wzroście cen ale również będziemy kupować teraz w zimie,bo na wiosnę znowu będzie boom;) my jesteśmy na poziomie zero więc jeszcze dłuuuuga droga przed nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
venge--ja pochodze z Krynicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Adalis.. jak mówiłam, powtórzę nic nie pokazała bo nie ma! Wam życzę kupę kasy, zakasanych rękawów ja mam i wg jej opinii badziew! duży , opaśny i własny nie na kredytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
doanuu ja tez zycze powodzenia i podziwiam...naprawde -3 dzieci i dom... Te dzieci też beton mieszały, każdy robił co potrafił i dał radę. Nie weszłam tu,aby się chwalić , bo tak naprawdę to nie mam czym. Chciałam tylko uzmysłowić ludziom,którzy marzą o domu, a nie spełniają tych marzeń, bo twierdzą,że ich na to nie stać. Mnie też nie było stać, ale uparta byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
doanuu i co z tą zimą u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
adalis ogrodu mi zazdroszczą ale wiesz, zazdrość swoją drogą, a robota w ogrodzie, przy ogrodzie - swoją drogą generalnie zawitałam tu z nudów ale fajnie było// jestem na forum ze zdjęciami, gdzie nikt nie twierdzi,że jego dom to tabu! i pokazuje foty murator extra dom archidom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
teraz mnie tam nie ma..ale bylam na swieta..hmm.zimą tego nazwac nie mozna..snieg jest ale jaki :( na Jaworzynie mozna smigac ale na sztucznym przede wszystkim.. to nie te zimy gdzie snieg po pas i mroz po -25 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak trzeba
do ja jestem biedna podziwiam,bo ja już tracę nadzieje na ten dom,kredytu nie chcemy brać i nie weźmiemy,ale te ceny!!!!!!!wszystko robi nam firma:(musi bo mamy ciężki teren:(zresztą my z gastronomii jesteśmy więc do budownictwa daaaleeekooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge ta twoja
chalupa to wyglada jak wyjeta z lat osiemdziesiatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
venge ta twoja chalupa to wyglada jak wyjeta z lat osiemdziesiatych ...dziwne, bo teraz budowana ale w stylu bawarskim z tym ,że typowych fotek nie pokazałam... ogród w tym roku 2010 robiony, a raczej przerabiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×