Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie od rana

Ile wzieliście kredytu na wybudowanie domu, na ile lat i jaka powierzchnia domu?

Polecane posty

Gość My wzięliśmy 450 tys.......
Papę, to ma mój sąsiad na gospodarczym i mówi, że musi zrobić w końcu tam dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 My wzięliśmy 450 tys....... Adalis pisała że wzięla kredyt bo tyle jej brakowało I to nie pod zastaw domu!Ale że czytać nie umiesz to już wiemy Jak długo będziesz się kompromitować? Prawdziwy problem życiowy w dzisiejszych czasach:mieć dość czasu" I co z tego, ale nie za swoje! I jak nie spłaci, to i dom znajdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
My wzięlismy 450tysięcy- a czemu Ty jesteś taka zawistna? Wrzuć już na luz:) Lecę do domku, pozdrowionka dla wszystkich :) Nawet dla pani 450tysięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys....... Jakim trzeba być zjebusem zeby drwić z tego że ktoś stawia dom skromny ale za własne pieniądze? Zasada zastaw się a postaw się to już przeżytek!!!! Można mieć domy ze złota,w głowie sieczkę a w butach słomę - tak jak tu nam koleżanka pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 - a ty swojemu idź wąsa wytrzyj, bo pewnie się znowu zapluł. Musisz być szpetna, że połaszczył się na dom... :D Taki ekspert.,.. hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys....... I co szukasz odwrotu?Innej lokalizacji swojej frustracji?Nie powiodł się szpan domkiem to teraz poszukamy jakiegoś innego powodu do żartów? A Ciebie czemu mąż wziął?Ani wykształcona ani mądra ani pracowita - zwykłe dziewuszysko co szpanuje kasą męża i drwi z biedniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czekaj Inzynier dyrektor fabryki vel prawnik to nie byle kto? A slepy nie jest?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 - i można się mądrzyć nie mając na nic dowodów, nawet nie wiedzieć co to kicz, a co eklektyzm. Sama masz sieczkę w głowie wymyślając te nowości o mnie. Zabolało, że ktoś nie z darmowych budował. A niby co to znaczy z darmowych: kradzione???? Bo jeśli rodzinka dała, to przecież darowane, a nie darmowe. Ktoś to kupił wcześniej, no chyba że ukradł. Wiem, że wielu z kradzionego się buduje i nazywa "darmowym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cię gryzie tylko nie do konca rozumiem co Niby bogata a chorobliwie zazdrosna i zawistna - wszystko neguje Nic w zyciu nie osiągnęła a wytyka wady innych No nie rozumiem takich pustaków Ja również uciekam bo nikt do dyskusji nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
wez ty zapierdzielaj po tych swoich marmurowych cudenkach z okrzykami zachwytu i orgazmami..spojrz w swe przesklone sciany na zajebisscie wybujałe usychajace drzewa(starych sie nie przesadza)..moze dąb Bartek tez jest na twoim terenie tzn ogrodzie?????????????? siedzis tu od paru godzin i piszesz bzdety..najpierw cie bronilam w paru postach na poczatku ale ty siedzisz i sie przechwalasz ublizajac ludziom ,ktorzy tak ambitnie niewzieli 450 tys kredytu...tylko praca swoja praca sie dorabiaja spelniajac swe marzenia...i nic ani nikt nie dal ci prawa aby ich obrazac!! adalis86-PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!teraz po przeczytaniu tych bredni widze -czytam pokrecony tok "myslenia" pseudo szlachty z ludwikami w tle....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 No ale czekaj Inzynier dyrektor fabryki vel prawnik to nie byle kto? A slepy nie jest?" Nie, jeszce nikt mu nie zapluł oczu. :D Na szczęście tacy eksperci u nas nie bywali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doanuu Nie gniewam się:DSama na początku też myślałam że to ktoś na serio pisze a potem to już tylko kompromitacja.............. Są ludzie i taborety nie ma na to rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 Tak mąż okradł sam siebie" - jeśli mąż kupił, to nie mogło być darmowe!!!! Pisałaś wyraźnie, że darmowe!!! Czyli kradzione, nic innego nie wchodzi w grę. Nawet gratisy są za coś.. a nie za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doanuu Sama widzisz jak żałośni mogą być ludzie Niech sobie dalej "szpanuje" Co to za szpan chwalić się nie swoim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
doanuu wez ty zapierdzielaj po tych swoich marmurowych cudenkach z okrzykami zachwytu i orgazmami..spojrz w swe przesklone sciany na zaj**isscie wybujałe usychajace drzewa(starych sie nie przesadza).. Najpierw przeczytaj, zanim napiszesz takie głupoty. :D Widać, że gówno wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
wkurza mnie brak śniegu zamiast na stoku, pluję się na kafeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem biedna
My wzięliśmy 450 tys....... Papę, to ma mój sąsiad na gospodarczym i mówi, że musi zrobić w końcu tam dach. To on nie ma dachu, tylko papą przykryte. Ja mam dach przygotowany pod dachówkę , papą przykryty aby przez zimę nie uległ zniszczeniu. Dlaczego się ze mnie nabijasz ? Buduję dom z bieżących dochodów, nie jestem w stanie wszystkiego zrobić od razu, ale małymi krokami też się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzięliśmy 450 tys....... Hahaha Co za poketny sposób myślenia:D:DPadłam:P A krowa jak ma swoje mleko to też kradzione?Wiesz co to znaczy swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 - z ikei tez masz darmowe?... :D Bramki nie zadziałały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
adalis86 --ta z 450 tys to chyba nawet kolo taboretu nie stala...wszak u niej krzesla bada z XV wieku...pewnie na nich siadała Madame de Pompadour :D coz..kto sie choojem urodzil kanarkiem nie zdechnie...nie pomoga marmury,sekwoje,szklane sciany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
adalis86 - jeśli nawet sam robił, to nie darmowe, bo towar i nakład siły musiał nałożyć. Wiedziałam, że to fizyczny gość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem biedna I robisz bardzo słusznie My planujemy tez zrobić większość za własne pieniądze - pomału,nie od razu Ale nie będę robić nic ponad swój stan Wzięliśmy kredyt 100tys który uda się nam spłacić w 5 lat przy dobrych wiatrach:) Nie przejmuj się:) Powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doanuu hahaha Niezle to ujęłaś:D i zauważ jaki nieskomplikowany tok rozumowania ma ta prosta istota:D Jak swoje to pewnie kradzione:DAlbo sam zrobił:DTak mój mąż sam cegły robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
A piszcie sobie dalej, mąż wrócił.. jedziemy na kolację, zamykam biuro i zmykam. A wy sobie piszcie, czego to ja mieć nie mogę... :D i jaka to nie jestem. żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doanuu
proponuje ZLEWAC trolapojdzie pospacerowac po swych wlosciach.. jeszcze sama nie wie czy w zyciu nie bedzie "fizyczna"...zalosna... AZ MI ciebie SZKODA.... masz malo ciekawe zycie skoro pol dnia siedzisz na kaffe i probujesz wkrecic ludziom swe debilne racje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My wzięliśmy 450 tys.......
Nie masz dachu, a przygotowanie pod dachówkę, to nie dach wykończony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
My wzięliśmy 450 tys.... a jakim samochodem jedziecie? i gdzie? do tworek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×