Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

Gość My wzięliśmy 450 tys....
allium to jaki idiota sadzi drzewa przed wybudowaniem domu ? no , ja pierniczę , dizewucha - czy y choć karmnik dla pptaków na zajęciach technicznych zrobiłaś ?" Gdzie idiotko wyczytałaś, że przed domem????? Pisałam tępa dzido, że kredyt brałam, gdy zamknęliśmy stan surowy domu. Czytasz po literce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
no niby jest. Z racji tego, że mój mąz od czasu tych krzaczków twierdzi, że zabieram się za ten dom od "dupy strony" trochę przewrażliwiona jestem :) Mnie się nie podobają kafelki Venge, ale ogród bardzo!! A jaką duża masz działke Venge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ponadto dziewucha pisze ,zę posadzili te grzewa przed rozpoczęciem budowy - czyli najpierw wydali pieniądze czyli gotówkę n drzewa a póżniej wzieli kredyt :D no kto normalny tak robi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
mireczkaa ej, allium!! Ja posadziłam krzaczki w moim ogrodzie, a domu jeszcze nie ma!!" Nawet ciebie zatem nazwała idiotą. Wiem, że wielu sadzi przed domem, nawet znajomi. Gdy ma się duży ogród jest to zdecydowanie dobre posunięcie. Bo nic nie przeszkodzi, a już coś rośnie. Ale dla idiotów o maleńkiej wyobraźni, nie do przeszkoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sadzi dojrzałe drzewa przed budową domu - przesadza stare -Ma męża inzyniera dyrektora fabryki z wykształceniem prawnika któremu bezrobocie nie grozi w żadnym wypadku -dom projektował jej międzynarodowy specjalista architekt co w wieku 24 lat wykładał na uniwerku (to oznaka niezwykłego umysłu) w dodatku znalazła go w renomowanej gazecie - a tak wogóle o takim geniuszu nikt nie słyszał - projektowała dom praktycznie sama ale porjektant zastrzegł projekt domu tak,że nie wolno gonikomu pokazać -dom jest w nowoczesnym stylu - okna zamiast ścian ale wyposażenie antyki za czasów ludwika,ręczne rzeźbienia (też wykonane przez super specjalistę) -marmury,złoto itp. -wszystkie prace wykonują ekipy specjalistów -wszystko jest niesamowite,boskie i mega drogie - nie rozumie co to ironia,bezczelne rozbijanie wątku w dodatku nie umie czytać ze zrozumieniem Coś pominęłam? Skąd się biora takie osobistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
allium a ponadto dziewucha pisze ,zę posadzili te grzewa przed rozpoczęciem budowy - czyli najpierw wydali pieniądze czyli gotówkę n drzewa a póżniej wzieli kredyt no kto normalny tak robi ?" Proszę zacytować dokładnie gdzie tak napisałam. Widać, że czytać nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko - ty nawet budy dla psa nie zbudowałaś :) trzeba idiotą być żeby tego nie widzieć :D każdy kto miał do czynienia budową i kto ma troche oleju w głowie to stwierdzi po twoich pierwszych wpisach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest tak przeraxliwie bogata to dlaczego nikt o niej nie słyszał? Nawet gwiazdy nie maja takiego domu jak tu ona probuje nam przedstawić Hollywood wymięka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
27.12.2011] 18:05 [zgłoś do usunięcia] adalis86 -Sadzi dojrzałe drzewa przed budową domu - przesadza stare -Ma męża inzyniera dyrektora fabryki z wykształceniem prawnika któremu bezrobocie nie grozi w żadnym wypadku -dom projektował jej międzynarodowy specjalista architekt co w wieku 24 lat wykładał na uniwerku (to oznaka niezwykłego umysłu) w dodatku znalazła go w renomowanej gazecie - a tak wogóle o takim geniuszu nikt nie słyszał - projektowała dom praktycznie sama ale porjektant zastrzegł projekt domu tak,że nie wolno gonikomu pokazać -dom jest w nowoczesnym stylu - okna zamiast ścian ale wyposażenie antyki za czasów ludwika,ręczne rzeźbienia (też wykonane przez super specjalistę) -marmury,złoto itp. -wszystkie prace wykonują ekipy specjalistów -wszystko jest niesamowite,boskie i mega drogie - nie rozumie co to ironia,bezczelne rozbijanie wątku w dodatku nie umie czytać ze zrozumieniem Dowody na to, że napisałam, że przed domem poproszę. Pisałam, że przed kredytem, a pisałam wcześniej, że kredyt brałam po stanie surowym domu, czyli dom już był!!! - gdzie napisałam, że projektowałam dom??? To ty pisałaś.. Ja wnętrza i ogród. Dom nie!!! Dom powstawał po wielu wywiadach z nami. I tak mam takie papiery, jeśli udostępnię to gwarancja z jego strony, na jedyny egzemplarz tego projektu przestaje obligować. - mąż jak najbardziej nadal inżynier między innymi. Bo jak pisałam robi 3 fakultet. - marmur tak, przypłynął z Chin (bo tam taniej) O złocie ciemnoto, to ty pisałaś sama, a nie ja. - gdzie napisałam, że wszystko mega drogie???? właśnie nie zawsze szukam okazji, przy antykach to trzeba się napolować. - tak jest taki styl - eklektyzm - gdzie łączy się nowe ze starym. Dziwne???? To sobie poczytaj!!! - ja wpisałam o swoim domu, a zaraz zalew jadu i pisanie o wymyślaniu, a dowodów zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
allium skoro jest tak przeraźliwie bogata - to po co jej kredyt ?" Idiotko, biednym nie dadzą. :D Ale skąd masz o tym wiedzieć???? Prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
I bogata nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
i wzięłam 30 tys zł kredytu na dom 170 m2.Spłacam 500zł/mcznie. Dom budowaliśmy z bieżących dochodów.Nie mam luksusowych płytek.W zasadzie całe wykończenie w Leroy kupowane :-( Okna plastyki...największy wydatek to był kominek, bo 8 tys :-)...na dachu na razie tylko papa, bo zbieram na dachówkę.Boję się kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
Każdy może wkleić mnóstwo zdjęć z różnych forów. Adalis jeszcze na to nie wpadła, bo już dawno by coś skopiowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys.... Daj se siana i spadaj Nie będę kradła Ci pomysłów:D Nie będę nic wstawiać bo dom jeszcze nie zbudowany Ale Ty czytac nie umiesz i jeszcze się nie doczytałaś No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
Ja jestem biedna - a nie lepiej było najpierw dachówkę, a potem kominek? Przez dach dużo ciepła ucieka. Szkoda tak powietrze grzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
allium kominek z płaszczem ? Nie z płaszczem...mam centralne ogrzewanie. Kominek jest wolnostojący (gotowy) , wykonany na starodawny styl z kafli.Też z Leroya he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny hibiskus :) Ale tulipany mam lepsze :) nie chwaląc się :) te fioletowe bardzo trwałe są , ściełam kilka do bukietu to inne dawno rzekwitły a te stały jak kołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kafeteriankaaa*
Witam, może i ja się dołączę :), mamy z mężem kredyt na 280 tys, w tej chwili dom w stanie surowym zamkniętym nie oszczędzamy na niczym, dom ma 130 m2 użytkowych. Autorko proponuję poszukać ładniejszego projektu z garderobą przyda się ;). Kosztorys jak pisałam mamy na 280 tys i w tym ma być stan pod klucz bez montażu białego oraz bez drzwi wewnętrznych, buduje firma oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys....
adalis86 - sama spadaj, jesteś cała made in china! Co widać i czuć! Wyobraźni tyle, co u twego eksperta od kawy... Śliniak mu kup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
Ja jestem biedna- grunt, że będziecie mieli wkrótce swój kątek :) Czym się przejmujesz? Że ktoś Ci napisze, że Ikea czy Leroy jest dla biedaków?? No proszę cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a właśnie, tutaj chciałam się zgodzić z wzięlismy 450tysięcy:) My mamy sporą ziemię więc cosik już zasadziłam, niech rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
My wzięliśmy 450 tys.... Ja jestem biedna - a nie lepiej było najpierw dachówkę, a potem kominek? Przez dach dużo ciepła ucieka. Szkoda tak powietrze grzać... Dom piętrowy + strych,więc na strychu tylko zimno.A za 8 tys dachówki nie dostanę,więc może sobie dach do wiosny/lata poczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×