Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

zoltek...no nie dziękuję oczywiście na zawsze jednak pozostaniesz w mojej wdzięcznej pamięci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltek
nie ma za co, po prostu zoltek tez lubi obroze, kajdani i inne tego typu gadzety. Mozna rzec, ze most powstal z wazjemnego zrozumienia;) milej nocy, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Pewnie poszłaś już spać więc i ja znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalas moze strone www.bdsm.pl? Na pewno znalazlabys tam doninujaca pania, ktora pokazalaby Ci, jak sie bawic z obrozami i smyczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltek
-alas ;) ale jeszcze cos mnie podkusilo zeby tu zajrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltek
nie ma za co, przeciez w nicku meskiej formy uzylam :D na kolanach, a jakby tak...palcoweczka przed snem? Zawsze cos... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolanach...bo ze mną widzisz, nikt na dłuższą metę nie wytrzymuje...fatum jakieś cholerka;-) przychodzą i odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia - sprawdzalem, ale glownie szukaja tam niewolnic/niewolnikow, co odbiega od tematu dildo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intrygant-->nie wczytales sie.Sunia lubi klimat ale ograniczony do zaleznosi psychicznej.Przy tym i ta zaleznosc jest bardzo okrojona.Wlasciwie to sie w ogole w pojeciu bdsm nie miesci.no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdsm moze ograniczac sie wylacznie do zaleznosci psychicznej. Czesc domin na tej stronie mowi wprost, ze nie ma mowy o jakimkolwiek seksie. Ale zeby zdominowac kogos psychicznie, trzeba odniesc sie do fizycznosci - obroze, smycze, wiazanie, kary roznego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tlumacze,ze sunia jest bardziej...teoretyczka.W sensie,ze moze ja to kreci ale wiele ja jeszcze ogranicza.Nie w zlym znaczeniu,jednak nie sadze by tak naprawde rozumiala o co chodzi.Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita...miłego;-) na kolana..."jednak nie sadze by tak naprawde rozumiala o co chodzi"...hm, mam się poczuć dotknięta?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Witam słonecznym rankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Najważniejsza jest pogoda ducha :-) tak poczyta sobie topik chyba do 6 strony i widzę że nie takich znajomości oczekujesz bo ja raczej na smyczy nie chodzę a wręcz mocno w dłoni dzierże ;-) a i jak wcześniej powiedziałaś różnica płci też nas dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Moja kobieta tez lubi obroze i smycze. Zawsze jak wracam z pracy to jej zakladam i wyprowadzam na spacer. Tak sie juz do tego cholera przyzwyczaila, ze jak wracam pozniej z roboty, to znajduje nasrane na dywanie, a sasiedzi sie skarza, ze za glosno wyje, jak zostaje sama na dluzej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumowy, no wręcz śmiać się nie mogę przestać jaki ty jesteś dowcipny...no, no! wadi, tak to widzisz w życiu się układa, że czasami więcej dzieli niż łączy... poza tym, ja nie szukam tutaj znajomości, a jedynie lubię od czasu do czasu sobie popisać;-) ale jeżeli ty szukasz, to powodzenia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Ja też nie szukam ale lubię rozmawiać i mam nadzieję iż nikogo tu nie uraziłem , cenie sobie tych którzy potrafią tym samym się odwzajemnić . A mówiąc "znajomości" miałem na myśli przenośnie bo to że teraz pisaliśmy też możemy w jakimś stopniu nazwać znajomością , przynajmniej ja tak to odbieram . Pozdrawiam i miłego dnia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Ja też nie szukam ale lubię rozmawiać i mam nadzieję iż nikogo tu nie uraziłem , cenie sobie tych którzy potrafią tym samym się odwzajemnić . A mówiąc "znajomości" miałem na myśli przenośnie bo to że teraz pisaliśmy też możemy w jakimś stopniu nazwać znajomością , przynajmniej ja tak to odbieram . Pozdrawiam i miłego dnia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia...absolutnie nie.Zaznaczylam,ze nie ma to miec negatywnego wydzwieku. Dzien dobry dla ogolu/pelen cierpienia dla mnie...aaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku juz dni czuje,ze za chwile wybuchne.To jest bol fizyczny.Gdybym mogla..wiory i iskry by chyba lecialy.Dawno sie tak zle nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×